Верите ли вы в Бога?

ВЕРИТЕ ЛИ В БОГА?

  • ДА.

    Голосів: 693 63.3%
  • НЕТ

    Голосів: 225 20.5%
  • КТО ЭТО?

    Голосів: 41 3.7%
  • ВЕРЮ НО В ЧТО-ЛИБО ДРУГОЕ

    Голосів: 138 12.6%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    1 095
Статус
Закрита.

NaBlA

Сын Амбера
Ответ: Верите ли вы в Бога?

МВольная сказав(ла):
...Он хотел чтобы теракт состоялся? -я так не считаю, Он хотел чтобы люди умерли -нет...
Бог хочет, чтобы чего-то не было, и не может это предотвратить????
Интересно, весьма интересно. А почему например законопослушный гражданин, должен умирать из-за того только, что какая-то сволочь взорвола бомбу у него в доме, и вместе с ним ушло из жизни несколько тысяч людей??? Из-за чего, из-за того, что Бог дал свободу воли человеку, который всю жизнь убивал, мучал, и так далее? К чему здесь сводится роль Бога? К наблюдателю? Бог кого-то поднимает с инволидных колясок, а на смерть кого-то смотрит сквозь пальцы? Отчего такая избирательность?
Кто хочет, тот услышит? Сколько погибло людей во время взрыва двух небоскрубов в Америке? Почему они погибли? Потому что все эти тысячи людей до одного были безбожниками?

Если просто прохожий увидет на улице как избивают женщину, и будет в состоянии помочь, то он поможет!!! И он ни на минуту не задумывается над тем, что мешает свободе выбора того чувака, который ее избивает. А Бог видит все, и он печется о бандите больше, чем о беззащитной женщине? Интересная позиция конечно, весьма интересная. Но по-моему это как раз Зло. Видеть ужасы, и ничего не делать, хотя быть в состоянии сделать что-то - это все равно, что и самому творить их.

P.S.: Колючка - молодец!
 
N

niranjan

Guest
Ответ: Верите ли вы в Бога?

NaBlA сказав(ла):
niranjan сказав(ла):
Не знаю, я лично никому никакого зла не творю, и не делаю.
Божественність включає в себе дві складові : Істина ( тобто мудрість жити правдою) та Любов ( милосердя по благим намірам), от і бачимо хто противиться цьому : ті хто живе усілякого роду неправдами ( не відають про існування істинних речей ) та ті хто живе у злі ( тобто не мають до ближнього та через це і до Бога любові ), а вся любов їхня спирається тільки на свою самість : що їм подобається - те гарно, а лишень що піде супротив їхнім власним інтересам - одразу війна ( це й та війна про яку ти писав, і та війна що проходить майже в кожній сім`ї на кухні... ), переступаємо через ближнього заради свого его, та ще й вважаємо це силою ! Жахи аду творимо самі... або по сліпості своїй, або ще гірше - зо зла свого... То очевидно, що не пізнається Боже окремо через добро, або окремо через істини... Подивись як буває : живе добра людина, не замічає за собою зла, навіть допомогає іншим, але не має мудрості в розумінні буття, хитрі з легкістю обманюють їх, а злі - використовують ; а з розумними ще гірше бува, коли не мають в собі любові можуть бути суперінтелектуалами, вивчати науки але застосовувати всю цю могутність знань в недобрих цілях ( яскравий приклад - атомна зброя )... То очевидно... Загубилась Людина в неправдах та різного роду злі, от і проходить той хто хоче повернутись до своїх витоків духовних через прийняття правди та набуття благості... Бо як же дивно буває коли невіруючі хочуть жити в добрі та навіть не знають звідкіля виникає те добро і чим породжується зло... Шукайте, сперечайтесь - це все дуже важливо, бо коли є питання - значить душі ще живі, і є що нам робити в цьому світі... то знов повторюю : дивімось чим живем, щоб не блукати безкінечно... Правда + любов дає відповіді.....
 
N

niranjan

Guest
Ответ: Верите ли вы в Бога?

Дуже дивно виглядає коли перекладають гріх на Бога, а не хочуть зрозуміти відкіля взялось зло... Це наче спікнутись не подивившись на камінь, а звинувтити його в тому що він лежав...
 

