Володимир Зеленський Президент України

arnisumy

Well-Known Member
Помічницю президента Марію Левченко прийняли на держслужбу через 2,5 роки з початку роботи та доступу до секретної інформації. ДОКУМЕНТ


Особисту помічницю президента України Марію Левченко, дружину колишнього заступника міністра МВС Гогілашвілі прийняли до штату співробітників Офісу Президента 21 грудня 2021 року.
Про це пише , передає .
"Багаторічну особисту помічницю президента Володимира Зеленського Марію Левченко офіційно працевлаштували в Офісі Президента України після журналістського розслідування. До цього вона кілька років була помічницею президента, перебувала в його кабінеті, але офіційно працювала і отримувала зарплатню лише в ТОВ "Квартал-95". Згідно з офіційною відповіддю Офісу Президента України на запит видання, Марію Левченко працевлаштували 21 грудня 2021 року. Це сталося через пʼять днів після виходу розслідування "Дружочки президента", у якому фігурують Марія Левченко, її чоловік — ексзаступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі та керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов", - заначає видання.
Читайте також на "Цензор.НЕТ":
Марію Левченко призначили на посаду заступниці керівника Кабінету президента України – керівниці Служби забезпечення заходів президента України. Водночас, в Офісі Президента не змогли повідомити деталі про зарплатню Марії Левченко і переадресували це питання до Державного управління справами.
"Як журналісти раніше повідомляли у розслідуванні, Марія Левченко пересувається у супроводі охорони та на спецавтомобілях Служби безпеки України з номерами прикриття. Також журналісти з'ясували, що керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов проживає у приватному будинку під Києвом разом із помічницею президента Марією Левченко та її чоловіком, ексзаступником міністра внутрішніх справ Олександром Гогілашвілі, який ймовірно є громадянином Росії. Сам будинок належить родині бізнесменів Стрелковських, які ймовірно причетні до діяльності конвертаційних центрів, є фігурантами численних кримінальних проваджень про податкові схеми та є громадянами Російської Федерації. Такі зв’язки можуть становити загрозу для національної безпеки України", - додає видання.


 
  • Haha
Реакції: Aiir

arnisumy

Well-Known Member
Затриманий у Києві "заступник міністра інформації ДНР" Пряхін втік на окуповану територію


Адвокат Володимира Пряхіна твердить, що він поїхав, бо у нього там "хвора мати". Запобіжного заходу у Пряхіна не було.
Про це повідомила , інформує .
Засідання Шевченківського райсуду у справі Пряхіна відбулося 12 січня. Обвинувачуваний на нього не з’явився. Його адвокатка Світлана Новицька пояснила, що він зараз перебуває на окупованій території, бо в нього "хвора матір".
"Він поїхав, тому що там померла тітка, померла його перша дружина, а діти поїхали на заробітки до іншої країни. Подзвонили сусіди, сказали, що його мати хвора. Він поїхав її забрати, але вона відмовилася їхати", - зазначила в суді захисниця Пряхіна.
Жодних підтверджень цьому вона не надала.
Наступне засідання суду призначили на 18 березня.
Читайте:
"Але як так сталося, що після затримання Пряхін залишився без запобіжного заходу, невідомо. Жодної ухвали про обрання чи відмову в обранні запобіжного заходу Пряхіну в реєстрі знайти не вдалося", - йдеться у повідомленні Медійної ініціативи за права людини.
Пряхіна було затримано в лютому 2021 року. За даними СБУ, з 2014 до 2016 рр. він обіймав посаду "заступника міністра інформації" у терористичному угрупованні "ДНР". А потім переїхав до Києва, де, за даними слідства, працював політтехнологом та піарником проросійських громадсько-політичних структур.
Дивіться:
Джерело:
 

arnisumy

Well-Known Member
До реєстру пільговиків по газу потрапили облгази Фірташа та агроолігархи


До складеного Міністерством аграрної політики переліку компаній, які мають право на пільговий природний газ, потрапили облгази олігарха Дмитра Фірташа, мережа АЗС ОККО та холдинги аграрних олігархів Юрія Косюка та Андрія Веревського.

