ВО "Свобода"

Проголосували б Ви за Тягнибока на виборах 2010?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    200

Deather

Well-Known Member
Re: Коммунисты в ауте, Тягнибоку уважуха!

Знаєте, мені здається, що Ви не зовсім вірите в ті слова, що написали. Коли не треба змінювати економічну ситуацію, то це означає, що все гаразд, що всіх влаштовує положення, що склалось на цей день.
Ткніть мені, будь ласка, де я написав, що економічну ситуацію не треба змінювати, по тексту було вказано

1) зовнішня політика держави після виборів в раду не повинна на 180 градусів відхилятись від нинішньої, тобто - якщо зараз є так званий проросійський курс, то при приході націоналістів він буде діаметрально-протилежним (я не кажу що московії необхідно підлизнуть - вважаю, що при веденні зовнішньої політики хоч зі сходом або з заходом чи з самим чортом в першу чергу повинні зберігатись національні інтереси, але за короткий проміжок часу при радикальній зміні курсу все тільки погіршає);
При різкій до протилежності зміні курсу зовнішньої політики буде бардак сферичний у вакуумі - мєдвєпути почнуть як скажені мавпи на вентилі гойдатися, відтік інвестицій, яких і так кіт наплакав і ось вже чергове покращення, тільки не від голубих, а від націоналістів. Якщо б я був на сто відсотків впевнений, що ті ж самі націоналісти підійдуть до справи зі здоровим глуздом і без зайвого фанатизму - то чого б і ні?

Також вкажіть, де я хоч раз співав дифірамби голубим. Те, що ви назвали "голою" економікою, має трохи інше визначення - беспредел, дерибан і лобіювання інтересів окремих осіб. Я повністю розумію і розділяю Ваші емоції щодо того бардаку, що твориться в державі.

Також жодного сильного лідера і партії для країни не бачу - настоящих буйных мало, хто був би в змозі притиснути ахмєтових, фірташей, пінчуків та всяку іншу гидоту.

Оці всі кооперації партій і партєєк до однієї купи ми вже бачили - через три дні розвалюються, бо в нас такий менталитет, що кожен на виборі йде ідейним, а після виборів у макітрі чомусь одна думка про профіт. Ось добрий приклад - юля з юрком, пасічником та павліком морозовим - однажды лебедь рак и щука... - і що - всі сподівання на нуль. І що зробить той же тягнибок, якщо буде президентом без своєї більшості в парламенті - аж цілих нічого.

Кого Ви бачите лідером країни, яку правлячу партію і як на Вашу думку буде проходити розвиток політики і економіки після вибору Вашого кандидата?
 

Vic_51

Миссионер
Re: Коммунисты в ауте, Тягнибоку уважуха!

Предмет разговора прежний, новоявленных спасителей нации не будет, а люди, собирающие лапшу на майднах, есть, такая вот действительность.
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Коммунисты в ауте, Тягнибоку уважуха!

......
І порівняйте це з економічним та соціальним блоком програми Комуністичної партії України:

Що мене дивує, що таку програму народили представники партії, яка більше, ніж повністю складається з вихідців з історичної області, де ще жива пам’ять про тотальну націоналізацію, розкуркулення, державний контроль, колективізацію. І власне в тій історичній області ця партія набрала більшість на місцевий виборах. Соціально-економічний мазохізм якийсь та історико-культурна амнезія!

Раніше я вважав, що ВО "Свобода" це західноукраїнський аналог ПР, тобто грає на тому самому люмпенському електоральному полі, що й ПР. Але після ознайомлення з Програмою я змінив свою думку. ВОС це аналог КПУ для електорату, який поділяє всі положення комуністичної програми, крім ставлення до релігії, Росії та історії України.
Я чогось не зрозумів. Автор, який позиціонує себе, як людину лівих поглядів, викладає статтю, в якій "Свободу" критикують саме за надмірний лівий ухил в програмі?
Вибачте, так соціально спрямовані ліві ідеї це гарно чи погано? У Вас є якісь принципи, чи єдиним Вашим принципом є будь за що цькувати "Свободу", навіть тоді, коли ідеї сходяться і у них і у Вас?
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Коммунисты в ауте, Тягнибоку уважуха!

