Анатолій Гриценко

Проголосували б Ви за Гриценко на виборах 2010?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    115

Armagedon3

New Member
Да уж...какой с него теперь политик, раз со щетиной "засветилса"...Вы может разделом ошиблись?Здесь не "модный приговор", политиков нужно судить по их действиям, а не по внешнему виду.
Гриценко как человек, да даже и как политик может одевать что угодно. говорить что угодно и делать что угодно. Но человек который представляет страну в мире, о котором судят по стране, должен придерживатся международных дипломатических норм. Представляете, проходят международные военные учения, и на них американец в перьях, танзаниец в набедренной повязке, украинец в дорогом костюме и слегка небрит...:!:
 

Gen0cide

Member
Я вам напомню, может вы забыли, Гриценко уже не минист обороны.
 

Armagedon3

New Member
Я вам напомню, может вы забыли, Гриценко уже не минист обороны.
4 лютого 2005 року Гриценко призначений міністром оборони України. Обіймав цю посаду в урядах Юлії Тимошенко, Юрія Єханурова та Віктора Януковича. Був звільнений в 2007 році.


Неужели за это время вы не разу его не видели по ящику? Да над Украиной тогда все смеялись. Лучше бы женщину поставили министром обороны, хоть один плюс -брить бороду не надо. :angry:
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Анатолій Гриценко

Гриценко совершенно не интересен. Министр обороны какой еще страны может появится перед журналистами с недельной щетиной. Понимаю, модно, гламурно. Но Вы же МИНИСТР ОБОРОНЫ, а не сантехник!
:x:x:x
Якщо не заперечуєте, то він хоч і був на той час міністром оборони, і мав звання в запасі, але був цивільною людиною. Наскільки я розумію, то відсутність мундиру допускає певні відхилення від еталону військової людини, такі, як, скажімо, "легка неголеність". А ще, коли Ви вже сказали "А", то вже кажіть і "Б". Невже не пам'ятаєте, що Гриценко пообіцяв поголитися, коли військовим підвищать соціальні стандарти. І слова свого дотримав - з того часу ходить виключно начисто поголеним.
Скажіть, а ось неголеність заступника генпрокурора Рената Кузьміна у Вас не викликає заперечень? Адже він, на відміну від Гриценка, має хрестоматійну уркаганську пику, і його щетиною можна стареньких бабць під під'їздами лякати.
А ще, у Вас не виникає ніяких емоцій, коли цей (цензура) заступник виходить на сцену і починає грати ... "Мурку"? А дебільна публіка (а яка ж ще може так себе поводити?), що зібралася до Я.Табачника (а яку ж може ще він зібрати) весело аплодує. Дуже вже нагадує оплески на репліку про "казлов, коториє постоянно мєшают нам жить".
[youtube]klAWdJbfwKc[/youtube]
А ось , що другим "мурковцем" був... колишній генпрокурор Святослав Піскун.

Ви ще дивуєтеся, що ми маємо таке правосуддя?
 

21h

Вернулся
Фокс Малдер, Все нормально, просто у хлопчини не розвинулися вторинні статеві ознаки і він трохи комплексує, та у своїх комплексних "потугах" шукає таким чином колег по "ніщастью".
 
Суми: як заляканий губернатор..

Анатолій Гриценко

Суми: як заляканий губернатор протидіє моїй роботі в області


Епізод перший. Сьогодні на 11:00 ми завчасно спланували і запросили журналістів на прес-конференцію. Що робить губернатор? На цей же час, на 11:00, в пожежному порядку скликає свою прес-конференцію. Зранку, з 10:15, термінові дзвінки з облдержадміністрації головним редакторам газет і керівникам телеканалів - надіслати журналістів і камери до губернатора. Відповідно, камер місцевих каналів у мене на прес- конференції не було. Кілька журналістів з газет, і все.

Ясна річ, я записав ефіри на каналах, і вони вийдуть, оскільки оплачені з виборчого фонду. Тим не менше, маніпуляція місцевої влади і непрямий тиск на пресу зафіксовано. Зовсім забув, про що говорив журналістам губернатор? Нічого пожежного, чи несподіваного, щоби ламати їхній графік - про те, як його патрон, Віктор Федорович, піклується про підприємства області, про їхній розвиток і добробут працівників:)


Епізод другий. Він на фото: стою на центральній площі, позаду будівля облдержадміністрації, а ще - екскаватор і машина теплокомунальників. Сьогодні зранку їм дали команду почати знімати бетонні плити на площі. До того було пару дзвінків до штабу опозиції від місцевих депутатів, цікавилися поміж іншим - чи буде Гриценко сьогодні скликати мітинг на тій площі? Наші відповіли: мабуть, буде:) Бо насправді я не збирався - зустрічі з людьми запланував у Лебедині й Охтирці. Але очевидно про всяк випадок площу почали "впорядковувати":) Коли я приіхав і запитав у працівників, що вони там роблять, відповіли: локалізація аварії в тепломережі... Перевірив: труба, яку розкопали під плитами, суха, ніяка вода не прорвала... Працівники зірвали плити і надалі сиділи тихенько в машинах. Доки ми не почали їх фотографувати на фоні "локалізаціі аварії" - потім, по команді, заревіли двигуни і машини виїхали з площі, подалі від "аварії":)

You must be registered for see images



А ми поїхали до людей. І до нових епізодів злодійкувато-боязливоі влади...


