Trance music

kind-of-sti

ɔıןǝpǝɥɔʎsd
Модератор
Ответ: Trance music

лучше скажи когда он еще раз к нам заглянет)))
 

enix

Member
Ответ: Trance music

еще задолго до появления в Соларе видел.....
 

kind-of-sti

ɔıןǝpǝɥɔʎsd
Модератор
Ответ: Trance music

и вот так вот окаывется бывает)

TIЁSTO (DJ №1 У СВІТІ) ВИСТУПИВ ПЕРЕД КІЛЬКОМА СОТНЯМИ КИЇВСЬКИХ КЛАБЕРІВ

You must be registered for see images


Київ. 7 грудня 2007 р. Виступи діджея №1 у світі - Tiёsto - зазвичай збирають десятки тисяч людей на найкращих світових аренах, але цього разу він виступив перед кількома сотнями київських клаберів під час MTV VIP Party, яку організували спільно телеканал MTV Україна та клуб Decadence House за підтримки світового бренду Nemiroff.

6 грудня можна вважати особливою датою в історії київського богемного життя. Вже вдруге в 2007 році до столиці України завітала зірка не просто світового масштабу, а першої величини. Tiësto, який по праву вважається гуру трансу, є тричі найкращим у світі DJ, який є єдиним в світі DJ-виконачвцем, який виступав на Церемонії відкриття Олімпійських ігор перед більш ніж мільярдною аудиторією, на цей раз зробив своїм українським фанатам великий сюрприз: відійшовши від традиційної манери гри, він буквально шокував публіку незвичайним сетом, в якому транс перетинався з ритмами диско, хаусу, лаунжу та lo-fi.

Враховуючи чималі ціни на квитки, годі було й чекати чогось тривіального. І справді, в Decadence House зібралася публіка м’яко кажучи цікава та різношерста: бомонд столичних бізнесменів із своїми обранницями в розкішних коктейльних сукнях, скажені фанати в фірмовій екіпіровці, повністю зацяцькованій надписами Tiësto, елітна молодь, студенти, які, по їх словам, позичали гроші навіть в конс’єржек в гуртожитках, іногородні-тільки-що-з-потягу, цю подію не міг ігнорувати навіть найепатажніший трансвестит країни Монро, який затьмарював своїм блиском діаманти на лебединих шиях красунь з вищого світу.

Кухня MTV VIP Party виправдала сподівання публіки, якій набридла товчія на величезних танцполах, де не завжди твереза та культурна молодь відривається, вирвавшись з-під нагляду батьків. Культ краси Decadence House, комбінований з нестримністю молодіжних вечірок, створили справді неочікуваний тандем, подарувавши відвідувачам повну свободу, яка була сповнена відчуттям єдності, унікальності та шаленого драйву.

MTV завжди наголошувало на тому, що різноманітні стилі в музиці, культурі, світовідчутті можуть не конфронтувати, але поєднуватись, розширяти поняття одне одного, що й було продемонстровано на MTV VIP Party.

В ролі хазяйки вечірки виступила гламурна та витончена ведуча MTV VJ Саня.

DJ Tiësto

Tiësto (справжнє і’мя Тайс Вервест – нідерл. Tijs Verwest) сьогодні знаходиться в зеніті слави. Tiësto отримав звання найкращого DJ в рамках такої престижної премії як MTV Music Awards, також в його арсеналі Dutch DJ Awards, Dancestar USA та багато інших.
Його сети розігрівали публіку перед виступами таких світових зірок, як Девід Боуі, Мобі тощо. В Голландії на його спільний виступ з симфонічним оркестром було продано 25000(!) квитків. Від гри Tiësto в захваті такі зірки як P. Diddy, Наомі Кемпбел, Камерон Діаз. Його гастрольний графік розписаний на рік вперед. Його другий альбом "Just Be" критики назвали «головною сенсацією 2004 року».
В інтрев’ю каналу MTV Україна, невеликий уривок якого наданий нижче, Tiësto розповів про себе і про музику, зачарувавши ведучу MTV своєю не зірковою скромністю та чоловічою харизмою:

MTV: Які в тебе плани на цей рік?
Tiësto: Я запланував чимало спільних проектів на цей рік. З великими іменами. Але я ніколи не можу сказати, з ким саме, тому що треки ще не записані. Проте я також роблю ремікси – для Timberlake, Britney Spears, Seal тощо.

MTV: Як ти обираєш, яким буде сет?
Tiësto: Залежить від того, де я граю. Кожен сет різний, і сьогодні він буде доволі м’яким. Але м’який чи жорсткий – то все відносні штуки. Іноді люди думають, що він жорсткий, але це не так. І навпаки. На великих рейвах я рубаю, але у маленьких гарних клубах, як оцей, я буду поблажливим.


Цією вечіркою MTV Україна продовжив серію гучних шалених VIP-свят музики після скаженого відкриття телеканалу у вересні цього року під назвою «В небі, в морі, під землею» у Балаклаві з Бой Джорджем та підводним човном.
 

