Нова влада

firefox

Well-Known Member
"Поздравляю" жителей Новых Санжар с офигенным пиаром, который они организовали для Украины в мировых СМИ. Так же хочу "поздравить" президента с потрясающим информационным триумфом, который он не получил, потому что человеком занимающимся операцией по эвакуации был глава ОП Ермак. А кинопродюсер даже став главой ОП остается кинопродюсером и думает лишь о зрелищности и эффектах, а не эффективности. В итоге он не справился, а больше всего этому радуется мальчик, который отдыхает сейчас на Сейшелах. Он был той еще проблемой для Украины, но точно умеет искренне радоваться провалу заклятого друга. Поздравляю премьера Гончарука, которого удалось в 7 часов вечера выпихать в Новые Санжары. Видимо раньше он не мог. Занят был. Опять обсуждал с членами Кабмина пустоту в голове президента. Особенно хочется поздравить лейтенанта Баканова, который, как известный деятель спецслужб, бездействовал и не пресек провокации на начальном этапе. Хотя, откуда ему знать, как это делается. Украина - это не Квартал, тут все сложнее. Ну, и личные поздравления главе комитета ВР по здравоохранению Радуцкому, который просто самоотстранился и всесто того, чтоб на месте разъяснять все местным жителям и выпал из информационного пространства. Да, это ему не фалосы в анусы совать в эсемесках. В общем поздравляю всю эту гоп-компанию. Вы обгадились. И изгадили Украину. О нас пишут все. От BBC до Washington Post. Про Санжары этой ночью писали все СМИ - от Израиля до Ямайки. Такой промоции не было давно. Последний раз это обеспечил сам Зеленский, когда сидел с растеряным и обалдевшим видом возле Трампа и об этом писали все мировые СМИ.
Это произошло по двум причинам.
1. Вы любите пиар и ищете его. А надо быть технологичными. Эффективными, а не эффектными. Но этого не понимает.
2. Вы некомпетентны и не подключаете тех людей, кто разбирается в процессах. Классические профаны. Так что это не финал.
Что надо было делать? Тут два варианта. Первый:
1. Никакого пиара. Режим секретности,
2. Военный борт, прилетел в Гостомель или на любой военный аэродром, отвозит в заранее подготовленное помещение всех эвакуированных из Уханя. Есть санаторий при Феофании. Он изолирован. Охраняем настолько, что для обмена с россиянами именно в него свозят тех, кого будут менять.
4. Закрыть людей в карантине.
5. Выходит президент. За его спиной маячит довольный Ермак. Зеленский произносит красивый спич, что все ок. Ему аплодируют. Он в восторге.
6. Кто для этого нужен? Представитель от Минобороны, СБУ, дипломаты, которые работают и молчат, один чиновник от ОП, один чиновник от МВД, пара чиновников от МОЗ, пресс-секретарь. Сразу скажу, что не Мендель. С ней вся эта конструкция рухнет.
7. А теперь самое главное. Это делается тихо и никто не болтает языком. Тогда успех.
Второй:
Можно было делать так же топорно, как делали, но для начала представители МОЗ проводят информационную кампанию среди местных жителей, в СМИ раскидываются правильные месседжи, а СБУ отлавливает зачинщиков бунта на начальном этапе. Но делается это системно и заранее, а не в режиме острой диареи. Но и на это профаны оказались не способны. В итоге очередной позор на весь мир.
Больные на голову люди не захотели, что бы возле них поселились здоровые на карантин. А ОП и вся зеленая команда показала, что абсолютно не готова к кризисам, к планированию ситуации и к системной работе. Повторилась история с Оманом и авиакатастрофой в Иране. И сегодня благодаря им всем об Украине вновь будут говорить в мире, как о стране дикой и не цивилизованной. Мне из-за этого стыдно. И особенно стыдно перед нашими украинцами, которые вернулись из Уханя. Они думали, что вернулись домой, а на самом деле оказалось, что в Ухане к ним относились лучше. Позор. Украинский стыд.
Вчера в очередной раз людям удалось меня разочаровать в себе. Увы. А власть очередной раз подтвердила свой низкий уровень компетентности. Тут без удивлений. Но им то надо меняться. Кризисы на этом не закончаться.

