На что вы готовы ради Родины и Нации ???

  • Автор теми bsv
  • Дата створення

Вопрос читать в первом посте.

  • Да

    Голосів: 19 24.7%
  • Нет

    Голосів: 9 11.7%
  • Не пью не курю (абсолютно никогда)

    Голосів: 23 29.9%
  • Готов, но не ради Родины и нации

    Голосів: 26 33.8%

  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    77

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Ответ: На что вы готовы ради Родины и Нации ???

Пробачте, але дозвольте з вами не погодитись, проблема алкоголізму та тютюнопаління це вже не проблема окремо взятої людини, але проблема суспільства.
Та я згоден з Вами на всі 100%. Проблема така справді є. Але питання в темі поставлене, а потім і подальші пости бсв викладені так, що все перевертається з ніг на голову. І я повністю згоден з панною Равеною, що після такої агітації хочеться захищати людей зі шкідливими звичками, а то і напитись самому:).
Для прикладу наведу кілька цитат бсв (зачастіше Вашого однодумця, але в цій темі навіть Ви не змогли промовчати, а виступили проти його аргументів):
К примеру пришел новичок на работу, получил первую зарплату, а от его требуют чтобы он выставился.
Или те же праздники. Приходишь на деньрожденье и там главный атрибут праздника алкогольный яд, а из непьющего человека делают белую ворону и держат в стороне. Точнее это автоматически получается, то есть если не как все, значит ты не снами. И не каждый выдержит подобное психологическое давление.
По этому с виду кажется, что каждый человек делает свой выбор. Но это не всегда так. Зачастую личность подчиняется толпе, то есть как все так и я. И выдает навязанную форму поведения за свой личный выбор
Тут без коментарів, готовий підписатись під кожною буквою. Але далі:
Нигде в Библии не сказано, что вино нужно пить.
Можливо моя Біблія не тими писана, але процитую: "Потім Він взяв чашу та, подякувавши Богу, сказав: "Візьміть її та піднесіть всім, бо кажу вам: не буду пити вина виноградного, поки не прийде Царство Боже"
(від Луки 22:17-18).
Чи ми вже і Христа в алкоголіки запишемо? А ось це:
На самом деле Павел рекомендовал Тимофею не пить вино, а втирать его в живот. Возможно, Павел также имел ввиду ставить компресс. Такая трактовка, соответствует оригинальному тексту и согласуется со здравым смыслом.
Як Вам подобається? Круто. Пропоную переписати (в світлі останніх) слів Святе Письмо. Тоді від Матфея 26:27-28 можна буде викласти в новій редакції, а саме: "А потім він взяв чашу і, подякувавши Господу, передав їм, кажучи: "Втирайте в живіт всі (ставте компреси), бо це - Кров Моя...".
Тему треба не просто створити, але й уміти викласти. Повторюсь, але тут справді спрацьовує правило: "Хочеш дискредитувати ідею - доведи її до абсурду".
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: На что вы готовы ради Родины и Нации ???

Относительно производства алкогольных напитков. Если водочные заводы принадлежат, в-основном, украинским компаниям, то с пивоваренными заводами не все так гладко - "Чернігівське" - это "Сан Интербрю Украина", "Сармат" также на днях продали иностранной компании.
Горілка так, головні компанії горілчаного ринку: Немірофф, Хортиця, Союз Віктан, українські, плюс експортери в більше, ніж 50 країн.
Пивний ринок. А чому ми забуваємо Оболонь? Не тільки лідер пивного ринку, але й виробник слабоалкоголки-Бірмікс.
Ринок слабоалкогольних напоїв. "Нові напої" (Шейк, Рево, Кінгс Брідж, С-Джус-корпоративний блок лідера на цьому ринку)-українська компанія. І знову ж таки "Союз Віктан" (Лонгер).
Так що, все таки більше українських виробників, і вже точно не 94% іноземців, як казав автор.
 

mi][a

Человеку нужен человек
Ответ: Відповідь: На что вы готовы ради Родины и Нации ???

Горілка так, головні компанії горілчаного ринку: Немірофф, Хортиця, Союз Віктан, українські, плюс експортери в більше, ніж 50 країн.
Пивний ринок. А чому ми забуваємо Оболонь? Не тільки лідер пивного ринку, але й виробник слабоалкоголки-Бірмікс.
Ринок слабоалкогольних напоїв. "Нові напої" (Шейк, Рево, Кінгс Брідж, С-Джус-корпоративний блок лідера на цьому ринку)-українська компанія. І знову ж таки "Союз Віктан" (Лонгер).
Так що, все таки більше українських виробників, і вже точно не 94% іноземців, як казав автор.
может быть... а может тут ситуация такая же, как и с мобильной связью или супермаркетами, когда владельцами значительной части акций являются иностранные фирмы :?:
 

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Ответ: Відповідь: Ответ: Відповідь: На что вы готовы ради Родины и Нации

Посмотрите на результаты опроса. и еще раз повторите, что меня никто не поддержал.
Якісь дивні у вас трактування опитування.
24-готов, но не ради Родины.
Не підтримали. Ви ж закликаєте за ради вашої таємничої родіни (тільки не треба знову про мою Батьківщину, я її не соромлюсь назвати)
19-не пью, не курю.
Знову ж таки, де підтримка вас. Люди і до того не пили і не курили ніколи. (прям вже таки, ніколи ніколи?)))))
14-да (мається на увазі, згода з вашою пропозицією)
але ж це тільки третє місце. Хіба це підтримка?

