Президент Ющенко призвал в следующем году убрать все памятники тоталитаризма.

Nahrapov

Буржуй и учёный
Стейн
Вчора ввечері невідомі націоналісти, послідовники Миколи Коханівського, випалили на залисині вождя світового пролетаріату зірку.
Посмотрел ролик. Всё-таки и среди нашего народа есть смелые люди, настоящие бандеровцы и шухевичцы, которые вечерами не у телевизора сидят, и не у компов, как мы здесь, а по морозу Работают. Рискуя жизнью и здоровьем, они, как могут, борются с катом українського народа. То-то Губошлёпов ихний будет сегодня суетиться!
 
Останнє редагування:

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Президент Ющенко призвал в следующем году убрать все памятники тоталит

А вам не кажется, что есть приоритеты...
Проще всего заботится о нации словами, памятниками... Рассекречивать документы, показыватьк акие плохие были Сталин и иже с ними... Нужно дело..
Но это больше напоминает изобличение кока в краже мяса на тонущем Титанике... Дело нужное, но для начала надо корабль спасать...
Ні, мені так не здається. Як казав один форумчанин під Вашим постом треба написати жирним шрифтом "ИМХО". Ви виссловолюєте свою дмку так, наче це вже беззаперечна аксіома, що не потребує доказів.
А моя думка, що водночас з економікою, господарством, промисловістю обов'язково повинна бути присутня і гуманітарна складова. Я розумію, що їсти треба всім. Але лише наїстися - це пріоритет тварин. А людина таки від них відрізняється... Чи змогла б вийти з післявоєнної кризи переможена Німеччина, коли б німці не були згуртовані однією ідеєю. Чи досягла б переможена Японія сучасного рівня, коли б японці не вірили, що вони унікальна нація унікальної країни, що перша зустрічає в світі схід сонця, їх імператор - син цього сонця, а вони всі його піддані? Нарешті, євреї ніколи не мали економіки, не мали промисловості, не мали сільського господарства (я не беру до уваги факти індивідуальної діяльності) - бо вони не мали своєї держави. Проте вони жили з мрією про таку державу, вони жили в різних країнах на різних континентах, проте всі були поєднані одним - думкою про те, що вони унікальний богообраний народ... І ця віра допомогла їм реалізувати свою давню мету - власну країну. А тепер вони мають і промисловість, і розвинену економіку, а ще до того, скажу без перебільшень, керуючись тією ж ідеологією унікальності і богообраності відіграють досить таки велику роль на світовій арені.

А на счет гимна это дело каждого государства..Между прочим Павло Чубинский написал наш гимн вдохновленный сербской песней мотивом и словами... И что? и ничего..отличный гимн..
А в России всегда были проблемы с гимнами... То Английский, то французский.. Последний хоть родной..
И вообще непонятно такое внимание к гимну России..Ну переписывают.. и что? Что ж им..Боже Царя храни (жуковского) возвращать? Музыка Александрова хорошая... Почему бы слова достойные не найти... И вполне логично было что переписал автор первых слов... (не будем сейчас вспоминать о соавторстве)
А еще не понятнее почему это смешно? простите меня..не понял юмора просто:)))
А я і не намагаюся Росії наполегливо рекомендувати гімни для прослуховування, мову для спілкування, історію для штудіювання чи кандидата для обрання (на відміну від тієї ж Росії, яка ніяк не заспокоїться та намагається щось весь час рекомендувати нам). Обрали вони собі гімн - нехай і співають. Хоча, наскільки я пригадую, то "продушив" цей гімн Путін, бо переважна частина суспільства воліла за гімн бачити "Слався" Глінки. Це була б і данина традиції, і мало б глибоке історичне коріння, і в цілому нейтральний гімн. Але "гном" вирішив по-своєму.
Не розумієте, чому це не смішно? Ну, нічого не можу про це сказати. Ваша нереалізована ідея з українським пам'ятником, в якому залежно від обстановки міняються голови - це смішно, а ось російська реалізована ідея з гімном, в якому залежно від обстановки міняють тексти - це не смішно? Вважайте, як хочете. Принаймні ніхто нікого не змушує сміятися.
 

Faradey

Живой
Мда... Честно говоря, мне только остаеться развести руками...
Ваша логика мне недоступна...
Это вам не это...
Вот вы хорошо сказали, что одновременно с економикой..и т.д.. должна подниматься и идея... Выделю слово - одновременно... Не Вместо, а вместе...
А у нас получается, что прикрываясь идеей отпускают все остальное... Или вы не согласны что сейчас все плохо?
И я ни разу не сказал, что нет необходимости избалвятся от остатков тоталитаризма, не от прошлого, а от тоталитаризма.. Нужно помнить что было... Просто с глаз убрать такое количество...
А на счет остальных наций не стоит вспоминать..Это целая ветка новая..и Японское економическое чудо, и немецкое... были особенности..были нюансы.. не толкьо ИДЕЯ. А на счет евреев вообще не надо...Там не известно был бы Израиль если бы не ГИтлер... И сколько простых евреев отправилось в топку, что денежные евреи обрели государство.. (только не обвиняйте меня в антисемизме.. я ровно отношусь ко всем),..
НА счет гимна я совсем запутался... Вы так настойчиво и много пишете про него... Кстати, "Слався, Слався РУский Царь" из оперы Сусанин Глинки вы считаете дань традициям?:)))) это был бы очень неуместный гимн по моему:))

Знаете, мне кажеться главное в економическом чуде немецком, японском.. то что они работали а не смотрели по сторонам...:))
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Президент Ющенко призвал в следующем году убрать все памятники тоталит

