ПРОТИСТОЯННЯ... [блог новин в УКРАIНI та свiтi]

Loner

Well-Known Member
Денис Пятигорец

По Марьинке
Ничего экстраординарного не произошло. Обычный день. К таким обстрелам все привыкли. Подшефные из 14-й Грады не подтверждают. По нашим лупили из минометов и зениток. Много стрелкотни. Сепары подлазили к нашим позициям на расстояние выстрела из подствольника. Сколь сепаров полегло - пока не понятно. Но точно полегло не мало. Они как всегда перли на пролом. На одном из участков сепара в спину догнали свои же из зенитки. Зрелище то ещё. Бой был долгим. Потом наших задолбало и на позиции подошли несколько "жестких ультиматумов". После этого сепары стихли. Ребята просят не разгонять в сети ненужную изжогу, так как считают, что это часть плана дырявых по отвлечению внимания. Так что нужно быть бдительными.
По потерям - в 14-й один лёгкий 300-й.
Ребята передают всем привет Смайлик «smile»
Слава Украинским воинам!
 

Loner

Well-Known Member
Атака беспилотников на Донетчине: в Генштабе заявили о диверсии
19.02.2016 19:40

В Генштабе подчеркнули, что к расследованию диверсионного акта подключены сотрудники Службы безопасности Украины

You must be registered for see images


В Генеральном штабе Вооруженных Сил Украины заявили, что дроны, атаковавшие военный объект 93-й ОБМР вблизи поселка Гродовка на Донетчине, могли быть запущены с территории, подконтрольной украинским силовикам. Об этом говорится в заявлении ГШУ на странице в .
"Взлет беспилотных летательных аппаратов и корректировки их работы могли осуществляться с территории, подконтрольной украинскому силовикам, и находиться в пределах населенного пункта Гродовка", - сказано в сообщении.
В Генштабе подчеркнули, что к расследованию диверсионного акта подключены сотрудники Службы безопасности. "Сейчас продолжаются поисковые действия силами и средствами Национальной полиции. К расследованию диверсионного акта подключена СБУ, в настоящее время ведется следствие", - добавили в ГШУ.
Как сообщалось, сегодня тыловой военный объект 93-й ОБМР, расположенный вблизи населенного пункта Гродовка Донецкой области атаковали несколько беспилотников. Кроме того, в ночь с 18 на 19 февраля дроны несколько раз атаковали склады ракетно-артиллерийского вооружения бригады, сбрасывая фосфорные зажигательные гранаты.
Также напомним, аналогичная атака состоялась 17 февраля, когда на склад боеприпасов в Куйбышевском районе Запорожской области беспилотники зажигательные смеси. В связи с этим в СБУ заявили, что допускаю диверсию, в ГШУ , что начато уголовное расследование.
 

Loner

Well-Known Member
Власть Украины не заинтересована бороться с коррупцией - посол ЕС
19.02.2016 19:50

Посол ЕС Ян Томбинский недоумевает, почему до сих пор в Украине не заработало Национальное агентство по вопросам предотвращения коррупции

You must be registered for see images


По мнению главы представительства Евросоюза в Украине , у действующей украинской власти нет политической воли для борьбы с коррупцией. По этой причине за 8 месяцев в Украине так и не заработало Национальное агентство по вопросам предотвращения коррупции (НАПК). Об этом сообщает .
"Я не могу объяснить, почему агентство не создано за 8 месяцев. Это вопрос политической воли, нет технических условий, которые не давали бы возможности это сделать. А как побороть коррупцию - это вопрос политической воли. Здесь картина такая же, как и с этим агентством - оно не может заработать, потому что кто-то не заинтересован, чтобы оно работало", - заявил посол ЕС.
Национальное агентство по вопросам предотвращения коррупции должно заниматься проверкой имущественных деклараций чиновников. Оно должно было заработать до конца 2015 года.
Напомним, на днях Европейский Союз от Украины немедленно предоставить "конкретные и убедительные" результаты в борьбе с коррупцией.
Спикер Еврокомиссии Майя Косьянчич заявила, что ЕС от руководства Украины более решительного сопротивления влиянию олигархов на политическую структуру.
 

