Володимир Зеленський Президент України

arnisumy

Well-Known Member
За Зеленського на дороги витратили в 10 разів більше, ніж на забезпечення армії, що воює, - "Наші гроші". ІНФОГРАФІКА

На асфальтні закупівлі влада витрачає в 10 разів більше ніж на військові.
Про це пише із посиланням на
Видання зробило вибірку з 2017 року, коли вже всі державні замовники перейшли до "Прозорро".
За цей період Міноборони провело закупівлі обмундирування, харчів, палива, ремонту техніки тощо на 63 млрд грн. Ще 84 мільярди гривень у ці роки було закладено у бюджет на Державне оборонне замовлення – на військову техніку, зброю і боєприпаси, закупівлі яких засекречені та проводяться не через систему "Прозорро". Тобто загалом на військові потреби за ці п’ять років провели закупівлі на 147 млрд грн.
Укравтодорівскі служби провели тендери на ремонти доріг у цей же період на 635 млрд грн. При цьому найбільший розрив почався зі стартом "Великого будівництва" Володимира Зеленського. У 2021 році на асфальтування протендерили у 10(!) разів більше, ніж на матеріальне забезпечення армії воюючої країни.
Читайте на "Цензор.НЕТ":

Зменшення уваги нової влади до армії очевидно навіть у дрібницях. Наприклад, виокремивши замовлення Міноборони всього того, що на солдата можна вдягнути – білизна, уніформа, шоломи, берці, сумки, тощо:

Варто зазначити, що все більша частка будівництва доріг робиться на позичені і в Україні, і за кордоном гроші. Торік виплати по кредитам міжнародним банкам та по ОВДП склали рекордні 15 млрд грн. Так що, коли наступники захочуть змінити тенденцію фінансування армії, то цілком може виявитись, що вже не буде з чого.
Джерело:
 

arnisumy

Well-Known Member
Телеканал "Рада" заплатить 180 мільйонів за зйомки програм підряднику форуму Зеленського

Парламентський телеканал "Рада" замовив ТОВ "Кінокіт" послуг виготовлення різних телепрограм на 180 млн грн.
Як повідомляє платформа для контролю держзакупівель DoZorro, ця сума становить майже половину річного бюджету телеканалу.
Всі закупівлі оголосили 24 січня, вони пройдуть без конкуренції за переговорними процедурами, оскільки "Кінокіт" нібито виграв мистецькі конкурси.
Зокрема, на перше півріччя фірмі замовили виготовлення авторських телепрограм та спецпроєктів за 6 млн грн, зйомки "Вечірнього шоу телеканалу "Рада" за 36 млн грн і виготовлення випусків новин за 30 млн грн.
Крім того, на увесь рік фірмі замовили виробництво ранкового шоу вартістю 60 млн грн та програми "День наживо" за 48 млн грн.
Як повідомлялося, у грудні минулого року ТОВ "Кінокіт" вже за розроблення творчої концепції та створення циклічних інформаційних, аналітичних телепрограм і ток-шоу.
Столична компанія належить акторці Юлії Дроздовій з Одеси, а її директором є Сергій Самойленко. Донедавна власниками були Григорій Зінченко, Олександр Ковтун, Євгеній Ларін і Володимир Оселедчик. Як пише "Бабель", ця компанія який ініціював Володимир Зеленський, а організувала компанія дружини Кирила Тимошенка, заступника голови Офісу президента. Крім того, згаданий Оселедчик у 2011 році продюсував шоу "Мільйонер – гаряче крісло", яке вів Зеленський.
Читайте також:
Навесні податківці хотіли витребувати документи "Кінокіт" і низки телеканалів щодо їх фінансово-господарських взаємовідносин із ТОВ "Мамас Філм" та ТОВ "Мамас Фільм Продакшен" у межах справи про ухилення від сплати податків, але суд їм відмовив. У студії "Мамас Фільм Продакшен" раніше працював продюсером Кирило Тимошенко.
"Кінокіт" брала участь у зйомці шоу "Різдво з Магою" на каналі "112 Україна" до санкцій РНБО, а також у зйомці ток-шоу "Народ проти" та "Говорить Україна" на каналах "Україна 24" та "Україна" Ріната Ахметова.
Нагадаємо, 15 грудня державний канал "Рада" оновив свій формат. На оновленому каналі з’явилися нові ведучі. Крім політтехнолога Володимира Петрова та блогера Сергія Іванова, які вестимуть тут власні проекти, до "Ради" прийшли колишні працівники "каналів Медведчука". При цьому сам канал "Рада" заявив, що не має жодного стосунку до промовідео з новими ведучими.
Джерело:
 

arnisumy

Well-Known Member
Зеленський більше зацікавлений у твітер-війнах з американськими лідерами, ніж у захисті своєї країни, - сенатор США Мерфі

