Герои УПА

Ви вважаєте войнів УПА героями?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    366

qwe

qwe
Відповідь: Герои УПА

УПА боролись за нас,за Україну,за народ.Вони вмирали з піднятими головами,з любовлю до України,з надією,що ми Український народ будем свобідні,щоми будемо свобідно говорити на Українські мові,я вважаю,що учасники УПА були патріотами вищого ґкатунку,які ставили Україну на перше місце у своєму житті !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:razz:
 

Udaff4eg

Well-Known Member
Ответ: Герои УПА

цитата из док.фильма "русская дивизия сс" - "Неважно ради каких идей человек пошол на сотрудничество с окупантами, в любом случае рано или позно все ето выливается в войну со своими соплеменниками на вражеской стороне". Я поодержую ету цитату на все 100%
 

Kramar

Іван Богун
Ответ: Герои УПА

а якщо ця людина вважає окупантами більшовиків? Такі люди вважали тих, хто воює на стороні Радянського Союзу, зрадниками. Таку точку зору ви не розглядали?
 

Udaff4eg

Well-Known Member
Ответ: Герои УПА

розсматривал но фашизм нельзя нечем оправдать
 

Kramar

Іван Богун
Відповідь: Ответ: Герои УПА

розсматривал но фашизм нельзя нечем оправдать
фашизм та націоналізм мають суттєву відмінність: фашизм - це ненависть до інших націй аж до їх фізичного винищення; націоналізм - любов до власного народу і власної країни, яка виражається у щоденній праці на користь нації.
Не плутайте ці поняття
 

Udaff4eg

Well-Known Member
Ответ: Герои УПА

я к тому что нет оправдания не фашизму не его союзникам
 

Kramar

Іван Богун
Відповідь: Герои УПА

тоді немає виправдання Червоній Армії та Сталіну також, бо вони були союзниками фашистів до 1941 року (пакт Ріббентропа-Молотова та секретні протоколи про розподіл Європи). Якщо ви забули (або не знали), то я нагадаю, що під час війни Гітлера з Польщею Сталін допомагав гітлерівцям і Червона армія окупувала східні польські землі. Їм теж нема виправдання?
 
Зверху