ПОМОГИТЕ

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: !HELP! !ХЕЛП!

скажите пожалуйста, я пол года не играл в УО (я играл по инету на другом шарде) а теперь кода скачал 5 клиент мне пишет "какие-то проблемы с подключением" всё пробовал а оно не заходит... так вот, мне интересно это мой акк удалили или другая проблема? если другая то какая? спасибо за внимание! :arrow2: :cool:
Що може бути:
1. Намагаєтесь звичайним клієнтом потрапити на ранушний серв. Якщо на наш, то він ранушний, і потрібно використовувати безскріптовий клієнт. No_Crypt_Client .
2. Невірно вказана адреса серверу. Наш 10.0.11.152. Адреса міститься у файлі Login.cfg. Виглядати це буде так:
LoginServer=10.0.11.152,2593
Якщо на початку строки стоїть ";" вона не враховується. Строка з адресую ( і без ; ) повинна бути одна, якщо буде більше то клієнт буде з'єднуватись як йому заманеться.
3. Якщо на сервері стоїть автореєстрація, нема зареєстрованих з вашого ИП інших аккаунтів, то при першому з'єднанні зробиться новий. У нас саме так. Ніяки аккаунди я не видаляв.
4. Якщо невірний пароль - так і буде писати.
5. Якщо на ИП вже є зареєстрований аккаунд, а ви намагаєтесь зареєструвати новий, чи невірно пишите назву свого, що сервером сприймається як те ж саме, буде писати, що вибачте, не можете зареєструвати новий акк.
6. Маловирогідно, але ще може бути що намагаєтесь потрапити на серв клієнтом, який цей серв не сприймає. Для нашого це, якщо не помиляюсь усі, що не на 5 починаються. З більшим ніж 5.0.6d теж можуть виникнути проблеми, але до сервака, здається повинно пустити.
 
Останнє редагування:

Silence

Member
А может он заходил тогда, когда сервак не работал? пару дней назад такое было... по-моему как раз 7 числа...
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: ПОМОГИТЕ

Ні, серв підвис наступного дня, коли я інквізицію провів. 5-го. З 6-го вже працював без зупинок.
 

Silence

Member
Судя по тому, что я видел его в игре, то проблема была решена)
 

[fly]

Sweet orange
Кароче, зашел я в эту Призму... и минут 10 пытался пройти через то поле. Не получилось. И тот сгусток энергии так не разу и не поменял своего места расположения! Почему нельзя убрать то поле? Зачем надо мудохаться бегая по нему, причем безрезультатно!?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: ПОМОГИТЕ

Дивно, він змінює місце кожну хвилину, або коли на нього зайдеш. Буває таке, шо зайдеш але не пемістишся.
А навище таке зроблено, так мабуть для того щоб життя малиною не здавалось. Це не моя ідея, я там лише вдосконалив щоб та енергія кожну хвилину, а ні раз на годину, місце міняла, а то буває з'являється там де звороній телепорт расташований, тоді точно годину через нього не пройдеш.
 

Ali

Member
Костян, я тож через сгусток не могу никак пройти. Стоял на нем минуты 3 и ниче.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: ПОМОГИТЕ

На ньому неможно стояти. Як тільки ти на нього стаєш він знакає, а тебе відразу переносить на наступний рівень, або не переносе, але він з'являється у наступному місті. Єдина тут проблема, коли він з'являеться у тому місті де росташований повертаючий назад телепорт. Я проходив той участок разів 100.
 

[fly]

Sweet orange
Попытался вновь пройти тот злополучный участок. Напрасно. Тот сгусток энергии как в прошлый раз не менял свое место расположения, так и в этот раз. Пытался пройти к нему минут 7, на больше нервов не хватило. В среднем за 2 секунды подходил 3 раза. Не сложно посчитать, что за 7 минут я к нему подходил около 1000 раз. Итог: за две попытки пройти на уровень ниже - потеря 20К и 0 результата.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Відповідь: ПОМОГИТЕ

Ваша правда, а не прав. Згусток енергії перед рестартом опинився на телепорті, а після рестарту таймер не вмикнувся і він там "завис". Виправив. Рестартанув, спробуйте ще.
 
Зверху