Loner

Well-Known Member
Четвер 18 лютого став без перебільшення історичним днем на шляху України до безвізового режиму. И законы как формулируют для себя. А, что же для народа так не изгаляются?
Те, що відбулося в парламенті, можна порівняли хіба що з 18 грудня, коли Єврокомісія видала позитивний висновок про готовність України до безвізового режиму.
Аналогія чітка. І тепер, і два місяці тому можна було говорити про перемогу України. Неочікувану перемогу – ще за добу до того була величезна ймовірність, що все завершиться поразкою.
І знову – сьогодні, як і два місяці тому, – до скасування віз "лишається кілька кроків".
І знову – як тоді – бажання українських політиків приховати свої статки не лише здатне зірвати безвізовий, але й гальмує виділення Україні 600 млн євро.
Але свої гроші для народних депутатів – ближчі й рідніші, ніж чиїсь там візи.
Та менше з тим, ситуація не катастрофічна. "Європейська правда" має сигнали про те, що ЄС готовий закрити очі на окремі проблеми, і у Києва достатньо аргументів, щоби відстояти свою правоту.
Хоча без змін до закону про декларації не обійдеться. Депутати будуть вимушені виправити найганебніші норми – так само, як цього тижня виправляли помилки, зроблені минулої осені.
Навіщо Рада грає в гру "зганьбитися, щоби згодом виправитися" – пояснити складно. Вочевидь, гору бере звична думка "спробуємо обдурити ЄС – раптом не помітять". Та нині є сенс підбити проміжні підсумки: коли можливе скасування віз на практиці та що потрібно зробити, щоби це стало реальністю.
А також – бо країна має знати своїх героїв – перерахуємо, хто в останні дня доклав найбільших зусиль, щоби зірвати безвізовий режим. Хоча, звичайно, боролися вони не з безвізовим, а із запровадженням антикорупційних механізмів.
Детальніше про це та інше – у статті "Європейської правди".

В чому несподіванка?
Про ухвалені в четвер три "безвізових закони" чули всі, але додамо кілька деталей. Отже, Верховна рада в четвер ухвалила три закони (точніше, зміни до ухвалених раніше законів): про прокуратуру, про Нацагенцію з повернення та управління незаконно виведеними активами та про спецконфіскацію і арешт майна.
Усі три – входять до "антикорупційного блоку" законопроектів, схвалити які вимагає Євросоюз.
І не просто вимагає.
За останні роки не було жодної такої ситуації: за три дні ЄС зробив три заяви щодо цих проектів. З чітким сигналом: їх ухвалення в іншій редакції принесе Києву проблеми.
І попри це, схвалення антикорупційних законів до останнього моменту було під великим питанням. В середу ЄС повністю програв важливий раунд кулуарного змагання. Профільний комітет ВР під керівництвом Андрія Кожем’якіна ухвалив закони в редакції, яка шокувала ЄС. Причому – на диво – Кожем’якін виявився... лобістом інтересів Генпрокуратури.
Один із прикладів: за підсумками розгляду комітет і особисто Кожем’якін просували ідею того, щоби штат Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) формувався виключно зі співробітників старої, нереформованої прокуратури; з тих, хто не менше 5 років працював у системі.
Антикорупційним активістам, адвокатам, іншим незалежним юристам дорогу до системи просто закрили.
Ідея про посилення "прокурорських" повністю збігалася з пропозиціями президента, який перед тим подав у ВР законопроект, що давав генпрокурору право ветувати призначення будь-якого фахівця, котрий перед тим виграв конкурс та вже пройшов спецперевірку з боку СБУ.
"Оновлення прокуратури? Ні, не чули"...
І те, що ЄС напередодні виступив з окремою заявою про неприпустимість посилення ролі ГПУ, нікого не цікавило.
Схожа історія була із законом про арешт активів та спецконфіскацію. Щоправда, тут проект Порошенка відповідав вимогам ЄС, але чимало депутатів, в тому числі з БПП, були проти. І, нарешті,
в Раді розгорнулася справжня кампанія, спрямована на зрив ухвалення цього закону.
Її лідерами стали депутати від "Батьківщини" – знову близький соратник Юлії Тимошенко Андрій Кожем’якін, ще один депутат від "Батьківщини" Сергій Власенко, член пропрезидентської БПП Микола Паламарчук і член "Самопомочі" Олена Сотник.
Чільні представники одразу кількох нібито проєвропейських фракцій внесли низку поправок, які, по суті, знищували закон. І байдуже, що їхні претензії були здебільшого неправдивими, байдуже, що ЄС прямо заявив: закон розроблений з європейськими експертами, і його зміна зірве безвізовий. Попри все це кампанія тривала, і комітет так само ухвалив правки, які ЄС вважає неприпустимими.