МВольная

Промінь Заходу
Ответ: Верите ли вы в Бога?

kolu4ka сказав(ла):
чудеса случаются только если того очень сильно хочет сам человек.....Если бог вылечил наркоманку с гонгреной, то зачем ее? Ведь есть столько детей, страдающих от разных болезней.
Выше я об этом уже написала (там был человек, который смог донести ей исцеление)
Единственная религия, более-менее близкая мне говорит о том, что Бог и есть любовь в человеческих сердцах
Ну так а я о чем? Бог есть Любовь (опять повторюсь) и проявляеться он в людях именно в виде любви... Есле бы все люди любили друг друга были бы войны? - нет, и множество болезней тоже не было бы. "По тому узнают все что вы Мои ученики, если будите иметь любовь между собою..."-слова Иисуса...
NaBlA сказав(ла):
Бог хочет, чтобы чего-то не было, и не может это предотвратить???? ....Почему они погибли? Потому что все эти тысячи людей до одного были безбожниками?
Уже писала... читай выше.. флудить не собираюсь)
Олег Солдатенко не был безбожником
Если просто прохожий увидет на улице как избивают женщину...
Если она обратится за помощью к Богу, он ее защитит...(лично знаю людей с которыми такое случилось) А неверие и страх связывают Его руки...
Все. На этом надеюсь наш раговор окончен. Я верю -это мое право, и я им воспользуюсь!) Точно так как и вы имеете право не верить.)
 

NaBlA

Сын Амбера
Ответ: Верите ли вы в Бога?

МВольная сказав(ла):
Выше я об этом уже написала (там был человек, который смог донести ей исцеление)
Имелось ввиду если хочет исцелиться именно тот человек, который болеет, а не кто-то со стороны.))))
 

deass

Геть москалів! ♥UA
Ответ: Верите ли вы в Бога?

МВольная сказав(ла):
І доречі побути на самоті з собою не означає "уходить в себя", це скоріш "Найти себя" )
Я вообще имел в виду "не замыкаться в себе!"Побыть на едине с собой полезно,но оставаться там постоянно - нельзя!
 

111

New Member
Єдиний чоловік, що уцелів після аварії корабля, був викинутий хвилею на маленький безлюдний острів. Він гаряче молився про те, щоб Бог врятував його. Він щодня виглядав обрій у пошуках допомоги. Вимотавшись украй, він вирішив побудувати невеликий курінь з колод, що плавають, щоб захиститися від стихій і зберегти свої володіння.

Але один раз, повернувши додому після походу в пошуках їжі, він знайшов свій курінь огорнутим полум’ям, а гар піднімався аж до неба. Найжахливішим виявилося те, що усе було загублено. Він був охоплений горем і гнівом.«Бог, як ти міг так надійти з мною!», ридаючи, кричав він.

Рано вранці наступного дня його розбудив звук корабля, що наближався до берега. Корабель прийшов, щоб врятувати його. «Як ви довідалися, що я тут?» запитала стомлена людина своїх рятувальників. «Ми бачили твій димовий сигнал» відповіли вони.
 
N

niranjan

Guest
Відповідь: Верите ли вы в Бога?

:) а якщо Бога не існує, то ким тоді є Будда ? Яке його єство? :)
Колись я багато чого перечитав, і про Будду теж, але лише коли сам побачив те про що говориться поміж загадкових рядків писань, став розуміти... А що до цитат, я не знаю автора цієї книги, але можу зробити висновок, що він не зрозумів Будду ( до речі він сам сумував за тим, що його послідовники не можуть осягнути вчення ), так як і багато християн не розуміють сказаного в Біблії... Хотілось би на цій ноті спитати чи читав хто буддиську книгу мертвих ? Ото буде питань...
 
N

niranjan

Guest
Відповідь: Верите ли вы в Бога?

А загалом тут вже стільки багато висказано, що раще я приведу текст з пісні Росави - вона зробила диск для дітей, де зібрала просто колисанки, але настільки ці рядки кришталево чисті...

"Послання"

Моя кровиночко, моє дитя
Я дарую тобі цей світ -
Прекрасний і жорстокий водночас.
Вибери те найкраще, те найщиріше у ньому,
Щоб примножити і доповнити своїми починаннями.

Не бійся мріяти,
Бо мрії - це плани Бога стосовно нас на землі.

Не намагайся зрозуміти усі істини одразу -
Відчуй їхній відгук у серці.
Іди відкрито і впевнено по своєму шляху,
Бо ти маєш безцінний дар - життя.

Шануй все живе і щире. Пам`ятай - ти людина.
Пізнавай свою душу і бережи її від усякого бруду!...
 
Останнє редагування модератором:
Статус
Закрита.
Зверху