Герои УПА

Ви вважаєте войнів УПА героями?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    366

Ингеборга Дапкунайте

красіва і горда...
що до ССгаличина то справді,це уруповання було підпорядковано з німцями ,але воно не має ніякого відношення до УПА
Українська повстанська армія(УПА)була створена заради боротьби українського народу за незалежність і створеня вона була ще 19 сторіччі
для поротьби із поляками і аустроугорцями
потім вона почала боротися з німецько-фашиськими загарбниками а ще з годом із російсько-радянськими
СС-галичина мала туж саму мету,але співробітничала із німцями
насправді дві літери СС не означають приналажність до німецьких військ
сс це означає Січові Стрільці коротко сс,німці,коли почули про існування такого загону вони зказали gut,най будуть стрільці,а ми назовемо їх СС
але до діяльності німецької СС,українська СС не має відношення
що і було доведено на Нюренберзькому процесі,вони не приймали участь у катувальних акціях,не працювали в констаборах та іньше
вони були лише бійцами на вйні.
Але до чого тут УПА???????????????
 
Останнє редагування:

taurus__73

New Member
Модератор
Mammoth сказав(ла):
Там усі були гарними, тому ця тема є дуже складною. Щодо УПА, то може ви мені підкажете що було за військове формування СС "Галичина"?
А ты мне скажи кто такие НКВДешники в загран отрядах???? И какую они получают пенсию??? ГДЕ СПРАВЕДЛИВОСТЬ???
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Давайте розберемося з назвами, а то не знаю як ви, а я заплуталась.
ОУН-Організація українських націоналістів, на чолі з Коновальцем. У 1940 році після його смерті відбувається розкол на ОУН-Б і ОУН-М.
ОУН-М-поміркована організація, на чолі з Мельником, тому їх називають мельниківцями. Майже всю війну підтримували німців
ОУН-Б-молодіжна, революційна частина, на чолі з Бандерою, ось це і є славнозвісні бандерівці. На початку війни співпрацювали з німцями, але після того як ОУН-УПА оголосили українську державу без дозволу німців. Багатьох лідерів і членів ОУН-Б було заарештовано (серед них і Степан Бандера). На цьому довіра до німців була підірвана, бандерівці зрозуміли, що з німцями вони не здобудуть незалежності України і почали діяти самостійно.
УПА-Українська повстанська армія, заснована Тарасом Бульбою-Боровцем. В 1942 році УПА була приєднана до загонів ОУН-Б, так утворилася ОУН-УПА, на чолі з Романом Шухевичем.
СС "Галичина" дійсно створювалась німцями після розгрому під Сталінградом. На цей заклик відгукнулися тисячі українців, але тому що підрозділ повинен був поротися проти більшовиків. Воїни СС"Галичина" присягали на вірність українському народу ,а не Німеччині. ОУН-Б були проти створення цього загону.

Ось так =))) Тепер вирішуйте кого ви маєте на увазі
 

Andy

Well-Known Member
И Мельниковцы, и Бандеровцы и Бульбаши воевали против Советского Союза!!!

Еще раз повторю: На открытые бои не выходили. Уничтожали госпиталя, комунистов одиночек, и преподавателей (в основном молодых девушек, направленных в западные области Украины сразу после института по "распределению"). Были вооружены исключительно Немецким оружием! изредка трофейным советским... Людей убивали самым жестоким способом, с вырезанием участов кожи, нанесением ужасных ожогов и побоев!

И это по вашему не бандиты???

А на счет того, что ничего не читаем, то это не так. Просто мы читаем "другие" книги, которые пишут не бывшие бандиты отсидевшие в лагерях и сражавшиеся с Советской властью... А самые настоящие политологи и специалисты истории!!! с высшими образованиями...

Анди
 

Mammoth

evil
Модератор
Ингеборга Дапкунайте сказав(ла):
СС-галичина мала туж саму мету,але співробітничала із німцями
Ось ключове речення. Те, що УПА боровся з НКВС - це одне, а те, що вони вбивали вояків, які прийшли визволяти Західну Україну від нацистів - це інше.
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Mammoth сказав(ла):
Ось ключове речення. Те, що УПА боровся з НКВС - це одне, а те, що вони вбивали вояків, які прийшли визволяти Західну Україну від нацистів - це інше.
Ви розумієте, що для Західної України СРСР були такими ж загарбниками як і фашисти? Ви думаєте, коли після пакта 1939 року Західна Україна ввійшла до складу СРСР, їм стало краще жити? Почалися масові реперсії, насильницька русифікація (і зовсім не такими лояльними методами як зараз, за Вашими словами, у нас проводиться українізація), людей змушували вступати у колгоспи. Тоді на захист українців стають воїни ОУН.
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Andy сказав(ла):
И Мельниковцы, и Бандеровцы и Бульбаши воевали против Советского Союза!!!

