ПРОТИСТОЯННЯ... [блог новин в УКРАIНI та свiтi]

Loner

Well-Known Member


Сім підприємств оборонно-промислового комплексу Республіки Крим внесені в Російський реєстр і працюватимуть в системі держоборонзамовлення.
Про це повідомляє .
«Можуть приймати замовлення, тобто, виконали всі ті вимоги, які дозволяють працювати в системі держоборонзамовлення, сім підприємств. Це і завод "Фіолент", завод "Затока", і Науково-дослідний інститут аеропружних систем. У різних ступенях завантаження мають, вони вже працюють за держоборонзамовленнями", — повідомив «перший заступник міністра промислової політики Республіки Крим» Костянтин Равич.
Він не виключив, що даний список збільшиться – потрібно лише отримати допуски з боку ФСБ і ліцензію Мінпромторгу РФ.
 

Loner

Well-Known Member


У Державному управлінні справами стверджують, що затриманий на в'їзді до окупованого Криму чоловік з посвідченням ДУСі, не є їхнім співробітником.
У затриманого на в'їзді до окупованого Криму блокпосту "Каланчак" Едуарда Федорова виявили посвідчення радника керівника управління з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією ДУС.
Про це повідомляє ДУС.
"У структурі Державного управління справами управління з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією ніколи не існувало, а громадянин Едуард Федоров на громадських засадах чи в штаті Державного управління справами не працював", - поінформували у прес-службі.
Зазначається також, що вилучене посвідчення "радника керівника управління Державного управління справами" є підробленим.
Як повідомляли ЗМІ, сьогодні активістка Гайде Різаєва, яка бере участь у блокаді окупованого Криму, розповіла на Фейсбук-сторінці про затримання "радника начальника управління з питань боротьби з корупцією та злочинністю - Едуарда Федорова", який курував перевезення через кордон 100 кг сосисок. У затриманого до того ж був паспорт громадянина РФ.
 

Loner

Well-Known Member


Президент РФ Володимир Путін заявив про те, що операція в Сирії показала Кремлю «зростання боєготовності» армії.
Про це він заявив на нараді з проблематики оборонно-промислового комплексу, повідомляє радіо .
«Підприємства працюють ритмічно, Збройні сили поповнюються новими ракетними комплексами стратегічного призначення, атомними і багатоцільовими підводними човнами, а також надводними кораблями. Оновлюється парк бойової авіації і зенітно-ракетних військ, озброєння і техніка сухопутних військ і ВДВ. Своєчасно вжиті заходи підвищили бойову готовність, бойові можливості наших збройних сил, і це переконливо підтверджує антитерористична операція, яку ми проводимо на запит і прохання сирійського керівництва», - сказав Путін.
Росія почала воєнну операцію проти бойовиків «Ісламської держави» в Сирії 30 вересня. Основною версією загибелі пасажирського російського літака А321, що прямував рейсом з курортного міста Шарм-еш-Шейх у Санкт-Петербург і забрав життя 224 людей, називають терористичний акт, вчинений імовірно, щоб помститися за початок Росією воєнних дій у Сирії. Після загибелі пасажирського літака 31 жовтня президент Путін не робив офіційних заяв, витримавши тижневу паузу.
 

Loner

Well-Known Member


Вищий адмінсуд переніс на 16 листопада засідання з розгляду позову лідера Радикальної партії Олега Ляшка щодо невнесення Президентом Петром Порошенком на розгляд парламенту кандидатур на посади членів ЦВК.
Про це повідомив сам Ляшко після слухання справи нардепа Радикальної партії Ігоря Мосійчука у Вищому адмінсуді, передає кореспондент Укрінформу.
"Справу перенесли на 16 листопада на 10 годину ранку", - сказав Ляшко.
На попередньому засіданні, що відбулося 8 жовтня, Ляшко, зокрема, наголосив, що Президент повинен був внести подання до Верховної Ради про звільнення з посад 12 членів ЦВК, призначених у червні 2007 року, у зв'язку із закінченням строку їхніх повноважень. На думку Ляшка, оновлення ЦВК мало відбутися ще півтора року тому.
На тому ж засіданні юрист Президента зазначив, що у разі закінчення строку повноважень членів Центрвиборчкому Глава держави отримує право, а не обов'язок вносити такі подання, відповідно до статті Конституції "про призначення на посади та звільнення з посад членів Центральної виборчої комісії".
Зазначимо, що на сьогодні 80% складу ЦВК перебуває на своїх посадах вже більш як вісім років.
 