Про це повідомляє з посиланням на відповідний , затверджений наказом Мінагрополітики від 5 січня та оприлюднений на сайті відомства.
Загалом до переліку пільговиків включено близько 7 тис. підприємств.
Зокрема, до реєстру включено газзбут "Ві-Ді ГАЗ" Дмитра Фірташа. У наказі Мінагрополітики компанія проходить як виробник борошномельно-круп'яної промисловості.
Також у переліку включено ідентифікаційний код ЄДРПОУ 38863790, який належить газовій компанії "Є Енергія" Дмитра Фірташа з річним оборотом 29,7 млрд грн. Але під цим кодом у реєстрі вказана компанія "Гоба", як виробник хлібобулочних виробів.
До реєстру пільговиків потрапили також структури "Миронівського хлібопродукту" Юрія Косюка та маслозаводи групи Kernel аграрного олігарха Андрія Веревського із сумарною річною вирочкою близько понад 100 млрд грн.
Право отримувати газ за пільговою ціною отримали також підприємства групи OKKO, які забезпечують однойменну мережу АЗС харчовими продуктами, зокрема хлібобулочними виробами.
Нагадаємо, , якою зобов'язав приватні компанії в Україні продавати до 20% свого газу за пільговою ціною агрохолдингами та компаніями-виробниками хлібопродуктів, молочної продукції та іншого.
Пізніше Мінагрополітики оприлюднило список компаній, які мають право на пільговий газ. До списку із 6 тис. компаній увійшли найбільші агрохолдинги країни.
Асоціація газовидобувних компаній заявила, що рішення уряду про часткову експропріацію газу призведе до падіння видобутку на 1 млрд м3, а європейські трейдери відреагували на ініціативу реекспортом газу назад до Європи.
Джерело:
 
  • Haha
Реакції: Aiir

arnisumy

Well-Known Member
Вартість будівництва басейну в Умані за програмою Зеленського зросла за рік у 2 рази


Відділ житлово-комунального господарства Уманської міської ради Черкаської області 28 грудня за результатами тендеру уклав угоду з ТОВ "МБП-Тепломережа" про будівництво басейну в Умані вартістю 190,28 млн грн.
Про це пишуть Наші гроші з посиланням на дані в системі ProZorro.
Це повторний тендер. Торік компанія вже виграла підряд на будівництву багатофункціонального спортивного комплексу по вулиці Андрія Кизила, 12 за 82,01 млн грн. Потім компанії виділили на додаткові роботи 32,13 млн грн. Однак зрештою ціну первинного договору зменшили до 9,45 млн грн і провели новий тендер на 190,28 млн грн.
Цей басейн входить у програму президента Володимира Зеленського "25 спортивних магнітів". Пресслужба Черкаської ОДА писала, що його зведуть "при співпраці з депутатом-мажоритарником від округу №200 Антоном Яценком".
Читайте також:
Економія за результатами проведеного тендеру склала всього 0,6%. Наразі закупівлю перевіряє Держаудитслужба через виявлені ознаки порушень.
Єдиним конкурентом переможця тендера було ПП "Уманьрембуд 2", причому ніхто не знижував ціну на аукціоні.
Суперник належить Альоні Ковальчук, а керує ним Олександр Ковальчук. До 2020 року співзасновниками також були Сергій Стеценко та Геннадій Ракун, який у 2017-2020 роках очолював уманське КП "Комунальник". До того партнером Ракуна по цій фірмі був Ярослав Дятлов.
Крім того, деякий час директором цього підприємства був В’ячеслав Степанський, колишній депутат Уманської міськради від партії "Наш край". Раніше Ковальчук володів і керував, а Дятлов керував ПП "Кайлас-Умань". Зараз воно записане на директора Дмитра Остальського, який у 2020 році йшов в Уманську райраду від партії "За майбутнє".
Торік "Уманьрембуд 2" і "Кайлас-Умань" розіграли підряд нинішнього замовника стосовно парку "Умань. Дружба. Єрусалим" на 75,9 млн грн.
Переможцем "МБП-Тепломережа" зі статутним капіталом 1 тис. грн володіє та керує Микола Плужник, який є депутатом Христинівської міськради від партії "За майбутнє".
У 2019 році АМКУ оштрафував три компанії за розіграш 23,10 млн грн на реконструкції фонтану в Умані. Залучення коштів на роботи лобіював згаданий нардеп Антон Яценко, а сам фонтан став його "візитівкою" у представленні себе виборцям. Тоді учасники "МБП-Тепломережа", ТОВ "Імперія води Україна" і ПП "Центр-Монтаж-Енерго" повписували один одного в субпідрядники. Але у 2020-2021 роках "МБП-Тепломережа" домоглася скасування рішення АМКУ в суді, тому може брати участь у торгах.
Джерело:
 

