ПРОТИСТОЯННЯ... [блог новин в УКРАIНI та свiтi]

Loner

Well-Known Member

Эти условия таковы (орфография и пунктуация сохранены):


"
1. Закрепление на конституционном уровне квоты представителей ДНР в парламенте Украины;
2. предоставления права согласования всех принимаемых законов и право вето на решения в области внешней политики;
3. полной амнистии всех участвующий в конфликте, включая освобождение из плена военнослужащих ДНР и оперативников ДРГ арестованных в Одессе, Харькове, Киеве и других городах;
4. предоставления широкой экономической (право торговать с Россией), политической (право избирать свой парламент, правительство и президента) и культурной автономии (защита русского языка) региона Донбасс;
5. предоставления права ДНР самостоятельно формировать штат полиции, служб безопасности, судебных органов, прокуратуры, погранвойск и других учреждений без согласования с Киевской властью".



Насколько удалось выяснить, украинская сторона на данный момент отвергла все притязания сепаратистов, но переговоры продолжаются. Источник: Источник:
А вообще, если бы я был Пушилиным, то с оглядкой на происходящее вокруг, после выдвижения таких требований смазал бы лыжи и бежал куда глаза глядят... )))))
Посмотрим, что то уж очень горячо становится.
 

Loner

Well-Known Member
Зачетная картинка воюющих в Сирии сторон и взаимотношения между ними. Их аж 13 штук.
Нам еще повезло, что у нас только ватники.
You must be registered for see images
 

Loner

Well-Known Member
вот это по-настоящему, по-рюзьке:
Власти Мурманска выселяют украинских беженцев с детьми
Администрация Мурманска (Россия) заявила о принудительном выселении украинских беженцев с детьми из общежития на улице Сафонова с 1 февраля.
Как сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на FlashNord, власти ссылаются на постановление губернатора Мурманской области Марины Ковтун о ликвидации пунктов временного размещения (ПВР) для беженцев из Украины.
Сейчас в общежитии находятся 32 беженца из Донецкой и Луганской областей, в том числе 7 детей. "Они не хотят выезжать, даже несмотря на постановление правительства. Говорят, что никак не могут найти себе жилье", - сообщила начальник отдела по работе с обращениями граждан администрации Мурманска Елена Калинина.
 

Loner

Well-Known Member
Росія буде викачувати з кримчан всі борги - експерт
You must be registered for see images

У Росії все менше можливостей заробити, тому вона викачуватиме українські борги з кримчан. Про це в коментарі розповів економіст Тарас Загородній.
У Криму активно обговорюють як повертатимуть борги жителів півострова та підприємств українським банкам. У кінці грудня 2015 року Державна Дума Росії прийняла такий закон.
"Кримчани вирішили, що коли на півострові перестали працювати українські банки, кредити їм прощаються. Путіна на прес-коференції спитали, що робити з автомобілем, купленим на кредит українського банку. Тоді він сказав: "Їздіть на здоров'я". Але він не казав, що не треба платити. Але жителі Криму в ейфорії вирішили, що сплачувати кредити не треба. Та вийшло інакше. Можливостей заробити стає все менше. Росія буде викачувати з кримчан всі борги, накладатиме арешт на майно. Система там більш жорстка, ніж в Україні", - розповів експерт.
Українські банки, розуміючи, що не зможуть отримати платежі по кредитах на окупованій території, передали борги російським фінансовим компаніям. Вони тепер вимагають у позичальників не тільки тіло кредиту, відсотки. А також можуть включати до рахунку пеню та плату за послуги колекторської компанії.
"Керівники Криму Аксьонов і Константінов нервують не через людей, а через власні борги. Наприклад, Константінов винен українським банкам близько мільярда гривень", - наголосив Загородній.
На 1 лютого 2014 року кредити в українських банках мали 350 тис кримчан. Загальна сума боргу - 16,6 млрд. грн.
 