Loner

Well-Known Member
  1. You must be registered for see images


  2. You must be registered for see images






  3. Умом роиссю не понять!
    You must be registered for see images




  4. You must be registered for see images


  5. You must be registered for see images


    You must be registered for see images
 

Loner

Well-Known Member
  1. You must be registered for see images

    You must be registered for see images

  2. You must be registered for see images

  3. You must be registered for see images


    You must be registered for see images



    You must be registered for see images

    You must be registered for see images
 

Loner

Well-Known Member
  1. Опять смешались на параде - попы, чекисты, воры, бляди

    You must be registered for see images






    You must be registered for see images



    You must be registered for see images


    You must be registered for see images
 

Loner

Well-Known Member


Президент України Петро Порошенко привітав рішення Верховної Ради щодо призначення місцевих виборів у Маріуполі і Красноармійську.
Про це йдеться на його сторінці у .
"Вітаю рішення парламенту про призначення місцевих виборів у Маріуполі і Красноармійську. Усі громадяни України повинні мати право голосу", - зазначив Порошенко.
Нагадаємо, у вівторок парламент вирішив призначити голосування на чергових виборах депутатів Красноармійської, Маріупольської міських рад Донецької області та Красноармійського, Маріупольського міських голів на неділю, .
 

Loner

Well-Known Member


Американський сенат у вівторок затвердив перероблений проект бюджету на оборонні потреби США, який передбачає, в тому числі, виділення $300 млн в якості військової допомоги для України.
Це рішення Сенату було прийнято після затвердження цього документа минулого тижня в Палаті представників, передає власний кореспондент Укрінформу.
Проект оборонного бюджету зазнав певних змін після того, як минулого місяця на нього наклав через низку причин, не пов'язаних з Україною.
Зокрема, президента не влаштовувала надмірна вартість витрат та ігнорування Конгресом деяких реформ, які запропонувала раніше адміністрація. У тому числі, йшлося про необхідність закриття в'язниці в Гуантанамо, чого вже не один рік добивається Барак Обама у своїй політичній кар'єрі.
Нинішній текст, який загалом займає 1320 сторінок, прийнято з поправками, втім розділи про військову допомогу Україні залишились незміненими. Зокрема, в параграфі 1250 визначаються повноваження для міністра оборони США і держсекретаря приймати рішення про допомогу Україні в межах $300 млн у сфері безпеки, а також забезпечення українську сторону розвідданими в реальному часі. Документ, у тому числі, передбачає "професійну підготовку, оснащення, матеріально-технічне забезпечення, поставки та послуги для військових, а також інших сил безпеки України".
У тексті окремо визначається пункт про надання летальної допомоги Україні, зокрема, "протитанкової зброї, мінометів, крупнокаліберної зброї та боєприпасів до неї, гранатометів з гранатами, а також легкої стрілецької зброї".
За процедурою, найближчим часом законопроект має бути повторно направлений на підпис президенту США.
 

Loner

Well-Known Member


Україна взяла на себе певні зобов'язання і повинна їх виконати, щоб не тільки отримати спрощений візовий режим з ЄС, але і не виглядати в очах європейських партнерів безвідповідальною.
Про це кореспондентові Укрінформу у ФРН заявив директор департаменту політики та комунікацій Міністерства закордонних справ України Олексій Макеєв, коментуючи ситуацію з голосуванням у Верховній Раді за відповідними законами.
«На жаль, м'яч на нашому полі і закони потрібно приймати», - сказав дипломат.
Макеєв підкреслив, що МЗС та інші відомства «зробили свою роботу і тому і Президент, і Прем'єр-міністр зверталися до парламенту»(із закликом проголосувати пакет). «Це потрібно зробити, у першу чергу, для того, щоб виглядати в очах наших європейських партнерів відповідально», - підкреслив директор департаменту зовнішньополітичного відомства. «І врешті-решт, це потрібно для всіх українців. Тому що, можливо, немає на сьогодні важливішого для багатьох українців питання у відносинах з ЄС, ніж отримати можливість вільно подорожувати», - додав він.
Ухвалення відповідних законів Макеєв назвав «дійсно одним з ключових моментів для всіх держав, які пройшли шлях від Угоди про асоціацію, підписання угоди про спрощення візового режиму й далі до вступу в ЄС».
«В українському питанні у нас є повна підтримка з боку європейських колег. Усі розуміють, що саме солідарність з Україною є ключем до вирішення ситуації», - сказав Макеєв, який у вівторок взяв участь у 5-му Берлінському форумі із зовнішньої політики, на якому обговорювався у тому числі конфлікт в Україні та його вплив на відносини Росії та Європи. Про Україну не забули за іншими проблемами, «може, вона й пішла з перших сторінок газет і випусків новин на телеканалах, але вона пішла туди, куди і повинна була піти - в серця і розум європейців, ми сподіваємося, що там і залишимося», - заявив український дипломат, зазначивши, що розуміння простих людей ми вимагаємо не менше, ніж підтримки політиків.
Підсумки проведеного соціологічним інститутом TNS Infratest за запитом фонду Koerber - Stiftung і представленого у вівторок опитування свідчать, що українське питання входить у топ-3 тем німецької зовнішньої політики після кризи біженців і війни у Сирії. Таку думку висловили громадяни ФРН, оцінюючи пріоритети зовнішньої політики своєї країни.
 
Зверху