Президентські вибори 2010

Кого з цих політиків Ви збираєтесь голосувати на Президентських виборах?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    179
Статус
Закрита.

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Президентські вибори 2010

На основі чого ви робите таке твердження?
Пункт "проти всіх" іде окремим у списку результатів як і прізвища кандидатів. І нікому ці голоси не розподіляються. Як нікому не розподіляються відсотки "зіпсованих" бюлетенів.
Подивіться офіційні результати першого туру виборів в 2004му і порахуйте самі:


Може ще розкажете що невикористані бюлетені теж діляться між всіма кандидатами порівну?

P.S. Можливо ваші твердження вірні для виборів парламентських де кількість місць суворо фіксована і мандати для кандидатів "проти всіх" та "зіпсований бюлетень" не передбачені, проте не треба плутати "теплое с мягким".
Stein, це цифри і математика. І закони, зроблені задля того щоб не ускладнювати владі життя. Згідно тих законів "проти всіх" на початковому етапі, дійсно, рахується. Але далі наслідки мають лише результативне голосування. Якщо обирається Верховна Рада, чи місцева, то депутатів там буде всеодно стільки , скільки прописано законом - 450, чи скільки там у місцевій раді повинно бути. Якщо обирається Президент чи мер, то скільки б там не було "проти всіх", зіпсованих чи тих хто не прийшов, визначати переможця будуть серед тих, за кого проголосували. Скільки за Черновецького у Києві проголосувало людей? А він всеодно переміг, бо за нього проголосувало більш ніж за інших. Ось і все. Ви бачили щоб він себе якось невпевнено відчував, знаючи, що за нього, якщо не помиляюсь, проголосувало лише 15% киян? Я не бачив. Він вважає що кияни його підтримують. Хоча, як на мене, йому взагалі до одного міста, що там кияни. Головне він став мером і отримав владу.
Так само і на президентських виборах буде. Ну зі 100 людей 50 пійде на вибори. З них, умовно кажучи, 20 проголосує за Януковича, 10 за Тимошенко, а решта "проти всіх". І що? У другий тур вийдуть Янукович і Тимошенко. Їх будуть сумління мучити? Не смішить. У другому турі, припустимо теж саме. Хто стане Президентом? Той хто набере більше голосів. Хто стане Президентом, якщо більше голосів набере "проти всіх"? Закон читали? Непередбачено там такого варіанту. І щось там змінювати ніхто не буде. Тому Президентом стане хто? Правильно, той хто набере більше голосів. З невеличким поправленням: "з тих, які віддали за того чи іншого кандидата". Хоча у 2-му турі можливі варіанти. Якщо "проти всіх" буде більше, то хоч і не за законом, але логічно буде вимогати рестарту виборів. Але навить рестарт нічого не змінить, якщо тих хто пройшов у "фінал" не позбавлять можливості знову висунутись. А Президентом на весь цей час залишиться існуючий.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Президентські вибори 2010

Якщо обирається Верховна Рада, чи місцева, то депутатів там буде всеодно стільки , скільки прописано законом - 450, чи скільки там у місцевій раді повинно бути.
Рада і Президент - то різні речі, я вже казав.
Якщо обирається Президент чи мер, то скільки б там не було "проти всіх", зіпсованих чи тих хто не прийшов, визначати переможця будуть серед тих, за кого проголосували.
Проте не треба казати що голоси "проти всіх" поділять між усіма.
Ви бачили щоб він себе якось невпевнено відчував, знаючи, що за нього, якщо не помиляюсь, проголосувало лише 15% киян? Я не бачив.
А це вже інша проблема, це проблема киян. Хоча у українців взагалі - та ж сама проблема. Наразі президентом стане людина, що має підтримку лише 20 відсотків населення. Тобто 80 - проти. І українці промовчать. Я вже говорив про це. Сумно, панове...
У другий тур вийдуть Янукович і Тимошенко. Їх будуть сумління мучити? Не смішить.
Сумління має мучити тих, хто прийме такого президента.
Хто стане Президентом, якщо більше голосів набере "проти всіх"? Закон читали? Непередбачено там такого варіанту.
В другому турі не передбачено варіанту "проти всіх", якщо я не помиляюся...
 

Georgy

Member
Вообще не пойду на выборы.
Некого выбирать из кандидатов.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Президентські вибори 2010

В другому турі не передбачено варіанту "проти всіх", якщо я не помиляюся...
Можливо. Я теж не пам'ятаю. Якщо нема, то можна просто розірвати чи ще якось зіпсувати бюлетень. Але у тому разі, якщо вибори будуть зірвані, Президентом залишиться Ющенко. А враховуючи безлад, який неминуче почнеться після зриву виборів, термін його президенства протриває ще невизначений термін. Мене такий росклад теж не влаштовує.
 

mangust

патріот
Відповідь: Re: Президентські вибори 2010

В другому турі не передбачено варіанту "проти всіх", якщо я не помиляюся...
Передбачена графа "Не підтримую жодного кандидата",а Василь Противсіх до другого туруне пройде:mrgreen:
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Президентські вибори 2010

Мабуть вже пора підводити підсумки попереднього голосування і створювати опитування. Нагадую, що після створення опитування, нових кандидатів додати до нього вже буде неможливо.
 

mangust

патріот
Відповідь: Президентські вибори 2010

У Комітеті виборців України помітили, що практично всі кандидати в Президенти згортають фінансування передвиборних програм.

Про це журналістам на прес-конференції заявив глава правління КВУ Олександр Черненко.

«Вибори зараз майже не фінансуються. Той сплеск і білбордів, і наметів, що ми бачили на початку кампанії, зараз пригальмувався», - відзначив Черненко.

Крім того, за інформацією глави правління КВУ, у штабах деяких кандидатів почалися затримки з виплатою заробітної плати.

На думку Черненка, це пов'язано з тим, що кандидати вирішили не витрачатися на кампанію, як це було завжди, а акумулюють кошти на день голосування і підрахунок голосів, і всі ресурси вкладаються в програми, що стосуються дня виборів.


«Більш того, центральні штаби - ніколи такого не було - переклали фінансування ведення виборчої кампанії на місцях на місцеві свої осередки і на місцевий бізнес», - наголосив Чернетко, повідомляє Ліга.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Президентські вибори 2010

Можливо. Я теж не пам'ятаю. Якщо нема, то можна просто розірвати чи ще якось зіпсувати бюлетень. Але у тому разі, якщо вибори будуть зірвані, Президентом залишиться Ющенко. А враховуючи безлад, який неминуче почнеться після зриву виборів, термін його президенства протриває ще невизначений термін. Мене такий росклад теж не влаштовує.
За нашим чудовим законодавством вибори будуть дійсними навіть якщо проголосує лише одна людина. Варіантів законного зриву виборів народом не існує. Отак от. Тобто у всіх тверезомислячих людей яким не байдужа доля Батьківщини - є лише один шлях...
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Президентські вибори 2010

За нашим чудовим законодавством вибори будуть дійсними навіть якщо проголосує лише одна людина. Варіантів законного зриву виборів народом не існує. Отак от. Тобто у всіх тверезомислячих людей яким не байдужа доля Батьківщини - є лише один шлях...
... Який приведе до введення надзвичайного стану, репресій і розподілу державного майна тими ж самими персонажами, але з допомогою зброї і під красиві гасла. Кінец кінцем закінчиться черговою руйнацією держави. Вам таке надо?
 
Статус
Закрита.
Зверху