Вступ України у НАТО

Чи потрібно вступати Україні в НАТО?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    243

МАХ

Active Member
На мою думку вступ до НАТО нам необхідний і чим швидше тим краще… Росія показала своє обличчя… Наскільки мені відомо в Осетії за кошти США було збудовано нафтопровід в обхід Росії, щоб зменшити залежність натовських країн від Росії… Після того як, навесні Грузії і Україні не надалі ПДЧ, і перенесли на грудень. Росія активно почала провокувати (то розвідниками, то збільшення миротворчого контингенту…), що призвело до конфлікту. Грузія проводила цю операцію для встановлення конституційного ладу в невизнаній республіці Південна Осетія… На що схоже? Чечня… Росіяни Грозне обстрілювали з той же митою( так заявляв кремль)… нинішні дії Грузії Росія назвала геноцидом проти власного народу…. Де ж правда??? Після конфлікту Росія не зупинилася и окупувала частину Грузію… Що порушує суверенітет незалежної державі… А якби Грузія отримала ПДЧ НАТО повинне було б втрутитися у конфлікт… Думаю якби ПДЧ надали конфлікту і не було …
В Україні я Крим, а точніше Севастополь в якому я громадяни Росії, або ще ті в кого подвійне громадянство, що заборонено конституцією України… В Севастополі досить часто відбуваються провокації, и заяви Російських політиків, що Севастополь це Російське місто, не може пройти поза увагою… Захоплення українських маяків… Поведінка Росіян в Криму мене бентежить…
Що до кораблів Росії, Українську позицію можна зрозуміти. Вступивши в конфлікт вони сталі мішенню для обстрілу, і повертаючись в українське місто Севастополь могли створити небезпеку для жителів цього міста… Навчання з НАТО сюди приписувати недоречно… бо навчання Росія-НАТО набагато більше ніж Україна-НАТО…

Вступ до НАТО необхідній в першу чергу щоб захистити себе від Росії… кому не дійшло, наступній Севастополь…
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: Re: Вступ України у НАТО

Скорее Россия с Китаем вдует НАТО вместе с америкой по полной программе.
Мрійник. У Китаю з США дуже взаємопов'язани економіки. Залежать один він одного, їм, незважаючи на ідеологічни притирічча співпраця набагато вигідніша ніж війна. А от Раша для Китаю це лише постачальник сировини, тому якщо вони цю сировину завдяки військовим діям чи експансії отрумують, по вигіднішей цині, ім буде краще. Тому чекаємо, коли Китай поглине Рашу, всі підстави і загальне спрямуваня вже дуже читко можно зараз побачити.
 

hed1n.ru

стебанутый
Re: НАТО нет

Бред полнейший . Наоборот те кто вступали в НАТО - получали возможность продавать своё оружие странам НАТО (там рынки куда по больше) Все кто вступал в экономическом плане намного крат выиигрывали .
например?
По поводу картинок ниже.
Вы до сих пор не поняли, что НАТО - военная организация по коллективной обороне, а не экономическая?
 

Зверюга

Vulcher
Модератор
Re: НАТО нет

например?
По поводу картинок ниже.
Вы до сих пор не поняли, что НАТО - военная организация по коллективной обороне, а не экономическая?
Дмитрик, річ у тім, що країни яльянсу, це на сам перед ознака того що у тій країні все гаразд з обороноспроможністю, а також з економікою, оскількі країна повинна відповідати стандартам НАТО. І країна НАТО для інвесторів набагато привабливіша ніж якесь Нікарагуа, де стріляють і можна втратити все за годину...
 

hed1n.ru

стебанутый
и что ты продавать собрался, сабли?)))
или подерженную советскую технику..
 

[GEKTOR]

Забанен
Нет, Кольчуги, Атаки, атакующие модули на БТР (и им подобные),танки, двигатели к всем типам самолетов, ракеты, и оч много чего сопутствующего.
 
Зверху