ПРОТИСТОЯННЯ... [блог новин в УКРАIНI та свiтi]

Loner

Well-Known Member


Інформація про те, що кубинські військовослужбовці переправляться в Сирію на допомогу російському контингенту, яка була оприлюднена американськими ЗМІ з посиланням на джерела, не знайшла підтвердження на офіційному рівні.
Про це зазначив у понеділок під час брифінгу в Вашингтоні заступник речника Державного департаменту США Марк Тонер, передає власний кореспондент Укрінформу.
"Кубинський уряд, фактично, спростував ці твердження. Ми обговорювали ці підозри в колі наших фахівців тут, а також з представниками розвідувального співтовариства, і не можемо нічим обгрунтувати або підтвердити будь-яке з цих повідомлень", - зазначив представник держдепу, відповідаючи на запитання щодо позиції офіційного Вашингтона відносно оприлюдненої інформації.
Більше того, продовжив Тонер, жоден американський чиновник, який міг бути обізнаним про присутність кубинських військових у Сирії, не надав підтверджень.
Як повідомляв Укрінформ, минулого тижня американське видання The Washington Times поінформувало про візит міністра оборони Куби Леопольдо Синтра Фріаса в Дамаск, який відбувався начебто в процесі розгортання кубинських військових у Сирії для допомоги російському контингенту. Втім, пізніше "спростувало і рішуче заперечило безвідповідальні і необгрунтовані повідомлення про очікувану присутність кубинських військ у Сирії".
 

Loner

Well-Known Member

Державна прикордонна служба вказує на зниження в 1,5-2 рази пасажиропотоку на адміністративному кордоні з анексованим Росією Кримом після початку акції торговельної блокади півострова.
Про це пише " " з посиланням на спікера Держприкордонслужби Олега Слободяна.
"Пасажиропотік стабільний, але менше в 1,5-2 рази, ніж було до початку блокади", - повідомив він.
Слободян також зазначив, що вантажівки з товаром у Крим із території Херсонської області не їдуть.
 
  • Like
Реакції: Aiir

Loner

Well-Known Member


Спроба офіційних осіб ООН переконати країни світу вилучили зберігання і вживання наркотиків зі списків кримінальних злочинів провалилася.
Як стало відомо , Управління ООН із наркотиків і злочинності (UNODC) вимушене було відкликати своє звернення за вимогою щонайменше однієї країни.
Документ UNODC, що потрапив до рук ВВС, передбачав легалізацію будь-яких наркотиків та їх зберігання, якщо вони призначені для особистого вжитку. У документі зазначено, що "арешт і ув'язнення є непропорційними видами покарання" у цьому випадку.
Документ готувався до конференції в Куала-Лумпурі у листопаді головою відділу UNODC із боротьби з ВІЛ та СНІДом Монікою Беґ.
Джерело ВВС в UNODC, що воліло зберегти анонімність, повідомило, що документ ніколи не ухвалювався офіційно. А один із представників агентства назвав Моніку Беґ просто одним із "керівників середньої ланки", що висловив власну професійну думку про проблему.
У документі, складеному на офіційному бланку Управління ООН із наркотиків і злочинності, вказано, що він намагається пояснити позицію Управління з приводу охорони здоров'я і захисту прав людини у тому, що стосується наркотиків.
"Коли використання наркотиків для немедичних цілей і зберігання їх у особистих цілях розглядається як злочин, це лише призводить до негативних наслідків у сфері громадської безпеки і прав людини", - йдеться у ньому.
Зберігання наркотиків вважається кримінальним злочином у багатьох країнах світу, в тому числі в Україні та Великій Британії. Зокрема, Кримінальний кодекс України передбачає максимальне покарання у вигляді трьох років ув'язнення за зберігання наркотичних речовин для особистих цілей.
Тим часом уже стартувала кампанія на підтримку ініціативи UNODC. Її учасники стверджують, що ця пропозиція агентства має змінити політику урядів напередодні засідання Генеральної асамблеї ООН у квітні 2016 року, присвяченого проблемі наркотиків.
Група підтримки цієї ініціативи Transform заявила, що її відкликання лише підкреслює ту шкоду, яку завдає криміналізація зберігання і вживання наркотиків.
 

Loner

Well-Known Member


"Отаман" Павло Дрьомов скликає на 7-8 листопада збори представників усіх козачих підрозділів з метою оголошення недовіри «уряду ЛНР»
Про це координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.
"Серед бойовиків т.зв. «6-го окремого мотострілецького козачого полку ім. отамана Платова» поширюється інформація про заплановані 7-8 листопада 2015 року, з ініціативи П. Дрьомова, збори представників усіх козачих підрозділів з метою оголошення недовіри «уряду «ЛНР»", - зазначив він.
Експерт уточнив, що Павло Дрьомов - один з т.зв. «козачих отаманів», «комендант» Стаханова. Впродовж кількох останніх діб серед бойовиків ходять чутки про відсторонення Дрьомова від командування.
 
  • Like
Реакції: Aiir

Loner

Well-Known Member


З боку Первомайська на Кіровськ бойовики перекидають особовий склад на вантажних автомобілях та автобусах у супроводі ББМ.
Про це у пише керівник групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук.
«Перекидання відбувається у рамках ротації бандформувань, які в останні місяці обстрілювали позиції сил АТО в районі Попасної, Катеринівки та Орєхового», - пише він.
Тимчук зазначає, що в ході ротації підрозділи терористів змінюються підрозділами меншої чисельності, що викликано нестачею живої сили у командування російсько-терористичних військ.
 

