Янукович і Партія регіонів

Проголосували б Ви за Януковича на виборах 2010?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    378
Статус
Закрита.

Vlad_S

Скептик
Re: Відповідь: Re: Янукович і Партія регіонів

Так, керувати ВР він не зміг би. Але ось блокувати роботу ВР - тут йому і його команді рівних не має.
Согласен, но речь шла не о блокировании, а о голосованиях решений, которые одна фракция Партии регионов без поддержки других фракций, в т.ч. и БЮТ, не может принять в принципе. Поэтому попытки вменять в вину лично Януковичу принятие ВР тех или иных законов мне представляются, мягко говоря, странными...
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Янукович і Партія регіонів

ТАк и у нас тут..Почему Янукович убил Кирпу, Кравченко, Щербаня.. Потому что мог...
Faradey, при, умовно кажучи рівному рівні корупції з боку Тимошенко, ви пригадаєте когось з її оточення, кого б:
а) застрелили на охоті;
б) сам застрелився у тирі чергою з автомата;
в) вона когось побила так, щоб його поклали на операцію, після якої він раптом застрелився;
г) її знайомі, чи хтось, хто заважає членам її партії, гинули від вибухів, автоматних куль, гинули у автокатастофах.
Нагадайте. Вона ж теж може.
А Бродський, наприклад, і досі живий і випускає свої клітчаті матраци. Навіть кандидатом на виборах був і добросовісно поливав її брудом. А не покінчив життя самогубством і не загинув ще у якийсь спосіб.
 

Faradey

Живой
Вот именно господа.. Логичнее что Янукович будет мстить ТУрчинову, Лучценко..и т.д.
Но почему то он берет и сокращает своих. Чтоб чужие боялись.
Может перевернем ситуацию. Тимошенко убирает ненужных. Кушнарев много гворил. Кирпа с Кравчнеко много знали. Убрать их и еще огооврить Януковича.
И вообще веселая беседа получаеться. НА вопрос вопросом... Такие же домыслы как и ваши, неподтвержденные и непроверненные..Но почему бы и нет.?
А пропомните соратников Януковича которые:
А) попались на убийстве человека. (тут уже на форуме кто-то говорит что и не было убийства. Случайно стрельнули)
Б) попались на растлении малолетних?( тоже конечно же чушь, которую с трудом перебили гриппом)
Знаю, что вы сейчас скажете...Не доказано - не убивал, не растлевал.
Тогда почему вы бросаетесь обвинениями в другие строны?
И еще вопрос к Фоксу... Вы случайно в ячейке Батькивщшины не состоите?
Я в регионах не состою... по моему еще числюсь с СУМ...:))с 99 года...
P.S. Кстати, по поводу 2004 выборов. Конечно наше присутствие здесь и проблемы в Сумах с выборами автоматически вычеркивает все возможные фальсификации на ЗАпадной. ТЕ, кто отсутствовал, и не смог бы проголосовать, в виду отсутствия (нелегального) в стране, все равно проголосовал ТАК как за него это сделали...ну предположим люди ТИмошенко...:))
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Янукович і Партія регіонів

Вот именно господа.. Логичнее что Янукович будет мстить ТУрчинову, Лучценко..и т.д.
Но почему то он берет и сокращает своих. Чтоб чужие боялись.
Может перевернем ситуацию. Тимошенко убирает ненужных. Кушнарев много гворил. Кирпа с Кравчнеко много знали. Убрать их и еще огооврить Януковича.
Хм. Я Вас правильно зрозумів: Кешнарьов на охоту їздив з Тимошенко, а Кирпу Тимошенко спочатку побила, а потім вбила, тому що він міг щось сказати про неї не те що треба?

