Янукович і Партія регіонів

Проголосували б Ви за Януковича на виборах 2010?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    378
Статус
Закрита.

L_e_h_@

New Member
Ответ: Відповідь: Ответ: Янукович і Партія регіонів

Одне і те саме. Єдине, з чим можна погодитись -
Бачу Вам не набридло. Але платівка точно задовбала. Але якщо Вам опдобається гратись в цю саму зіпсовану платівку... Але він був міністром в кабінеті Януковича і, здається, залишається міністром в його так званому "тіньовому кабінетові". Чи може вже начальник за підлеглих не відповідає?

Та сама платівка, але якщо Вам так вона подобається, то можна повторитись і мені:
- Щербань повернувся в Україну, коли біля владного керма була саме ПР; він знав, що за такої влади він буде безкарним, що донецькі друзі завжди "прикриють", та і синок регіонал замовить слівце;
- не суд, а прокуратура його не визнала винним, а тільки чомусь Ви забули, що по черзі Генпрокуратурою керують саме ставленики ПР - Медведько та Піскун; як то кажуть "Крук круку око не виклює";
- і відпущений він був саме "на поруки" депутатів від партії регіоноФФ.

Звичайно, коли сам проФФесор "двічінесудимий" то про Щербаня з Рудьковським годі й балакати.


Во-во, за Януковича було повне "благодєнствіє", а прийшли "помаранчеві" і всіх злидні заїли.
а саме блокувати роботу законотворчого органу нашої держави - "чиста канкретна дія", спрямована на поліпшення життя кожної родини, і бабусі, і дідуся...
Як всетаки ви мені набридли. Я ж підкреслив, що я нікого не вигороджував, я не говорив, що ПР хороша. Я казав за владу взагалі.
Що їм всім, абсолютно всім плювати на всіх нас, всім партіям. Вони зараз землю хапають, а ви тут хто проффесор, хто зек. Зараз Парламент не працює, мараторій для себе продовжили і все. Зараз всі партії гребудь земельку. І чхати вони хотіли на вас Фокс Малдер і на мене. Що ПР, що БЮТ, що Наша Україна, що Литвин, що Компартія.

Ото і все.
 

Serg_T

Забанен
Ответ: Відповідь: Ответ: Янукович і Партія регіонів

Як всетаки ви мені набридли. Я ж підкреслив, що я нікого не вигороджував, я не говорив, що ПР хороша. Я казав за владу взагалі.
Що їм всім, абсолютно всім плювати на всіх нас, всім партіям. Вони зараз землю хапають, а ви тут хто проффесор, хто зек. Зараз Парламент не працює, мараторій для себе продовжили і все. Зараз всі партії гребудь земельку. І чхати вони хотіли на вас Фокс Малдер і на мене. Що ПР, що БЮТ, що Наша Україна, що Литвин, що Компартія.

Ото і все.
Литвин і НУНС з БЮТ принаймі намагаються, а не носять повіряні кульки до ВР, 50-ти річні дебіли ((((, в дурку їх!!!
 

CHGrey

Rzzevskiy
Ответ: Янукович і Партія регіонів

НУНС з БЮТ намагаються побольше земельки отхватить
пока они у власти , а другие естественно не хотят что бы земля уходила в другие руки. А разговоры что каолиция демократическая то это для лохов.
 

zergius

New Member
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Янукович і Партія регіонів

я не говорив, що ПР хороша.
Для страдающих амнезией:

Партія регіонів - чесна та законослухняна.

ПР буде і є за все те, що піде на користь держави і народу.

Партія регіонів зробила багато помилок. Вона це зрозуміла і виправится.

Вас обдурили і дурять далі. Я зараз не агітую за Партію регіонів.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Янукович і Партія регіонів

Для страдающих амнезией:...
Дякую друже zergius за підтримку, а на слова
Що їм всім, абсолютно всім плювати на всіх нас, всім партіям. Вони зараз землю хапають, а ви тут хто проффесор, хто зек. Зараз Парламент не працює, мараторій для себе продовжили і все. Зараз всі партії гребудь земельку. І чхати вони хотіли на вас Фокс Малдер і на мене. Що ПР, що БЮТ, що Наша Україна, що Литвин, що Компартія.
хочеться нагадати, як цей самий хлопець зовсім нещодавно аж ніяк не відокремлював себе від ПР,
А щодо Російської мови. То ми не проросійські. Я не бандит, я чесна порядна людина, законослухняна. Я народився в Україні. Ми патріоти України і за українську мову. Але так сталося історично, ще з СССР держ. мова у нас була російська. Багато людей приїхали з Росіїдо нас. В надії шукати краще життя. І такі люди є по всій Україні.
І до цього питання ми підійшли демократично, що нехай люди визначаться самі
гордо говорив МИ, так би мовити дві невід'ємні часточки одного цілого.
Справді, колосальні провали в пам'яті.
 
