Партія Арсенія Яценюка

Проголосували б Ви за Яценюка на виборах 2010?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    84

mangust

патріот
Чергова повітряна кулька (можна сміливо продовжити логічний рядок порівнянь...). Скоро лопне)
Чі не забагато псевдомесій)
Дійсно, партії повинні створюватися на основі конкретних програм, а не завдяки окркемим розкрученним пикам.
А поки що наш паноптикум вміє тільки базікати на чіслених політичних ток- шоу...
Поки у виборчий системі не буде прописана відповідальність кожного окремого депутата(а не партії)перед виборцями,до тих пір і буде вакханалія в ВРУ.По-перш треба повернутись до мажоритарної системи виборів,щоб люди обирали конкретну особу,а не кота в мішку.По-друге надати виборцям право відклику депутата(щоб механізм був дієвий і не затягувався в часі)
 

Apelsin4ik

When I close my eyes...
Думаю, Яценюк сам за себя ответит - если будет создана "Партия Яценюка" это будет означать, что Яценюк фигура незрелая т.к. времена фан-клубов, именуемых по недоразумению политическими партияим, проходит. Поэтому обсуждать что-либо имеет смысл только, если речь будет идти о создании полноценной политической партии с программой и планом действий. Но пока мы этого не знаем, поэтому обсуждать очередного барина, который приедет и всех рассудит, имхо, нет смысла. Тут от уже приехавших не протолкнешься :)
Через две недели мы уже стартуем.Партия существует уже де-юре и де-факто.Еще нет презентации, она будет в первых числах декабря.
Партия будет полноценной, уверяю Вас.Процесс создания партии изнутри и из низов говорит сам за себя.
План действий давно существует, причем он подтвержден конкретными действиями Яценюка на посту и.о. Главы Нацбанка в трудные осенние месяцы 2004 года, когда он удержал гривну от девальвации, на посту министра экономики, иностранных дел и, наконец, Главы ВР.
Барин приедет спросить, именно спросить вашего мнения.Арсений Петрович приедет в Сумы, однозначно.И я уверен, что каждый желающий сможет с ним встретиться и послушать, что он предлагает украинскому обществу.
Согласен, что еще слишком рано говорить о чем-то наверняка.
Важна команда, важны новые лица.
Главное, что начало положено.
 

Vlad_S

Скептик
...По-перш треба повернутись до мажоритарної системи виборів,щоб люди обирали конкретну особу,а не кота в мішку.По-друге надати виборцям право відклику депутата(щоб механізм був дієвий і не затягувався в часі)
Полностью согласен, но, имхо, еще лучше двухпалатный парламент, где в верхнюю палату депутаты избраются по мажоритарной системе, а в нижнюю по открытым партийным спискам. Тогда в принципе будет исключена система, где конкурируют не партийные программы, а бригадиры кнопкодавов :)
 

Apelsin4ik

When I close my eyes...
Чергова повітряна кулька (можна сміливо продовжити логічний рядок порівнянь...). Скоро лопне)
Чі не забагато псевдомесій)
Дійсно, партії повинні створюватися на основі конкретних програм, а не завдяки окркемим розкрученним пикам.

Якщо БЮТ і Партія Регіонів-бандитські угруповування з авторитарними лідерами, то "Наша Україна" нагадує зграю невмілих послідовників Махна, які швидко переб`ють один одного у локальних чварах.
А поки що наш паноптикум вміє тільки базікати на чіслених політичних ток- шоу...
Со второй частью сообщения полностью согласен.
Псевдомессий - действительно много.Очень много "потрибных краини"
Я отдал 5 лет партии Наша Украина.Но я понял, что все.Хватит этих мелких ссор.
Теперь у меня появился молодой, харизматичный и умный лидер, с которого многим можно брать пример.
Не думаю, что партия лопнет - лидер не тот.Он в политике всерьез и надолго.И тем людям, которым надоели Ю,Т, Я - Яценюк будет альтернативой.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
+1 до Grosso.
До Apelsin4ikа: при усій повазі до Яценюка, але передбачую, буде теж саме що і з іншими проукраїнськими силами. Блок НУНС і без того налічує занадто багато партій.
Об'єднуватись потрібно не навколо лідера, чи верніше постаті, яка буде визначати шлях і ідеалогію, бо це створення буде цілком залежати від настрою і підкилимних домовленностей лідера, а решта партія лише статістами від яких нічого не залежить.
Об'єднуватись треба навколо ідеалогії і поставленої мети, от тоді навить якщо у лідера виникне бажання якось від цього відхилитись, решта партії цілком буде мати право або виправити, або взагалі його змінити.
А так це все пережитки комуністичної епохи. Партія Леніна, партія Сталіна.
Ну з'явиться ще одна фігура, яка буде прагнути за будь що стати президентом чи у гіршому випадку прем'єром. Долучиться до інших претендентів і буде торгувати мандатами своїх депутатів, пілкуватись про власний імідж і рейтінг. А Україні від цього краще стане?
 