А пропомните соратников Януковича которые:
А) попалиьс на убийстве члеовека.
Б) попались на растлении малолетних?
Стосовно Лозінського, то він на виборах 2006 року був уповноваженою особою від Партії регіонів у територіальному виборчому окрузі № 98 (смт Голованівськ), перейшов у БЮТ у листопаді 2007.
Стосовно педофилів, то у справі поруч з бютівцями фігурують і представники як ПР, так і інших партій. І слідство поки що триває.

Знаю, что вы сейчас скажете...Не доказано - не убивал, не растлевал.
Тогда почему вы бросаетесь обвинениями в другие строны?
Я вже писав про те, що є по факту, без того, що судом не доказано.
По факту маємо:
2 судимості Януковича;
[STRIKE]Вкрадене Міжгір'є[/STRIKE] викреслюю, хоча він і сам визнав те, що привласнив його;
невміння зв'язати 2 слова до купи, нереальні "виперли" з його вуст. 3 години його виступу на програмі у Шустера такими "виперлами" рясніють;
невміння написати власноруч заяву у ЦВК з автобіографією буз помилок ( їх там нарахувати десь 100 з гаком );
героїчне падіння від яйця;
неодноразове лунання з його вуст погроз, як з відкритим текстом, так і з натяками фізичної розправи з адресатами. Останній раз це було на програмі Шустера з його участю;
самі факти фізичної розправи з тими, хто ставав поперек дороги ПР і особисто Януковича.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Янукович і Партія регіонів

И еще вопрос к Фоксу... Вы случайно в ячейке Батькивщшины не состоите?
І "случайно" і "не случайно" я не маю відношення до "Батьківщини". В свій час (ще за "совка") інтенсивними рекомендаціями, що скоріше за все краще назвати вимогами бути активним та брати участь в громадському житті в мене викликали зворотнє почуття - не брати участі в житті та діяльності будь-якої громадської організації.
P.S. Кстати, по поводу 2004 выборов. Конечно наше присутствие здесь и проблемы в Сумах с выборами автоматически вычеркивает все возможные фальсификации на ЗАпадной. ТЕ, кто отсутствовал, и не смог бы проголосовать, в виду отсутствия (нелегального) в стране, все равно проголосовал ТАК как за него это сделали...ну предположим люди ТИмошенко...:))
Ще раз повторю: маєте матеріал - дайте посилання. З радістю ознайомлюся.

Я в регионах не состою... по моему еще числюсь с СУМ...:))с 99 года...
:razz::razz::razz: В одній зі своїх робіт В.І.Лєнін кинув досить таки справедливе гасло: "Лучше меньше, да лучше". І, якщо мені не зраджує пам'ять, йшлося якраз про чисельність партії більшовиків, мовляв краще нехай буде менше партійців, але вони будуть перевірені та надійні. Очевидно в свій час Медуниця, Сахнюк чи може Бойко (не знаю, хто на той час був у вас керівником) не згадали про цю рекомендацію та погналися за чисельністю своєї організації. Невже справжній і щирий СУМ-івець (нехай і колишній, але все таки член організації, що побудована на засадах українського націоналізму) буде підтримувати особу, яка очолює по суті відверту українофобську партію, в "заслугах" якої невизнання Голодомору геноцидом українського народу, підтримка всіляких заяв (часом і відверто ворожих) керівництва Росії в бік України (і взагалі кожного разу ПР демонстративно стає на захист інтересів Росії), проведення спільних акцій разом з відверто-п'ятоколонськими організаціями на кшталт "Родіна", російскій блок, ПСПУ під триколорами, під час яких паплюжать українську державну символіку, гальмування всіма силами розвитку та відродження в Україні української мови та культури (згадати хоча б слова цього покидька Левченка, про те, що "українська мова придатна лише для фольклору та анекдотів")... Тому згадка про Ваше членство в СУМі якось не переконливо звучить. Не знаю, чому Ви опинилися там. Можу сказати лише, що це не Ваша заслуга, а незадовільна кадрова робота керівництва... Ще можу припустити, що Ви там були людиною зовсім випадковою, коли ось так стрімко та швидко змінили ідеологічні орієнтири та стали виступати за інші принципи.
Доречи, ось така часом інколи відверта українофобська позиція багатьох членів команди Януковича є для мене ще одним вагомим аргументом при виборі, за кого віддати голос...
 
