Герои УПА

Ви вважаєте войнів УПА героями?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    366

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: Герои УПА

KOCTa
Что касается фашизма.
- Я вам задал абсолютно ясный вопрос «у вас тоже есть сомнение Ковпаковцы герои или нет»
На что вы ответили сарказмом и весьма цинично.




Я вас не спрашивал святые они или нет. А спросил то что спросил. На что вы начали рассказывать как партизаны отбирали последний хлеб. И тем самым подставляли людей тем, что хотели просто на всего кушать. А потом это одиночные были такие случаи и выносить сор из избы, тем самым показывать партизанов с худшей стороны это по меньшей мере не этично. Про героев такое не рассказывают. Про героев такое не рассказывают. (Прилюдно, <в частной беседе возможно>) По этому вы дали мне основание сомневаться, в вашем уважении к нашим героическим партизанам.
И на фоне этого, ваше открытое отношение к УПА как к героям, без разбирательства святости.
в завершение - Скажи мне своих героев и я тебе скажу кто ты. Для вас УПА герои, а они были фашистами. Если для вас фашисты герои то кто вы?
bsv
Я не прихильник разжовувати. Але, поважаючи те, що всеж таки переважно в корекной формі висловлюєте свою незгоду з співрозмовником, хочу вичерпати усяки непорозуміння і повернутись таки до більш-менш початку:
Вкотре дивуюсь точності Ваших думок. Здавалось, на цьому варто було б поставити точку і залишити аналіз дій ветеранів УПА тій частині України, де вони діяли, а нам розбиратись з тим, чи герої ковпаківці чи ні?
А это уже оскорбление всей Сумской области.
И хватает же еще наглости писать такое.
KOCTa
Браво! Знайдено нову відмазку не відповідати:
После таких слова не уважаемого мною Merime, не то что отвечать, а даже читать такое омерзительно. И что в двойне прискорбно, это поощряется вами, наверное у вас тоже есть сомнение Ковпаковцы герои или нет?
Звернить увагу на те, з якою безапеляційностю Ви, досить таки невинні і в першу чергу примірливі слова Merime назвали "оскорбление всей Сумской области" і "не то что отвечать, а даже читать такое омерзительно". Тому і відповідь була "сарказтична и весьма цинична":
Та ні! Як можна! Ковпаковці були святі люди! У кожного навить німб був і крила!
От зараз Ви можете сказати, що такі вислови мною заохочуються, хоча це і не так. Просто дуже велике бажаня було щоб Ваши слова хочь якесь підгрунтя мали.
Дійсно вони святими не були.Навить моя бабушка, коли ще жива була расповідала, що прихіду партізан у село дуже всі раділи, бо те, що з їжи немці не відібрали, відбирали до останнього зерна партизани. І краще було вже разом з ними і йти до загону.
Але в неї, окрім того що вони теж святі не були, ніякого заперечення їх героїзму не було. Ви ж можете казати взагалі про все УПА, що вони фашасти, опираючись лише на радянску пропоганду і ті помилки чи взагалі і злочини декого. І разом з тим можете ідеалізувати партизанів. Розумієте, це була війна. До того ж якщо брати пару партизани-УПА грамодянська війна. І тому були там і герої і злочинці. Але і з обох сторін. Тому, якщо Ви безапеляційно стверджуєте, що партизани герої, а УПА фашисти, то й маєте у відповідь сарказм. Але саме у відповідь. А героями були і ті і ті, бо боролись і гинули за незалежність України. Дійсно за винятком окремих злочинців, які думали лише за свої шкурні інтереси. Які були і у тих і у тих. Тому якщо Ви щось вважаєте неєтічним стосовно партізанів, уявить собі на скільки Ви виглядаєте неєтіним, кажучи що УПА фашисти, в очах тих хто віре, що їх боротьба, яка була майже самогубством, і для богатьох скінчилась загибеллю, що ця боротьба за незалежність України, за те що нам дісталось, як дех-то вважає на "халяву" після развалу СРСР, але аж ніяк для тих хто за цю незалежність загинув, так уявить, як Ви виглядаєте неєтично, в очах тих, хто вважає їх героями? І до речи, переважно ніхто їх так і не ідеалізуе, як Ви партизанів. А тей приклад, що я навів, враховуючи те що була війна, можна навить і виправдити, бо під час війни ситий крестьянин жодного ворога не знищить, так само як і голодний боїць, тому краще 1 голодний крестьянин, 1 дієздатних боєць, і пару знищених їм ворогів. І Ви дуже помиляєтесь в тому, що я ідеалізую УПА. Вони герої за те що боролись за незалежність України. Те, що вони намагались якось співпрацювати з німцями ніяк їх не красе. Але їх віправдовує те, що на відміну від ідеалістичного миру, у дійсності щоб чогочь досягнути треба ще й чимось пожертвувати. І на той час, маю на увазі 1941 рік, німці ще не були загарбниками, і Радянский Союз вже був катом. А чиєсь самогубство - боротьба з усіма - майже ніяк мету - незалежність - не наблизить, а вони таки намагались досягнути цієї мети.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Герои УПА