"Чарівний пендель"
як інструмент європеїзації України

Ще в середу багатьом здавалося, що гру програно... Один із найфаховіших експертів в галузі безвізового діалогу Олександр Сушко навіть написав емоційний блог про "технологію провалу безвізового режиму на фініші".
Але щось сталося в останню ніч.
Схоже, був запущений механізм, який в дипломатичній системі має не дуже цензурну і дещо русифіковану назву – "чарівний пендель".
Цей інструмент впливу не раз рятував євроінтеграцію України. Як правило, він адресований українському президентові і походить з Брюсселя, або з Вашингтона, або з Берліна (часом – через лист зі столиці, який передає посол).
Президент передає "чарівний пендель" далі, своїм соратникам, і зрештою вдається донести сигнал до конкретних виконавців.
Як працював цей інструмент цього разу, достеменно невідомо, але результат очевидний.
Під час засідання ВР, коли почали розглядати закон про прокуратуру, лідер пропрезидентської фракції Юрій Луценко несподівано взяв слово і оголосив: він відмовляється від поправок, які викликали обурення ЄС. Натомість просить затвердити альтернативні норми, які ще напередодні всіма силами намагався зупинити.
"Згідно з останньою консультацією з нашими європейськими партнерами, я прошу зняти мою поправку, а поправку (Єгора) Соболєва та інших колег поставити на підтвердження і проголосувати "за", – коротко обгрунтував позицію Луценко.
Під час розгляду інших законів історія повторилася. Переважна більшість депутатів підтримала всі проекти в "європейській редакції". Жодна з правок Кожем’якіна, Власенка, Паламарчука та Сотник не була схвалена. Хоча ще напередодні парламентська зала мала протилежну позицію.

Реалії та міфи електронного декларування:
яким буде компроміс

То що, тепер усі перешкоди знято?
Ні, лишається ще дві проблеми на шляху до скасування віз. Але – вкрай важливі.
І щоби в Києві не робили вигляд, що не знають про них, Євросоюз нагадав про ці проблеми в окремій заяві посла Яна Томбінського, яка була поширена в четвер ввечері.
Щоби отримати безвізовий, Україна має:
1) змінити законодавство про електронні декларації;
2) запустити роботу Нацагенції із запобігання корупції.
З другим пунктом ситуація найпростіша. За вимогою ЄС Нацагенція має запрацювати до кінця березня, конкурс із доформування її складу вже триває. Ми встигаємо вкластися в цей термін, якщо тільки уряд не зриватиме її запуск, проштовхуючи "своїх" кандидатів, як було вже двічі минулого року.
Деякі тривожні дзвіночки є – в МЗС та в Раді хочуть, щоб Агенція запрацювала вже зараз в урізаному складі (з трьома членами), хоча це не є можливим: один з трійки, депутат Віктор Чумак, відмовився від роботи в її складі. Але наш прогноз – тут кричущих проблем не буде.
Із законом про електронні декларації – все складніше. ЄС чітко заявив: із таким законодавством безвізового не буде.
Але, як часто буває, тут реальні проблеми обросли міфами.
"Європейська правда" розібралася в ситуації, і ми можемо з впевненістю говорити:
більшість правок скандального закону №3755 будуть зрештою погоджені з Євросоюзом. Незважаючи на кричущі порушення процедури і на протести антикорупційних активістів.
Коротко нагадаємо, про що йдеться.
У вівторок Рада схвалила зміни до закону про електронне декларування. Депутат Вадим Денисенко (БПП) з голосу зачитав сторінку юридичного тексту, запропонував вважати зачитане законопроектом і ухвалити відразу в двох читаннях. І хоча у депутатів цієї пропозиції не було на руках(!!!), за схвалення закону знайшлося 238 голосів.
Остаточного тексту ухваленого закону немає й досі – вже проголосований Радою закон "опрацьовується та допрацьовується" в комітеті.
Причому було очевидно, що йдеться не про косметичні зміни. "Закон Денисенка" радикально змінив усю систему запобігання корупції.
Так, вимога щодо декларування статків, яка досі поширювалася на всіх родичів депутатів, держслужбовців чи посадовців місцевого самоврядування, відтепер діє виключно для "дружини/чоловіка, дітей та батьків, якщо ті проживають разом із цим посадовцем".
Видатки на майно, в якому депутат проживає, але не прописаний, тепер випали з електронної декларації.
Поріг декларування цінностей піднятий з 70 до 200 тисяч гривень (тобто з 50 до 150 мінімальних зарплат). 200 тисяч – це ж кишенькові витрати, правда?
 