Loner

Well-Known Member


Президент України Петро Порошенко на засіданні РНБО наголосив на тому, що розвиток підприємств "Укроборонпрому" та виконання державного замовлення має стати стимулом інноваційного розвитку української економіки.
Про це повідомляє .
"Державне оборонне замовлення повинно не тільки забезпечити підвищення бойового потенціалу Збройних Сил та інших військових формувань, а й має стати потужним стимулом, поштовхом інноваційного розвитку вітчизняної економіки", - заявив Президент.
Порошенко звернув увагу на те, що нині здійснюється середньо- та довгострокове планування роботи підприємств ВПК та переозброєння війська.
"Це важливо як для підприємств, так і для держави", - підкреслив він.
Президент доручив прискорити розробку та ухвалення Державної цільової оборонної програми розвитку озброєння та військової техніки на період до 2020 року.
"Це необхідно для того, щоб ми на 4 роки вперед чітко знали, які види озброєнь, у якому році будуть поставлені у серійне виробництво і надійдуть до Збройних Сил", - зазначив Порошенко.
Говорячи про державне оборонне замовлення на 2016 рік, Глава держави звернув увагу на його збільшення у гривневому еквіваленті на 34%.
"Минулого та позаминулого року вітчизняний ВПК в основному приводив до боєздатного стану наявне озброєння та техніку, ремонтував пошкоджене в боях, а також ставив до озброєння модернізовані зразки військової техніки. Сьогодні, відповідно до завдань, маємо забезпечити Збройні Сили України новою технікою, яка відповідає найвищим вимогам сучасних бойових дій", - наголосив Порошенко, зауваживши, що при цьому буде враховано досвід сучасних бойових дій.
Глава держави підкреслив, що нині держава орієнтується на виробництво та закупівлю нових озброєнь та техніки, розроблених за останні два роки вітчизняними конструкторськими бюро. Порошенко також наголосив, що вже цього року мають бути не лише представлені дослідні зразки, а й запущено їх серійне виробництво.
"Ми нарощуємо фінансування дослідно-конструкторських робіт, щоб значно розширити номенклатуру військової продукції, яка виробляється вітчизняним ВПК", - сказав Верховний Головнокомандувач.
Президент висловив переконання, що Україні важливо передбачити поступове створення виробництва імпортної продукції, яку вона зараз змушена закуповувати. Йдеться про новітню електроніку, засоби зв'язку, засоби контрбатарейної боротьби, новітні радари, засоби радіоелектронної боротьби на підприємствах оборонно-промислового комплексу.
Глава держави повідомив, що під час міжнародних візитів його, членів Уряду досягнуто домовленості про відкриття спільних виробництв на території України на базі підприємств оборонпрому найякісніших і найсучасніших зразків зброї.
Окремо Глава держави звернув увагу присутніх на необхідність проведення найближчим часом аналізу і уточнення існуючих державних проектів. Йдеться про програму створення військово-транспортного літака Ан-70, державну цільову оборонну програму будівництва кораблів класу "корвет" та державну цільову програму створення багатофункціонального ракетного комплексу "Сапсан".
Президент також нагадав, що раніше Рада національної безпеки і оборони України ухвалила рішення щодо створення нового ракетного озброєння в рамках проекту "Вільха". Він констатував, що роботи ведуться досить інтенсивно, і висловив сподівання, що перші результати будуть вже найближчим часом.
Глава держави також наголосив на необхідності створення в Україні виробництва ракет і боєприпасів.
"Це мають бути не лише лозунги, заклики, а конкретний термін з необхідним фінансуванням, замовленням виробництва найбільш дефіцитних видів боєприпасів", - сказав Глава держави, доручивши прискорити реалізацію цього проекту.
Президент також доручив державним замовникам разом з Державним концерном "Укроборонпром" під час планування державного оборонного замовлення у 2016 році забезпечити розробку та закупівлю в інтересах Сухопутних військ ЗСУ ракетного озброєння в рамках проекту "Вільха", комплексів крилатих ракет на основі технічних рішень проекту "Нептун", нових зразків артилерійських систем, високоточних ракет та боєприпасів, протитанкових ракетних комплексів, нових засобів автоматизації артилерійських підрозділів, автоматизованих комплексів розвідки.
Окрему увагу Президент звернув на безпілотні літальні апарати, у тому числі ударні, бронетранспортери нового покоління, засоби зв’язку та управління, навігаційну апаратуру, технології й матеріали космічної розвідки.
Крім того, повідомив Глава держави, для Повітряних сил Збройних Сил планується розробка та закупівля модернізованих літаків, вертольотів, створення зенітного ракетного комплексу середньої дальності, модернізація наявних зенітних ракетних комплексів, засобів радіолокації, станцій оптоелектронного придушення. Для Військово-морських сил, за його словами, будуть закуплені морські засоби ураження та проаналізовано закупівлю бойових кораблів та броньованих артилерійські катерів.
 