Сенатор-демократ Кріс Мерфі розкритикував президента України Володимира Зеленського за те, що той посмілився заперечити у твітері президенту США Джо Байдену.
Свою позицію Мерфі озвучив в ефірі телеканалу CNN, повідомляє з посиланням телеведучої Крістіани Аманпур.
"Мене турбує, що інколи президент Зеленський здається більш зацікавлений у твітер-війнах з американськими лідерами, ніж в тому, щоб переконатися, що його країна захищена", - заявив сенатор.
Він додав, що президент США Байден та вся кого дипломатична команда працюють, щоб захистити Україну від вторгнення.
, який так обурив сенатора Мерфі, звучить наступним чином: "Хочемо нагадати великим державам, що незначних агресій не буває і маленьких народів не буває. Як не буває й незначних жертв і маленького горя від втрати близьких. Кажу це як Президент великої держави України".
Джерело:
 
  • Haha
Реакції: Aiir

arnisumy

Well-Known Member
You must be registered for see images

Зеленський призначив юриста Коломойського членом АМКУ

Президент Володимир Зеленський призначив державним уповноваженим Антимонопольного комітету України Сергія Шершуна, який нещодавно захищав компанії олігарха Ігоря Коломойського в судах проти АМКУ.
Про це видання "Наші Гроші" з посиланням на указ президента Володимира Зеленського від 8 лютого.
Шершун у 2021 році захищав інтереси компанії "Укртатнафта" Ігоря Коломойського у судовому спорі проти Антимонопольного комітету (наприклад, засідання у серпні 2021 року). В цьому процесі представники групи компаній, пов’язаних з групою "Приват" ("Укртатнафта", "Укрнафта" та інші), добиваються відміни штрафу АМКУ 4,7 млрд грн за паливний картель автозаправок. Зараз Шершун є партнером юридичної компанії "Integrites", повідомляється на сайті фірми.
Сергій Шершун є сином Миколи Шершуна, колишнього народного депутата від "Народного блоку Литвина" та "За єдину Україну", екскерівника "Рівнелісу" та Держкомітету лісового господарства.
 
  • Haha
Реакції: Aiir

arnisumy

Well-Known Member
Бюро економічної безпеки звинуватило в ухилянні від сплати податків усі провідні мережі АЗС, крім заправок Коломойського

У січні-лютому БЕБ разом із СБУ організували обшуки майже всіх металургійних підприємств, крім гірничо-збагачувальних комбінатів та заводів Коломойського.
Бюро економічної безпеки (БЕБ) підозрює усі провідні мережі АЗС країни – OKKO, WOG, Shell, SOCAR, KLO, AMIC – в ухилянні від сплати податків та торгівлі фальсифікованим паливом. До переліку підозрюваних не потрапили лише АЗС олігарха Ігоря Коломойського, які працюють під брендами "Укрнафта", ANP та Авиас.
Про це у ухвалі Шевченківського районного суду Києва, в Єдиному держреєстрі судових рішень 22 січня 2022 року.
"Під час досудового розслідування у кримінальному злочині встановлено, що невстановлені особи з метою подальшого збуту організували незаконне виготовлення палива, яке надалі реалізують юридичним та фізичним особам різних регіонів України, а саме "Глуско Рітейл" (Glusco), "Автобансервіс" ( KLO), "Альянс Холдинг" (Shell), "Амік Україна" (AMIC), "ОККО-Бізнес Контракт" (ОККО), "Сокар Енерджі Україна" (SOCAR), "ВОГ Рітейл" (WOG), використовують у своїй діяльності мережі АЗС та нафтобази, через які реалізується неврахована кількість моторного бензину", – йдеться у тексті судового рішення.
У переліку операторів АЗС немає жодної компанії, афілійованої зі структурами олігарха Ігоря Коломойського, якому належить 20% (1650 АЗС) автозаправних станцій у країні. У судовому документі згадується тільки юрособа ПрАТ "Авіас-Плюс", що припинило роботу ще в 2013 році, більш ніж 10 років не має відношення до нафтового бізнесу олігарха.
Також компанію "ОККО-Рітейл" (мережа АЗС ОККО) БЕБ звинуватило в ухилянні від сплати податків на суму 379,6 млн грн. У судовому документі йдеться, що працівників ОККО вже було допитано в рамках кримінальної справи.
Цим судовим рішенням продовжено термін досудового розслідування за звинуваченням найбільших мереж АЗС на 12 місяців до січня 2023 року.
Нагадаємо, у січні-лютому БЕБ разом із СБУ організували обшуки майже всіх металургійних підприємств країни, крім гірничо-збагачувальних комбінатів та заводів Ігоря Коломойського. Перед цим, після ухвалення закону №5600, яким підвищили податки для українців та бізнесу, депутати скасували підвищення ренти на марганцеву руду, яку в країні монопольно видобувають підприємства Коломойського.
Джерело:
 
