ПРОТИСТОЯННЯ... [блог новин в УКРАIНI та свiтi]

Loner

Well-Known Member
Новости АТО: 35 обстрелов позиций ВСУ со стороны оккупантов
24.10.2016 | 08:36 (Киев)

Сегодняшние новости АТО показывают, что большинство обстрелов, как и прежде, происходит на Мариупольском направлении.

You must be registered for see images

За минувшие сутки российские оккупационные войска 35 раз открывали огонь по позициям украинских защитников, сообщает пресс-центр штаба АТО. В частности, на Мариупольском направлении зафиксировано 20 провокаций против ВСУ, боевики совершили обстрелы позиций украинских военных из пулеметов крупного калибра, гранатометов и стрелкового оружия в Широкино, Талаковке, Марьинке и Тарамчуке, а в Красногоровке и Павлополе, кроме указанного оружия, враг применил минометы калибра 82 мм.
"На Луганском направлении со стороны оккупантов проведено 9 случаев нарушения режима прекращения огня. По украинским позициям противник открыл огонь из гранатометов, пулеметов и стрелкового оружия в районах Новозвановки и Новоалександровки, а в Крымском и Счастье - из минометов 82 калибра", - говорится в сообщении пресс-центра штаба АТО, опубликованном на его странице в социальной сети Facebook.
На Донецком направлении российско-оккупационные войска 6 раз открывали огонь по силам АТО. В частности, в Луганском они использовали во время провокаций минометы калибра 82 мм, а в Авдеевке - гранатометы, пулеметы и минометы 120 калибра.
 

Loner

Well-Known Member
Отомстил за "Моторолу": Гиви "встал на лыжи" и бежит из Донецка в Приднестровье
24.10.2016 | 11:42 (Киев)

Еще не высохли слезы на щеках наиболее впечатлительных жителей "освобожденного" Донецка после похорон главаря боевиков "Моторолы", как им, судя по всему, будет нанесен новый "удар в спину". В сети появилась информация о бегстве его "коллеги" по кличке Гиви.

You must be registered for see images

О планируемом бегстве из "ДНР" одного из главарей боевиков Михацила Толстых по кличке Гиви, в понедельник в социальной сети Facebook сообщил известный российский околовоенный деятель, некогда руководитель "Союза офицеров Приднестровья" Валерий Гратов. Примечательно, что в этом своем сообщении он отметил "замминистра обороны ДНР" Эдуарда Басурина, что свидетельствует о возможно высокой степени достоверности информации.
"Мои ребята из ПМР сообщили странную для меня новость - командир "Сомали" Миша Толстых (Гиви) вывез свою девушку в Приднестровье, а сам спешно продает свои 4 квартиры и гаражи в Донецке и Макеевке.
До этой новости я не верил про какие-то там "конфликты" с Александром Владимировичем Захарченко и считал их фейком. Уверен, что никаких конфликтов нет. Но почему Миша так спешно пытается покинуть территорию Донецкой Народной Республики?! Это что получается, боевой командир испугался каких-то укродрг и бросает своих пацанов в тяжелое время, когда враг точит зубы на Новороссию!
Не ожидал я такого поворота, прошу МГБ принять меры по задержанию дезертира. Он подает плохой и не достойный пример остальным бойцам. И в первую очередь такие действия срамят память его друга – героя Новороссии Арсена Павлова (Моторолы)", написал Гратов.
 