arnisumy

Well-Known Member
Хакери завдали сьогодні нищівного удару по мріях про "електронну державу"
Дата публікації:
2022-01-14
Не виключено, що сьогодні Росія почала активну кібервійну в рамках можливого нового нападу. Хакери змінили перші сторінки 16 провідних урядових сайтів і зробили написи в тому числі польською мовою. Останнє може бути прикриттям, щоб заплутати сліди.

У ніч з 13 на 14 січня були низки (~16) урядових сайтів України, на яких було розміщено образи й погрози громадянам нашої країни. На інші сайти була здійснена DDOS-атака. Постраждали сайти Кабміну, МЗС, ДСНС, Міносвіти, Мінмолодьспорту, Міненерго, Мінагрополітики, Мінветеранів, Мінзахисту довкілля та Держказначейства.

Улюблена іграшка президента Зеленського, портал "Дія" також не працював (проте робота через мобільний застосунок залишалася доступною).

, що злам першої сторінки відбувся через те що вчасно не було встановлено оновлення для системи підтримки сайтів (octoberCMS), що є однаковою для всіх зламаних сторінок. Це найбазовіший захід, однак навіть його дуже важко зробити вчасно в умовах того рівня кіберзахисту, що зараз присутній навіть у найбільш критичних державних установах.

Якщо відбулася лише заміна перших сторінок, то судячи з опису цієї "дірки" у системі підтримки сайтів, наслідки є доволі обмеженими. Однак, найпевніше, атаки буде продовжено в інших місцях.

Оновлено: урядові експерти вважають що за атакою хакерів стоїть Росія. Враховуючи масштаб і ресурси противника у цій сфері, протистояти їм можна лише системно, маючи робочу стратегію і бюджет, у тому числі для підвищення рівня фахівців у державних органах.

Від редакції: Вибори онлайн? Просто забудьте про них у наших умовах, коли нам протистоїть дуже серйозний противник що вже здійснив декілька атак на критичну інфраструктуру. Захищені, чесні та анонімні онлайн вибори неможливі надзвичайно складно провести навіть у країнах, де рівень кіберзахисту і відповідальність чиновників за зловмисні або непрофесійні дії в десятки разів вище ніж у нас. Цей випадок ще раз підтвердив: просувати онлайн-вибори в наших умовах – це дуже, дуже небезпечна маячня.

 

arnisumy

Well-Known Member
You must be registered for see images

СБУ тисне на казахських активістів у Києві через координацію протестів у Казахстані
10/01/2022 19:14
You must be registered for see images

ЗАМАНБЕК ТЛЄУЛІЄВ І ЄЛДОС НАСІПБЕКОВ. ФОТО: "ЦЕНЗОР.НЕТ"
Співробітники Служби безпеки погрожували депортацією з України казахстанським активістам Заманбеку Тлеулієву та Єлдосу Насіпбекову через координацію мирних протестів у Казахстані.
Про це в понеділок, 10 січня, сайт “Центру прав людини ZMINA”.
Активісти руху “Демократичний вибір Казахстану” Тлеулієв і Насіпбеков із 2 січня координували мирні протести в Казахстані з України та роздавали інструкції для злагоджених дій у містах Казахстану.
За їхніми словами, вони вже протягом чотирьох років створюють та поширюють такі інструкції серед казахів для мирної зміни авторитарного режиму.
“Ми закликали всіх співгромадян 4 січня о 12:00 вийти до акіматів (міськрад, – “Н”) на мирні мітинги, і більше 60 населених пунктів це зробили. 5 січня у 17 містах Казахстану люди мирно взяли міськради, але без оголошення взяття влади у руки народу. Після цього мародери за вказівкою влади почали громити міськради, тому що влада зрозуміла, що програє”, – сказав Тлєулієв.
Він додав, що коли 6 січня почалися трагічні події в Казахстані, того ж дня співробітники СБУ прийшли до самих активістів в Україні.
У Києві невідомі в цивільному одязі, які представилися співробітниками СБУ, побили Заманбека Тлеулієва у його під’їзді і вибили йому чотири зуби.
“СБУ прямо погрожували депортацією за координацію протестів у Казахстані. Казали, що я перебуваю нелегально в Україні, хоча це не так. Погрожували в’язницею, а моїм сусідам говорили, що я терорист”, – розповів він.
You must be registered for see images

