Партія Арсенія Яценюка

Проголосували б Ви за Яценюка на виборах 2010?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    84

Vlad_S

Скептик
Re: Відповідь: Партія Арсенія Яценюка

Виктор Илларионович Яценюк (Отец жены). Це як?
Очень просто:
От себя замечу, что когда украинские журналисты начинают писать о евреях, невежество часто зашкаливает. Хасиды - одно из ультаортодоксальных харизматических направлений иудаизма и хасидских сект превеликое множество, причем большая часть из них мало кому известна и никаким авторитетом не пользуется. Все же что написано относится только к т.н. Любавическим хасидам - их иногда называют "хабадниками". Кроме того большинство американских евреев относятся не к хасидам, а к реформистам. Поэтому удача брака Яценюка не в том, что он стал таким образом приближен к одной из мелких хасидских сект, а в том, что он стал своим в еврейском мире в принципе. А этот мир, как известно, обширен и влиятелен, и без хасидов :)
 

Helena

Забанен
Stein
постараюсь на днях выложить адекватное дерево, дабы вы успокоились ;)
 

Helena

Забанен
Stein
у терезии родители родом из Сумщины :)
да и вобше мне интересно, каким образом национальность жены может изменить национальность мужа и наоборот??????????????

вы лучше вспомните про Юлию Владимировну Грегян, за календарики которой народ уже чутли драться не готов;)
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Партія Арсенія Яценюка

у терезии родители родом из Сумщины
Те, що вони жили тут мало що змінює, головне національність а не місце народження. Араб що народився у Франції не стане від цього французом.
да и вобше мне интересно, каким образом национальность жены может изменить национальность мужа и наоборот?
Є таке добре народне прислів'я: "муж и жена - одна сатана".
Та й діти в них якої національності будуть? Уж явно не української. А заради дітей люди здатні на багато речей. Не ті зараз часи і не ті люди які здатні приносити свої власні шкурні інтереси в жертву інтересам національним і державним. Отак от і змінить.
вы лучше вспомните про Юлию Владимировну Грегян, за календарики которой народ уже чутли драться не готов
Почитайте мої повідомлення в темі про неї. Там чітко викладена моя позиція.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Партія Арсенія Яценюка

Прочитав. Як то кажуть "улибнуло".
Є кілька питань:
1) Наскільки пам'ятаю, то колись саме родині Яценюка закидували родовід від творців тори чи чогось там такого. Тепер це вже не Арсеній, а Тереза має таких славних предків? :)
2) Що це за сайтик такий?
3) По лінії Терези, якщо не бреше те "родинне дерево", що вкинули мені в скриньку баба та дід (батьки Терезиного батька) родом з Сумщини (село Чупахівка Лебединського району). Я і не знав, що Чупахівка - центр хасидів в Україні :). Доречи, хто з форумчан має коріння в тих землях, може вони щось підкажуть з цього приводу.

P.S. А один пейсатий чувак зі світлини в статті (зправа) мені здався схожим на Арсенія. А думав спочатку, що то фотошоп. :)
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Партія Арсенія Яценюка

Терезія Гур - не досить українське ім'я...
Де ви народилися, має досить не велике значення, більш важливо від кого... ;)
Турок що народився на німецьких землях навряд чи від цього стане німцем...
 
Зверху