Останнє редагування:

mangust

патріот
Відповідь: Ответ: Янукович і Партія регіонів

НУНС з БЮТ намагаються побольше земельки отхватить
пока они у власти , а другие естественно не хотят что бы земля уходила в другие руки. А разговоры что каолиция демократическая то это для лохов.
Я гадаю,що Ви відноситесь до інших,і не хочете щоб земелька пішла з Ваших рук.А на рахунок кОаліції,чи демократична вона?Так,дамократична,бо рішення в середини коаліції приймаються демократичним шляхом,після демократичного обговорення і не перекуповують (рішення) за гроші.В середини коаліції проходять демократичні процеси.
 

mangust

патріот
Відповідь: Янукович і Партія регіонів

За словами "нашоукраїнця" Юрія Кармазіна,у вівторок(12.02.08р.) під час сутички біля президії нардеп від Партії регіонів Дмитро Саламатін розбив голову одному з колег із БЮТ."Серйозно поранили депутата із БЮТ і ніхто про це не повідомив.Про всякий маразм,що хтось комусь покусав руку,-про це говорили.А те,що людині розбили голову,і це зробив депутат із "Регіонів"-про це ніхто не сказав"-відзначив Ю.Кармазін. Народний депутат закликав лідера Партії регіонів В.Януковича вибачитися за поведінку соратника і звинуватив його у подвійних стандартах."Луценко побився з Черновецькім-це Янукович засуджує. А те,що його член фракції при блокуванні б'є в голову людину-це він не засуджує"-читує Ю.Кармазіна "Україна Молода".
 

CHGrey

Rzzevskiy
Ответ: Відповідь: Ответ: Янукович і Партія регіонів

Я гадаю,що Ви відноситесь до інших,і не хочете щоб земелька пішла з Ваших рук.А на рахунок кОаліції,чи демократична вона?Так,дамократична,бо рішення в середини коаліції приймаються демократичним шляхом,після демократичного обговорення і не перекуповують (рішення) за гроші.В середини коаліції проходять демократичні процеси.
Я не отношусь ни к первым ни ко вторым потому что я просто честный человек,хотя Вам этого не понять что значит просто честный человек и патриот своей земли.
 

L_e_h_@

New Member
Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Янукович і Партія регіонів

Дякую друже zergius за підтримку, а на слова хочеться нагадати, як цей самий хлопець зовсім нещодавно аж ніяк не відокремлював себе від ПР,
гордо говорив МИ, так би мовити дві невід'ємні часточки одного цілого.
Справді, колосальні провали в пам'яті.
Я мав на увазі останню репліку
 

L_e_h_@

New Member
Ответ: Відповідь: Ответ: Янукович і Партія регіонів

Я гадаю,що Ви відноситесь до інших,і не хочете щоб земелька пішла з Ваших рук.А на рахунок кОаліції,чи демократична вона?Так,дамократична,бо рішення в середини коаліції приймаються демократичним шляхом,після демократичного обговорення і не перекуповують (рішення) за гроші.В середини коаліції проходять демократичні процеси.
Да наплювати демократичні вони чи ні. Зараз вигідно кожній фракції, щоб парламент не працював. Перевибори шановні вигідні всім. За цей час депутати ще раз зможуть нахапати земельки, бо прийшли молоді депутати. Мораторій зараз у нас безстроковий, дійсний до прийняття законів Про ринок землі і Держ. земельний кадастр. Да їм плювати на депутатські значки і на нас всіх, вони після зняття мараторію стануть міліордерами, і всі ті ж самі пройдуть до новообраної ВРУ.
Це всі заклики помаранчевих, що ми хочемо працювати, а ПР не дає, блокує трибуну. Це все чепухня, вони зараз договорилися всі і розгрібають кожні фракції земельку.
 
Статус
Закрита.
Зверху