Loner

Well-Known Member


Більшість експертів-учасників опитування "Перше півріччя роботи нового уряду: втрачені можливості чи успіх на шляху реформ?" вважають, що політична і економічна криза наприкінці минулого - початку цього року, подолана завдяки діям уряду Гройсмана.
Про це на прес-конференції повідомив кандидат політичних наук, політолог Олександр Палій, повідомляє кореспондент Укрінформу.
«Таких людей у нас 56% з кількох десятків експертів. Певний соціальний оптимізм з’явився серед тих людей, які постійно займаються питаннями внутрішньої політики», - сказав Палій.
При цьому він уточнив: 36% експертів заявили, що криза вже вирішена, і ще 20% заявили, що криза ще не вирішена до кінця, але вже намітився вихід з неї. Те, що гостра фаза кризи вщухла, але ще залишаються кризові явища, вважають 30% респондентів.
За словами Палія, найбільш важливими подіями, які вплинули на формування ставлення до уряду Гройсмана, учасники опитування визначили: «прийняття рішення щодо ціни на газ» і «своєчасне подання проекту ююджету, який називають чесним». Вони отримали по 20% голосів. «Отримання траншу МВФ» визначили 12% респондентів. «Регулярні поїздки Гройсмана в регіони» визнали впливовими 6% експертів.
По 4% відсотки отримали «швидке прийняття Плану дій уряду і регулярне звітування» та «конфлікт щодо незгоди Гройсмана на призначення деяких міністрів при формуванні уряду для забезпечення самостійності на посту прем’єра». А 2% експертів визнали впливовою «жорстку публічну позицію по відношенню до деяких чиновників».
Фахівці не приділили жодної уваги фразі, сказаній в парламенті: «Я вам покажу, як управляти країною» - 0%. При цьому понад 30% експертів назвали інші події і фактори, зокрема відсутність популізму, антикорупційну політику, чутливу поведінку до запитів суспільства, відкритість, але при цьому відсутність стратегії, більшу зрозумілість дій, якість управлінських рішень і темпи перетворень, відкритість роботи уряду.
Експерти віддали «пальму першості» серед урядових ініціатив ремонту доріг – 33%. Вони також вважають помітними зміни сфери безпеки і оборони - 18%, реформування енергетичного сектору (14%) та відновлення економічного зростання (12%). Згадали й про результати в інших сферах, зокрема охорона здоров’я (5%) та освіта та наука (4%).
При цьому експерти суттєво рідше називали реформування державної служби (3%) серед тих галузей, де найбільш помітні результати роботи уряду. Власні варіанти висловили 11% експертів. Зокрема називалися: «продовження децентралізації» і «покращення макроекономічної ситуації».

Переважна більшість респондентів впевнена, що за півроку Гройсман довів свою здатність проводити реформи і зміг подолати той скепсис, що поширювався під час його призначення на посаду Прем’єр-міністра.

Водночас лише 7% опитаних заявили, що криза тільки поглибилася. Стільки ж мали іншу думку з цього приводу.
 

Loner

Well-Known Member
Виталий Портников

Минские соглашения останутся санкционной ловушкой для Путина.


Главный вопрос дискуссии, которая разворачивается после интервью президента Петра Порошенко украинским телеканалам – может ли Украина провести местные выборы на Донбассе в ситуации, когда она не сможет контролировать собственную границу. Вопрос о том, что передача контроля над границей после: а не до проведения выборов – пункт, который совершенно ясно записан в Минских соглашениях (в отличие от многих других, куда менее прозрачных), я бы оставил за скобками. В конце концов, в Минских соглашениях немало пунктов, которые не выполняются Россией, а не Украиной. И стоят они не в конце, а в начале перечня пунктов, которые придется выполнять. Так что работа над любой "дорожной картой" – это испытание прежде всего для России, а не для Украины.

Но главное тут не в последовательности проведения выборов и передаче контроля над границей, а в условиях, которые должны предшествовать избирательному процессу. Россия должна вывести свои войска и наемников и передать контроль вооруженной полицейской миссии ОБСЕ. Как над территорией, так и над неконтролируемым участком российско-украинской границы.

Критики этого пункта обычно настаивают на том, что это совершенно невозможно, так как полицейская миссия ОБСЕ будет находиться в условиях, когда ее возможности ограничиваются присутствием военного контингента Путина. Но идея состоит именно в том, что на Донбассе не должно быть никакого иностранного военного контингента, никаких наемников.