Loner

Well-Known Member
Кримінальну відповідальність за помилки у деклараціях відтерміновано на 2017 рік, та й взагалі лишається неясно, чи запрацює механізм електронних декларацій у 2016 році.
І, насамкінець, Денисенко та інші депутати, які виступили на підтримку цього проекту (а він, як з’ясувалося, отримав "добро" від керівників низки фракцій), відверто збрехали про те, що їхня пропозиція погоджена з ЄС.
Обурення європейців та антикорупційних експертів було очікуваним, але є нюанси...
Схоже на те, що у підсумку Київ зможе довести Євросоюзу необхідність у деяких "нововведеннях Денисенка". Причому у ВР погодилися піти на компроміс в окремих нормах. Тобто обраний варіант: "зробити катастрофічно погано, а потім покращити і назвати це компромісом".
"Чекаємо реакції ЄС із конкретними зауваженнями відразу після того, як наші партнери отримають текст. ВР ще фізично не відіслала нашим європейським партнерам повний текст проголосованого закону", - пояснила у Facebook Ірина Геращенко, голова комітету з євроінтеграції.
Зокрема, норму про кримінальну відповідальність лише з 2017 року, швидше за все, залишать в законі. У України є чіткий аргумент: кримінальне переслідування не є стандартною вимогою Євросоюзу. І тому карати нас за невиконання вимоги – неправильно.
З декларуванням статків дітей-братів-сватів та інших родичів теж є нюанс. Не завжди посадовець може змусити свого родича заповнювати декларацію – часом навіть близькі родичі не є друзями. І, ґрунтуючись на цьому, в Києві сподіваються дійти компромісу з ЄС.
Ще одна скандальна норма – індульгенція щодо всіх статків, отриманих до 2016 року. По суті – амністія щодо незаконно набутого майна. Київ буде пояснювати, що українські держслужбовці могли, приміром, втратити документи. Шанс на те, що ЄС піде на компроміс – дуже великий.
Адже, подивімося правді у вічі: якщо представництво ЄС в Україні бачить і відчуває, як працюють в Україні корупційні схеми, то Брюссель часто готовий закрити очі на проблеми.
Бажання надати Україні безвізовий у європейського керівництва – справді велике. І межа компромісу регулярно зсувається.
І, нарешті, треба визнати, що деякі норми антикорупційного законодавства справді потребують пом’якшення. Навіть після ухвалення закону №3755.
"Зараз у законі є заборона на користування безоплатними послугами. Або, якщо я користуюся ними, то маю сплатити податок, – розповіла ЄвроПравді Іванна Климпуш-Цинцадзе. –
Простий приклад: мене зараз покликали в Європарламент за рахунок ЄС, а далі я маю летіти в Берлін на запрошення німців. За законом, тепер я маю дізнатися, скільки коштує переліт і готель і заплатити з цієї суми податок.
У мене є вибір – не їхати і не подавати позицію України, або платити чималий податок за свою поїздку. Хіба це нормальна ситуація?"
Тому наш прогноз – закон про електронне декларування ще буде змінюватися. І лишається сподіватися, що нові зміни будуть погоджені з ЄС, а не стануть таким "сюрпризом", як "закон Денисенка".
Причому варіант того, що Рада проігнорує вимоги ЄС до закону №3755, ми не розглядаємо всерйоз. Від того, чи буде запроваджене електронне декларування вже в 2016 році, залежить макрофінансова допомога ЄС (третій транш, у 600 млн євро) та фінансування МВФ (а це взагалі – мільярдні суми). Тому компроміс точно буде знайдений.

