Володимир Зеленський Президент України

d324co

Well-Known Member
Не вижу обсуждения пленок Порошенко. Как он там с Путиным ручкался. Видимо, не популярная тут тема )
Естественно. Фейки здесь не обсасывают (ну, за исключением пары личностей))
Порох, в отличие от клоуна, к пуйлу относился демонстративно враждебно.

LevAris, можете ли представить, чтоб предводитель гордых горных обезьян такое заявил в отношении Пороха?
You must be registered for see images attach

 
Останнє редагування:

firefox

Well-Known Member
Не вижу обсуждения пленок Порошенко. Как он там с Путиным ручкался. Видимо, не популярная тут тема )
Ящер,ты на своем примере максимально наглядно демонстрируешь,какой отборнейший и упоротый скот приволок во власть эту несуразную,крючконосую и пучеглазую куклу.И то,что Зе! уже нахуевертил на 5 пожизненных,такая мысля в твою будку и близко не заглядывает.Все зелерасты сейчас из себя мышку-девственницу начали строить - Я?За Зе?Та вы шо...

И еще...Попробую угадать,кто ты по жизни - род занятий,так сказать.Думаю,что ты какая-то кабинетная шушваль,бумажных дел мастер.Вероятно,госслужащий,в ожидании пенсии.Образование или экономическое или юридическое.Хоть примерно угадал?
 
Останнє редагування:

firefox

Well-Known Member
в кои-то веки поддержу Рамзанчика - если доведет мандовошь до инфарктного блока,то царю зверей респект и уважуха
 
Останнє редагування:

arnisumy

Well-Known Member
Естественно. Фейки здесь не обсасывают (ну, за исключением пары личностей))
Порох, в отличие от клоуна, к пуйлу относился демонстративно враждебно.

LevAris, можете ли представить, чтоб предводитель гордых горных обезьян такое заявил в отношении Пороха?
You must be registered for see images attach

я так розумію, на бармалея тепер заведуть справу, за погрози "найвеличнішому"?
Чи він не такий страшний, як оці дві Жінки :D :
You must be registered for see images

You must be registered for see images
 

d324co

Well-Known Member
я так розумію, на бармалея тепер заведуть справу, за погрози "найвеличнішому"?
Чи він не такий страшний, як оці дві Жінки :D :
You must be registered for see images

You must be registered for see images
Царь зверей требует публичных извинений, думаю клоун сыграет "на бис", прошлый раз у него получилось ведь)))
 

firefox

Well-Known Member
Царь зверей требует публичных извинений, думаю клоун сыграет "на бис", прошлый раз у него получилось ведь)))
Если царь зверей, в качестве пардона, отдерет короля-осла в прямом эфире,воздыхателей вокруг него не то, что не уменьшится, а прибавится
 

arnisumy

Well-Known Member
:D :D :D

доктор юридичних наук, професор


В рамках ескалації напруженості чуємо до президента Зеленського. Фактично це публічні особисті та водночас міждержавні погрози офіційного представника держави-агресора в рамках нинішньої погрози силою, яку вчиняє РФ проти України.
Я не буду оцінювати політично-пропагандистський вимір - як та кому на це відповідати медійно. Нагадаю про суто юридичні аспекти. Суспільство нещодавно спостерігало про порушення та ведення кримінальних проваджень через погрози вбивством Президенту з боку окремих вітчізняних опозиціонерів. Не буду оцінювати ці провадження, але факт їх реального ведення правоохоронцями має місце.
Наразі маємо очевидно подібні, але завідомо більш небезпечні дії від особи, що явно має в Україні величезну кількість корупційно-безпекових важелів впливу, зокрема й на осіб в різноманітних погонах найвищого розливу.
Тобто завідомої нейздійсненності таких погроз явно немає. Погрози озвучує публічно не душевнохворий зі Жмеринської лікарні, а свідома особа, що має багато сил та засобів, досвід їх успішної реалізації, зокрема в Україні.
Питань до вітчізняних органів, які мали учора невідкладно порушити кримінальне провадження за ч. 2 ст. 129 КК ("Погроза вбивством", Нацполіція) та за ч. 1 ст. 14, ст. 112 КК ("Готування до кримінального правопорушення", "Посягання на життя державного чи громадського діяча", СБУ) у мене, на жаль, немає. Штани з широкими лампасами мабуть мокріють від одної думки про відомості такого ЄРДРу.
Питання є до народних депутатів коаліції. Я знаю там багато людей, що мають первинні статеві ознаки. Та можуть офіційно подати до мокроштанних заяву про злочин, добитися початку провадження згідно КПК, зокрема й через суд. Щоб хтось на Різницькій, Володимирській та Богомольця нарешті визначився - хто у нього президент та Верховний головнокомандувач.
 

firefox

Well-Known Member
это получается,что для Величайшего и Ростов тю-тю,если шо.Там пехотинец и на бутылку посадит:wasntme:
 
Зверху