Ткніть мені, будь ласка, де я написав, що економічну ситуацію не треба змінювати, по тексту було вказано
Давайте повернемось сюди:
Шановний, справа в тому, що на даний період часу не треба розгойдувати човен, тобто економічну ситуацію в державі - вона і так ледь тримається.
Можливо, я Вас не так зрозумів, але мені здається, що "не треба розгойдувати човен, тобто економічну ситуацію" і "не треба зараз змінювати економічну ситуацію" - мають коли не тотожній, то близький сенс.
Також вкажіть, де я хоч раз співав дифірамби голубим. Те, що ви назвали "голою" економікою, має трохи інше визначення - беспредел, дерибан і лобіювання інтересів окремих осіб. Я повністю розумію і розділяю Ваші емоції щодо того бардаку, що твориться в державі.
1) "Діфірамби голубим"? Ну-ну-ну... Такого я Вам точно не закидав. :)
2) "Бєспрєдєл", "дерибан"... Я не став торкатись ідеологічних аспектів, не став згадувати, яку ми маємо зараз судову систему, не згадав закони, які аж ніяк не спрямовані на захист культурних потреб і українців... Навів лише приклади виключно з економічної площини, те, що я назвав "голою економікою". Але ж не моя провина, що у багатьох ці дії сучасної влади є синонімами з "бєспрєдєлом"і "дерибаном".

При різкій до протилежності зміні курсу зовнішньої політики буде бардак сферичний у вакуумі - мєдвєпути почнуть як скажені мавпи на вентилі гойдатися, відтік інвестицій, яких і так кіт наплакав і ось вже чергове покращення, тільки не від голубих, а від націоналістів. Якщо б я був на сто відсотків впевнений, що ті ж самі націоналісти підійдуть до справи зі здоровим глуздом і без зайвого фанатизму - то чого б і ні?
А чи Ви на сто відсотків впевнені також, що вони підійдуть до справи без "здорового глузду"? :)
Я чудово зрозумів, про що Ви говорите. Ви також впевнені, що потрібні зміни. Але ось як вони будуть впроваджуватися? Пропоную на цьому завершити. В усякому разі, погодьтеся, як можна говорити про те, що потрібні зміни, і в той же час їх відтерміновувати. Як можна говорити, що слід змінити владу, а в той же час продовжувати курс цієї влади?

Кого Ви бачите лідером країни, яку правлячу партію і як на Вашу думку буде проходити розвиток політики і економіки після вибору Вашого кандидата?
З поміж усіх політиків, найбільш мені імпонує Гриценко. Хоча в опозиції, куди він нині вступив, таких гідних людей як він (на мою думку), не так вже й багато. В "Ударі" виділив би Пинзеника і Наливайченка. Якою буде політична ситуація після їх обрання? Не знаю, як на мене, не варто на це загадувати. В усякому разі гіршою, ніж зараз - точно не буде.
 

Deather

Well-Known Member
Re: Коммунисты в ауте, Тягнибоку уважуха!

Можливо, я Вас не так зрозумів, але мені здається, що "не треба розгойдувати човен, тобто економічну ситуацію" і "не треба зараз змінювати економічну ситуацію" - мають коли не тотожній, то близький сенс.
Так, близький, але прийміть той факт, що різкі рухи більше нашкодять - треба виходити з цього стану поступово, політик повинен бути не балаболом-популістом, а стратегом, оточення його повинне щось робити, а не бігати, як в нашому випадку з кефіром і дуже пишатись своїм вчинком. Зрозумійте - на кожну дію є наслідки, на різкі дії - непрогнозовані наслідки.

Я не став торкатись ідеологічних аспектів, не став згадувати, яку ми маємо зараз судову систему, не згадав закони, які аж ніяк не спрямовані на захист культурних потреб і українців... Навів лише приклади виключно з економічної площини, те, що я назвав "голою економікою". Але ж не моя провина, що у багатьох ці дії сучасної влади є синонімами з "бєспрєдєлом"і "дерибаном".
Те, що Ви пишете - то економічні злочини, зловживання положенням, зрада національним інтересам, а аж ніяк не зовнішня політика і тим паче "гола" економіка.