Останнє редагування:

Faradey

Живой
О, Ужас... Я был в СУм и не поддерживаю идей великого национализма. Это конечно отдельная тема, но от того что называют национализмом сейчас пахнет плохо. Нужно обязательно ненавидеть Россию, Любить Э(!)вропу, восторженно говорить про демократию и демократические силы, и ненавидеть Россию(да..два раза):)
У нас не помнят Богдана Хмельницкого, но обязательно празднуют Конотопскую Битву и полтавское побоище... Я люблю страну... Ненавижу слово "хохол":)) на этом вся агрессия заканчиваеться...:))
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Янукович і Партія регіонів

О, Ужас... Я был в СУм и не поддерживаю идей великого национализма.
Тому я і кажу що Ви там були людиною випадковою.

Это конечно отдельная тема, но от того что называют национализмом сейчас пахнет плохо. Нужно обязательно ненавидеть Россию, Любить Э(!)вропу, восторженно говорить про демократию и демократические силы, и ненавидеть Россию(да..два раза):)
А український націоналізм, якщо я не помиляюся, то він не був вчорашнім, сьогоднішнім чи майбутнім. Засади в нього не змінюються в залежності від обставин. Навіть якщо і не бути націоналістом, то однак можно адектватно і об'єктивно ставитися до того, як себе поводить по відношенню до України сусідня держава: брудна кампанія в російських ЗМІ, всіляке намагання втручатися в внутрішні справи України, проведення економічних та інформаційних війн і нарешті відверті територіальні претензії та неодноразові погрози розпочати військові дії...
У нас не помнят Богдана Хмельницкого, но обязательно празднуют Конотопскую Битву и полтавское побоище...
Наскільки я знаю, то ми не святкували Полтавську битву, її приїхали святкувати до нас.
Я люблю страну... Ненавижу слово "хохол":)) на этом вся агрессия заканчиваеться...:))
Ви любите країну, але чомусь відверто підтримуєте політичну силу, позицію якої не те що не можна назвати державницькою - її без зайвих застережень можна назвати відверто українофобною. Ви підтримуєте лідера сили, яка постійно розігрує карту розколу України, висловлює відверту зневагу до української історії та культури, силу, яка показала, що українська націю аж ніяк не є для неї хоч якоюсь цінністю... Вибачте, приклади такого наводити не стану, настогидло вже.
 

Dreamweaver

New Member
Какой нафиг Янукович??? Как может стать президентом тело, которое даже разговаривать не умеет? Точнее как можно за него голосовать? Но тем не менее, 36 процентов... Как это возможно? Логическому объяснению не поддается... Есть кто за него отдал свой голос, можете это как то прокоментировать?
 

DarKnight

Member
Dreamweaver читайте выше.....там все всё пишут....тела, за которые,проголосовали вы,очень умеет разговаривать...????
 

mangust

патріот
Відповідь: Янукович і Партія регіонів

Возят Витю по стране
Светится с экрана
Все как-будто как у всех,
С виду без обмана

Напомажен и одет,
Но взлянуть с изнанки
Кандидат-то без мозгов
Все они у Ганки

Ганка даже говорит
За него все время
Отодвинула жену
Носит это бремя

Защищает как могёт
Витю от дебатов
Вместо Вити принимать
Будет дипломатов

Обошел герой с ПР
Брежнева с Черненко
Не краснеть теперь за них
Пете Симоненко

УЛОВИТЕ, ВСЕХ ПРОШУ
СУТЬ СЕГО МОМЕНТА
ПРЕДЛАГАЮТ БЕЗ МОЗГОВ
ЛЮДЯМ ПРЕЗИДЕНТА

 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху