Ющенко

  • Автор теми atos
  • Дата створення

Проголосували б Ви за Ющенко на виборах 2010?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    194

Vlad_S

Скептик
Re: Відповідь: Re: Ющенко

"Українська правда"
-час друку 17-07 годин
-час друку 17-12 годин.
Одне і теж опитання з різними данними.
Ляп конечно - к счастью с рейтингами политиков таких проблем нет. Самое большее - какое место занимает Ющенко: четвертое или шестое :)
 

Randomize

Забанен
Вообще то, это работа такая, по Закону, награждать орденами. Или врач, лечивший бандита - тоже бандит? Ну и напоследок : ссылку предъявите :)
 

Dobrofey

Active Member
Ну, по крайней мере это дается как состоявшийся факт. Хотя многие источники это опровергают, со ссылкой на то, что имя Фирташа сперва было в списке награждаемых, но после резонанса в СМИ по поводу этого факта, его оттуда убрали.
 

-=Exstrimal=-

New Member
я не понимаю как можно голсовать за етого Ющенка , по моему он уже показал на что он способный...
 

blackboy

New Member
Відповідь: Re: Ющенко

я не понимаю как можно голсовать за етого Ющенка , по моему он уже показал на что он способный...
А за кого Вы предлагаете? За Юлю, чтобы набратся кредитов для нее за наш счет и отдать пол Украины ее расейским хазяинам, или за Витька- "примерного гражданина", чтобы сразу отдать пол Украины белокаменной...?:shock:
 

mangust

патріот
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Ющенко

Эх к стенке бы их всех..... :furious:
А ви будете стрілять?Чи просто язиком помолоть?
Здається це ми вже колись проходили.І до чого прийшли теж відомо.Історія завжди стріляє в майбутнє,і як правило у спину.
 

МАХ

Active Member
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Ющенко

А навіщо ж стріляти? Поставити в кутку на колінах та на гречку)… а краще посадити Юща, Юльку і Яника на років 10 в тюрму (думаю за що знайдеться), та ще й в одну камеру… можливо тоді вони домовляться)… А якщо серйозно, то гнати їх потрібно і чим скоріше тим краще… Бо наберуться кредитів, Юлька звале до дочки в Англію, Ющ в Америку, ну а Яник на Чукотку ликуватися нетрадиційною медициною.. а нам тоді борги віддавати…

Якщо ж узявсь державний хрест нести,
То будеш лиш тоді з добром у згоді,
Коли в тобі народ — не ти в народі,
Коли не він в тобі — для нього ти.
Л. Горлач
 
Зверху