  • Haha
Реакції: Aiir

arnisumy

Well-Known Member
You must be registered for see images

Поліцейські під час допиту не підтвердили інформацію про пропозицію хабаря від нардепа Трухіна, - директор ДБР Сухачов

Поліцейські, яких допитали співробітники Державного бюро розслідувань, не підтвердили інформацію про пропозицію неправомірної вигоди народним депутатом Олександром Трухіним після скоєння ДТП.
Про це заявив директор ДБР Олексій Сухачов сьогодні під час засідання парламентського комітету з питань правоохоронної діяльності, інформує із посиланням на
"Щодо можливої пропозиції надання Трухіним неправомірної вигоди. Під час повторного допиту поліцейські повідомили, що особисто їм кошти як неправомірну вигоду не пропонували", - запевняє Сухачов.
Читайте також:
Нагадаємо, о 15:45 на Бориспільській трасі поблизу Києва. За даними ЗМІ, Трухін за кермом Audi не дотримався безпечної дистанції і на великій швидкості в’їхав в автомобіль Ford, який своєю чергою протаранив автомобіль Daewoo.
За даними свідків, Трухін мав ознаки алкогольного сп'яніння, але офіційного підтвердження цьому немає. У Нацполіції факт ДТП підтвердили, однак імен учасників не назвали.
Пізніше понад
У поліції повідомили, що . Бюро вже отримало матеріали справи і
7 вересня "слуга народу" Трухін прокоментував ДТП і заявив: .
1 лютого 2022 року журналісти . На кадрах видно, що Трухін намагався полишити місце аварії. Він переліз через огорожу та рушив у ліс. А коли поліцейські не дали йому піти - спробував їх підкупити. Депутат розповів, що у нього із собою сумка, в якій 150 тис. Та пропонував ці гроші за право піти з місця ДТП.
2 лютого . Він .
Джерело:
 

arnisumy

Well-Known Member
Походу зебонати остаточно "сдєлалі себя умєстє"!

Вибори у зе-смартфоні стрімко наближаються: постанова КМУ

Наєвибори у зе-смартфоні стрімко наближаються. І це вже не учбова тривога.
Кабмін затвердив
Заодно вкотре підтвердивши, що портал Дія та додаток Дія – це одна й те сама система, а ще точніше – додаток є мобільною версією порталу. А якщо це одна система, то витік даних з порталу означає витік даних з додатку, чи не так?
Але повернемося до наєвиборів у смартфоні.
Власне, фальсифікація онлайн-виборів є наразі єдиним шансом агресивних невігласів залишитися при владі.