 

Вкладення

  • 142.4 КБ Перегляди: 428

lion.ts

[deleted]
Ответы Гриценка прочитай тут:
Когда будешь за Гриценка голосовать - смотри не ошибись.


Многие вещи показались довольно подозрительными, но в целом ничего прямоуказывающего на то что Гриценко продажный или засланый казачок не увидел, а так же того что он крал тоже. Ну понятно что чтобы получить от ВР добро нужно было общаться с Ахметовым. Проводить совместные учения вместе с НАТО, так мы их уже не раз проводили, это нормально, ну и в остальном вроде бы нет ничего, чтобы на нем можно было бы ставить крест.
что и требовалось доказать.....

Гриценко: Канивец согласовал выход из "Батькивщины"

Нардеп пригрозил тоже покинуть фракцию

Народный депутат от "Батькивщины", лидер партии "Гражданская позиция" Анатолий Гриценко заявляет, что Олег Канивец согласовал с ним выход из фракции "Батькивщина".

Об этом он написал на своей странице в Facebook.

"Канивец принял согласованное со мной решения. Предварительно исчерпав все средства воздействия на руководство фракции, от которого в течение нескольких месяцев он требовал (устно и письменно) остановить грязную кампанию по его дискредитации. Руководители фракции не реагировали и на мои обращения по этому поводу", - отметил Гриценко.

Он также заявил, что примеру Канивца могут последовать другие депутаты, в том числе, сам Гриценко.

"Если вожди оппозиции и в дальнейшем лишь имитировать борьбу, принимать единолично (без обсуждения с депутатами) решения, следствием которых является потеря доверия людей и маргинализация оппозиции, то из фракции могут последовать и другие депутаты, и я в том числе", - подчеркнул политик.

Кроме того, Гриценко напомнил слова Канивца, который пообещал остаться оппозиционным депутатом

"Канивец не стал тушкой - он не вошел в провластное большинство, или к фракции Партии регионов, не пошел на провластное сборище на Банковую. В отличие от "протеже Яценюка" - Табалов, Немилостивого и Стаднийчука, которые дружно стали под знамена Януковича", - добавил он.

Напомним, спикер Владимир Рыбак на альтернативном заседании Верховной Рады заявил о выходе депутатов Романа Стаднийчука, Виталия Немилостивого и Игоря Скосара из фракции "Батькивщина". В оппозиции эту информацию подтвердили, за троих депутатов Арсений Яценюк поручился лично, а о Канивце посоветовал спрашивать у Гриценко, который за него поручился.

Тем не менее, Стаднийчук и Немилостивый на заседании парламента подтвердили выход из фракции.

 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Анатолій Гриценко

Рада приняла закон, про амнистию всем участникам Майдана.
Даже Регионы голосовали "За"
А "великий борец с властью" гражданин Гриценко - голосовал "Против".

Когда следующий раз он приедет к вам агитировать за что-то - давайте не забудем его реальных действий.
 

valery_ua

Well-Known Member
Re: Відповідь: Анатолій Гриценко

Рада приняла закон, про амнистию всем участникам Майдана.
Даже Регионы голосовали "За"
А "великий борец с властью" гражданин Гриценко - голосовал "Против".

Когда следующий раз он приедет к вам агитировать за что-то - давайте не забудем его реальных действий.
Перед тем как нести эту чушь сначала бы узнал причину неголосования Гриценко!
 

21h

Вернулся
Балабол всея форума как всегда перебалаболил, на самом деле:
Амністувати треба лише мирних громадян, які брали участь у Майдані та майданах по всій країні. Для тих, хто бив мирних людей – жодної амністії!, - наголосив на своїй сторінці у Facebook Анатолій Гриценко.
Только не говорите мне что я кого то незаслуженно назвал балаболом. Пан Штайн тут нафлудорасил, причем осознанно, с 8 до 17 по прейскуранту, на добрую дюжину троллей-нубов. Так что не надо тут включать "святых". Вот смотрите - ему бы радоватся.... Диму же выпустят.. А он.. эх...
 
Останнє редагування:
Зверху