Верите ли вы в Бога?

ВЕРИТЕ ЛИ В БОГА?

  • ДА.

    Голосів: 693 63.3%
  • НЕТ

    Голосів: 225 20.5%
  • КТО ЭТО?

    Голосів: 41 3.7%
  • ВЕРЮ НО В ЧТО-ЛИБО ДРУГОЕ

    Голосів: 138 12.6%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    1 095
Статус
Закрита.
N

niranjan

Guest
Ответ: Верите ли вы в Бога?

:) ну так я про те й питаю... якщо жінка та чоловік запросто можуть народити дитину без любові то тоді вони ж мабуть і не люди поки що, бо любе звірятко достигши статевої зрілості так народжує дітей... Просто давайте чесно скажемо собі : чи хочемо бути людьми ? От я до вас звертаюсь з любов`ю та не відчуваю ніякого страждання, бо навпаки хочу віддати трошки тепла, щоб і ваше серце потепліло... то є радість любові до ближнього, бо так і квітка цвіте не задумуючись чи буде що їй від тої краси... вона і є краса ! Ми дивимось на квіти та радіємо, одна мить - і наше серце як квітка... Спробуйте забути свої думки, забудьте свій досвід переконань - перед красою що живе в кожного в серці це не варте... Придивіться що в вас...... Кажу вам, бо бачу сховані сльози, та протягую квітку.... :)
 

Pluto

Everybody Dies
Ответ: Верите ли вы в Бога?

niranjan сказав(ла):
:) ну так я про те й питаю... якщо жінка та чоловік запросто можуть народити дитину без любові то тоді вони ж мабуть і не люди поки що, бо любе звірятко достигши статевої зрілості так народжує дітей... Просто давайте чесно скажемо собі : чи хочемо бути людьми?
мы по-разному понимает понятие "человек".
вы считаете, что человек это тот, который любит, а я считаю, что это тот, который мыслит.
niranjan сказав(ла):
От я до вас звертаюсь з любов`ю та не відчуваю ніякого страждання, бо навпаки хочу віддати трошки тепла, щоб і ваше серце потепліло... то є радість любові до ближнього, бо так і квітка цвіте не задумуючись чи буде що їй від тої краси... вона і є краса ! Ми дивимось на квіти та радіємо, одна мить - і наше серце як квітка... Спробуйте забути свої думки, забудьте свій досвід переконань - перед красою що живе в кожного в серці це не варте... Придивіться що в вас...... Кажу вам, бо бачу сховані сльози, та протягую квітку.... :)
очень рада вашему позитиву, но я даже цветов не люблю, не то что ближних.
 
N

niranjan

Guest
Ответ: Верите ли вы в Бога?

....я б вам повірив якби тільки одним розумом керувався, але повірите чи ні - пройде час... так буває, що навіть не помічаємо як прийде сльоза осіння, а потім і звірюха... але сльози весняні звільняють та приносять радість... Не пропустіть тільки своє справжнє щастя, бо розум його не побачить...
 

Pluto

Everybody Dies
Ответ: Верите ли вы в Бога?

это не вы случайно подошли ко мне в троллейбусе и сказали на ухо "Бог вас любит" так, что я даже испугалась?
Если да, то после того, как вы мне сказали "Бог вас любит, независимо от того верите вы в него или нет", во мне проснулся Чарли Мэнсон.
свобода слова и свобода мысли, я только за, но не надо примешивать меня сюда и тем более советовать, что мне делать, что помнить и что забывать.
 
N

niranjan

Guest
Ответ: Верите ли вы в Бога?

О, ні ! Ні в якому разі !... Та людина не знає про Божу любов, хоча й каже про неї... І найменше всього хотів показатися совітником, це противно моєму розумінню, ви дівчина і певен знаєте, що тільки розум може повчати, а почуття тільки проявляються... Але також впевнений ви відчули, що не було в моїх словах зла, мабуть я трошки більше дозволеного зачепив якусь струну вашого серця і ви образились... Поспішу вибачитись, бо вірю кожен (незалежно від своїх переконань) чекає на любов в своєму житті, а втрутитись так легко... Вибачте !
 

deass

Геть москалів! ♥UA
Ответ: Верите ли вы в Бога?

niranjan сказав(ла):
Так і є, люди блукають думками і поняття про Божественне їм здається "полным бредом", не помічаючи того що саме вони не можуть знайти відповіді : чи буде що після смерти ?, та й взагалі навіть не звертають уваги з чого складається їхнє життя... Дивно чути від людей з матеріальним світосприйняттям, що всі процеси нашого буття керуються не Богом, а мають якусь власну "вероятность"... Це вже протирічча, бо тоді дуже вже все нестабільне і в любий момент може просто зникнути у випадку збою матеріальної системи... Але не це важливо, бо не там шукаємо відповіді, до цього треба просто спитати себе: а що ж в нас так боїться вмерти ? Дуже правильно : віриш, не віриш, а кінець для всих буде один, тільки де ж тоді ховається оте нехотіння помирати ?... Я бачив самих запеклих противників віри, вони наполегливо сперечались, але в кожного з них було стільки бажання щоб їх просто любили і ще... страх, але ж коли вони навіть не хочуть признати що в них є душа яка наповнена почуттями, то яким чином вони будуть мислити про Господа, як вони зрозуміють зміст віри в нього? ....шукати треба не ззовні, а спробуйте заглянути всередину та подивитись на справжнє своє "Я", і тільки тоді ми зрозуміємо що скадає наше істинне життя... По внутрішній наповненості й проявляються всі діяння зовнішні, там двигун всього, там і відповідь що приведе до Бога. Саме важливе - придивляймося які почуття в нас живуть, чим керуємось : чи злом, чи добром ?... Бо Господь є Істина та Любов - власне саме Життя, а Зло та Неправда все знищують - тобто Смерть... Всі люди по своїй природі добрі, от і страшно їм перед Смертю, тільки здається не розуміють справжнього в собі, не бачуть своєї душі, по тому й нема в них віри... Просто незнання, так послухайте свого серця... про що воно стучить ?....
Ты щас лишил права на существование такой науки как "психология",именно она трактовала(до тебя) свойства и закономерности психики.
З.ы.:кстати,расскажи пожалуйста что для тебя понятие "Психика"?
 
Ответ: Верите ли вы в Бога?

психологи заключают в это понятие совокупность свойств и качеств разума индивида.
права на существование я ничего не лишал - просто сказал, что не считаю психологию наукой и привел свои аргументы.
а ты во что хоть веришь сам?
 
N

niranjan

Guest
Ответ: Верите ли вы в Бога?

Я краще приведу вірш однієї дівчини з форума (знайдіть її по віршам, якщо він сподобається) :

Спів далеких птах і сонця промінь,
віддзеркалюється в серці і очах.
Ніщо не зникає безслідно,
реальності відгук у снах…
Слово озветься у серці,
пісня торкнеться душі.
Посіяне повернеться…
Що сієш ти?
__________________
 
N

niranjan

Guest
Ответ: Верите ли вы в Бога?

Те що існує так багато віровчень говорить про те, що багато моделей сприйняття існує у самих людей щодо єдиного Бога
 
Статус
Закрита.
Зверху