Думаю, на Банковій загальний план такий:
Спочатку примусимо усіх встановити собі Дію: зробимо так, щоб без Дії неможливо було отримати «вовкіну тисячу» та сертифікат вакцинації.
Коли загонимо туди хоча б половину виборців – почнемо потихеньку проводити «опитування» через Дію. Оскільки ми вважаємо, що повністю контролюємо всю інфраструктуру та екосистему Дії, то можемо для початку малювати результати опитування опитувань дуже схожими на реальні. Або навіть реальні результати публікувати. Це сприятиме підвищенню довіри до самого процесу «голосування через Дію», яку ми назвемо для лохів «зворотнім зв’язком» та «прямою демократією» - нехай втішаються.
А коли «опитування» стануть регулярними, лохторат звикне та не матиме нічого проти – тоді просто замінимо слово «опитування» на слово «вибори» - щоб ніхто нічого не помітив.
До цього моменту ми через «опитування» підвищимо рейтинги правлячої партії до космічних вершин, і пофіг, що насправді рейтинги будуть близько-нульові. Головне - щоб піпл вірив у Дію та її «опитування».
Проти умніків, які кричатимуть, що все це грандіозне негібалово – відкриємо оперативно-розшукові справи, пустимо наружку, будемо залякувати, пошиємо кримінальні справи, проведемо обшуки, закриємо свавільно – все як завжди.
До того ж, через Дію можна чітко контролювати хто і як «проголосував», хто чим невдоволений, й усіх потенційних дисидентів поставити на облік.
А в онлайн-виборах переможе той, хто потрібно - наш Великий Вождь, Найвеличніший Лідер, Нелох Перший. І вся його зграя федорових-вискубів-федієнок також залишиться при владі та продовжить пиляти мільйони, дзюрячі в очі платникам податкам.
Профіт.

Як один з отих «умніків», я одразу заявляю, що дані «опитування» не повинні і не можуть мати жодної юридичної сили.
Як влаштована Дія всередині, яка її інфраструктура та хто контролює усі її елементи – достеменно невідомо, все це засекречно владою. Скоріш за все – повністю підконтрольне «дієвим» та їх прибічниками, у тому числі комерційними компаніями та ІТ-фірмами російсько-білоруського походження. Не виключено, що також частина інфраструктури Дії контролюється кремлівськими хакерами – свої можливості вони 14 та 22 січня 2002, коли витік значний обсяг персональних даних громадян України з порталу Дія.
Загалом Дія має велику кількість критичних недоліків, які забрані (хештег )
Поясню простими словами, що означатиме проведення «опитувань через Дію»:
- влада знатиме ПІБ, адресу, дату народження кожного, хто за щось проголосує («опитування» чи «вибори»). І головне - як саме проголосує, за кого чи проти чого. Бо ж влада і є «організаторами опитування», і вона ж контролює Дію, в якій наявні усі ідентифікаційні документи.
- Перевірити результати такого «онлайн-опитування» (голосування) або просто пересвідчитися, що твій голос враховано – не буде ніякої технічної можливості. Усім просто оголосять результати. Ви просто вірне нам на слово, ви ж нам довіряєте, егеж?
- Існує технічна можливість створення фейкових «голосувальників». Приклад: «кейс Джо Байдена», про який влада досі мовчить.
- Результати отаких Дія-опитувань» будуть аргументом для прийняття державних рішень. Наприклад: «За результатами опитування в Дії, 78% опитаних вважають за необхідне ввести цензурування контенту в Інтернеті та створити відповідний державний орган Укркомнадзор, відповідальний за дотриманням виконання таких обмежень. Виключно в цілях державної безпеки та боротьби з тероризмом».
Тобто ми з вами є свідком того, що зроблено черговий крок у напрямку (цифрової) диктатури та обмеження наших прав. Без будь-якого закону, просто постановою, просто підконтрольного Кабміну, в якому Федоров не просто так віце-прем’єр.

Нагадаю, що онлайн-вибори не проводяться у жодній країні світу крім Естонії. Не проводяться в США, не проводяться у Британії, не проводяться у Франції, Німеччині, Голландії, Австралії, Канаді та інших демократичних цивілізованих країнах.
У США більше 80 найбільш поважних світових експертів (у тому числі Брюс Шнаєр та Мартін Хеллман) ще у квітні 2020 до губернаторів штатів та керівників виборчих комісій з вимогою відмовитися від онлайн-виборів через недосконалість сучасних технологій та неможливість забезпечити демократичні принципи волевиявлення за такого способу голосування.
І до їхньої думки влада США дослухалася.