А теперь представим себе, что Путин действительно с этим согласится, действительно начнет выводить войска, действительно перестанет направлять вооружения на Донбасс, действительно отзовет своих "кураторов", которые руководят бандформированиями. Сколько дней в этом случае просуществует "Донецкая народная республика"? Уверяю вас – на день дольше Луганской. Та "слиняет" сразу же, как только станет ясно, что оккупанты покидают Донбасс.

Есть другой вопрос – произойдет ли это на самом деле. Ведь само формирование вооруженной полицейской миссии ОБСЕ практически не выполнимо – во всяком случае, в истории этой организации никаких таких миссий пока что не было. Не было и прецедента когда войска ОБСЕ – а в случае с Донбассом это именно войска, какой бы полицейской миссией их не называли – заменяли бы части регулярной армии. Совершенно неясно и то, насколько сама Россия готова к формированию такой миссии, и то, насколько такая идея получит поддержку в ОБСЕ, где за ее создание должны выступить все страны – члены организации. Пока что формирование такой миссии выглядит совершенно невыполнимым.

Но это означает лишь то, что никаких местных выборов на Донбассе не будет. А санкции против России – будут. Их и сейчас-то – в связи с путинскими злодениями в Сирии – никто не горит желанием отменять. А если окажется, что Москва отошла от собственных обязательств, взятых на себя в Берлине – появится формальный повод наказать агрессора. И за Украину, и за Сирию. И предложение Украины продлить санкции сразу на год – чтобы не дискутировать всякий раз – может оказаться спасительным для Европы.

Так что Минские соглашения в очередной раз останутся тем, ради чего они были подписаны – санкционной ловушкой для путинского режима. И ничего плохого в этом нет. Потому что освободить Донбасс будет куда проще, когда режим в этой ловушке благополучно издохнет.
 

Loner

Well-Known Member
НБУ не будет платить таксистам по 350 гривен за километр
12:45, сегодня

Национальный банк Украины обвинили в том, что он заказал услуги такси, стоимость километра в котором стоит 349,7 грн. Речь идет о частном предприятии "Август Групп", которое стало победителем конкурса на оказание услуг по перевозке для НБУ, передает .
Однако на самом деле все оказалось несколько иначе.
Дело в том, что итоговая сумма в 349,7 гривен за километр получается, если сложить все цифры в колонке "Вартість з ПДВ". Этот показатель суммарной стоимости используется для определения самого выгодного предложения: то есть итоговая цифра показывает, какое из предложений (в данном тендере участвовали восемь компаний) наиболее выгодно, передает " ".
Таким образом речь идет не о стоимости километра проезда, а о совокупной условной стоимости проезда за 1 км, которая и составила 349,7 грн. Согласно данным системы , стоимость проезда за 1 км в Киеве составляет 6,4 грн за км, ночной тариф - 9 грн за 1 км.
Стоимость проезда за пределами Киева - 7,5 грн за 1 км. Наиболее дорогостоящий - ночной тариф, который за пределами Киева в обе стороны составляет 19,7 грн за км.

You must be registered for see images


Фото: ProZorro

Как сообщала "Страна", и разрешили иглоукалывание. Национальный банк Украины оформил своим сотрудникам страховку почти на 30 млн и включил в нее ряд нестандартных услуг.
 

Loner

Well-Known Member
В зоне АТО за сутки ранены 7 украинских военных, погибших нет
  • 24.10.2016 - 12:43
You must be registered for see images


В зоне проведения антитеррористической операции (АТО) на Донбассе за минувшие сутки, 23 октября 2016 года, в результате боевых действий ранены семь украинских военнослужащих, погибших нет. Об этом на брифинге сообщил спикер Министерства обороны Украины по вопросам АТО Андрей Лысенко.
"За прошедшие сутки в результате боевых действий погибших украинских военнослужащих нет, семь воинов получили ранения в результате обстрелов", - сообщил Лысенко.
 