Медична довідка Заманбека Тлєулієва про тілесні ушкодження і вибиті зуби
“До мене прийшли майже одразу після нападу на Заманбека і назвалися поліцією. Вже коли я відчинив двері, вони сказали, що це СБУ, їх було троє. З них представився лише один. Я попросив сусідів викликати поліцію, але через це СБУ почали погрожувати та залякувати мене. Тому коли приїхала поліція, мені довелося сказати, що на мене не скоюють ніякого тиску. Змусили підписати угоду про те, що я припиняю координацію мирних мітингів, і озвучити це на відео. Інакше погрожували депортувати мене до Казахстану”, – сказав Насіпбеков.
Активісти стверджують, що мають право на проживання в Україні і ще у 2019 році подавали документи на отримання статусу біженця.
Адвокат Дмитро Моргун заявив, що СБУ перевищила свої повноваження у цій ситуації, тому він подав заяви для відкриття провадження.
“СБУ вже скорегувала свої дії у публічній заяві та назвала такі візити “профілактичними бесідами”. Інформації про внутрішнє розслідування дій представників СБУ не було, зараз ми очікуємо офіційної думки ситуації з боку Уповноваженого з прав людини та будемо доводити справу до кінця, щоб притягнути до відповідальності нападників на активістів”, – сказав Моргун.
Він також додав, що рішення про депортацію має ухвалювати Державна міграційна служба, а не СБУ.
Голова фонду “Відкритий діалог” Людмила Козловська повідомила, що “ ” у Казахстані визнали екстремістською та забороненою організацією.
“Обвинувачення зі сторони СБУ про те, що Тлеулієв та Насіпбеков нібито терористи, – це приклад послідовного переслідування мирних громадян за антиекстремістським законодавством. Але навіть Європейський парламент та Державний департамент США робили заяву, що ДВК – це мирний рух”, – додала Козловська.
Правозахисники переконані, що Україна небезпечна для біженців та шукачів притулку.
Координатор проєкту “Без кордонів” Максим Буткевич розповів, що на думку Державної міграційної служби, міграційна політика України дружня до біженців, але правозахисники вважають, що дії держави навпаки спрямовані на те, щоби не надавати захисту громадянам інших держав.
Україна регулярно видворяє людей, і за останні п’ять років сталося більше 12 гучних випадків викрадення та примусового видворення в інші країни – Туреччину, Узбекистан, Російську Федерацію та інші. І робить це насамперед СБУ. Наша держава небезпечна для біженців, і для активістів з Казахстану, які можуть шукати притулку та які майже не мають вибору країни, це може стати важливим фактором”, – підсумував Буткевич.
Читайте також:

Як писала “ “, з 2 січня на заході Казахстану спалахнули масові протести. Вуличні акції розпочалися у місті Жанаозен після подвійного підвищення з Нового року ціни на скраплений газ, яким заправляють більшість автомобілів у регіоні. При цьому його вартість залишається значно нижчою від ринкової.
Окрім столиці, мітинги пройшли також в Актау, Оралі й Актобе на заході, Шимкенті на півдні, колишній столиці Алмати на південному сході та в інших містах. У містах Жанаозен та Актау на заході сотні учасників акцій протесту провели ніч на вівторок на центральних майданах.
Надалі почалися силові сутички з поліцією. 4 січня в Алмати поліція затримала близько півтори сотні людей на двох акціях протесту.
На третій день – до 50 тенге (близько 3 грн) за літр, однак протестувальники вже висували політичні вимоги, зокрема, йшлося про відставку уряду та усунення від керування державою 81-річного , який залишався головою Ради безпеки Казахстану, але фактично контролював ухвалення всіх важливих рішень. Також висувалися вимоги щодо прямих виборів акімів (глав регіонів), повернення конституції 1993 року .
Влада вивела на вулиці бронетехніку. Проти мітингарів застосовують світлошумові гранати. У різних містах (з 5 січня – ) оголосили надзвичайний стан, заблокували інтернет-месенджери та новинні сайти, які висвітлювали протести з місця подій. Затримували як протестувальників, так і журналістів. Згодом взагалі відімкнули мобільний інтернет.
5 січня на тлі протестів президент Казахстану прийняв відставку уряду. Тимчасово обов’язки прем’єр-міністра виконуватиме
Також президент Токаєв оголосив про звільнення Назарбаєва з посади голови Ради безпеки і сам обійняв цю посаду.
Протестувальники в Алмати захопили місцеву адміністрацію, управління комітету нацбезпеки зі зброєю та аеропорт, в Таликургані тощо.
З Алмати повідомляли про вуличні бої із застосуванням вогнепальної зброї, убитих силовиків та мародерство окремих бунтівників.
Президент Токаєв оголосив “антитерористичну операцію”, звинувативши в протестах “терористів” і “зовнішні сили”, та
6 січня країн Організації Договору про колективну безпеку – Росії, Білорусі, Вірменії, Киргизстану, Таджикистану.
За даними з соцмереж, російські війська чисельністю більше 2000 осіб (переважно десантники) становлять основну частину контингенту. Війська ОДКБ в Казахстані
Паралельно повідомляли про під час придушення протестів та спалені акімати в кількох містах, вбивство понад 20 силовиків.
Звучать , що дії мародерів та крайніх радикалів були інспіровані, щоб дати підстави для “антитерористичної операції” та введення в Казахстан російських військ для обмеження його суверенітету.
Увечері 6 січня силовики заявили про від “терористів”, як влада називає протестувальників.
7 січня “зачистки” продовжилися. Мітинги та вуличні акції відбувалися вже в небагатьох містах. Президент Токаєв , що “терористи” мають бути знищені без переговорів.
8 січня Токаєв заявив, що ситуація в країні “розвивається у бік стабілізації”. Про це він сказав у телефонній розмові з російським колегою Володимиром Путіним, запропонувавши провести відеоконференцію ради колективної безпеки ОДКБ.
Станом на 9 січня влада повідомила про затримання майже 6 тис. учасників протестів.
 

arnisumy

Well-Known Member
Справу заступника Єрмака Татарова "злила" генпрокурорка Венедіктова, - ЗМІ. ВIДЕО

Генеральна прокурорка Ірина Венедіктова послідовно сприяла закриттю справи заступника главі Офісу Президента Олега Татарова.
Про це повідомляє із посиланням на публікацію . Джерело:
You must be registered for see medias
"Йдеться про справу з квартирами Нацгвардії, яку почало розслідувати НАБУ після нашого сюжету. Татаров фігурував в ній як посередник між екс-нардепом Микитасем і експертом МВС Дубоносом, який отримав в якості хабаря паркомісце за 15 тисяч доларів", - пояснюють в редакції.

Читайте на "Цензор.НЕТ":

Там зауважують, що НАБУ вдалося притиснути Микитася, а з Татаровим "пішло не дуже":

- початку не вдалося вручити підозру, бо "Венедіктова раптово змінила прокурорів у кримінальному провадженні",

- підозру Татарову в другій пробі вручив заступник Венедіктової Олексій Симоненко, "але є одне але: незабаром він прийшов до підозрюваного на день народження з подарунком" і провів там багато часу,

- справу передали СБУ і нові прокурори навіть не захотіли застосовувати запобіжний захід.

Також читайте:

"До речі, коли треба було щось підписувати, Венедіктова зручно опинялась у відпустці, тож справою керував Симоненко. З його легкої руки та формальних кроків у розслідуванні Шевченківський суд закрив справу", - вказують журналісти. Джерело:

 

arnisumy

Well-Known Member
Війська на кордоні, кібератаки, міжнародні перемовини про Україну..., все це не турбує "найвеличнішого лідора сучасності"! Футбол - ось що важливо.
You must be registered for see medias
 

Билли Бонс

Well-Known Member
Війська на кордоні, кібератаки, міжнародні перемовини про Україну..., все це не турбує "найвеличнішого лідора сучасності"! Футбол - ось що важливо.
You must be registered for see medias
думаю,что день завтрашний любителя футбола слегка взбодрит
 
Зверху