Чи потрібно Україні відновлювати ядерний статус ?

Чи потрібно відновлювати ядерний статус України?

  • Так

    Голосів: 44 57.1%
  • Ні

    Голосів: 33 42.9%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    77

sum4ataya

Забанен
Статус страны с ядерным вооружением нужно восстановить, но только спустя время, когда наши политики будут отстаивать национальные интересы по-настоящему, а не заниматься только лишь своими личными проблемами и дерибаном земли, промышленности как это демонстрирует Тимошенко.
 

Zuzuka

прагну...
думаю, що потрібно. тоді б з нами рахувалися. чому з іншими,у яких ця зброя є, рахуються. країни світу пальчиком крутили біля скроні, коли Україна зброю свою надавала у "охорону". та ще й кому віддали США (ну припустимо ці заступляться в разі чого), а далі Німеччіна ( занадто дружня з росією, щоб підписатися за нас), ну а росія тут питань нема: не буде ж вона за нас заступатися в разі чого (особливо сама проти себе виступати). аж смішно...
 

mi][a

Человеку нужен человек
думаю, що потрібно. тоді б з нами рахувалися. чому з іншими,у яких ця зброя є, рахуються. країни світу пальчиком крутили біля скроні, коли Україна зброю свою надавала у "охорону". та ще й кому віддали США (ну припустимо ці заступляться в разі чого), а далі Німеччіна ( занадто дружня з росією, щоб підписатися за нас), ну а росія тут питань нема: не буде ж вона за нас заступатися в разі чого (особливо сама проти себе виступати). аж смішно...
з Пакістаном або Іраном рахуються? деякі країни тільки і чекають, щоб через ядерну зброю, як привід, здійснити свої загарбницькі плани

забули про взриви воєнних складів? хочете 2й Чорнобиль?
 

Zuzuka

прагну...
хочу, щоб спала спокійно і знаю, що спиться спокінише зі зброєю. на власному прикладі: не було вдома пістолету, а тепер є. то тепер якось надійніше. аналогічно думаю по країні
 

Zuzuka

прагну...
по Ірану та Іраку, там справа в нафті, а зброя- привід
 

mi][a

Человеку нужен человек
хочу, щоб спала спокійно і знаю, що спиться спокінише зі зброєю. на власному прикладі: не було вдома пістолету, а тепер є. то тепер якось надійніше. аналогічно думаю по країні
навдяд, спокійно можуть спати ті, хто живе неподалік воєнних складів, дивлячись на нещодавні події...
по Ірану та Іраку, там справа в нафті, а зброя- привід
про привід вже було сказано... до України також є інтерес у країн-демократизаторів
 

dreadfin

Member
хочу, щоб спала спокійно і знаю, що спиться спокінише зі зброєю. на власному прикладі: не було вдома пістолету, а тепер є. то тепер якось надійніше. аналогічно думаю по країні
Ядерна зброя - занадто коштовне задоволення для нашої країни, бо вона потребує розгалудженої інфраструктури для забезпечення. Не є коректним порівнювати її з пістолетом, чи навіть танком у Вашій квартирі.
 

blackboy

New Member
Відповідь: Чи потрібно Україні відновлювати ядерний статус ?

Згоден, що зараз це дороге задоволення для нас, але в недалекому майбутньому обов'язково необхідно відновити ядерний статус. Нехай зброї буде небагато, але сама наявність її відіб'є бажання зазіхати на нашу країну чи то в геополітичному чи іншому сенсі. Тоді вже дійсно переговори щодо поставок газу тощо, будуть вестися на рівних.
 

madwolfa

USA, Midwest
хочу, щоб спала спокійно і знаю, що спиться спокінише зі зброєю. на власному прикладі: не було вдома пістолету, а тепер є. то тепер якось надійніше. аналогічно думаю по країні
Это чисто психологический эффект. Не более того....
 

Zuzuka

прагну...
а захищеність, це і є більше психологічний ніж фізичний фактор. так само ядерна зброя. ніхто не збирається її використовувати. спокійнііше коли, вона під боком лежить. тоді з нами всі по іншому розмовлятимуть. і байдуже, що дорого, а газ не дорого? чи м"ясо? чи пдв на незалежність? що зараз дешево?
 
Зверху