Loner

Well-Known Member
Новый командир "Спарты" по кличке "Воха"

You must be registered for see images
 

Loner

Well-Known Member
Информация подтвердилась: французские «Мистрали» пришли в Россию через Египет
You must be registered for see images

Как , заказанные во Франции военные корабли класса «Мистраль», которые французы отказались отдавать России в связи с санкциями, действительно были куплены Египтом для России. По словам израильского аналитика Соломона Манна, заплатить почти миллиард долларов за два судна, которые еще на миллиард надо оснащать и еще на миллиард вооружать – просто не по карману довольно бедному Египту.

«Кроме того, «Мистрали» – десантные суда, предназначенные для дальних походов и высадок, а военная доктрина Египта совершенно не содержит подобных элементов. Весь спецназ Египта может уместиться в офицерской кают-кампании «Мистраля». Поэтому с самого начала было очевидно: сговор Олланда с Путиным предусматривает запасной вариант. Очень кстати подвернулось улучшение российско-египетских отношений – Россия оказала моральную поддержку египетским военным против исламистской «арабской весны» и взаимоотношения Россия-Египет вышли на весьма доверительный уровень», – считает .

По тому, как в Египте и России принялись опровергать реплику польского министра обороны о продаже «Мистралей» за 1 – ясно, что «нет дыма без огня», ведь на вполне серьезные обвинения российская пресса и власти реагируют совершенно безразлично. В любом случае, объективная информация вполне совпадает с субъективной. Египет, у которого не хватает денег на горючее для самолетов, собирается по официальным сведениям заключать миллиардную сделку на палубные вертолеты и дооборудование «Мистралей». Ясно, что эти деньги Египту сперва должен был бы кто-то дать, прежде, чем он передал бы такую немыслимую для Египта сумму России.

«Польский министр не сотрясает зря воздух и то, что он сказал прессе имеет неопровержимые подтверждения разведданными. Олланд сперва подыграл Путину, заключив с ним отступную сделку, а потом подыграл ему, четко выполнив договор и передав недавно и второй «Мистраль» египтянам, хотя заведомо было понятно для кого это покупается. В результате Россия получила Мистрали почти на 200 миллионов евро дешевле», – подытожил Манн.
 

Loner

Well-Known Member
Denis Pyatigorets
1 Std • Kiew •

Трохи вранішніх новин
Головна новина, на який варто зупинитися детально, це інтерв’ю Президента України провідним телеканалам. В цьому інтерв’ю Петро Порошенко розставив крапки над «і» в багатьох питаннях, щодо яких було неоднозначне тлумачення.
Отже, починаємо!