Пивной рынок практически весь иностранный, сейчас у меня нет той информации, какой бренд и кому принадлежит. но кто интересуется может найти в инете.
Что касается виноводочных, то там в основном западные инвестиции в украинского производителя.
По табаку думаю всем и так понятно.
Я вже пояснювала по брендами. Практично всім там і не пахне.
І вже визначтесь, що приносить більшу шкоду. А то в одному повідомленні горілка, в іншому вино, а горілка ніби-то й ні до чого, а потім ще й пиво.
І дуже дивна стратегія. написати щось, а потім послати в інет. Нецікаво так вести дискусію.

Что касается методов.
1) найдите более эффективные методы, давайте их обсудим
2) Закон Мэрфи - (не дословно) - даже если вы будите говорить предельно ясно и понятно, все равно найдется человек, который вас не поймет или поймет не правильно.
А ви запропонували хоч якийсь метод. Окрім категоричного "нельзя"?
Щось забагато вас людей не зрозуміли. Ви не знаходите?
 

Serg_T

Забанен
Ответ: На что вы готовы ради Родины и Нации ???

А взагалі рішення проблеми дуже просте - магазини з відповідною продукцією винести за лінію міста, курити та пити в публічних місцях заборонити (окрім свят) та заборонити рекламу по ТВ і таблоїдах (як продукції таке і ТМ) і всьо )))) А природа сама прибере "помилки еволюції".
 
Останнє редагування:

Ravenne

Гуманістична радикалка
Модератор
Відповідь: Ответ: На что вы готовы ради Родины и Нации ???

Можна євреїв вважати іноземцями ;)(жарт)
А взагалі рішення проблеми дуже просте - магазини з відповідною продукцією винести за лінію міста, курити та пити в публічних місцях заборонити (окрім свят) та заборонити рекламу по ТВ і таблоїдах (як продукції таке і ТМ) і всьо )))) А природа сама прибере "помилки еволюції".
У нас заборонено курити в публічних місцях. Допомогло? Точно знаю, що в Полтаві заборонено пити в громацьких місцях. Вже близько року. Щось я не чула про сенсаційні зниження споживання. Як купували алкогольні напої, так і купують, повірте, обсяги продажу не зменшились.
А що робити з клубами, ресторанами? Теж заборонити продаж алкоголю чи винести за межі міста?
Такі заходи просто збільшать нелегальний ринок.
Ось зараз малим архитектурним формам (кіоски, палатки тощо) не видають лікеро-горілчану ліцензію. Ви думаєте її там не продають? Продають, ще як, і за цінами набагато вищими, ніж в ліцензійних магазинах.
 

Ориген

в пути
Ответ: На что вы готовы ради Родины и Нации ???

Прошу вибачення, я зроблю одну ремарку, я підтримую бсв, але я не погоджуюсь з проф. Ждановим, який позіціонує себе як православний, проте мьяко кажучі не розділяє православного морального богослів`я, також його заклики що алкоголь у будь якому вигляді і будь якій кількості є небезпечним і його не можна вживати не в якому разі, виникає питання про вживання кефіру, адже в ньому є спирт, та і про причастя виникає питання, бо за вченням православної церкви – вино в причасті хоча воно ї є Істинною Кровью Господа, вино має всі властивості вина.
Веществом для таинством Евхаристии служит хлеб и вино. Хлеб должен быть пшеничный, чистый, квасной, а вино - виноградное, чистое, во время приношения растворяемое водою. Руководство к изучению христианского, православно-догматического богословия. Москва. Синодальная типография. 1913 г. стр.264
 

Serg_T

Забанен
Ответ: Відповідь: Ответ: На что вы готовы ради Родины и Нации ???

У нас заборонено курити в публічних місцях. Допомогло? Точно знаю, що в Полтаві заборонено пити в громацьких місцях. Вже близько року. Щось я не чула про сенсаційні зниження споживання. Як купували алкогольні напої, так і купують, повірте, обсяги продажу не зменшились.
А що робити з клубами, ресторанами? Теж заборонити продаж алкоголю чи винести за межі міста?
Такі заходи просто збільшать нелегальний ринок.
Ось зараз малим архитектурним формам (кіоски, палатки тощо) не видають лікеро-горілчану ліцензію. Ви думаєте її там не продають? Продають, ще як, і за цінами набагато вищими, ніж в ліцензійних магазинах.
тю, забув... міліцію треба постріляти, та нових завести ( з німеччини наприклад):razz:.
 

Serg_T

Забанен
Ответ: На что вы готовы ради Родины и Нации ???

ну для когось і "первый четверг на неделе" свято... :)
я не жартую, новий рік там і таке інше - можна (тільки у відведених місцях), про що взагалі можна говорити ? Давно вже всі закони прописані, і вони працюють, тільки в інших країнах.
 
Зверху