савик шустер и "свобода слова"

Смотрите ли вы "Свободу слова" на ICTV&

  • Да

    Голосів: 61 31.1%
  • Иногда

    Голосів: 78 39.8%
  • Нет

    Голосів: 46 23.5%
  • Впервые о такой слышу!

    Голосів: 11 5.6%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    196

RED_FAN

Smilek
Ответ: савик шустер и "свобода слова"

Sezal, а есть запись передачи, где Кличко выступал??
Очень хочется посмотреть...
 

sezal

українець/веб-програмiст
Ответ: савик шустер и "свобода слова"

RED_FAN сказав(ла):
Sezal, а есть запись передачи, где Кличко выступал??
Очень хочется посмотреть...
нажаль ту передачу я дивився не з самого початку i не записував... наскiльки я пам'ятаю особливо цiкавого там не було нiчого. Не порiвняти з тiє, що вчора була.
 

Grosso

wonderwall
Ответ: савик шустер и "свобода слова"

така передача- безумовне досягнення помаранчевих...
 

Reader

желаю знать :)
Ответ: савик шустер и "свобода слова"

А чи звертали ви увагу на те, як реагувала аудиторія на виступи різних політиків (по діаграмам)? Майже в усіх передачах, які я бачив, консервативна частина аудиторії відображалась червоним кольором. Так ось на що я звернув увагу, значна частина "консерваторів" не слухає, що їм кажуть. Для них важливіше те хто виступає. Якщо виступають Луценко, Червоній, чи Порошенко, то вони вже реагують негативно не слухаючи аргументів. І навпаки, вони згодні майже з всім, що кажуть Кушнарьов, чи Т. Чорновіл (оце ще зрадник батька).
А аудиторія в студії, це такий собі "зріз" нашого суспільства. І цей "зріз" показує, що ми маємо значну частину "болото", яке не хоче слухати ніяких аргументів, які відрізняються від їх точки зору. Тобто їм байдуже, що до влади йдуть люди з кримінальним минулим, олігархи, які й надалі будуть використовувати свої депутатські мандати для власного збагачення. (причому переважна більшість таких людей в "регіонах"). Їх не хвилює, що разом з Януковичем можуть повернутися й минулі часи, коли міліція розганяла демонстрантів, коли на TV була тільки одна чесна програма "5 канал".
На жаль все складається так, що Я. може отримати реванш.

Ну що ж. Хтось з мудреців сказав: "Кожен народ має ту владу, яку він заслуговує".
 
Ж

Жора

Guest
Ответ: савик шустер и "свобода слова"

Зверюга сказав(ла):
Річ у тім що такуж саму передачу закрили на НТВ, бо там Путіна критикували... Як і саме НТВ...
Передача гарна.
Гляди, как бы и этих не "закрыли", если Путина критиковать посмеют... Как и всё украинское ТВ...От и придёться носить им гарные передачи.
 

Kira

New Member
Ответ: савик шустер и "свобода слова"

Виробничник сказав(ла):
А чи звертали ви увагу на те, як реагувала аудиторія на виступи різних політиків (по діаграмам)? Майже в усіх передачах, які я бачив, консервативна частина аудиторії відображалась червоним кольором. Так ось на що я звернув увагу, значна частина "консерваторів" не слухає, що їм кажуть. Для них важливіше те хто виступає. Якщо виступають Луценко, Червоній, чи Порошенко, то вони вже реагують негативно не слухаючи аргументів. І навпаки, вони згодні майже з всім, що кажуть Кушнарьов, чи Т. Чорновіл (оце ще зрадник батька).
А аудиторія в студії, це такий собі "зріз" нашого суспільства. І цей "зріз" показує, що ми маємо значну частину "болото", яке не хоче слухати ніяких аргументів, які відрізняються від їх точки зору. Тобто їм байдуже, що до влади йдуть люди з кримінальним минулим, олігархи, які й надалі будуть використовувати свої депутатські мандати для власного збагачення. (причому переважна більшість таких людей в "регіонах"). Їх не хвилює, що разом з Януковичем можуть повернутися й минулі часи, коли міліція розганяла демонстрантів, коли на TV була тільки одна чесна програма "5 канал".
На жаль все складається так, що Я. може отримати реванш.

Ну що ж. Хтось з мудреців сказав: "Кожен народ має ту владу, яку він заслуговує".
да неизвестно по какому принципу этот "срез"происходит
 

Grosso

wonderwall
Ответ: савик шустер и "свобода слова"

Жора сказав(ла):
Гляди, как бы и этих не "закрыли", если Путина критиковать посмеют... Как и всё украинское ТВ...От и придёться носить им гарные передачи.
А причем тут Путин, если программа украинская? Не понимаю...
 

Fanat-SS

White Power 88
Ответ: савик шустер и "свобода слова"

Жора як завжди кажне повну, необосновану та безглузду маячню, який настільки закоханий в свого ГБіста Пукіна, що вважає його всесильним....УКРАЇНСЬКІ КАНАЛИ не бояться брудного впливу російських запроданців.....якби боялися то в нас би і революції можливо не відбулося.
 

sezal

українець/веб-програмiст
Ответ: савик шустер и "свобода слова"

Виробничник сказав(ла):
На жаль все складається так, що Я. може отримати реванш.
якщо ви слухали Юльку в понедiлок - то мали б побачити i вiдчути майбутне.. реваншу НЕ БУДЕ.

Виробничник сказав(ла):
Ну що ж. Хтось з мудреців сказав: "Кожен народ має ту владу, яку він заслуговує".
згоден. От саме тому, що є в Сумах такi люди як Ви, то все у нас буде добре..... бо ми цього заслуговуємо. Досить вже зраджувати своїм вiдчуттям, своїм переконанням. Справедливiсть таки є i за неї варто боротись!
 

sezal

українець/веб-програмiст
Ответ: савик шустер и "свобода слова"

Головна теза/висновок останньої передачi - коалiцiї з Регiонами не буде....




PS.
перепрошую за обiрваний (з суто технiчних проблем) виступ О.Турчинова... там не бiльше 3хв випало.
 
Зверху