То коли скасують візи?

І нарешті – про найцікавіше.
В МЗС не коментують очікувану дату скасування віз для України та пояснюють: зараз ведеться боротьба за те, щоби в Брюсселі розглядали в пакеті питання про скасування віз для України та Грузії.
"Наша мета – бути разом з Грузією в одній законодавчій пропозиції Єврокомісії до Ради ЄС (щодо скасування візового режиму на короткострокові поїздки)", – заявила "Європейській правді" після завершення голосування заступник міністра закордонних справ з питань євроінтеграції Олена Зеркаль.
Річ у тім, що ми вже маємо неприємний досвід "розривання пакету" – до 2013 року в ЄС планували одночасно скасувати візи для Кишинева та Києва. Та через наше "гальмування" ці країни розділили.
У підсумку громадяни Молдови їздять до Європи без віз з 2014 року, а ми і досі не маємо такого права.
Та враховуючи, що у четвер Рада справді здійснила прорив (неочікуваний навіть для Євросоюзу), нині шанси на успіх – справді великі.
Єврокомісія вже цього тижня може передати до Ради ЄС українсько-грузинську пропозицію про безвізовий режим.
І теоретично, виходячи з процедур ЄС, це дозволяє Євросоюзу скасувати візи для України та Грузії вже у квітні. Для цього Рада ЄС має ухвалити таке рішення на своєму засіданні 10-11 березня.
Але на практиці на це сподіватися не варто. В Європі звикли до "кидків" з боку Києва і, швидше за все, дочекаються, коли Рада схвалить узгоджені поправки до закону про електронне декларування. До того ж, до 10 березня НАЗК точно не встигне розпочати свою діяльність.
Тому найреалістичнішим прогнозом лишається літо – наступне засідання Ради ЄС з питань юстиції, свободи та безпеки (профільний орган) відбудеться 9-10 червня. А це дозволяє розраховувати, що на практиці безвізовий розпочне діяти наприкінці липня.
І, нарешті, лишається оптимістичніший варіант - якщо ЄС ну дуууже хотітиме надати безвізовий Україні і проведе рішення через "непрофільну" Раду.
Це можливо, хоча й менш імовірно. В цьому разі матимемо економію у місяць-півтора і вже на початку літа візи можуть бути скасовані "де-факто". Але цьому мають передувати справді щирі дії України в антикорупційній сфері - щоби позбавити наших супротивників останніх аргументів.
А нам лишається стежити за діями влади – щоби не було "кидка" з виконанням вимог, які лишилися. А ще – перепросити грузинів за те, що через Україну їм доведеться зайвих три місяці чекати на безвізовий режим для своїх громадян.
 

Loner

Well-Known Member
Ходаковский объявил о переходе в оппозицию главе ДНР
19.02.2016
You must be registered for see images

