Герои УПА

Ви вважаєте войнів УПА героями?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    366

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Ответ: Герои УПА

@del' сказав(ла):
Я знаю про те що співробітництво закінчилося вже на початку війни. Але це не є основним "мінусом" (для мене). Вони воювали проти СРСР офіційно. Та на кого фактично вони воювали? Проти таких самих українців і людей, як і вони самі. Сталіни, Берії були у Москві. Вони не постраждали від зброї УПА. А постраждали звичайні люди, які навіть не були винні ні в чому.
Радянські воїни бачили одного ворога - фашистів. А про УПА вони знали не те, що ті воюють за незалежність України, а лише те, що їм казала офіційна влада.
УПА просто дуже невигідний час знайшла для здобуття незалежності. І неправильні шляхи.
П.С. Мій прадідусь воював проти УПА.
Ви знаєте дуже довго не наважувалась відповісти на ваш пост. Мабуть і зараз через емоції не зможу точно і об"єктивно все Вам пояснити.
Бандерівці офіційно виступали як проти фашистів, так і проти радянської влади. Воювали вони проти солдатів. Знову ж таки не будемо забувати, що в 39 році західні землі були захоплені, на цих теріторіях починається насильствена колективізація й індустріалізація, не кажучи вже про утиски української мови і культури. Які звичайні люди? Згадаємо напади на мирне населення: вчителів, лікарів тощо. Але де гарантія, що це не видумка радянської пропаганди? Я точно знаю, що народ підтримував оунівців, і точно не тому, що їх боявся.
А про невигідний час, то знате, це вже виходить за всякі межі. І справді, навіщо були національно-визвольні змагання в 17-20х роках, вони ж заважали більшовикам захоплювати владу. Треба було промовчати, коли нас захопили і чекати кращих часів. Але яких? 91го року чи 3го тисячоліття?
 

rfvgy

Ukrainian
Ответ: Герои УПА

П.С. Мій прадідусь воював проти УПА. [/FONT] [/COLOR][/QUOTE]

В 1947 году почти во всей европе была засуха,следовательно неурожай зерновых.В Украине начался голод -4 за ХХ столетие.Моя бабушка пережила 1933 ,окупацию ,а вот ,,мирный,,47 пережить не смогла.
Если бы небыло сопротивления на западной Украине то от голода в этот год умерло не 2 милиона,а значительно больше.

У меня родственники в 40-х годах востанавливали шахты на донбасе.Три месяца были недалеко от Дрогобыча на зароботках как раз в 47 году.Мешок зерна привезли домой.А то ,может быть ,и меня сейчас небыло бы.
 

Life-ua

+ плюс - минус
Ответ: Герои УПА

Надеюсб им дадут статус ветеранов , так как она так-же воевали за Украину ...
 

Apelsin4ik

When I close my eyes...
Ответ: Герои УПА

taurus__73 сказав(ла):
А ты мне скажи кто такие НКВДешники в загран отрядах???? И какую они получают пенсию??? ГДЕ СПРАВЕДЛИВОСТЬ???
Мне хочется рассказать человеку..
ЗаграН отряд..Т.е. Заграничный?Причем тут это?
Правильно не только писать, но и думать:"заградотряд"
Т.е. Заградительный..
 

Apelsin4ik

When I close my eyes...
Ответ: Герои УПА

На мой взгляд, следует четко различить УПА и ОУН.
Я считаю, что та часть ОУН-УПА, которая воевала на стороне вермахта не подлежит реабилитации.
Та часть ОУН-УПА, которая воевала на стороне нейтральной Сталину и Гитлеру была реабилитирована еще в перестроечные годы.
О чём вообще речь?
О пенсиях? Ну тогда пусть это принимается на уровне местных бюджетов.
Даже дотационные, убыточные регионы, такие как Черновицкая, Закарпатская, Ровненская,Волынская, Ивано-Франковская области могут вытянуть пенсионное обеспечение для ветеранов, которых осталось уже совсем немного...
Поэтому, не стоит превращать эту проблему в общенациональную...
Наши деды и прадеды воевали за светлое будущее, а не за пенсии.
....
Иной вопрос, что для каждого светлое будущее - понятие разное.
 