Мда... Честно говоря, мне только остаеться развести руками...
Ваша логика мне недоступна...
Это вам не это...
Вот вы хорошо сказали, что одновременно с економикой..и т.д.. должна подниматься и идея... Выделю слово - одновременно... Не Вместо, а вместе...
А у нас получается, что прикрываясь идеей отпускают все остальное... Или вы не согласны что сейчас все плохо?
Взагалі то ми балакали (коли я не помиляюся) про Ющенка. Саме він проводить гуманітарну політику, яка в багатьох викликає непорозуміння, зокрема і про пам'ятники епохи тоталітаризму. Ви ж говорите про економіку. Коли вже на те пішло, то Президент в нашій країні до економіки не таке вже й велике відношення має. Раніше він сам міг направити кандидатуру прем'єра в парламент, а також зняти прем'єра, який на його думку, не справляється з економічним керуванням країни. Тут вони з прем'єром, по суті, були командою, тому й відповідали разом, навіть більше мав би відповідати Президент (бо Президент залишався, а керівники уряду змінювалися; за кожної каденції того ж Кучми змінювалося по кілька прем'єрів). А зараз?

А на счет остальных наций не стоит вспоминать..Это целая ветка новая..и Японское економическое чудо, и немецкое... были особенности..были нюансы.. не толкьо ИДЕЯ. А на счет евреев вообще не надо...Там не известно был бы Израиль если бы не ГИтлер... И сколько простых евреев отправилось в топку, что денежные евреи обрели государство.. (только не обвиняйте меня в антисемизме.. я ровно отношусь ко всем),..
Щодо ідеї... Коли Вам не подобається приклад з німецькою, японською чи єврейською ідеєю, можу привести ідею українську. Колись українці стояли перед вибором - або полонізуватися або бути битими батогами, або окатоличуватися (мінімум - прийняти уніатство) або сісти на палю. Вони обирали батоги та палю, але вірили вождю Хмелю, та потихеньку здобували Козацьку державу. Була ідея. Після смерті Хмеля стали більше вірити вождям чужим, козацька ідея поступово розчинялася а потім і зовсім зникла. Зникла і козацька держава... :(

НА счет гимна я совсем запутался... Вы так настойчиво и много пишете про него... Кстати, "Слався, Слався РУский Царь" из оперы Сусанин Глинки вы считаете дань традициям?:)))) это был бы очень неуместный гимн по моему:))
Ще раз повторю, що не в моїх правилах рекомендувати гімн населенню чужої держави. Наскільки я пам'ятаю, то за "Слався" виступала тоді вся російська культурна еліта, що підтримували демократичні перетворення Єльцина. "Гном" вирішив інакше, еліта побачила, що ініціатива може бути покарана, і зараз вже вся "еліта" підтримує Путіна.
А писав я про цей гімн, в якому змінюють тексти, бо це, на мою думку, пряма аналогія з пам'ятником, в якого змінюють голови (Ваш приклад).
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Президент Ющенко призвал в следующем году убрать все памятники тоталитариз

В Україні розширять коло жертв політичних репресій

Верховна рада ухвалила за основу в першому читанні законопроект №5040 "Про внесення змін до закону України "Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні" (щодо статусу осіб, які в дитинстві потерпіли від політичних репресій)". Відповідне рішення підтримали 228 нардепів.

Законопроект, зокрема, розширює коло людей, котрі визнаються жертвами політичних репресій. Так, пропонується визнати потерпілими від політичних репресій та надати відповідні пільги особам, котрі народилися у жінок, які на той час відбували покарання у вигляді позбавлення волі або примусового поміщення у лікувальні заклади і реабілітовані відповідно до цього закону.

Жертвами політичних репресій також, у разі остаточного ухвалення закону, будуть визнані ті, хто у віці до 18 років знаходився разом з батьками у місцях позбавлення волі, в засланні чи на спецпоселенні; які у віці до 18 років залишилися без опіки батьків, один з яких або обоє були репресованими і згодом реабілітовані відповідно до цього закону.

Нагадаємо, у вівторок, 9 лютого, Верховна рада також ухвалила в першому читанні законопроект, що передбачає додаткові заходи боротьби з подвійним громадянством в Україні.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Президент Ющенко призвал в следующем году убрать все памятники тоталитариз

Наступним кроком "борців з тоталітаризмом" буде надання статусу жертв репресій дітям дітей, що народилися від дітей жертв "політичних репресій"...
 

ivolin

На байдарках
А я не бачу нічого поганому в цих пам'ятниках. Це наша з вами історія, якою б вона не була. Наші батьки, діди жили в той час і зараз, дивлячись на стандарти теперішньго життя, вони сумують за Союзом.
Я не за Союз, я за Україну.
Але переписувати історію кожні 15-20 років - не вихід!
 

svidomy

р е а л и с т
ivolin, мы же не французы - это у них памятник Парижской Коммуне может стоять через площадь от памятника Бисмарку. Зато они лягушек едят!
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Президент Ющенко призвал в следующем году убрать все памятники тоталитариз

ivolin, історія вже давно перестала бути істиною. Кожна влада переписує історію під вигідний кут до власної пропагандистської машини. Руйнація історії СРСР вже відбулася, її вже переписали всі колишні республіки кожна під себе. І тут уже треба або йти до кінця, або повертатись назад, а лишатися на півдороги - не вихід.
 

ivolin

На байдарках
До якого такого кінця? 20 років йдемо до того самого кінця, а він все більше і більше на кінець і схожий. Комунізмом в порівнянні з теперішнім життям - квіточки!
Спочатку треба зробити рівень життя хоча б таким, яким він був в союзі, а потім вже гордо задерши носа ламати все, що створювали батьки та діди.
Все залежить від того як дивитись на речі.
Минуле не перепишеш.

А з якого часу ви пропонуєте почати відлік часу? хто для вас конкретно заслуговує на пам'ятник з історичних діячів?
 
Зверху