Герои УПА

Ви вважаєте войнів УПА героями?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    366

Ингеборга Дапкунайте

красіва і горда...
Найбільше,що мене непокоїть в цій ситуації,це те,що ті хто катував наш народ,ссилав до сибіру,морив голодом,сжигав і розтрілював українськіх жінок і дітей,уся ця сволота ,зараз отримує пенсії,"як учасники"
мають пільги на лікування,на проїзд,"піонери"їм дарують квіти на 9 травня
А найкращі представники нашої нації,яки в підлітковому віці,знайшли в собі мужність,протистояти катам-загарбникам,ці герої,навіть просто доброго слова в свою адресу не чують
Це неподобство!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
У Латвії наприклад бувшим НКВДістам навіть громадянства не дали
 
Останнє редагування:

Andy

Well-Known Member
Ингеборга Дапкунайте сказав(ла):
Найбільше,що мене непокоїть в цій ситуації,це те,що ті хто катував наш народ,ссилав до сибіру,морив голодом,сжигав і розтрілював українськіх жінок і дітей,уся ця сволота ,зараз отримує пенсії,"як учасники"
мають пільги на лікування,на проїзд,"піонери"їм дарують квіти на 9 травня
А найкращі представники нашої нації,яки в підлітковому віці,знайшли в собі мужність,протистояти катам-загарбникам,ці герої,навіть просто доброго слова в свою адресу не чують
Це неподобство!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
У Латвії наприклад бувшим НКВДістам навіть громадянства не дали
А меня беспокоит то, что бандитов из УПА хотят приравнять, если уже не приравняли к участникам ВОВ!!!

Это безобразие!!!

Как видишь, сколько людей, столько и мнений... Так что ладно, я все равно ничего не изменю :-(

Кстати, у нас в Сумах нет военно-патриотической организации???

Анди
 

Ингеборга Дапкунайте

красіва і горда...
не ну ви таке бачили?
ти йому стрижене воно тобі смалене,
Доведить нам,будь-ласка,чому на вашу думку,УПА є бандити?
хочаби один факт????????????
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Andy сказав(ла):
А меня беспокоит то, что бандитов из УПА хотят приравнять, если уже не приравняли к участникам ВОВ!!!

Это безобразие!!!

Как видишь, сколько людей, столько и мнений... Так что ладно, я все равно ничего не изменю :-(

Кстати, у нас в Сумах нет военно-патриотической организации???

Анди
Ой, мабуть Вам тяжко у світі живеться. Ви хоть щось бачите або чуєте?
Раз вирішили не заходити на сайт розповім так, хоча невідомо прочитаєте Ви чи ні. Є така організація Молодіжний Націоналістичний Конгрес. Патріотична організація. Як Вам вже казали її голова Олег Медуниця, сумчанин. Відділення МНК є в Сумах, знаходиться за адресою Горького, 2. Підете опкидати помідорами і кричати воїни ОУН-УПА - бандюки?
 

Mammoth

evil
Модератор
Fratello сказав(ла):
кому итереснокно как могут русские солдаты расстреливать дитей и женщин с очериди автомата в голову прошу читать
Аналогичное и слышал и читал про УПА.
 

Mammoth

evil
Модератор
Ингеборга Дапкунайте сказав(ла):
не ну ви таке бачили?
ти йому стрижене воно тобі смалене,
Доведить нам,будь-ласка,чому на вашу думку,УПА є бандити?
хочаби один факт????????????
Там усі були гарними, тому ця тема є дуже складною. Щодо УПА, то може ви мені підкажете що було за військове формування СС "Галичина"?
 

Andy

Well-Known Member
Ингеборга Дапкунайте сказав(ла):
не ну ви таке бачили?
ти йому стрижене воно тобі смалене,
Доведить нам,будь-ласка,чому на вашу думку,УПА є бандити?
хочаби один факт????????????

Читай выше, там аж два факта, даже не факта, а научного определения бандитизма!!!

Анди
 

Andy

Well-Known Member
Ravenne сказав(ла):
Ой, мабуть Вам тяжко у світі живеться. Ви хоть щось бачите або чуєте?
Раз вирішили не заходити на сайт розповім так, хоча невідомо прочитаєте Ви чи ні. Є така організація Молодіжний Націоналістичний Конгрес. Патріотична організація. Як Вам вже казали її голова Олег Медуниця, сумчанин. Відділення МНК є в Сумах, знаходиться за адресою Горького, 2. Підете опкидати помідорами і кричати воїни ОУН-УПА - бандюки?
Ну зачем сразу помидорами? Просто интересно :) чем занимаются, что думают... может и зайду как нибуть на огонек. Я вообще многим интересуюсь, а вы во мне сразу врага видите. И думаете я до помидоров опущусь??? :) Еще раз повторяю, сколько людей, столько и мнений. Я ваше мнение уважаю, хоть оно и отличное от моего, уважайте пожалуста и вы мое. Ведь все равно все мы Украинцы, даже если и говорим на разных языках. Вспомните майдан...

Анди
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Mammoth сказав(ла):
Там усі були гарними, тому ця тема є дуже складною. Щодо УПА, то може ви мені підкажете що було за військове формування СС "Галичина"?
Ви хоч якісь книжки читайте. До чого СС "Галичина" до УПА?!
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Andy сказав(ла):
Ну зачем сразу помидорами? Просто интересно :) чем занимаются, что думают... может и зайду как нибуть на огонек. Я вообще многим интересуюсь, а вы во мне сразу врага видите. И думаете я до помидоров опущусь??? :) Еще раз повторяю, сколько людей, столько и мнений. Я ваше мнение уважаю, хоть оно и отличное от моего, уважайте пожалуста и вы мое. Ведь все равно все мы Украинцы, даже если и говорим на разных языках. Вспомните майдан...

Анди
Вибачте звичайно, але Ви безпідставно (жодного факта, крім УПА-бандюки, я не побачила, а Ваші "визначення" бандитизму не мають відношення до воїнів ОУН-УПА, Ви просто цього не довели) звинувачуєте людей, яких я дуже поважаю і якими пишаюся.
 
Зверху