Apelsin4ik

When I close my eyes...
Ответ: Герои УПА

Ravenne сказав(ла):
Давайте розберемося з назвами, а то не знаю як ви, а я заплуталась.
ОУН-Організація українських націоналістів, на чолі з Коновальцем. У 1940 році після його смерті відбувається розкол на ОУН-Б і ОУН-М.
ОУН-М-поміркована організація, на чолі з Мельником, тому їх називають мельниківцями. Майже всю війну підтримували німців
ОУН-Б-молодіжна, революційна частина, на чолі з Бандерою, ось це і є славнозвісні бандерівці. На початку війни співпрацювали з німцями, але після того як ОУН-УПА оголосили українську державу без дозволу німців. Багатьох лідерів і членів ОУН-Б було заарештовано (серед них і Степан Бандера). На цьому довіра до німців була підірвана, бандерівці зрозуміли, що з німцями вони не здобудуть незалежності України і почали діяти самостійно.
УПА-Українська повстанська армія, заснована Тарасом Бульбою-Боровцем. В 1942 році УПА була приєднана до загонів ОУН-Б, так утворилася ОУН-УПА, на чолі з Романом Шухевичем.
СС "Галичина" дійсно створювалась німцями після розгрому під Сталінградом. На цей заклик відгукнулися тисячі українців, але тому що підрозділ повинен був поротися проти більшовиків. Воїни СС"Галичина" присягали на вірність українському народу ,а не Німеччині. ОУН-Б були проти створення цього загону.

Ось так =))) Тепер вирішуйте кого ви маєте на увазі
Т.е. по вашему, СС "Галичина" - герои?
 
Ж

Жора

Guest
Ответ: Герои УПА

Всех с праздником Победы над фашизмом!
Основная концепция Гитлера при нападении на СССР - уничтожить всех славян. Что ОУН-УПА с успехом и делали, начав прежде всего со своего населения (как именно, я уже писал). Если они так хотят статуса ветеранов, их льгот и больших пенсий, пусть Германия с Америкой им этот статус дают и пенсии с льготами оплачивают - так будет именно по справедливости, и станет всё на свои места.
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Ответ: Герои УПА

Apelsin4ik сказав(ла):
Т.е. по вашему, СС "Галичина" - герои?
Скажіть де я таке сказала? Я просто уточнила, що вони присягали на вірність українському народу, але створили цей загін фашисти.
 

jim_wolf

New Member
Ответ: Герои УПА

Apelsin4ik сказав(ла):
На мой взгляд, следует четко различить УПА и ОУН.
Я считаю, что та часть ОУН-УПА, которая воевала на стороне вермахта не подлежит реабилитации.
Та часть ОУН-УПА, которая воевала на стороне нейтральной Сталину и Гитлеру была реабилитирована еще в перестроечные годы.
О чём вообще речь?
О пенсиях? Ну тогда пусть это принимается на уровне местных бюджетов.
Даже дотационные, убыточные регионы, такие как Черновицкая, Закарпатская, Ровненская,Волынская, Ивано-Франковская области могут вытянуть пенсионное обеспечение для ветеранов, которых осталось уже совсем немного...
Поэтому, не стоит превращать эту проблему в общенациональную...
Наши деды и прадеды воевали за светлое будущее, а не за пенсии.
....
Иной вопрос, что для каждого светлое будущее - понятие разное.
Это ты высчитал,что эти области убыточные,сидя за компьютером? :kto: Где ты нашел об этом информацию?
Ответь на вопрос:разве пенсии бывшим работникам КГБ и НКВД,на руках которых кровь миллионов жителей СССР, не платят?
Основная концепция Гитлера при нападении на СССР - уничтожить всех славян. Что ОУН-УПА с успехом и делали, начав прежде всего со своего населения (как именно, я уже писал). Если они так хотят статуса ветеранов, их льгот и больших пенсий, пусть Германия с Америкой им этот статус дают и пенсии с льготами оплачивают - так будет именно по справедливости, и станет всё на свои места.
Хорошо,что ты не приписал еще финансирование ОУН-УПА США.
Разве не больше Украина и ее жители пострадали от коммунистов,которые сознательно истребляли миллионы украинцев?
Мне кажется,что столько славян,сколько уничтожили сами славяне - никто не уничтожал.
Ветераны ОУН-УПА не просят у государства пенсий,а просят признание.Разве организация СС Галичина просит признание?
 
Останнє редагування:

serg_pet

New Member
Ответ: Герои УПА

Ravenne сказав(ла):
Скажіть де я таке сказала? Я просто уточнила, що вони присягали на вірність українському народу, але створили цей загін фашисти.
к сожалению, многие из тех кто постят в этом разделе совершенно не знают настоящей истории. А что касается присяги, то посмотрите фильм "национализм по прибалтийски", там ветеран вермахт-СС рассказывает о том какие присяги и кому они давали. умейте отличать учебники пропагандисткой истории и настоящей. Для неведающих скажу, что пропаганда была в СССР, есть в Украине и будет когда Украина станет одним из штатов США.
 
Зверху