Serg_T

Забанен
+1 до Grosso.
До Apelsin4ikа: при усій повазі до Яценюка, але передбачую, буде теж саме що і з іншими проукраїнськими силами. Блок НУНС і без того налічує занадто багато партій.
Об'єднуватись потрібно не навколо лідера, чи верніше постаті, яка буде визначати шлях і ідеалогію, бо це створення буде цілком залежати від настрою і підкилимних домовленностей лідера, а решта партія лише статістами від яких нічого не залежить.
Об'єднуватись треба навколо ідеалогії і поставленої мети, от тоді навить якщо у лідера виникне бажання якось від цього відхилитись, решта партії цілком буде мати право або виправити, або взагалі його змінити.
А так це все пережитки комуністичної епохи. Партія Леніна, партія Сталіна.
Ну з'явиться ще одна фігура, яка буде прагнути за будь що стати президентом чи у гіршому випадку прем'єром. Долучиться до інших претендентів і буде торгувати мандатами своїх депутатів, пілкуватись про власний імідж і рейтінг. А Україні від цього краще стане?
КОСТа, хотыв би я посути, що б ти тут спывав, якби Яценюк був у БЮТ? Мабуть зовсим ыншу пысню, соловейко... І відкрийте мені таємницю, звідки ви з Vlad_S напару дізнлися про зміст програми НЕСТВОРЕНОї ЩЕ ПАРТІЇ Чи тому що він співпрацював з НУ, він уже ГОЙ? Так і панночка Юлія Володимирівна (Дід доречі, Абрам :lol:) Грігян з ним співпрацювала?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Партія Арсенія Яценюка

Serg_T, не ображайся, але краще сам видалі ту маячню, що написав.
 

Serg_T

Забанен
Я писав цитати, а маячня - ти. Може відповісиш таки, звідки у тебе программа не створеної ще партії, і чому ти її забракував. Доречі, Яценюк сказав що якщо він і буде створювати якийсь проект (підкреслив що це НЕ ОБОВ"ЯЗКОВО ПАРТІЯ, А ТО ТУТ У ДЕКОТРИХ ЗІР ВИБІРКОВИЙ), то там не буде ЖОДНОЇ ЗААНГАЖОВАНОЇ ЛЮДИНИ, бо саме заангажованість заважає працювати у ВР, будь ти хоть професіоналом але те болото все одно засосе.
З.І. Писав я про водоплаваючих птахів тільки толку мало :)
 

МАХ

Active Member
Як на мене нічого путнього з цього не вийде… ще одна партійка.. або ж так само як НС ввійде потім в НУ… щоб бути конкурентно спроможнім, потрібно мати кошти, а де їх взяти?... потрібен спонсор… Я вважаю, що можлива не заангажована сила лише з народу… яка буде поширене не через екрани телевізорів і біг-бордів… а в народі… але така в нас з’явиться не скоро…
 

Apelsin4ik

When I close my eyes...
Не ссорьтесь, друзья мои.
Мы ведь все сторонники демократической части парламента, как-никак.
Яценюк в президенты не пойдет в 2010.Поэтому ему рейтинг пока не так важен.
Плюс по профессионализму его с Тимошенко явно не сравнить.Не в пользу последней, понятное дело.
Еще.Яценюк не популист, в отличие от сами знаете кого.
 
Зверху