Loner

Well-Known Member

Обстановка в зоні АТО відносно спокійна, проте бойовики і далі накопичують сили та озброєння у районі Спартака і Донецького аеропорту.
Про це свідчать дані групи "Інформаційний спротив", відзначає її координатор .
"Бойовики продовжують накопичувати сили і засоби в районі Спартака і північніше, а також у районі Донецького аеропорту (станція Донецьк-Північний, вулиця Привокзальна, Новогнатівське кладовище, пожежна частина ДАПа та ін). На даних ділянках відзначається різке збільшення кількості живої сили противника і озброєння, включаючи АГС-17 і СПГ-9 «Спис»", - пише експерт.
За інформацією ІС, загалом на зазначені ділянки прибуло додатково до 600 бойовиків, розбитих на 4 групи.
При цьому в районі північніше Мар'їнки і в районі ДАПа протягом доби бойовики кілька разів відкривали вогонь зі стрілецької зброї як на нейтральній смузі, так і в себе на позиціях, уточнив Тимчук.
 

Loner

Well-Known Member


У Росії готують законопроект, що передбачає запровадження нових виховних заходів для осіб, які вчинили ненасильницькі злочини невеликої та середньої тяжкості.
Про це пишуть .
Документ готує член комітету Держдуми з конституційного законодавства і державного будівництва Олексій Діденко (ЛДПР).
Так, за подібні злочини, вчинені чоловіками вперше у віці від 18 до 45 років, законодавець пропонує як альтернативу кримінальному покаранню, в тому числі позбавлення волі, проходження військової служби у Збройних силах Росії.
На думку Олексія Діденка, це нововведення дозволить більш гуманно підходити до питання перевиховання громадян, вперше засуджених за незначні злочини, а також певною мірою вирішить питання з переповненістю місць позбавлення волі.
Термін служби в армії буде дорівнювати терміну позбавлення волі, вказаному у цих статтях.
 

Loner

Well-Known Member


Громадський порядок під час місцевих виборів 25 жовтня в Україні будуть забезпечувати понад 100 тисяч правоохоронців.
Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий на засіданні колегії МВС, повідомляє кореспондент Укрінформу.
«Відповідно до розрахунків сил та засобів у день голосування до несення служби буде залучено понад 100 тисяч правоохоронців», - сказав Яровий.
Зокрема, до забезпечення правопорядку під час місцевих виборів 25 жовтня залучать 73 тисячі працівників міліції, 1600 працівників патрульної поліції, 4 тис. слухачів навчальних закладів, 8 тис. військовослужбовців Національної гвардії, 1500 чоловік з особового складу Державної прикордонної служби, 13 тис. працівників ДСНС.
Водночас Яровий підкреслив, що для забезпечення правопорядку під час проведення виборів створено слідчі оперативні групи загальною чисельністю понад тисячу працівників, групи швидкого реагування - понад 800 чоловік та 60 груп вибухотехніків.
 

Loner

Well-Known Member


Президент Петро Порошенко доручив голові парламенту Володимиру Гройсману розглянути на засіданні Конституційної комісії питання внесення змін до ст.81 Конституції України щодо дострокового припинення повноважень народного депутата за три пропуски пленарних засідань без поважних причин.
Про це він заявив, відповідаючи на електронну щодо зняття мандата з депутата за 3 пропуски пленарних засідань без поважних причин.
"Я звернувся до голови Конституційної комісії, голови Верховної Ради України В.Гройсмана з проханням на засіданні робочої групи Конституційної комісії з питань організації державної влади та децентралізації розглянути питання про внесення зміни до статті 81 Конституції України щодо дострокового припинення повноважень народного депутата України у разі його відсутності без поважних причин на трьох пленарних засіданнях Верховної Ради України протягом однієї чергової сесії", - йдеться у відповіді.
Порошенко нагадав, що закони України "Про статус народного депутата України", "Про Регламент Верховної Ради України" зобов'язують депутатів особисто брати участь у засіданнях парламенту та його органів. Конституція визначає початок здійснення повноважень депутатом з моменту складення ним присяги та містить застереження щодо втрати мандата у разі відмови від її складення. Інших випадків втрати депутатського мандата, тобто статусу народного депутата, положеннями Основного Закону не передбачено. При цьому зі змісту петиції випливає, що йдеться саме про дострокове припинення повноважень депутата в індивідуальному порядку незалежно від його волевиявлення як механізму притягнення до відповідальності.
Глава держави також зауважив, що встановлення відповідальності народних представників за пропуск без поважних причин засідань парламенту є досить поширеним явищем у демократичних державах світу, зокрема, США, Великій Британії, Португалії, Канаді, Бразилії, Індії.

"Системний аналіз Конституції України свідчить, що вичерпний перелік підстав дострокового припинення повноважень народного депутата України визначено у статті 81 Основного Закону України. Очевидно, що реалізація порушеної в електронній петиції проблеми лежить виключно у конституційній площині", - резюмував Президен
 

Loner

Well-Known Member


Україна може розпочати постачання молочної продукції до країн ЄС вже до кінця 2015 року.
Про це поінформував міністр аграрної політики і продовольства Олексій Павленко під час дискусійної панелі в рамках Українсько-німецького економічного форуму в Берліні, повідомляє кореспондент Укрінформу.
«Цього року ми хочемо відкрити ринок ЄС для постачання нашої молочної продукції, оскільки зараз десять компаній на стадії завершення узгодження», - зазначив Павленко.
Міністр також повідомив про те, що молочні компанії України отримали узгодження на постачання продукції до Китаю, який є найбільшим партнером серед азійських країн.
За даними Павленка, українську продукцію нині експортують до понад 100 країн світу.
 
  • Like
Реакції: Aiir
Зверху