Еще раз повторю: На открытые бои не выходили. Уничтожали госпиталя, комунистов одиночек, и преподавателей (в основном молодых девушек, направленных в западные области Украины сразу после института по "распределению"). Были вооружены исключительно Немецким оружием! изредка трофейным советским... Людей убивали самым жестоким способом, с вырезанием участов кожи, нанесением ужасных ожогов и побоев!

И это по вашему не бандиты???

А на счет того, что ничего не читаем, то это не так. Просто мы читаем "другие" книги, которые пишут не бывшие бандиты отсидевшие в лагерях и сражавшиеся с Советской властью... А самые настоящие политологи и специалисты истории!!! с высшими образованиями...

Анди
Я дуже рада що Ви багато читаєте, так тримати. Правда, я читаю літературу написану політв'язнями, але якщо Ви були уважні, то більшість політв'язнів були інтелігенцією, як в Росії, так і в Україні. Також люблю почитати літературу з іншою точкою зору, а вже потім робити висновки. Можу сказати, що завдяки моєму дідусю, я виросла з думкою, що Радянскьий Союз-це супер. Але пізніше зрозуміла, що я українка, і в історії України був не лише СРСР.
У нашій історії дуже багато слабкості й поміркованості, а воїни ОУН-УПА-це втілення боротьби для мене.
Я сподіваюся, що з цієї теми Ви почерпнули хоч щось нове.
 

Andy

Well-Known Member
Ravenne сказав(ла):
Я дуже рада що Ви багато читаєте, так тримати. Правда, я читаю літературу написану політв'язнями, але якщо Ви були уважні, то більшість політв'язнів були інтелігенцією, як в Росії, так і в Україні. Також люблю почитати літературу з іншою точкою зору, а вже потім робити висновки. Можу сказати, що завдяки моєму дідусю, я виросла з думкою, що Радянскьий Союз-це супер. Але пізніше зрозуміла, що я українка, і в історії України був не лише СРСР.
У нашій історії дуже багато слабкості й поміркованості, а воїни ОУН-УПА-це втілення боротьби для мене.
Я сподіваюся, що з цієї теми Ви почерпнули хоч щось нове.
Да, новенького почерпнулось... спасибо...
 

Andy

Well-Known Member
Ravenne сказав(ла):
Ви розумієте, що для Західної України СРСР були такими ж загарбниками як і фашисти? Ви думаєте, коли після пакта 1939 року Західна Україна ввійшла до складу СРСР, їм стало краще жити? Почалися масові реперсії, насильницька русифікація (і зовсім не такими лояльними методами як зараз, за Вашими словами, у нас проводиться українізація), людей змушували вступати у колгоспи. Тоді на захист українців стають воїни ОУН.
Не согласен. Хотя переубедить думаю не смогу. Считайте что так и было...

Вот отошла бы украина к фашисткой Германии (Кстати фашизм я в большинстве позиций поддерживаю, но не во всех!!!), и как считал Гитлер "Сорняк окультурить невозможно", выстреляли бы всех наших предков!!! как сорняков:-( что бы вы тогда запели. И только СССР дал нал нам гарантии мира и стабильности. Так нет же, нашлись люди поддерживаемые западом, которые боролись с СССР (за деньги наверное, кстати аналогичный пример из Латвии - "Лесные братья"). Вот с такими проявлениями и боролись НКВД. Кстати сильнейшая организация была!!! Нам бы сейчас такую...

Кстати на счет колхозов! пока были колхозы, то я мясо мог каждый день есть по три раза, тоже к маслу, сметане и всему остальному. как пошли ваши современные фермеры, так сразу мясо по 35 грн, мед по 20 грн, хлеб по полторы и т.д. В колхозах и свиньи были, что аж на ноги не становились, и огромные стада, и птицефабрики (куда там ножкам Буша), и пасеки и сады и поля! И молодеж из сел не бежала!!! И хлеб за границей за золото не покупали, по крайней мере до суки Брежнева! Колхоз - самая лучшая структура в сельском хозяйстве!!!
Анди.
 
Зверху