Партия реформы и порядка (ПРП)

Haup

козаченько
Ответ: Партия реформы и порядка (ПРП)

Пинзеник умный мужик.....он же нас переводил на гривню!!!!!!! Денежную единицу реформировал...
 

JamStyle

Кофейный мастер
Модератор
Ответ: Партия реформы и порядка (ПРП)

SandraXXX сказав(ла):
зря ты так
лажа это полная
Если ты в партии,то это много чего означает.Каждый борется за идею своей партии.И каждый дает свое мнение,о каждой партии.ПРП еще ничего плохого не сделала пока-что хыыыы:) :scrambles :crazy:
 
S

SandraXXX

Guest
Ответ: Партия реформы и порядка (ПРП)

Trepanator сказав(ла):
Если ты в партии,то это много чего означает.Каждый борется за идею своей партии.И каждый дает свое мнение,о каждой партии.ПРП еще ничего плохого не сделала пока-что хыыыы:) :scrambles :crazy:
и не зделала и не зделает
вот в чем есть суть
 

Haup

козаченько
Ответ: Партия реформы и порядка (ПРП)

ПРП норм ...только не сильно популярная...раскрутка нужна))))
 

nvm

Member
Ответ: Партия реформы и порядка (ПРП)

sezal сказав(ла):
Лiдер - Пiнзеник (мiнiстр фiнансiв). Дуже грамотний i чесний як на менен економiст, якщо я не помиляюсь, то професор i викладав/є в унiверситетi. Партiя сповiдує чiтко виражений лiбералiзм (тобто знають реально, що таке економiка i насамперед все роблять для розвитку економiки). Т.Стецкiв (був президентом УТ-1 якийсь час), Фiленко та iншi вiдомi полiтики з досвiдом... люди не бiднi там, але принциповi.

Особистом я симпатизую цiй полiтичнiй силi дуже давно.... вже бiльше 7 рокiв вони не дуже висовуються на люди, не роблять популiстичних заяв, а просто намагаються робити щось. Об'єднання з ПОРОЮ є символiчним, бо ПРП не захотiли займатись роздаванням обiцянок (у порiвняннi з БЮТ i Нашою Україною) - це їх вибiр i я його поважаю. Iдеологiчних принципових розбiжностей мiж БЮТ, ПРП i тiєю здоровою частиною Нашої України немає.
Вичерпна відповідь, але їм потрібно було блокуватися з БЮТ,(не дивлячись на конфлікт Пинзеника і Тимошенко) то була б реальна сила
 

sayan

ॐ मणि पद्मे ह
Ответ: Партия реформы и порядка (ПРП)

imho
пора+прп надо было обьединятся с блоком костенко+плющ - тогда б точно проходили.
 

BOSCH

Safety & Security
Ответ: Партия реформы и порядка (ПРП)

саян сказав(ла):
imho
пора+прп надо было обьединятся с блоком костенко+плющ - тогда б точно проходили.
Думаю более успешной была бы блокировка ПРП+Виче
 

sayan

ॐ मणि पद्मे ह
Ответ: Партия реформы и порядка (ПРП)

пора+прп и костенко+плющ это национально ориентированная партии.
виче больше космополитичная. хотя конечно прп и виче схожи в понимании движения экономики
имхо конечно.
 
Зверху