А от влада нашої країни, яку на Заході офіційно вважається «країною, що розвивається» - не дослухалася місцевих фахівців. Чиновники сказали «та хто вони такі», а їхні звернення - «це лише припущення без доказів, тьху на них». Тобто поводяться як типова «країна третього світу», підтверджуючи та цементуючи міжнародний статус України «тумбо-юмбо».
У США, Німеччині, Фінляндії, країнах де високий рівень довіри до влади - відмовилися від онлайн-виборів, а в Україні, де рівень такої довіри менше 20% - тупо пруть напролом до «виборів у смартфоні», ігноруючи думку експертів та великі сумніви суспільства.
Більш розвинуті країни займалися концепцією проведення онлайн-виборів по 20 років – але так і не наважилися їх проводити.
Українські весільні фотографи ну дуже-то сильно й думали – рік, два, ще й білоруси щось порадили –і вже все для себе вирішили. Адже це розумні завжди сумніваюсь, дурники - ніколи. «Все ж просто: взять і подлієть».

І зробити з цим нічого не можна: все одно якась частина суспільства радісно вітатиме «голосування у смартфоні», а ті, хто вміє думати та не згоден –на вулицю не вийдуть.
А лише це є фактором стримування для поточних невігласів у владі.
Самостійно захиститися від «голосування у смартфоні» - нереально. Навіть крутим професіоналам. Тому єдиний захист свободи вибору для громадян – публічний протест та висування вимог владі. Усе інше – пропозиції, критика, міжнародний досвід, сучасні практики - не працює, я перевіряв. Лише «вулиця».
Бо іншої мови вони не розуміють.
І не хочуть розуміти.
Джерело:
 

d324co

Well-Known Member
Походу зебонати остаточно "сдєлалі себя умєстє"!

Вибори у зе-смартфоні стрімко наближаються: постанова КМУ

Наєвибори у зе-смартфоні стрімко наближаються. І це вже не учбова тривога.
Кабмін затвердив
Заодно вкотре підтвердивши, що портал Дія та додаток Дія – це одна й те сама система, а ще точніше – додаток є мобільною версією порталу. А якщо це одна система, то витік даних з порталу означає витік даних з додатку, чи не так?
Але повернемося до наєвиборів у смартфоні.
Власне, фальсифікація онлайн-виборів є наразі єдиним шансом агресивних невігласів залишитися при владі.

Думаю, на Банковій загальний план такий:
Спочатку примусимо усіх встановити собі Дію: зробимо так, щоб без Дії неможливо було отримати «вовкіну тисячу» та сертифікат вакцинації.
Коли загонимо туди хоча б половину виборців – почнемо потихеньку проводити «опитування» через Дію. Оскільки ми вважаємо, що повністю контролюємо всю інфраструктуру та екосистему Дії, то можемо для початку малювати результати опитування опитувань дуже схожими на реальні. Або навіть реальні результати публікувати. Це сприятиме підвищенню довіри до самого процесу «голосування через Дію», яку ми назвемо для лохів «зворотнім зв’язком» та «прямою демократією» - нехай втішаються.
А коли «опитування» стануть регулярними, лохторат звикне та не матиме нічого проти – тоді просто замінимо слово «опитування» на слово «вибори» - щоб ніхто нічого не помітив.
До цього моменту ми через «опитування» підвищимо рейтинги правлячої партії до космічних вершин, і пофіг, що насправді рейтинги будуть близько-нульові. Головне - щоб піпл вірив у Дію та її «опитування».
Проти умніків, які кричатимуть, що все це грандіозне негібалово – відкриємо оперативно-розшукові справи, пустимо наружку, будемо залякувати, пошиємо кримінальні справи, проведемо обшуки, закриємо свавільно – все як завжди.
До того ж, через Дію можна чітко контролювати хто і як «проголосував», хто чим невдоволений, й усіх потенційних дисидентів поставити на облік.
А в онлайн-виборах переможе той, хто потрібно - наш Великий Вождь, Найвеличніший Лідер, Нелох Перший. І вся його зграя федорових-вискубів-федієнок також залишиться при владі та продовжить пиляти мільйони, дзюрячі в очі платникам податкам.
Профіт.

