Вступ України у НАТО

Чи потрібно вступати Україні в НАТО?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    243

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Ответ: Вступление Украины в НАТО

Говорив, про людей, які мені нагадують транссексуалів, тільки ось одні народились не в тому тілі (в тілі не тієї статі), а інші, не в тій державі (не з тими амбіціями, не з тією мовою та не з тим правителем)... І ніяк не згоден, що є якась новина "помаранчевих". Виявляється, коли намагаються повернутись до своїх витокув, відродити свою культуру, свою історію - то це вносить розкол між різними регіонами України, а коли, скажімо говорити про українську мову, як мову анекдотів та фольклору, або про "жлобское наречие и кугутский язык" - то це лише прояв демократії і свободи слова, і ніяким розколом тут не пахне:(
Щодо
Среди украинского народа раскола нет .Есть раскол между украинцами и нагловатыми "гражданами" Украины русского происхождения и хохлами которые думают что они Великороссы.
то сперечатись не буду, можна і так сказати. Але сам факт того, люди наші різні, оптимізму не додає:(
 

lyolia

Забанен
Ответ: Вступление Украины в НАТО

А я говорю о пропиндосско-ура-патриотичной шушере, которая своими
ужимками напоминает гомиков и думает что в пиндостане будут сосать кимберлитовое сало из кимберлитовых трубок. Сосать может и будут, только явно не то, что связано с кемберлитом.
 

Serg_T

Забанен
Ответ: Вступление Украины в НАТО

Это тонкий намёк на Лёлю?

Среди украинского народа раскола нет .Есть раскол между украинцами и нагловатыми "гражданами" Украины русского происхождения и хохлами которые думают что они Великороссы.
Точно сказано )
 

zlodey

New Member
Ответ: Вступление Украины в НАТО

А я говорю о пропиндосско-ура-патриотичной шушере, которая своими
ужимками напоминает гомиков и думает что в пиндостане будут сосать кимберлитовое сало из кимберлитовых трубок. Сосать может и будут, только явно не то, что связано с кемберлитом.
Ваш умный пост отображает мнение большинства россиян И это говорит о том ,что тикать надо от такого брата ,а то отберут ещё раз сало как в 37 году.Показывате свой интелект знанием нецензурных слов ?
 

lyolia

Забанен
Ответ: Вступление Украины в НАТО

Укажите в моих постах хоть одно нецензурное слово. Умозаключения больной фантазии не принимаются. Только факты.

PS Что-то новенькое: оказывается сало в 37 забирали? А голодомор 32х - 33х был предвосхищающей реакцией на грядущую экспроприацию национального продукта? Учите мать часть. Впрочем для ура-патриотов знания вторичны. Смысловая и логическая нагрузки их реплики отнюдь не отягощают.
 
Останнє редагування:

Serg_T

Забанен
Ответ: Вступление Украины в НАТО

хоча б сам факт вашого народження...
МИ не в КДБ, і не Павліки Морозови.
До речі, кімберлітові трубки (родовища алмазу в ЮАР та Сибіру) ніяк не в США знаходяться, а на чукотці (там де один романчик-євречик цар і бог), ви часом не звідти родом?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Ответ: Вступление Украины в НАТО

ОРТ смотреть надо!!! Ющенко приказал Юльке шоб она провела мощную кампанию по популяризации НАТО, так ,что ждите,что теперь на каждом углу будут орать "все вступаем в НАТО там хорошо и никто наших пацанов во всякие зарубежные конфликты не втянет"
во во и дальше смотрите кремлевский канал.... :)ы живя в государстве Украина!
да плевать чей канал главное, что этот факт показали а не от балды придумали
"теперь на каждом углу будут орать "все вступаем в НАТО там хорошо и никто наших пацанов во всякие зарубежные конфликты не втянет"", це також на ОРТ казали? :), чи Ви вже самостійно "от балды придумали"
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Вступление Украины в НАТО

я, чесно кажучи, радий що Україні не надали ПДЧ в Бухаресті. Цю тему ще зарано піднімати. Суспільство ще не готове. До того ж політики використовують питання НАТО як розмінну монету.
З.І.: я не дуже великий прихильник вступу України до НАТО, але, дивлячись на те, як кремлівські чільники стікають слиною, чуючи про НАТО, голосуватиму "за" на референдумы.
Не підтримую. ПДЧ, це не НАТО. Можно ПДЧ отримати, разом з доступом до деяких зачинених технологій і більш вигідного становища і виконувати його років 100. ПДЧ майже ні до чого не забов'язує. А стосовно самого НАТО, то враження від Німеччини та Франції неприємне. Здіється вони починають "прогібатись" перед Кремльом наче наши вітренковці. А це аж ніяк не добра ознака для самого НАТО. Риба починає гністи. Для нас краще за все отримати ПДЧ, скористатись допомогою країн-членів НАТО, збудувати власну сучасну армію і згодом забути туди вступити.
 

elena_p

New Member
Ответ: Вступление Украины в НАТО

Вступ України в НАТО - це обов'язково "Україна - колонія США"! Так думають люди які дуже орієнтуються в політиці!
 

^Зверюка^

<b>Кто здесь?</b>
Ответ: Вступление Украины в НАТО

Среди украинского народа раскола нет .Есть раскол между украинцами и нагловатыми "гражданами" Украины русского происхождения и хохлами которые думают что они Великороссы.
Я еще 4 года назад говорила, если человек считает Родиной не Украину, а Россию, то выход прост — чемодан-вокзал-Россия.
 
Зверху