Мінські угоди та Нормандський формат.
1. Для прогресу по Мінську треба чіткий документ, де б стояли дата та відповідальна особа по кожному пункту. Це дорожня карта, яка наразі погоджується. Без неї просуватися далі неможливо.
2. Дорожня карта – це не зміна, підміна чи ревізія Мінську.
3. Роль ОБСЄ має бути підвищена через введення на Донбас поліцейської озброєної місії ОБСЄ.
4. Послідовність виконання Мінську має бути такою:
- Встановлення режиму повного припинення вогню;
- Гарантоване відведення важкої техніки;
- Представники озброєної місії ОБСЄ на постійній основі мають перебувати на лінії розмежування, в місцях зберігання техніки та артилерії, на кордоні з Росією. Це має бути зроблено до проведення виборів на Донбасі. Контроль на кордоні має припинити інфільтрацію російських військ, техніки та боєприпасів;
- Розведення військ окрім Золотого, Петрівського та Станиці Луганської буде ще 4 наступні зони, де будуть проведено розведення військ. І одним з цих 4-х місць має бути Дебальцеве, яке за Мінськими угодами має бути під контролем України. Дебальцево – це принципова позиція. При розведенні військ не передбачається здача цих населених пунктів ворогу;
- Звільнення заручників;
- Український Парламент голосує за закон про вибори та призначає вибори;
- Після цього проводяться вибори;
- На наступний день після виборів ОБСЄ передає кордон під контроль ЗСУ та прикордонників.
5. Росія ніякий не посередник в Мінському процесі – Росія – країна агресор, яка здійснює свою агресію проти України.
6. Якщо Росія не буде виконувати Мінські домовленості (в будь-якому пункті, як, наприклад, вона вже заявила про Дебальцеве) то санкції проти Росії будуть продовжені, а може навіть і посилені.
7. Україна запропонувала ЄС вводити санкції проти РФ не на півроку, а на рік. Наразі ЄС обговорює таку можливість.
8. Не пізніше листопада має відбутися зустріч голів МЗС, на якій вони мають підготувати наступний саміт у Нормандському форматі, на якому має бути затверджена дорожня карта.
9. Якщо цього не відбудеться до грудня – керівництво Ради Європи буде мати всі підстави для того, щоб продовжити та посилити санкції.
10. Ніяких «таємних домовленостей» в рамках Мінська не існує. Прозорість – це головна вимога європейської політики.
11. Кожен, хто атакує Мінськ має нести відповідальність за те, що тоді буде. А буде наступне:
- Якщо Україна сама вийде с Мінських домовленостей – з Росії знімуть санкції;
- Якщо Україна сама порушить Мінські домовленості – забутьте про європейську коаліцію підтримки України;
- Той, хто в Україні пропонує скасувати Мінськ – має запропонувати альтернативу;
- Альтернативи мінську дві – перша – вирішити питання військовим шляхом, але для цього доведеться також вступити у відкриту війну з РФ. І за наслідки цього треба взяти відповідальність. І друга альтернатива – віддати окуповані території Росії в обмін на мир. Але ті, хто так думають, вони себе обманюють, бо від Росії вони не отримають ані миру, ані територій.
12. Ніхто на Заході не тисне на Україну та не намагається обміняти Донбас на Сирії чи ще на щось.
Отже, ми маємо чіткі заяви Президента, які ми можемо зберегти та порівнювати з ними те, що буде відбуватися навколо Мінських угод. Одразу хочеться відмітити, що в цьому плані є кілька пунктів, яких Росії буде практично неможливо виконати, а, отже, вона матиме й надалі клопіт із санкціями, які вбивають російську економіку, що вже визнали й самі кремлівські карліки.
Серед таких пунктів варто відмітити наступні:
- Росії не встигне погодити дорожню карту до грудня 2016 року, бо там є пункти, які Карліто вже відкинув;
- Росії буде важко встановити повний режим припинення вогню, бо дуже великій кількості дебілів дали в руки зброю. А коли в дебіла є зброя – він неодмінно шмальне;
- Карліто вважає Дебальцево своїм власним бойовим трофеєм. Для нього це як вперше завалити Кабаєву. А отже він навряд погодиться виконати умову Мінська та віддати його;
- Закон про вибори. Це дуже слабке місце для Росії. Закон про вибори наразі розробляється українською та німецькою стороною. Для німців, з їх рівнем прозорості виборчого процесу, буде справа честі зазначити в майбутньому законі всі стандарти ОБСЄ, які Україна безумовно пропише в законопроекті. А тепер уявіть як РФ буде сприяти виборам за всіма правилами ОБСЄ? Уявіть вільний доступ всіх кандидатів до дірявих ЗМІ? Уявіть вільний доступ до трудових колективів? Уявіть політичні мітинги на окупованих територіях українських партій? Виступ того ж Ляшка в Донецьку чи Тягнибока в Торезі уявіть? Уявіть біг-борди з Ярошем чи з Білецьким на вулицях Луганська? А головне – уявіть, що за законом у виборах мають право прийняти участь лише ті партії, які зареєстровані в ЦВК. А там жодної дірявої партії (окрім Оппоблоку) не зареєстровано. Думаєте в РФ підуть на такі умови? Дуже сумніваюсь. А як не підуть – санкції, голод, погані надої, тощо. Тобто шпагат для Вольдемара ще той!
Доброго ранку, Хунта!
 
Зверху