До речи, bsv, уважно перечитайте те що написано в цієї темі. Знайдіть де тут хоть хтось ідеалізуе УПА, тільки будь ласка разрізніть всеж таки що таке ідеалізувати і вважати героями, Павліка Морозова, якого взагалі не те що нормальна людина ідеалом не стане вважати, а навить і героєм, всеж таки в СРСР героєм вважали і діточкам у приклад ставили. Якщо не знайдете, або буде сумнів, можете прямо кожного спитати, чи вважає він УПА святими, чи лише героями, і чи вважає він партизанів злочинцями чи героями.
 

bsv

Странник
Ответ: Герои УПА

- Опять 25ть – Я уже писал Красная Армия и УПА воевали между собой + УПА воевали с фашистами, собственно у них и идеология была та же, что и у фашистов. Значит они воевали за разную Украину. И героями могут быть только или те или те. (об этом я уже говорил) Мы находимся в Сумской области, земля партизанской славы, где воины Красной Армии уважаются и почитаются как герои. По этому когда я говорю, на территории Сумской области что УПА фашисты, я выгляжу очень даже этично. Если бы я говорил обратное, вот это было не этично.
Причем тут идеализировать? Я даже слово такого не писал. А что значит это слово, вопрос к
Про Павлика Морозова и про «Союз вже був катом» комментировать не буду. Кто про что, а вы про свое. Все сводится к тому, СССР зло, Россия зло, все что связанно с этим зло.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Герои УПА

Ну от бачите, мене звинувачуєте в чомусь, а сами думку, яка з вашою не збігається зовсім ніяк не сприймаєте. Крім того, жодного слова про Росію в моєму повідомленні не було. І Сумська обл. це теж Україна, і размежовувати Україну по теріторіям, це як мінімум "неєтічно". Тим більш, що УПА боролись як раз за незалежну Україну, в якої ми зараз живемо.
 

Kramar

Іван Богун
Ответ: Герои УПА

Прошу звернути увагу на повідомлення:
 

bsv

Странник
Ответ: Відповідь: Герои УПА

Ну от бачите, мене звинувачуєте в чомусь, а сами думку, яка з вашою не збігається зовсім ніяк не сприймаєте. Крім того, жодного слова про Росію в моєму повідомленні не було. І Сумська обл. це теж Україна, і размежовувати Україну по теріторіям, це як мінімум "неєтічно". Тим більш, що УПА боролись як раз за незалежну Україну, в якої ми зараз живемо.
Расскажите что это не этично, тем кто придумал и разграничил области.
Нет, мы живем не в той Украине за которую боролись УПА. Они боролись за фашистскую Украину. А она сейчас такой не является.

-Я бы тоже хотел обратить внимание на это сообщение.


Почему я их называю фашистами, объяснял не раз (и не только я). И плюс еще вот это -
 

Kramar

Іван Богун
Ответ: Герои УПА

Нюрнберзький військовий трибунал навіть не розглядав питання українських націоналістів!!! На підставі чого ви називаєте їх фашистами??? На підставі власних уявлень про фашизм? Вибачте, але для мене, а тим паче для міжнародної спільноти, це не аргумент.
 

bsv

Странник
Ответ: Герои УПА

Нюрнбергский военный трибунал много чего не рассматривал. И что? Все что не рассматривал этот трибунал не является фашизмом?
 

Kramar

Іван Богун
Ответ: Герои УПА

а де докази того, що люди, які помирали за країну, в якій ми з вами живемо,є фашистами??? Вони такі ж партизани, як і ковпаківці, тільки воювали в більш складних умовах без підтримки з Москви та мобілізаціїї, без поставок продовольства чи боєприпасів і зброрї. УПА - армія, яка існувала виключно завдяки підтримці місцевого населення. Чи населення Західної України - поголовно приспішники фашистів?
Партизанських армій без підтримки населення не буває
 

bsv

Странник
Ответ: Герои УПА

а де докази того, що люди, які помирали за країну, в якій ми з вами живемо,є фашистами??? Вони такі ж партизани, як і ковпаківці, тільки воювали в більш складних умовах без підтримки з Москви та мобілізаціїї, без поставок продовольства чи боєприпасів і зброрї. УПА - армія, яка існувала виключно завдяки підтримці місцевого населення. Чи населення Західної України - поголовно приспішники фашистів?
Партизанських армій без підтримки населення не буває
- Читай выше!!!
Думаю тут все понятно...:angry:
 
Зверху