Як один з отих «умніків», я одразу заявляю, що дані «опитування» не повинні і не можуть мати жодної юридичної сили.
Як влаштована Дія всередині, яка її інфраструктура та хто контролює усі її елементи – достеменно невідомо, все це засекречно владою. Скоріш за все – повністю підконтрольне «дієвим» та їх прибічниками, у тому числі комерційними компаніями та ІТ-фірмами російсько-білоруського походження. Не виключено, що також частина інфраструктури Дії контролюється кремлівськими хакерами – свої можливості вони 14 та 22 січня 2002, коли витік значний обсяг персональних даних громадян України з порталу Дія.
Загалом Дія має велику кількість критичних недоліків, які забрані (хештег )
Поясню простими словами, що означатиме проведення «опитувань через Дію»:
- влада знатиме ПІБ, адресу, дату народження кожного, хто за щось проголосує («опитування» чи «вибори»). І головне - як саме проголосує, за кого чи проти чого. Бо ж влада і є «організаторами опитування», і вона ж контролює Дію, в якій наявні усі ідентифікаційні документи.
- Перевірити результати такого «онлайн-опитування» (голосування) або просто пересвідчитися, що твій голос враховано – не буде ніякої технічної можливості. Усім просто оголосять результати. Ви просто вірне нам на слово, ви ж нам довіряєте, егеж?
- Існує технічна можливість створення фейкових «голосувальників». Приклад: «кейс Джо Байдена», про який влада досі мовчить.
- Результати отаких Дія-опитувань» будуть аргументом для прийняття державних рішень. Наприклад: «За результатами опитування в Дії, 78% опитаних вважають за необхідне ввести цензурування контенту в Інтернеті та створити відповідний державний орган Укркомнадзор, відповідальний за дотриманням виконання таких обмежень. Виключно в цілях державної безпеки та боротьби з тероризмом».
Тобто ми з вами є свідком того, що зроблено черговий крок у напрямку (цифрової) диктатури та обмеження наших прав. Без будь-якого закону, просто постановою, просто підконтрольного Кабміну, в якому Федоров не просто так віце-прем’єр.

Нагадаю, що онлайн-вибори не проводяться у жодній країні світу крім Естонії. Не проводяться в США, не проводяться у Британії, не проводяться у Франції, Німеччині, Голландії, Австралії, Канаді та інших демократичних цивілізованих країнах.
У США більше 80 найбільш поважних світових експертів (у тому числі Брюс Шнаєр та Мартін Хеллман) ще у квітні 2020 до губернаторів штатів та керівників виборчих комісій з вимогою відмовитися від онлайн-виборів через недосконалість сучасних технологій та неможливість забезпечити демократичні принципи волевиявлення за такого способу голосування.
І до їхньої думки влада США дослухалася.

А от влада нашої країни, яку на Заході офіційно вважається «країною, що розвивається» - не дослухалася місцевих фахівців. Чиновники сказали «та хто вони такі», а їхні звернення - «це лише припущення без доказів, тьху на них». Тобто поводяться як типова «країна третього світу», підтверджуючи та цементуючи міжнародний статус України «тумбо-юмбо».
У США, Німеччині, Фінляндії, країнах де високий рівень довіри до влади - відмовилися від онлайн-виборів, а в Україні, де рівень такої довіри менше 20% - тупо пруть напролом до «виборів у смартфоні», ігноруючи думку експертів та великі сумніви суспільства.
Більш розвинуті країни займалися концепцією проведення онлайн-виборів по 20 років – але так і не наважилися їх проводити.
Українські весільні фотографи ну дуже-то сильно й думали – рік, два, ще й білоруси щось порадили –і вже все для себе вирішили. Адже це розумні завжди сумніваюсь, дурники - ніколи. «Все ж просто: взять і подлієть».

І зробити з цим нічого не можна: все одно якась частина суспільства радісно вітатиме «голосування у смартфоні», а ті, хто вміє думати та не згоден –на вулицю не вийдуть.
А лише це є фактором стримування для поточних невігласів у владі.
Самостійно захиститися від «голосування у смартфоні» - нереально. Навіть крутим професіоналам. Тому єдиний захист свободи вибору для громадян – публічний протест та висування вимог владі. Усе інше – пропозиції, критика, міжнародний досвід, сучасні практики - не працює, я перевіряв. Лише «вулиця».
Бо іншої мови вони не розуміють.
І не хочуть розуміти.
Джерело:
Не лякайте людей. "С этого роя не выйдет ни**я"
You must be registered for see images attach

Дебільність рішень цієї влади, помножиться на рівень виконання її обіцянок, тобто на нуль.
Максимум, що виконають - зберуть та уточнють списки та виділять кошти на виробництво тих смартфонів. А потім або шах перестане бути шахом або віслюк помре...
Може ще хтось пам'ятає епопею х закупівлею та роздачею пенсіонерам тюнерів Т2 ??? десь так і з смартфонами буде...
 
Зверху