Украинские военные получили санитарные автомобили из США
На Яворовском военном полигоне, что в 30 км от Львова, 6 декабря состоялось знаменательное событие. Ко Дню Вооруженных Сил Украины наши защитники получили ценный подарок – санитарные автомобили Hummer. Партия насчитывает 40 машин. Все они пришли из США в качестве помощи. Уже через несколько дней автомобили отправятся в зону АТО, на восток страны.
Санитарные автомобили Hummer имеют довольно вместительный кузов. Здесь могут разместиться до 4 раненных бойцов на носилках или до шести раненных в положении сидя. Внутри самое необходимое медицинское оборудования, включая аппарат для подачи кислорода. Напомним, что первые пять санитарных Hummer были вручены украинским военным еще в августе 2016 года – и они также ушли служить в зону АТО.
Тільки-но, у мережі з’явилось фото транспортування винищувача
You must be registered for see links
для проведення ремонту у Запоріжжі, як історія повторилася.
You must be registered for see links
оприлюднив фото перевезення на вантажівці ще одного літака Су-27 з бортовим номером 12 «синій». Як повідомляють місцеві ЗМІ, з посиланням на прес-службу Патрульної поліції, літак доправляли для ремонту на Запорізький державний авіаційний ремонтний завод «МіГРемонт».
Як повідомляє спеціалізований сайт
You must be registered for see links
, згідно доступних у мережі відомостей, зокрема спільноти «Су-27 України», цей літак 1986 року випуску, 14-ої серії. У середині 90-х борт №12 став одним з перших «фланкерів», побувавших на ЗДАРЗ «Мігремонт», де отримав «різаний» камуфляж. У першій половині 2000-х літак було законсервовано.
Модернизированный украинский танк «Булат» из-за ряда недостатков не оправдал надежд командования ВСУ и отправлен в резерв. В танковых частях новые бронемашины заменяют на проверенные временем советские танки Т-64.
Об этом
You must be registered for see links
заявил заместитель командующего Сухопутными войсками ВСУ по логистике генерал-майор Юрий Толочный.
— Некоторые варианты модернизации оказываются неудачными в реальном бою. Например, танки Т-64БМ «Булат» в силу большого веса и слабого двигателя оказались неэффективными, были переведены в резерв, и заменены линейными Т-64. Таким образом, необходимо создавать новые образцы, – сказал украинский военачальник.
Он также признал, что новейший украинский танк «Оплот» имеется в единственном экземпляре и находится в харьковском Институте танковых войск.
Источник:
Україна налагодила виробництво ракет для реактивних систем
На сьогодні вже закрито дефіцит ракет для систем залпового вогню за рахунок власного українського виробництва. Про це
You must be registered for see links
журналістам секретар РНБО Олександр Турчинов під час ознайомлення з виробничим майданчиком холдингової компанії «Артем», де, зокрема, виготовляють корпусні деталі для «Вільхи», повідомляє кореспондент Укрінформу.
«Вже сьогодні ми зняли дефіцит, який виник у військах у 2014 році, що стосується забезпечення українських систем залпового вогню. І це для нас дуже принципово і важливо тому, що ця проблема загострилась після того, як ми втратили на арсеналах значну частину наших боєприпасів», - заявив Турчинов. Секретар РНБО повідомив, що наразі Україна виготовляє ракети для РСЗВ починаючи від корпусів і завершуючи бойовою частиною.
«Ракети вже поставляються. Поки це, скажемо так, відновлення завдяки нашим технологіям тих ракет, які вироблялися ще в Радянському Союзі, але ми також уже повністю перейшли і до виробництва української ракети, починаючи від ракетного двигуна і завершуючи бойовою частиною, виробництвом корпусів. І що стосується електронного обладнання, системи управлінням вогнем, то тут якраз українські розробки обійшли наших російських конкурентів», - сказав Турчинов.
Секретар РНБО повідомив, що серійне виробництво ракет для РСЗВ на заводі «Артем» розпочнеться наступного року, хоча, додав він, ракети вже надходять звідси у війська. За його словами, технологічна лінія здатна забезпечити фактично весь спектр ракет для РСЗВ починаючи від калібру 300 міліметрів і менше. У подальшому можливе розширення виробництва. Турчинов додав, що лише виробництво ракет для «Вільхи» завантажить лінію на роки вперед.