`antoniiio

kickstart my heart!
Ответ: Trance music

ИМХО

Лучший Диджей - Paul van Dyk & Giuseppe Ottaviani
Лучший лайв года - Paul van Dyk @ Global Gathering 29.07.2007
Прогресс года - Mat Zo
Альбом года - NU NRG - Most Wanted
Трек года - Soliquid - Music is for Rich People (Mat Zo Remix)
Шоу года - Trance Around The World
Вокалист года - BT
Шоумен года - Tiesto
 

enix

Member
Ответ: Trance music

Best DJ
1. Paul Van Dyk (Armin Van Buuren)
2. Armin Van Buuren
3. Tiesto
4. Ferry Corsten
5. Bas & Ram
6. Above & Beyond
7. Eddie Halliwell
8. Sander Van Doorn
9. Markus Schulz
10. Judge Jules

Best Label
1. Vandit (-)
2. Armada
3. Anjunabeats
4. Black Hole
5. Discover
6. Magik Musik
7. Euphonic
8. Flashover
9. Armind
10. Spinnin'

Best Producer
1. Paul Van Dyk (-)
2. Tiesto
3. Armin Van Buuren
4. Above & Beyond
5. Sean Tyas
6. John O'Callaghan
7. Sander Van Doorn
8. Ferry Corsten
9. Bas & Ram
10. Markus Schulz

Best Remixer
1. Tiesto (-)
2. Paul Van Dyk
3. Sean Tyas
4. Armin Van Buuren
5. John O'Callaghan
6. Sander Van Doorn
7. Richard Durand
8. Above & Beyond
9. Aly & Fila
10. Cosmic Gate

Best Live Act
1. Giuseppe Ottaviani -Nu NRG (-)
2. Tiesto
3. Paul Van Dyk
4. Rank 1
5. Above & Beyond
6. Infected Mushroom
7. Dogzilla
8. Ferry Corsten
9. Second Sun
10. Blank & Jones

Best New Face
1. Sean Tyas (Sander Van Doorn)
2. Menno De Jong
3. Filo & Peri
4. Breakfast
5. John O'Callaghan
6. Bas & Ram
7. Daniel Kandi
8. Aly & Fila
9. Phynn

Best Resident
1. Armin Van Buuren - Armada @ Amnesia (-)
2. Paul Van Dyk - Cream @ Amnesia
3. Tiesto
4. Eddie Halliwell - Fire It Up, Godskitchen, Cream
5. Judge Jules - Judgement Sundays

Best One-Off Event
1. Godskitchen Global Gathering, UK (-)
2. Trance Energy, Holland
3. Nature One, Germany
4. Gatecrasher 14th Birthday @ Magna, UK
5. Creamfields, UK Best Club Night
1. Cream @ Amnesia, Ibiza (-)
2. Gatecrasher
3. Space Ibiza
4. Pacha, Ibiza
5. Godskitchen @ Air, Birmingham

Best Radio Show
1. A State Of Trance - Armin Van Buuren (-)
2. Trance Around The World - Above & Beyond
3. Paul Van Dyk - Vonyc Sessions
4. Club Life - Tiesto
5. Fire It Up - Eddie Halliwell

Best Album
1. Paul Van Dyk - In Between
2. A State Of Trance 2007 - Mixed by Armin Van Buuren
3. In Search Of Sunrise 6 - Mixed By Tiesto
4. Tiesto - Elements of Life
5. Anjunabeats Vol. 5 - Mixed By Above & Beyond

Best Website
1. Trance.nu - (-)
2. Vonyc -
3. Trance Addict -
4. Don't Stay In -
5. Paul Van Dyk -

BY TRANCE AWARDS !
 
Останнє редагування:

kind-of-sti

ɔıןǝpǝɥɔʎsd
Модератор
Ответ: Trance music

завтра в хамелеоне (киев) космик гейт
 

PTERIX

SEAGULF
Ответ: Trance music

Як то кажуть ИМХО, но лучший диджей-АТВ. У него самые оригинальные и качаственные треки, их ни с чем не спутаешь. Не хочу сказать что остальные-шопопало, конечно и Армин, и PvD, и Above n Beyond и остальные тоже неплохие, а иногда даже ваще улётные вещи творят. От из новых нравится Breakfast-тоже чудак выбрал свой стиль и делает вполне качественный транс. От опять же я не могу понять за что PvD присвоили первенство. По мне так In Between не совсем трансовый альбом... Про тиесто говорить не буду-то полный завал, от The Thrillseekers, тож из новых, классный проэкт; Jose Amnesia, DJ Shah, Headstrong, Tenisia, The Blizzard, Monogato- отличнейшие вещи пишут. Из более-менее свежего нравится Duderstadt ft. Kirsty Hawkshaw-Beatitude--замечательная композиция! Но все-таки АТВ лучший как по мне. А Тиёсто и PvD как трансовых диджеев (на сегодняшнем этапе их творческого развития) не воспринимаю вовсе. Хотя были времена, когда оба писали супер треки, но сегодня... ппц..
 
Зверху