А чи Ви на сто відсотків впевнені також, що вони підійдуть до справи без "здорового глузду"?
Я чудово зрозумів, про що Ви говорите. Ви також впевнені, що потрібні зміни. Але ось як вони будуть впроваджуватися? Пропоную на цьому завершити. В усякому разі, погодьтеся, як можна говорити про те, що потрібні зміни, і в той же час їх відтерміновувати. Як можна говорити, що слід змінити владу, а в той же час продовжувати курс цієї влади?
Я навіть впевнений на всі 146%, що в них не вийде - будь-які групування політичних сил, в нашому випадку декількох партій, є з самого початку неповноцінними, бо історія знає випадки, а так як законодавчі акти, які будуть представляти інтереси держави, повинні прийматись одностайно - то цього точно не буде, бо в блоках та об'єднаннях завжди є паршиві вівці, які прийшли для лобіювання власних інтересів - і слід зазначити, що цієї погані не одиниці, а так, по результатах, цілими партєйками. Для того, щоб вибрати одну якусь партію з більшістю в раду, необхідно або фальсифікувати, або чекати, поки не прокинеться у народу хоч якась свідомість.
 

mi][a

Человеку нужен человек
Re: Відповідь: Re: Коммунисты в ауте, Тягнибоку уважуха!

Я чогось не зрозумів. Автор, який позиціонує себе, як людину лівих поглядів, викладає статтю, в якій "Свободу" критикують саме за надмірний лівий ухил в програмі?
Вибачте, так соціально спрямовані ліві ідеї це гарно чи погано? У Вас є якісь принципи, чи єдиним Вашим принципом є будь за що цькувати "Свободу", навіть тоді, коли ідеї сходяться і у них і у Вас?
статья заинтересовала не критикой за "лівий ухил в програмі", а противоречиями между антикоммунистисческой риторикой и коммунистической программой :)
"соціально спрямовані ліві ідеї" - это очень хорошо, но я не верю во"свобода", как и всем остальным участникам выборов.
 

21h

Вернулся
mi][a, чувак, а с каких это пор чуваки с значками анархии претендуют на исключительное право принудительного перераспределения ресурсов государством? У них патент на коммунизм, или социализм? Переживают за то, что у них украдут их маски? Фильмец про ваших "коллег по цеху", который я выкладывал, посмотрел?
п.с. Свобода соплячки, я б сказал попутки, для тех, кто спешит пройти туда, где можно за деньги сдавать в аренды свои [STRIKE]задницы[/STRIKE]подписи. То же касаемо и Удара.
 
Останнє редагування:

mi][a

Человеку нужен человек
mi][a, чувак, а с каких это пор чуваки с значками анархии претендуют на исключительное право принудительного перераспределения ресурсов государством? У них патент на коммунизм, или социализм? Переживают за то, что у них украдут их маски? ...
:facepalm:
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Коммунисты в ауте, Тягнибоку уважуха!

статья заинтересовала не критикой за "лівий ухил в програмі", а противоречиями между антикоммунистисческой риторикой и коммунистической программой :)
Не зрозумів, а що, комуністи мають монополію на соціальні програми? Це їх "ноу-хау" і окрім них ніхто не має права виступати з лівими гаслами?
"соціально спрямовані ліві ідеї" - это очень хорошо, но я не верю во"свобода", как и всем остальным участникам выборов.
Однім словом, "казлы все", одні анархісти лише заслуговують поваги. Скажіть, а є хоч один приклад в світовій історії, коли б анархісти хоч щось створили?
 

mi][a

Человеку нужен человек
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Коммунисты в ауте, Тягнибоку уважуха!

Не зрозумів, а що, комуністи мають монополію на соціальні програми? Це їх "ноу-хау" і окрім них ніхто не має права виступати з лівими гаслами?
суть не в монополиях на программы и лозунги, а в том, что когда толкают антикоммунистическую/антилевую пропаганду, и при этом выступают с левой программой - это выглядит ко крайней мере странно
Однім словом, "казлы все", одні анархісти лише заслуговують поваги.
я этого не говорил и даже так не думал
 
Останнє редагування:
Зверху