Чи потрібно Україні відновлювати ядерний статус ?

Чи потрібно відновлювати ядерний статус України?

  • Так

    Голосів: 44 57.1%
  • Ні

    Голосів: 33 42.9%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    77

Serg_T

Забанен
Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Чи потрібно Україні відновлювати ядерни

Ви там когось в наполеонізмі звинувачували. Вам самому корона не тисне?
Ви звичайно знаєте краще за всіх. Розбираєтесь в ракетах, яких може й не існує зовсім. Або вони в такому стані, що запускати їх тільки ідіот буде.
Тільки не забувайте, що я не економіст, я маркетолог. І краще вас розбираюсь в інформаційних технологіях.
Яка корона? Я звичайний пролетарій )))
Про які інформаційні технології йде мова? Журналюгізм? Згоден )...
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Чи потрібно Україні відновлю

Яка корона? Я звичайний пролетарій )))
Про які інформаційні технології йде мова? Журналюгізм? Згоден )...
Навіть в журналістиці, хоч в прес-службових справах, хоч в піарі, хоч в пропаганді.
Якщо любите дивитись тільки на те, що на поверхні, то довести необхідність двитись "в корінь" я не зможу.
 

Life-ua

+ плюс - минус
Ответ: Чи потрібно Україні відновлювати ядерний статус ?

100 % потрибно !!! (разбазарили Ядерный статус , разоружили иностранцы - а теперь нам ещё и угрожают...)
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Чи потрібно Україні відновлювати ядерний статус ?

Якщо проводити історичн аналогії, то відмову нашими політиками в свій час від ядерного статусу можна порівняти безглуздою політикою Центральної Ради, котра не з ким не збиралась воювати, порозпускала всі українізовані частини (а з України на І Світову було мобілізовано близько мільйона солдат), і в результаті змушена була драпати перед відносно невеличкою бандою Муравйова та закриватись від них молодими життями студентів під Крутами...
 

mangust

патріот
Відповідь: Чи потрібно Україні відновлювати ядерний статус ?

Питання не в застосуванні ядерної зброї,а в її наявності.Уявіть собі озброєного злочинця,який хоче пограбувати потенційну жертву.Чи нападе злодій на озброєну жертву?Чи можливо подумає перш ніж напасти?Так само і стосовно ядерної зброї.Це стримуючий фактор проти зазіхання на український суверенітет з боку "братів-доброзичливців"
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Чи потрібно Україні відновлювати ядерний статус ?

Якщо проводити історичн аналогії, то відмову нашими політиками в свій час від ядерного статусу можна порівняти безглуздою політикою Центральної Ради, котра не з ким не збиралась воювати, порозпускала всі українізовані частини (а з України на І Світову було мобілізовано близько мільйона солдат), і в результаті змушена була драпати перед відносно невеличкою бандою Муравйова та закриватись від них молодими життями студентів під Крутами...
Військо вони розпустили на вимогу комуністів, так що там не так все просто. Центральна рада не мала підтримки серед населення через непродуману інформаційно-пропагандивну діяльність. І самі були поміркованими боягузами, тому й програли.
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Чи потрібно Україні відновлювати ядерний статус ?

Питання не в застосуванні ядерної зброї,а в її наявності.Уявіть собі озброєного злочинця,який хоче пограбувати потенційну жертву.Чи нападе злодій на озброєну жертву?Чи можливо подумає перш ніж напасти?Так само і стосовно ядерної зброї.Це стримуючий фактор проти зазіхання на український суверенітет з боку "братів-доброзичливців"
Злочинець не буде нападати, якщо жертва буде на кожному кроці авторитетно заявляти, що в неї в кишені пістолет. Питання не в наявності, а в переконанні її наявності.
Як в тому анегдоті: в школі всі боялись Васю. Бо всі знали, що Вася займається карате. Але одного дня Васю побили хулігани у дворі, вони не знали, що Вася займається карате.
Ви подивіться на країни, які зараз заявляють про розробку ядерної зброї (Іран, Північна Корея). Ви хочете дати привід Росії чи США ввести проти нас санкції, захопити у нас владу заради ж нашої "безпеки"?
Не та у нас репутація в світі, щоб робити такі заяви. Зробимо тільки гірше.
 

Serg_T

Забанен
Ответ: Чи потрібно Україні відновлювати ядерний статус ?

Росія велика ))) до Москви далеко )
 

Sanctus

Member
Відповідь: Чи потрібно Україні відновлювати ядерний статус ?

Так потрібно. Хоча я думаю за сучасних політичних подій і політиків-це не можливо. Але в майбутньому така зброя має бути обов’язково.
 
Зверху