Взгляд на события "поморанчевой революции" спустя год.

  • Автор теми YuS
  • Дата створення

FAINT

I Like California
я единственно рад за наш народ!
что народ пошел!и стал доказовать шо мы не быдло!
а то Укаринцев уже за людей не считали!
 

Mammoth

evil
Модератор
blacksmith сказав(ла):
О РЕЗУЛЬТАТАХ ПОМАРАНЧА МОЖНА СУДИТЬ ЛЕТ ЭДАК ЧЕРЕЗ 5 :eusa_naug
Вообще-то обещали ГОРАЗДО раньше. А поскольку за язык я их не тянул, то и выполнять обязаны.
 

lordъ

jerk it out
FAINT сказав(ла):
я единственно рад за наш народ!
что народ пошел!и стал доказовать шо мы не быдло!
а то Укаринцев уже за людей не считали!
а ну тогда это про ВАС а не про МЕНЯ. :)
особенно сейчас (после..ээ.. ну когда это столпотворение на "майдане" было) украинцы для многих людей планеты подтвердили что они не нация а толпа марионеток.
 
З

Зверюга.ua

Guest
LorD сказав(ла):
а ну тогда это про ВАС а не про МЕНЯ. :)
особенно сейчас (после..ээ.. ну когда это столпотворение на "майдане" было) украинцы для многих людей планеты подтвердили что они не нация а толпа марионеток.
Ох і смішно мені читати ваші пости ))) А ви нація вільних людей??? Вами пукін свою дупу підтерає а ви за це його туди і лижите ))) Теж мені вільна людина.
 

lordъ

jerk it out
зато никогда не миняем своих полит- и эконом- друзей.
ЗЫ обращение ко всякого рода депортантам: не нада меня сейчас посылать на историческую Родину, уж поверте заончу институт я уеду. а сейчас я вынжден жить там где живут родители
 
З

Зверюга.ua

Guest
LorD сказав(ла):
зато никогда не миняем своих полит- и эконом- друзей.
ЗЫ обращение ко всякого рода депортантам: не нада меня сейчас посылать на историческую Родину, уж поверте заончу институт я уеду. а сейчас я вынжден жить там где живут родители
:icon_lol: Я очикував іншу відповідь... Але і ця пройде бо ви тільки шо самі визнали те що ви не народ а бидло о котре можна витирати ноги. А ви за це ще й у дупу поцілуєте... :asthanos:
 

lordъ

jerk it out
интересно что в твоем понимании "бидло о котре можна витирати ноги" и "у дупу поцілуєте"?
если это как всегда "мол, Россияне всегда ж*пу лизали и трынь-трынь-трынь.." тогда я согласен жить так дальше но в стране где за 1 полугодие ВВП составило 9трилиардов рублей.
 
З

Зверюга.ua

Guest
LorD сказав(ла):
интересно что в твоем понимании "бидло о котре можна витирати ноги" и "у дупу поцілуєте"?
если это как всегда "мол, Россияне всегда ж*пу лизали и трынь-трынь-трынь.." тогда я согласен жить так дальше но в стране где за 1 полугодие ВВП составило 9трилиардов рублей.
І шо у тій країні змінилось??? Да ничого. ВВП кажеш зросло, так то ціна на нафту росте, а от економіка як була у занепаді так і зараз. Їдь у цю країну і живи там, але коли ціна на нафту впаде і росі розвалиться як це було з СРСР от тоді назад не повертайся бо тиж патріот ти повинен підіймати свою країну.



З.І. ВВП -:nomail: У росії в майбутньому
А те що вами усі дупу підтерали то тут пробач це ви самі захотіли так жити. Так що билом були і їм залищились!( з слов Лорда)
 
Зверху