Компанiя оснастила своє виробництво новою розкочувальною машиною RFFM 330-138-300 з ЧПУ. Вже зараз обладнання знаходиться на стадії введення в експлуатацію, із залученням фахівців фірми "Repkon" на новоствореній дільниці виробничого корпусу підприємства. "Ми запускаємо технологічну лінію яка забезпечить виробництво унікальних корпусів для нашої техніки. Тепер ми можемо з надміцних сплавів виготовляти корпуси ракет, що забезпечать їхнє використання. Навіть в радянських часів Україна не мала таких технологій", – зазначив Секретар РНБО України Олександр Турчинов.
Розкочувальна машина RFFM 330-138-300 з ЧПУ призначена спеціально для виробництва високоприцезійних порожнистих труб. Машина має можливість формувати ротаційно-симетричні порожнисті деталі з різною товщиною стінок. "Унікальність технології "вільного розкочування" полягає в отриманні деталей з різною геометрією внутрішніх та зовнішніх стінок, що є обов’язковою вимогою до означених корпусних деталей виробу "Вільха", –
You must be registered for see links
Заступник генерального директора ДК "Укроборонпром" Володимир Кострицький.
Ракетний комплекс "Вільха" за тактико-технічними характеристиками перевершує ракетний комплекс "Точка-У", максимальна дальність ураження якого становить 120 км. Усі складові ракети "Вільха" вироблені в Україні, зокрема нова система управління, нове ракетне паливо й нова бойова частина. Одна з особливостей нового ракетного комплексу - система управління ракетою, яка передбачає корекцію польоту ракети завдяки імпульсним двигунам. Ракета здатна нести різні бойові частини залежно від призначення.
Також ДАХК "Артем" розпочала реалізацію проекту виробництва артилерійських боєприпасів калібру 152мм. "Питання виробництва боєприпасів є пріоритетом роботи оборонно-промислового комплексу України. Ми не копіюємо чиїсь технології, ми створюємо їхню нову якість", – зазначив Секретар РНБО України Олександр Турчинов. В Концерні повідомили, що розпочали організацію виготовлення боєприпасів калібру 152мм за власні обігові кошти.
НТК «Завод точної механіки» повністю виконав ДОЗ-2017 та передав Міноборони 250 гармат
Державне підприємство «Науково-технічний комплекс «Завод точної механіки», що входить до складу ДК «Укроборонпром», повністю виконало Державне оборонне замовлення на 2017 рік. Підприємством за 10 місяців 2017 року виготовлено 250 гармат ЗТМ1 та ЗТМ2, а також близько півмільйону одиниць ланок різних модифікацій на замовлення Міністерства оборони України. Завод третій рік поспіль виконує державне оборонне замовлення з випередженням графіків.
Чтобы не попали к врагу: Javelin получат подразделения ВСУ, находящиеся далеко от фронта
Планы США передать летальное оружие Украине разозлили Россию и вызвали ухудшение взаимных отношений, но беспокойство американской стороны вызывает также возможность того, что такое оружие как ПТРК Javelin попадет в руки врага, пишет американская газета The Wall Street Journal.
Предоставление оружия Украине должно предотвратить превращение тлеющего сейчас конфликта в крупномасштабные боевые действия путем увеличения возможностей правительственных сил лучше защищаться в случае наступательных операций вражеских сил. Американские официальные лица говорят, что они внимательно изучают дело передачи Украине противотанкового оружия Javelin. Поэтому им будут оснащены части, расположенные далеко от фронта, чтобы оно не было использовано для наступательных операций, и чтобы оно не было оставлено врагу», — говорится в статье.
Издание отмечает, что опасения представителей США не беспочвенны, поскольку подобные инциденты не являются исключением и уже происходили в прошлом в Грузии, Сирии и самой Украине.
Так американское оборудование после агрессии РФ против Грузии в 2008 году было найдено на захваченных российских базах, а некоторые части можно было приобрести на черном рынке в Тбилиси. Также некоторое вооружение восточноевропейского происхождения, предоставленное антиправительственным бойцам в Сирии, впоследствии оказалось в руках «ИГИЛ».
В Украине же одна из переданных США в 2014 году ВСУ радарных систем для выявления расположения вражеской артиллерии, размещенная неподалеку Дебальцево (Донецкая обл.), попала в руки сепаратистов и поддерживающих их россиян, однако представитель ВСУ уведомил американскую сторону, что части радарной системы перед отступлением войск были уничтожены.
«Американские и украинские официальные лица считают очень важным то, чтобы такое оружие как Javelin, не оказалось в руках сепаратистов, которые могли бы использовать его впоследствии против украинских танков. Даже одно российское официальное лицо дало понять, что американская политика разумна, потому что сепаратисты или россияне могли бы потом перепродать его в зоны конфликтов, и оно могло бы быть использовано против американской техники (бронетранспортеров и танков) или персонала за несколько тысяч километров от Украины», — говорится в заметке.