Грузино-Осетинский конфликт

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Грузино-Осетинский конфликт

Его приход к власти был благодаря его организации расстрела всех делегатов третьего сьезда.После чего можно говорить о сталинизме.
И здесь уже о коммунисте ленинце я бы не говорил.Он их всех уничтожил физически.
И здесь я бы сказал главное это происхождение сталина и той среды где он вырос.
Не треба забувати, що ще, коли Ленін був жив, Джугашвілі там не останне місце займав, якщо не помиляюсь, саме він був відповідальним за міжнаціональні стосунки у новоствереної країні. А те, що у своєму прагненні влади він вчинив, як щурячий король, нічого дивного, військовий комунізм вигадав не він, а саме Ленін. Тому я можу сказати, що Сталін був цілком послідовним у подальшому розвитку ленінської ідеї. Але давайте далі вже про Сталіна не будемо, бо це оффтоп і доведеться знову шукати тему, до якої його переносити.
 

Зверюга

Vulcher
Модератор
Міністерство закордонних справ Грузії закликає міжнародне співтовариство зупинити дії Росії, спрямовані на знищення грузинської державності. Про це йдеться в заяві МЗС Грузії, поширеній сьогодні, 16 серпня, - повідомляє "Українська правда" з посиланням на агентство "Новости-Грузия"

"Незважаючи на зусилля міжнародного співтовариства і підписання документу про припинення вогню, збройні сили Російської Федерації продовжують військові дії проти Грузії і знищення об'єктів цивільної інфраструктури", - йдеться в заяві.

"Частини окупаційної армії Росії 16 серпня замінували і висадили залізничний міст на перегоні Метехи-Гракалі в Каспському районі (Східна Грузія). В результаті цього диверсійно-терористичного акту перервано залізничне сполучення між Східною і Західною Грузією, зв'язок з морськими портами Грузії. Цим же шляхом перевозилися вимушено переміщені особи з територій, окупованих російською армією, в безпечні місця", - йдеться в заяві.

МЗС Грузії заявляє, що "Росія цілеспрямовано здійснює дії, спрямовані на знищення державності Грузії, зокрема за допомогою виклику гуманітарної катастрофи".
 

bsv

Странник
Вкусно-превкусно! Саакашвили сошел с ума окончательно.
 

CHGrey

Rzzevskiy
спробуйте погуглить перед тим, як це писати. Напр. знайти інфу щодо національності Сталіна, який (як усім освіченим людям відомо) по батьковій лінії був осетином. Це не був секрет і в його часи:

Я бы не стал делать выводы из стихов поэтов.Даже сейчас сушествует много неразберихи и мнений по таким вопросам про современников,и тогда было не лучше я думаю.
То что Сталин мегрел я слышал в Грузии от грузин.
И вот я погуглил :


Сталин – Джугашвили - Иосиф Бесарионович родился 21 декабря 1879 года в Тбилисском губернии городе Гори. Отец Сталина Бесарион Иванович Джугашвили был по национальности грузином, по происхождению крестьянином, а по профессии сапожником. Он был родом из Тбилисской губернии, село Большое Лило. Мать Сталина, Екатерина Геладзе, была крепостная крестьянка из села Гамбараули. Родители Сталина очень хотели, чтобы их сын стал священником. Но судьба распорядилась иначе.
 

Зверюга

Vulcher
Модератор

Ось вам і відео докази, що саме роблять російські війська у Грузії...
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Грузино-Осетинский конфликт

и здесь много прихвостней Ющенко:( не будем тыкать пальцами
Ви, мабуть, "нєздєшній", коли не знаєте що Ющенко В.А. є лигітимним, демократичнообраним Президентом України. Тому фраза про "прихвостней Ющенко" на українській землі є не зовсім коректною. Ось що дійсно страшно, так це те, що в Україні існують "прихвостни" "медведопутіних"...
 

CHGrey

Rzzevskiy
Ну и что там можно увидеть? Блестящий предмет?
А кто то думал что военный прямо начнет все показывать,раздеваться,оружие всем показывать?
А если что и сопрет то так прямо на виду и прицепит?
Подойди в нашем городе так к человеку и пристань так к нему. Можно сразу и в дыню получить.
Довод не серьезный.А поведение грузинских журналистов уж очень наглое.Не вяжется с геноцидом.Вот если бы солдат зарядил бы прикладом в дыню сразу же то тогда уж можно было бы поверить,тогда
было бы правдоподобней.
 

Зверюга

Vulcher
Модератор
Ну и что там можно увидеть? Блестящий предмет?
А кто то думал что военный прямо начнет все показывать,раздеваться,оружие всем показывать?
А если что и сопрет то так прямо на виду и прицепит?
Подойди в нашем городе так к человеку и пристань так к нему. Можно сразу и в дыню получить.
Довод не серьезный.А поведение грузинских журналистов уж очень наглое.Не вяжется с геноцидом.Вот если бы солдат зарядил бы прикладом в дыню сразу же то тогда уж можно было бы поверить,тогда
было бы правдоподобней.
А підстрелювати упрямому ефірі? вистріли у дівчину репортера, це треба мати дуже багато розуму...
І якщо там було усе гаразд він би відповів, а не бультотав би щось собі під ніс...
Не треба оправдовувати мародерів, є дуже багато таких випадків зафіксованих на відео... Як російські військові грабують магазин та оселі у місті Горі....
 
Зверху