Грузино-Осетинский конфликт

phoenix

Wanna Do Right
Господин Саакашвили готов биться с русскими до последней капли крови, до последнего грузина и грузинки, что бы отстоять свободу Америки! Вах!
причем тут Америка?
Я например буду биться за Украину против москвы.
не дай бог конечно.
Америка тут не причем
Куда идти ,после прочтения постов отдельных участников форума , я уже знаю.

Посмотрел трансляцию выступления В.А.Ющенко в Грузии.
впечатлило. Уважаю.РЕСПЕКТИЩЕ!!!
 
Останнє редагування:

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Грузино-Осетинский конфликт

P.S. Які ж висновки з цього досить ганебного бліц-кригу? Росія святкує "славу рускаво аружія", грузини мітингують, бо вони продемонстрували єдність. А ми?
А ми програли. Бо на мітінг до посольств Росії крім грузинів і осетинів з наших політичних сил прийшли вітренковці, які підримали Росію, а у Криму взагалі до шабашу ще кримських козаків долучили. І едині хто підтримав Грузію це "Свобода". А усі інши показали, що їм до одного місця, а це означає, "Заходите гости дорогие, поделимся с вами нашей землицей".
 

Santolege

Забанен
Футбольные фанаты о Саакашвили -
Рогозин в парламенте России о Саакашвили -
Химическое оружие Саакашвили -
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Грузино-Осетинский конфликт

Они полностью дезинформированы. У них вообще во время начала конфликта вовсе не было новостей. Они думают, что РФ бомбила Тбилиси. И они вовсе не знают о том, что из-за вероломства их президента погибли мирные граждане в ЮО. Кроме того, они не видели трусость своего президента. Вот почему они такие "единые".
Хедін, не кажи дурниць. Що вони там не знають? Грузія, це ж не Росія. Там теріторії, може трішки більш ніж Сумська обл. І вважаєшь там люді з різних куточков країни між собою не спілкуються, а лише сидять і чекають, коли щось потелебаченню ім покажуть? А стосовно того, що ви так смакуєте як трусость. Ясна річ після відповідних коментарів з "єдиного правдивого джерела" ви на це інакше вже не можете дивитись. Вже навить марно вас прохати цей ролік неупереджено передивитись. Ще й взявши до уваги, що там дійсно бомби кидали, і це не кіно чи гра була, а реальність.
 

Зверюга

Vulcher
Модератор
Футбольные фанаты о Саакашвили -
Рогозин в парламенте России о Саакашвили -
Химическое оружие Саакашвили -
сантол ви телепень котрий передивися китайских мултиків...
Якої давності ці новини? Зараз уся Грузя підримує свого президента! Ви подивіться 50 тисяч зібралось на майдані і не потікали від росіян, а вийшли, а у росіян і просто так вийти немає змоги та хоробрості... Тільки флажками Єдиної росії махати вміють піт пристольною охороною омона...
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Грузино-Осетинский конфликт

а что вы вынесете при наличии лишь дезы с обоих сторон ?!
Те, що Росія вдерлася на теріторію Грузію, це деза?
Те, що російськи літаки бомбили грузинськи міста, це деза?
Те, що це аж ніяк не міротворча операція, а пряма агресія, будете сперечатись?
Що ще, крім поки що натяків, але достатньо прямих, з боку Москви, що наступні будемо ми вам недостає? Ну зачекайте. Російськи паспорта кримчанам вже роздано.
А ми все сваримось. Якась самогубна манія мати власну думку і через неї сваритись, доки хтось не прийде і не повісе чергове ярмо. Та і там всеодно будемо один з одним сваритись.
 

united

lifelong United supporter
цікаво, а якщо - не дай Бог, звісно - через кілька років російські війська нападуть на Україну, скільки форумчан піде записуватися в ополчення? можете самі чесно відповісти на питання: чи піду я захищати своє місто, свій дім, свою родину від іноземних окупантів?

p.s. Просто грузини пишуть, що у перші дні війни до військкоматів були черги бажаючих записатися в добровольці. А яка ситуація у нас була б?..
 

Зверюга

Vulcher
Модератор
цікаво, а якщо - не дай Бог, звісно - через кілька років російські війська нападуть на Україну, скільки форумчан піде записуватися в ополчення? можете самі чесно відповісти на питання: чи піду я захищати своє місто, свій дім, свою родину від іноземних окупантів?

p.s. Просто грузини пишуть, що у перші дні війни до військкоматів були черги бажаючих записатися в добровольці. А яка ситуація у нас була б?..
Пішов би невагаючись!
 

Kramar

Іван Богун
Відповідь: Re: Грузино-Осетинский конфликт

цікаво, а якщо - не дай Бог, звісно - через кілька років російські війська нападуть на Україну, скільки форумчан піде записуватися в ополчення? можете самі чесно відповісти на питання: чи піду я захищати своє місто, свій дім, свою родину від іноземних окупантів?

p.s. Просто грузини пишуть, що у перші дні війни до військкоматів були черги бажаючих записатися в добровольці. А яка ситуація у нас була б?..
я піду. І зі мною разом прийдуть як мінімум 10 моїх друзів-однодумців.

З.І.: "Людина, яка захищає свій дім, сильніша за десять найманих солдат".
Це з фільму "Айвенго"
 

Terminus

where death is most alive
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Грузино-Осетинский конфликт

От Вам знову якась там дудка мариться. Особисто я не чекаю від США, НАТО, чи ЄС у разі конфлікту якоїсьтам допомоги.
І якщо руськи братній народ, то ті кого вони обрали до керма своєї держави, наший країні аж ніяк не братні.
А стосовно ідеалогії националізму, якщо не знаєте, то краще і кажить нічого. Националізм грунтується на ідеї незалежності. І може Ви не помічаєте, але якщо тут хто під якусь дудку і співає, то лише отримавши свою дозу з російських медіаресурсів. І вже точно заклики до дого щоб стріляти україців не належать до турботи за Україну. Тому також замислитесь. Особливо стосовно того, чи не є те що Ви бажаєте побачити у тих кого засуджуєте, лише вашим придбанням. Замислитесь стосовно того, що у інших воно не обов'язково повинно бути.
Кхэ...кхэ... У меня иногда такое ощущение, что люди читают совсем не то, что пишу.
Идея независимости есть составляющей в идеологии национализма. В нее входят еще и Так вот, где в этом определении есть упоминание о фобии к другому народу, вреде собственным экономическим интересам, способствовании расслоению общества на 2 лагеря и т.д., что Вы и Ваши сторонники пропагандируете? У меня создается впечатление, что все, кто здесь пишет - Ваши злоединомышленники, не имеют представления об основах и весьма извращенно трактуют понятие "патриотизм" и здоровый "национализм". По поводу замислитись над тем, чего у других не может быть, а что есть придбанням. Исходя из вышеизложенного предполагаю, что Вы имеете ввиду отсутствие в вашем лагере патриотизма и знания основ собственной иделогии. Верно?

З.Ы. Вчера Малдер абсолютно бессвязно ответил мне по вопросу вашей идеологии. Сегодня Вы. Немного более связно. Хотя бы упомянули один из основных тезисов. Но все равно откровенно слабо. Рекомендую поштудировать матчасть. Чтобы не звучало голословно о "турботе за Батькивщину", а на деле сводилось к банальному обхаиванию наших кровных братьев.
 
Зверху