ПР + БЮТ = Импичмент Ющенку?

  • Автор теми bsv
  • Дата створення

Импичмент

  • Будет и хочу

    Голосів: 50 38.2%
  • Не будет и не хочу

    Голосів: 40 30.5%
  • Будет, но не хочу

    Голосів: 9 6.9%
  • Не будет, но хочу

    Голосів: 32 24.4%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    131

bsv

Странник
БЮТ и "Регионы" упростили процедуру импичмента
02 сентября 2008 | 20:27

Подробности
По материалам: Украинская правда

Верховная рада приняла изменения в закон о Конституционном суде.

За такое решение проголосовало 363 депутата.

Соответствующий законопроект, внесенный БЮТовцем Андреем Портновым и "регионалом" Александром Лавриновичем, предусматривает упрощение процедуры импичмента президента.

Ранее НУ-НС и спикер Арсений Яценюк покинули сессионный зал в знак протеста против совместного голосования БЮТ и Партии регионов за антипрезидентские законы.

Верховная рада также преодолела вето президента на закон о временных следственных комиссиях Верховной рады и приняла закон в целом.

За соответствующее решение проголосовал 361 депутат, среди них – 173 от Партии регионов, 152 – от БЮТ, 9 – от НУ-НС, 27 коммунистов.

Перед этим лидер фракции НУ-НС Вячеслав Кириленко призвал БЮТ не голосовать за этот закон вместе с Партией регионов.

"Вы (БЮТ) вместе с ними (Партией регионов) этим голосованием начинаете процедуру импичмента президенту", - сказал он.

Ранее спикер Арсений Яценюк покинул заседание Верховной рады, мотивировав это нежеланием разваливать коалицию.

БЮТ и Партия регионов внесли в повестку дня изменения в закон о Кабмине, а также изменения в закон о КС об упрощении процедуры импичмента президенту.
 

Santolege

Забанен
Ющенко ждёт политический конец. Юлька следующий президент.
 

bsv

Странник
Да! Но Ющенко еще может распустить ВР. Тогда что?
 

lion.ts

[deleted]
Да! Но Ющенко еще может распустить ВР. Тогда что?
Ющенко не может распустить ВР. Читай законы. Импичмента не будет, так как это - потеря рейтинга для Тимошенко. Остался один год и она потерпит этот один год, а после станет Президентом.
 

hed1n.ru

стебанутый
Давно пора гнать Ющенко, дабы не позорил область нашу.
 

bsv

Странник
Ющенко не может распустить ВР. Читай законы. Импичмента не будет, так как это - потеря рейтинга для Тимошенко. Остался один год и она потерпит этот один год, а после станет Президентом.
Хорошо, что напомнили. Действительно ВР нельзя распускать.
Судя из того как БЮТ сегодня проголосовали, то Юлька не боится потери рейтинга.
Тем более меньше чем у Ющенко точно уже рейтинг не упадет.
 

rfvgy

Ukrainian
Теперішньому президенту переживати нічого ... , а от наступному ...

Війна гілок влади - користі ніякої неприносить , хіба що окремим олігархам .
 

МАХ

Active Member
Смішно читати, наївні… Якщо не Ющенко то хто?.... двічі судимий? Юлька?... Всі вони представляють інтереси олігархів… про Януковича нічого сказати, і так зрозуміло… Тимошенко теж не подарок… наприклад, мені дуже не сподобалось коли вона відкривала дорогу Харків-Дніпропитровськ… фраза: ціна за км така ж як Одеса- Київ, це при тому що ціна на буд.матеріали виросла в тричі…. Навіщо ж так обдурювати народ? Магістраль Харків- Дніпропитровськ була збудована ще 30 років тому(по ній навіть їздили хто не бажав плестися в заторах…) , все було практично зроблено, дорожні плити в обох напрямках, всі естокади… навіть частина цієї дороги використовувалась в недобудованому вигляді(десь 16км при під’їзді до Дніпропетровська)… я їхав по ній коли її ще добудовували ( за 2 дні до відкриття), вони лише покрили плити асфальтом, поставили відбійники, і пофарбували естокади…. На скільки мені відомо, так Одеса-Київ також була недобудована, але обсяг робіт там був в десятки разів більший ніж на цій….. одним словом, хтось гарно нагрів на цьому лапу…
Я наприклад на даному етапі не бачу кращої кандидатури ніж Ющенко на пост президента…
Наша проблема що більшість, навіть не дивиться на політичну програму….. проголосував, якщо за 4 роки кармани не набиті капустою, все наступний… а де ж ідеологія? Ви що не читали програму Ющенка? Не потрібно ставити матеріальні цінності на перший план, це тваринні вподобання…
А взагалі створять «Едіний центр»…….

Україні потрібна стабільність... нам зміна президента навіть через 1.5роки лише зашкодить...( особливо якщо на президента з діаметрально протилежною політикою... зміна орієнтації...)......
 

Andys

New Member
Смішно читати, наївні… Якщо не Ющенко то хто?.... двічі судимий? Юлька?... Всі вони представляють інтереси олігархів… про Януковича нічого сказати, і так зрозуміло… Тимошенко теж не подарок… наприклад, мені дуже не сподобалось коли вона відкривала дорогу Харків-Дніпропитровськ… фраза: ціна за км така ж як Одеса- Київ, це при тому що ціна на буд.матеріали виросла в тричі…. Навіщо ж так обдурювати народ? Магістраль Харків- Дніпропитровськ була збудована ще 30 років тому(по ній навіть їздили хто не бажав плестися в заторах…) , все було практично зроблено, дорожні плити в обох напрямках, всі естокади… навіть частина цієї дороги використовувалась в недобудованому вигляді(десь 16км при під’їзді до Дніпропетровська)… я їхав по ній коли її ще добудовували ( за 2 дні до відкриття), вони лише покрили плити асфальтом, поставили відбійники, і пофарбували естокади…. На скільки мені відомо, так Одеса-Київ також була недобудована, але обсяг робіт там був в десятки разів більший ніж на цій….. одним словом, хтось гарно нагрів на цьому лапу…
Я наприклад на даному етапі не бачу кращої кандидатури ніж Ющенко на пост президента…
Наша проблема що більшість, навіть не дивиться на політичну програму….. проголосував, якщо за 4 роки кармани не набиті капустою, все наступний… а де ж ідеологія? Ви що не читали програму Ющенка? Не потрібно ставити матеріальні цінності на перший план, це тваринні вподобання…
А взагалі створять «Едіний центр»…….

Україні потрібна стабільність... нам зміна президента навіть через 1.5роки лише зашкодить...( особливо якщо на президента з діаметрально протилежною політикою... зміна орієнтації...)......
лучше пустое место чем никчема
 
Зверху