Новый президент России - Дмитрий Медведев

Kramar

Іван Богун
Ответ: Новый президент России - Дмитрий Медведев

2 lord: ти у своєму пості свідомо поставив слово "язык" в лапки? :furious:
А по поводу комплексов так только у вечных мучеников украинцев, то их памятники мучают, то "язык" ущемляют...
Якщо це так, то за це можна і відповідальність понести!
 

Ultraviolet

Active Member
Ответ: Новый президент России - Дмитрий Медведев

Судя по раздинамливанию Иванова на ТВ Медведев еще не факт, а скорее ширма.
 

mi][a

Человеку нужен человек
Ответ: Новый президент России - Дмитрий Медведев

вызывают улыбку фразы:
"я не против Медведева!", "я за медведева!" и тп...
как буд-то у вас спрашивать собираються и будут считаться с вашим мнением )))
 

lordъ

jerk it out
Крамар язык имелось ввиду с кавычках, чтобы не подумали на орган...

add: А вообще инетересно, что такая за ответственность?
 
Останнє редагування:

zergius

New Member
Відповідь: Новый президент России - Дмитрий Медведев

Як Буш делікатно утер носа Путіну
Олег Медведєв

Коли Сталіну сказали, що на відміну від СССР, в Америці є демократія, бо там можна вийти на площу і піддати гострій критиці президента Трумена, цей вождь, учитель та ідол тоді ще ненародженого товариша Симоненка, сказав: " В СССР також є демократія, бо в нас так само можна вийти на Красну площу й піддати гострій критиці президента Трумена". Цей анекдот розповідали за часів Брежнєва.

За часів Путіна російська демократія квітне неначе Сталін і досі живий. Там і зараз можна вийти на Красну площу й до хриполи у горлі критикувати президента Буша. За таких обставин ОМОН не чіпав би навіть Каспарова. Критикують цього президента й на всіх російських телеканалах – від програми "Врємя" до "Аншлагів", петросянів та "Комеді клабів". Сам майбутній прем'єр Путін дозволяє собі саркастичні шпильки на адресу президента.

Сміються над Бушем і в Америці. У нього – один з найнижчих рейтингів, бо американці, на відміну від росіян, життям чомусь не задоволені. Як би не критикували Буша, йому й на думку не спало б видумувати якісь рокіровки чи "загогуліни", щоб залишитися при владі. Взагалі, за двісті з гаком років ще жодний американський президент не допетрав до того, щоб напроситися у віце-президенти до свого наступника.

І от днями у Буша трапилася нагода поставити крапку над i у своїх заочних дебатах з Путіним. Буш сказав, що не хотів би діяти в такий спосіб як ВВП. "Я хочу завершити свій президентський термін і дозволити комусь-іншому стати біля керма, – сказав Буш, відповідаючи на питання про своє ставлення до путінсько-медведєвських трюків. – Саме так і трапиться у Сполучених Штатах".

Б'юсь об заклад, завдяки російським телеканалам росіяни не дізнаються про цю думку Буша, бо він виглядає не таким вже й дурнуватим. Я б навіть взагалі сказав, що дурнуватим виглядає не Буш.

Ознакою демократизму держави, на мою думку, є змінюваність лідерів біля керма, а здатність відпускати лідерів на спокій, якщо навіть вони є улюбленими та популярними – ознакою здоров'я суспільства.

Я завжди був кращою думки про Путіна. Можливо тому мені здається, що теза про його прем'єрство – радше передвиборча технологія Медведєва, і після того, як вона спрацює, ВВП все ж таки знайде в собі сили відмовитися від улюбленого наркотику.


P.S. А еще русское правительство ограничило деятельность British Council
только Москвой.

А еще называются демократией...
 

Papa13

Craziest
Ответ: Новый президент России - Дмитрий Медведев

А ты знаешь,что это за Олег Медведев?

Вы как дети наивные.Для вас интернет - вершина честности и точности.Что вы ведетесь?
Информация нужно сравнивать,анализировать,а потом делать выводы и следовать принципам.
 

HNIW

Member
Ответ: Новый президент России - Дмитрий Медведев

Деятельность британского совета вообще стоит ограничить тюремной решеткой .
Почитайте законы США о иностранных политических агентах.

В доброй старой Англии организаторов аналога британского совета просто вздернули бы без лишних сантиментов.
 

zergius

New Member
Відповідь: Новый президент России - Дмитрий Медведев

А ты знаешь,что это за Олег Медведев?
Знаю что Медведев - активист БЮТ. Кто такой Буш думаю Вам известно.

О некоторых аспектах Д. Медведева

А что известно о этой личности вам?

А вообще сейчас весь мир хочет найти ответ на вопрос Who is mr. Medvedev?

когда же дойдет до свидомых, что западу только и нужно, чтоб добраться до нефти и газа
Когда же дойдет до балалаечников что России у нас нужны только газопроводы и Севастополь чтобы флот там ржавел.

Почитайте законы США о иностранных политических агентах.
Ссылку в студию - иначе голословное утверждение.
 
Останнє редагування:

zergius

New Member
Відповідь: Ответ: Відповідь: Новый президент России - Дмитрий Медведев

Ага, а Путин вобще шестёрка у Тимошенки))))
Вы гоните, но только хоть в меру).
Я вообще-то об Олеге Медведеве говорил, там же вверху цитата :)
Читайте внимательнее...

По теме - ссылки на статьи о Дмитрии Медведеве







 
Останнє редагування:

Mammoth

evil
Модератор
Ответ: Новый президент России - Дмитрий Медведев

Умиляют рассуждения детей по поводу выбора приемника Путина, исторической цели России и демократии в ней. Прочитал, и настроение поднялось. :)

пофиг, кто в Раше президент, хоть бомж московского метро
Эндис-сэмпай, не согласен. Соседнее государство как-никак. Не Америка. Причем очень сильно завязанное с нами.
 
Зверху