Loner

Well-Known Member


Голова Комітету з питань збройних сил Сенату США Джон Маккейн має намір ініціювати законопроект, що заборонятиме закупівлю російських двигунів РД-180 для використання у космічних програмах США.
Про це він заявив під час слухань у комітеті "Військові космічні запуски та використання російських ракетних двигунів", передає власний кореспондент Укрінформу.
"Цей законопроект буде першим кроком серед багатьох інших заходів з мого боку цього року, щоби зрештою покінчити з нашою залежністю від російських двигунів", - заявив Маккейн.
Він уточнив, що збирається внести проект закону разом із лідером більшості Палати представників Кевіном Маккарті вже в четвер.
Водночас, у Міністерстві оборони США не заперечують необхідності у відмові від використання РД-180 у космічних програмах. Утім наголошують, що зараз важко знайти заміну цій конструкції, що застосовувалася багато років, і американські ракети побудовані саме навколо цієї моделі двигуна. Тобто, заміна двигуна вимагатиме також суттєвих змін в конструкції самих ракет. Як вихід пропонується розширення взаємодії Пентагону з американськими приватними спеціалізованими компаніями.
"Міністерство оборони прагне переходу від російського ракетного двигуна РД-180. Ми маємо підтримувати можливості постійного доступу до космосу, і ми вважаємо, що партнерство державних структур з приватними компаніями-постачальниками пускового обладнання є кращим засобом для досягнення цієї мети",- зауважила під час слухань міністр Військово-повітряних сил США Дебора Лі Джеймс.
У цьому зв'язку вона звернулася до Комітету, очолюваного Маккейном дозволити її міністерству запроваджувати більш гнучку політику у співпраці з приватними фаховими компаніями.
 

Loner

Well-Known Member


Президент Петро Порошенко на засіданні Ради національної безпеки і оборони України наголосив на необхідності затвердження нового військово-адміністративного поділу.
Про це інформує .
Глава держави зазначив, що в цьому питанні наша країна виходить з того, що "у тривалій історичній перспективі головною військовою загрозою є і, на жаль, буде залишатися, країна-агресор Російська Федерація".
За словами Порошенка, нове військово-адміністративне районування дасть можливість підвищити ефективність виконання завдань з мобілізаційної підготовки, оптимізувати систему територіальної оборони держави з урахуванням досвіду, якого ми набули за останні два роки.
"До сих пір це районування було побудовано на тому, що левова частина підрозділів Збройних Сил України, інших військових формувань концентрувалися на нашому західному кордоні, де були створені усі умови для розташування військ", – сказав глава держави та зазначив, що при цьому східний кордон не лише не був демаркований, а ми фактично не мали вибудованої лінії оборони на східному кордоні, за що країна заплатила надзвичайно високу ціну.
РНБО під головуванням Президента України розглядає три питання, які пов'язані з гібридною війною з боку Росії, а саме – проект Державного оборонного замовлення на 2016 рік, нове військово-адміністративне районування України та Стратегію кібербезпеки України.
 

Loner

Well-Known Member


У 2016 році Україна може задовольнити свої потреби в імпорті газу повністю за рахунок реверсу.
Про це після засідання Кабінету Міністрів сказав журналістам міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин, повідомляє кореспондент Укрінформу.
«Україна в 2016 році планує закупити від 11 до 13 мільярдів кубічних метрів природного газу. Потужностей по реверсу достатньо для того, щоб забезпечити цей об'єм», - сказав міністр.
Тому, за його словами, на сьогодні Україні набагато простіше виходити на переговори з Російською Федерацією. Він не спростував, що такі переговори можуть відбутися.
"Переговори будуть, а чому і ні", - зазначив Демчишин.
 

Loner

Well-Known Member


В районі Іловайська Донецької області, де сили АТО в серпні 2014 року зазнали серйозних втрат, перебувало понад 13 тисяч російських військових.
Про це заявив головний військовий прокурор Анатолій Матіос в інтерв'ю .
Матіос підкреслив, що неможливо неможливо вичленити ситуацію війни чи окремо взяту трагічну сторінку військових дій та історії без загального контексту причинно-наслідкового зв’язку.
"Іловайськ фактично розслідуваний, зроблена відповідна комплексна із залученням дуже багатьох фахівців експертиза. Ми це довели до суспільства. Але у процесі цього ми точно вийшли на те, що три тактичні батальйонні групи у кількості більше 13 тисяч чоловік зайшли на територію України. І ми тепер досліджуємо, а це по всій Україні з підняттям архівів, з підняттям відповідних таємних документів, ми повинні зрозуміти – це дуже рутинний шлях. Я не віднікуюся, може хтось мене критикувати, але досліджуємо: чи мала реально Україна можливість на той момент, з усією дислокацією військових частин, які мали на той момент, вибачте, тільки одну назву, і не були зовсім чи були дуже мало боєздатні для того, щоб вплинути проти прямого вторгнення у вигляді гібридної війни на територію України", - повідомив Матіос.
Він зазначив, що Іл-76 розслідували і відправили в суд і зараз проходить відкрите слухання: «Тільки суд може дати відповідь - чи відповідають підозри прокуратури дійсному стану речей, чи є вина безпосередньо, чи можна говорити про провину конкретного військового чиновника Генерального штабу".
Також Матіос сказав, що досліджується причинно-наслідковий зв'язок - чи були можливості уникнути поразки, що сталася при Іловайську.
 
Зверху