Один из лидеров силовиков самопровозглашенной «Донецкой народной республики» Александр Ходаковский объявил о переходе в оппозицию официальным властям ДНР. Об этом сказано в на сайте возглавляемой им организации «Патриотические силы Донбасса — бригада Восток».
Ходаковский напоминает, что в свое время предложил создать Совет безопасности ДНР, который бы координировал МГБ, МВД, прокуратуры и вооруженные силы самопровозглашенной республики. Однако из-за скептического отношения главы ДНР Александра Захарченко работа совета стала номинальной.
«Хаотичная внутренняя политика, несовершенная работа с общественным мнением, отход от первоначальной риторики привели к дезориентации населения, а неопределенность минских процессов и недостаточно правильное их освещение усугубили ситуацию. Мы начали стремительно терять доверие народа к власти, а теперь еще и к России», — пишет Ходаковский.
Военачальник объявил, что «Совбез спел свою последнюю лебединую песню, а дальше работой будут заниматься «Патриотические силы Донбасса — бригада «Восток».
Ходаковский добавил, что в отличие от других политических деятелей сепаратистов в выборах он участвовать не намерен.
Несколько дней назад Ходаковский , что на территории, подконтрольной ДНР, в ближайшее время, возможно, закроют отделения «Патриотических сил Донбасса». «Мэрам городов, где открылись наши отделения, уже поставили задачу принять меры для их закрытия», — написал он в своем LiveJournal. Такие вести Ходаковский связал с конфликтом с Захарченко.
Ходаковский — экс-сотрудник СБУ, который встал на сторону сепаратистов во время протестов против новых украинских властей весной 2014 года.
 

Loner

Well-Known Member
Боевик Гиви обвиняет главаря банды "Восток" Ходаковского в "работе на Украину" 19.02.2016 15:42

Боевик Михаил Толстых ("Гиви") заявляет, что главарь банды "Восток" Александр Ходаковский работает на Украину. Об этом свидетельствует выложенная в сеть .
"Я пару раз с ним (Ходаковским - ред) общался - человек СБУ, воспитан в этой структуре, так что с этим человеком было неприятно общаться", - сказал "Гиви".
На вопрос о том, поверил бы ли он сейчас Ходаковскому, боевик сказал: "Нет, ни одному слову".
"Пока товарищу Ходаковскому не дадут команду, он будет здесь находиться", - сказал "Гиви". По его мнению, команды дает "украинская сторона".
Также "Гиви" считает, что Ходаковский виновен в потерях, которые понесли боевики во время боя за Донецкий аэропорт в мае 2014 года.
Как сообщал один из лидеров боевиков Александр Ходаковский, называющий себя "секретарем совета безопасности ДНР", фактически заявил о переходе в оппозицию к властям "ДНР". При этом он заверил, что его сила не намерена участвовать в "выборах", и пообещал иные формы оппозиционной деятельности. "Не стоит представителям наших политических конкурентов и их наставникам слишком переживать по этому поводу: участвовать в выборах в наши планы не входило и не входит – правила знаем. Но покоя не ждите", - резюмировал боевик.
Александр Ходаковский – бывший сотрудник СБУ, с первых дней российской гибридной войны против Украины изменил присяге и стал одним из лидеров террористов Донбасса. В борьбе за власть и контроль над денежными потоками находится в конфронтации с так называемым "главой ДНР" Александром Захарченко.
 

x3mal

In Trance
Посол ЕС Ян Томбинский недоумевает, почему до сих пор в Украине не заработало Национальное агентство по вопросам предотвращения коррупции
Потому что у нас дают взятки чтобы устроится работать в антикоррупционное бюро)
 

Loner

Well-Known Member
Новости Крымнаша. Выпуск #464 за 19.02.2016 «Хочу проснуться»
19 февраля 2016 (21:24)

