СЕЛЬСКОЕ ХОЗЯЙСТВО

Realist

New Member
Ответ: СЕЛЬСКОЕ ХОЗЯЙСТВО

До речі, в опитуванні "Як ви ставитесь до політики Ющенка?" ви проголосувади за "отлично".. Де ж подівались ващі прототалітарні настрої? Чи ви самі собі суперечите?
 

GARIK

Member
Ответ: СЕЛЬСКОЕ ХОЗЯЙСТВО

Я считаю лично, что если есть хозяин, то он будет бороться и за количество и за качество.
То, что мясо дороговато, так хозяева цены ж ни с неба устанавливают, они же от чего то отталкиваются...А коллективное хозяйство..Ой...нет слов...Что оно дало. Холод и голод.
 
З

Зверюга.ua

Guest
Ответ: СЕЛЬСКОЕ ХОЗЯЙСТВО

Natachka сказав(ла):
Я считаю лично, что если есть хозяин, то он будет бороться и за количество и за качество.
То, что мясо дороговато, так хозяева цены ж ни с неба устанавливают, они же от чего то отталкиваются...А коллективное хозяйство..Ой...нет слов...Что оно дало. Холод и голод.
Річ у тім, що за часів СРСР, у колгоспах було усе державне. І ставлення до нього таке, що державне-дармове, тобто бери скільки забажаєш, бо у держави ще є! А коли селянам роздали паспорти, то вони похапцем побігли у міста, бо жити у селі було їм не цікаво, та і працювати не на себе, бажання у них не було! Тобто, те що зробила держава у вигляді колгоспів, себе не виправдало! От звідци і закупівля зерна у США та Канади...
СРСР у 60 роки почала закуповувати зерно. Спочатку у дуже маленьких розмірах, а потім дійшли до того що більш ніж 70% зерна купували у ідеологічного ворога...
Так що, зараз сільське господарство у набагото крашіх умовах перебуває, ніж за часів СРСР! Чого лише коштує таке, шо ми експортуємо зерно!
 

jim_wolf

New Member
Ответ: СЕЛЬСКОЕ ХОЗЯЙСТВО

От себя добавлю,что лозунги БЕРЕГИТЕ ХЛЕБ,ХЛЕБ ВСЕМУ ГОЛОВА и т.д. не взялись с неба и не появились,благодаря доброте душевной партийных идеологов.
Читал как раз о нехватке хлеба в СССР в Коммерсанте.
Про СССР хочу напомнить и об облигациях государственного займа,денежной реформе шестьдесят первого...
Кто-то сказал,что это развод чистой воды?
 
Зверху