7 листопада - свято чи траур???

все равно в принцепе ет часть нашей истории и ее не ищменить а нада просто жить дальше не зацикливаясь на камунизме
 
З

Зверюга.ua

Guest
отрокъ сказав(ла):
все равно в принцепе ет часть нашей истории и ее не ищменить а нада просто жить дальше не зацикливаясь на камунизме
Ти вірно кажешь, але чомусь східна частина України не може досі зрозуміти що вже неможливо повернути СРСР, а такі угруповання як СОЮЗ, ПСПУ, КПУ на цьому грають і проходять до парламенту. І завдяки їхнім діям України щє досі товчется на одному місті....
 

Гвоздь

Финский студент
Скоро вымрут те,кто тоскует по СССР.Естественный оттбор,так сказать....
 
О

октоген

Guest
Зверюга сказав(ла):
От у Донецьку комуністи у цей день зірвали з пам’ятника загиблим у часи голодомора табличку і поставили свою з написом "комунистам погибшим от рук УПА" І як оце ставитись до ціх покидьків??? Котрі не поважають свою історію, а тільки роблять те що їм на цей час заманеться????


симметричный ответ на действия придурков нациков на западной украине.
 
З

Зверюга.ua

Guest
октоген сказав(ла):
симметричный ответ на действия придурков нациков на западной украине.
Егеш... Звісно, а щє є "придурки" котрі ставлять пам’ятники Леніну, і котрі тут на форумі кажуть таку маячню котра лише у людей викликає усмішку,а іноді такий регіт що можно впасти і кататись з сміху по підлозі!
 

lordъ

jerk it out
А помойму весь мир на рэгит тянет при виде украины, и ее не обдуманой политики... покрайней мере Россия и казахстан уже глумятся насчет газа который не будет поставлятся в Украину с 1го января.
 
З

Зверюга.ua

Guest
LorD сказав(ла):
А помойму весь мир на рэгит тянет при виде украины, и ее не обдуманой политики... покрайней мере Россия и казахстан уже глумятся насчет газа который не будет поставлятся в Украину с 1го января.
Шановний, якщо ви не бачите про що тема то мабудь купуйте окуляри!
Що до росії то з неї дійсно сміється весь світ, а особливо з того "карліка" котрий зараз там керує..... Бо всі намагання попередити кольрові революції у колишніх країнах СРСР у росії провалились і бачити як росія плюється слиною від того що не в змозі щось зробити, дуже кумедно ))) А за газ я так думаю домовляться бо тоді росія той самий газ не зможе поставляти до Європи.... Бо гозопровід йде через Україну, та й флот росії жодної копійкі не вітдав за своє перебування у наших портах Криму! А за 14 років там мабудь велика сума набігла!
 

lordъ

jerk it out
Ладно по теме...
Ноябрьская революция была неизбежна, я считаю что это был один из этапов через которые должны были переступить страны СССР. Революцию делали наши предки, которые были по умнее, и по активнее тех кто делал, "оранжувую "революцию"". И не считать 7 ноября прздником - глупость, с таким же успехом можно забыть свой день рождения. :gost:
 
З

Зверюга.ua

Guest
LorD сказав(ла):
Ладно по теме...
Ноябрьская революция была неизбежна, я считаю что это был один из этапов через которые должны были переступить страны СССР. Революцию делали наши предки, которые были по умнее, и по активнее тех кто делал, "оранжувую "революцию"". И не считать 7 ноября прздником - глупость, с таким же успехом можно забыть свой день рождения. :gost:
Тут вже було запитання, а не вважаєте що ця революція була такою ж кольоровою як і помаранчева та революція троянд у Грузії...
Що до розуму наших предків, то ви шановний погано знаєте історію... Тому що в Україні не було революціїї сюди просто приперлись більшовики і загарбали цю країну у котрої вже на той час був власний парламент...
І наприклад я не вважаю святом той день з котрого почався самий великий геноцид україньского народу та і не тільки українського!
 
N

NAZGUL

Guest
Зверюга сказав(ла):
Шановний, якщо ви не бачите про що тема то мабудь купуйте окуляри!
Що до росії то з неї дійсно сміється весь світ, а особливо з того "карліка" котрий зараз там керує..... Бо всі намагання попередити кольрові революції у колишніх країнах СРСР у росії провалились і бачити як росія плюється слиною від того що не в змозі щось зробити, дуже кумедно ))) А за газ я так думаю домовляться бо тоді росія той самий газ не зможе поставляти до Європи.... Бо гозопровід йде через Україну, та й флот росії жодної копійкі не вітдав за своє перебування у наших портах Криму! А за 14 років там мабудь велика сума набігла!
Насколько мне известно то за пребывание своего флота в наших водах Россия просто списывает долг Украины и как какой-то политик в новостях говорил, далеко не маленький. Неизвестно откуда такой немеряный долг мог взяться, но возник он в момент распада СССР. Так что наличные за флот мы вряд ли увидим...
 
Зверху