You must be registered for see images


1. Сегодня 705 день камнепада в Крыму.
2. Редко в дайджесте даю слово не крымчанам, но это тот случай, когда я полностью СОГЛАСЕН с оратором. Всего 4 с половиной минуты помогут вам немного понять атмосферу страха и доносов, которыми окутан остров 404. Например, восьмидесятилетняя бабулька, едва передвигаясь, доковыляла до ФСБ, чтобы донести на свою соседку с проукраинскими взглядами.
3. Жительница Санкт-Петербурга написала крымчанам: “Умоляю вас, крымчане, проведите референдум и вернитесь обратно к своим. Я не могу уже жить с этим курсом рубля, до вас было так хорошо. Я учительница и у меня из-за Крыма урезали зарплату, деньги просто копейки. Прошу вас, уйдите” (скрин).
4. Идёшь по лесу, а тебе навстречу выходит десяток свежей русни с автоматами, пулемётами, РПГ и снайперскими винтовками. “Учения”.
5. Чтобы крымская вата захотела возвращения Украины, ее надо вызвать в военкомат с вещами. Почему-то тогда все вспоминают про второй паспорт.
6. Для дурака не нужен нож. Ему покажешь медный грош и делай с ним, что хош — этим принципом руководствовалась россия при аннексии Крыма. Дураки понятно кто?
7. Услышал, как двое акающих чиновников обсуждали тактику противодействия подчинённым и жителям, жалуясь на “украинский менталитет”.
8. За последнюю неделю несколько знакомых бизнесменов “внезапно” захотели продать свои объекты и изучают способы вывода долларов.
9. Севастопольские гаишники удивляются, когда крымчане меняют нормальные украинские водительские удостоверения международного образца на липовые российские (скрин).
10. Не будьте тупыми малороссами и не верьте в чухню про “западные санкции” (в отношении Крыма). Наибольший удар по экономике Крыма нанесли упавшие электроопоры!
11. Зашла в банк узнать о переводе денег “в Украину”. Некоторые, услышав слово “Украина”, сидели с такими лицами, как будто я их пришла распять: “Переводы НА Украину мы не принимаем, мы с Украиной не работаем”. Ляпота, а не банки. Так бы и сказали, что это весь цивилизованный мир с вами не работает.
12. Не знаю, почему еще рыбаков с Набережной Ялты не загребли за незаконный митинг, их же там явно больше трех. (прим. Не рыбаками едиными. Тут ватники пишут про Ялту: “Некогда прекрасная Набережная города Ялты (до аннексии), сейчас просто рассыпается на кусочки. Набережная большая и на ее территории множество разрушенных фрагментов, гордость города – уличные фонари проржавели от морской воды. Макдональдс рассыпается и воняет” — ссылка).
13. Расслабились? Зря! Новый очаг африканской чумы свиней выявлен в Раздольненском районе Крыма
14. Севастополь. Кача. Роспотребнадзор рвет рынок в клочья. Требования оккупационных властей заведомо невыполнимы. А сколько в 2014 там было флагов раши! Дебилы!
15. В Саках задумались о развитии парусного и гребного спорта. Лас-Вегас в Ялте сделали, можно и парусный спорт развивать
16. В Крыму не могут отремонтировать более 100 дизель-генераторов, вышедших из строя еще в декабре 2015 года, потому что руки растут оттуда, откуда положено “высокодуховным”, сделавшим рывок с колен
17. Любовь — это отдать часть лосьона боярышника ей для косметических нужд, а не выпить самому.

P.S. Час тому назад на Севастопольской в Симферополе видела двух кизяков на лошадях! В своих цирковых костюмах и на лошадях! Хочу проснуться…

КРЫМский бандеровец @CrimeaUA1
 

Loner

Well-Known Member
19.02.2016 | 21:13 (Киев)
Президент Порошенко внес в Раду представление на увольнение Шокина
Президент Украины Петр Порошенко предложил Верховной Раде рассмотреть представление на отстранение от должности Генпрокурора.

You must be registered for see images


Президент Украины Петр Порошенко внес в Верховную Раду представление на увольнение Виктор Шокина с должности генерального прокурора. Об этом сообщает пресс-служба главы государства, передает Joinfo.ua.
"Президент Петр Порошенко внес предложение относительно предоставления согласия Верховной Рады Украины на увольнения Виктора Шокина с должности Генерального прокурора Украины. Как сказано в документе, "в соответствии с пунктом 25 части первой статьи 85, пункта 11 части первой статьи 106 и части первой статьи 122 Конституции Украины", - сообщает пресс-служба.
Представлять это представление на пленарном заседании Верховной Рады уполномочен представитель президента в парламенте Степан Кубив.
Напомним, президент Украины подать в отставку. Позже депутат от БПП Мустафа Найем сообщил, что Шокин утром 16 февраля передал Порошенко заявление об отставке. Позже стало известно, что генпрокурор в отпуске с понедельника , а вчера стало известно, что он отпуск продлил.
 
Зверху