 

arnisumy

Well-Known Member
21.02.20 12:07
Меми з Гітлером як доказ, "можете не вставати" - людині на візку та вже звичне "Ганьба!": суди щодо справи Шеремета у лютому

Автор:
Цензор.НЕТ пригадує варті уваги моменти лютневих засідань стосовно Андрія Антоненка, Юлії Кузьменко та Яни Дугарь. Усім підозрюваним запобіжні заходи цього місяця продовжили до квітня. До того часу триватиме і досудове слідство та, імовірно, раніше особливих новин щодо справи не буде.
Яну Дугарь Печерський районний суд залишив під нічним домашнім арештом. Юлія Кузьменко та Андрій Антоненко - як і раніше, під вартою. На сьогоднішній день апеляційний суд столиці вже знайшов час розглянути скарги захисників Дугарь та Кузьменка. Ухвали першої інстанції залишили без змін. Що ж стосується Антоненка - апеляційну скаргу його захисників мали розглядати вранці 20 лютого. Однак у цей день Антоненка в апеляційний суд не доставили, і розгляд перенесли на 2 березня.
"ДА ЗДРАВСТВУЕТ КРАСНЫЙ ТЕРРОР!"
Якщо на початку історії сторона обвинувачення обмежувалася лише дослівно скопійованою з підозри у справі Віти Заверухи (2015 р.) тезою про те, що вбивство Шеремета підозрювані скоїли, "захопившись ультранаціоналістичними ідеями, культивуючи величність арійської раси…", то у лютому прокурор Сергій Зузак нарешті почав наводити вагомі докази такого мотиву.
3 лютого під час засідання по Юлії Кузьменко у Печерському суді Сергій Зузак наголосив на тому, що у Facebook на сторінці Юлії Кузьменко він знайшов "фотографії Гітлера та інших німецьких воєначальників".
"...Це Черчилль", - відрізав на тому ж засіданні один з адвокатів Юлії Кузьменко.
Насправді ж, якщо передивитися фото історичних осіб "та інших воєначальників" на сторінці підозрюваної, то знайти там можна не тільки Черчилля та Чемберлена, а і радянського солдата, і більшовиків із транспарантом "Да здравствует красный террор!"..



І, дійсно - навіть Гітлера у компанії Маннергейма. А також Чарлі Чапліна у ролі Гітлера.


Залишається не зовсім зрозумілим, чому як мотив слідство не обрало все ж таки "красный террор" - навіть більш правдоподібний, ніж націонал-соціалістичні погляди, мотив для вбивства білоруського журналіста, який у своїй останній на "Українській правді" добре відгукувався про "Азов".
Пізніше, 5 лютого, на засіданні по Андрію Антоненку прокурор Сергій Зузак наголосив, що останній також публікував у Facebook фотографії Гітлера "у різних образах". Як виявилося, йдеться про "фотожабу" із Гітлером у ролі Санта Клауса та картинку із Санта Клаусом-нацистом.
Останній на Гітлера не схожий настільки, що адвокати навіть запропонували - чи то жартома, чи то вже не дуже - провести експертизу, щоб встановити чи зображений на картинці саме Гітлер, як стверджує Сергій Зузак. Адже, як підкреслили вони, "вуса" у нього не характерні для райхсканцлера.
 

arnisumy

Well-Known Member


Вразив такий підхід навіть російських журналістів - які, здавалося б, чого тільки не бачили у судах. "Мемы с Гитлером стали доказательством в украинском суде", - відзвітувала Lenta.ru, процитувавши при цьому і коментар українського кореспондента, "зал ржал, как стадо коней".

"Я виріс у єврейському кварталі, вчився у єврейській школі. Звинувачення у нацизмі для мене - особиста образа", - сказав сам Андрій Антоненко на суді 20 лютого. Про те, що Андрій Антоненко "часто казав, що він з Єврейського базару" (Євбаз, Єврейський базар - історична місцевість в районі нинішньої площі Перемоги у Києві, - Ред.) згадував і допитаний раніше у справі Сашко Положинскьий у відповідь на запитання щодо того, чи декларував Андрій Антоненко у його присутності колись свої "арійські" погляди.
(Адвокат: За 20 років (особистого знайомства, - Ред.) він захоплювався ультранаціоналістичними ідеями?
Положинський: ...Чи культивував Андрій велич арійської раси?
Адвокат: Будь-якої раси.
Положинський: Ні. Але завжди говорив, що він з Єврейського базару родом).

Яні Дугарь прокурор нацизмом нібито не дорікає - натомість постійно підкреслює, що вона була у шлюбі з громадянином Ірану. І, оскільки мотивом у справі цей факт зробити складно, але використати потрібно, - довелося зробити це підтвердженням ризику втечі.
"НОГА ЯК СИСТЕМА ФІЗИЧНИХ МАЯТНИКІВ"
Зріст підозрюваних та його відповідність зросту зафіксованих відеокамерами людей - пари, яка імовірно закладала вибухівку та імовірної "розвідниці" - був і залишається темою, яка порушується на кожному засіданні у справі Шеремета.
Експерти ще у 2016 році, задовго до затримання сьогоднішніх фігурантів справи, визначили по відео зріст пари потенційних злочинців. Водночас зріст "розвідниці" їх чомусь не зацікавив - на даний момент він визначений шляхом співставлення двох відеозаписів з однієї і тієї самої камери стороною захисту.

Утім, найпарадоксальніше те, що зріст затриманих підозрюваних - зокрема, Андрія Антоненка - сторону обвинувачення не зацікавив взагалі. У відповідь на постійні закиди захисту щодо того, що зріст кілера на відео згідно з експертизою становить 170 см, а зріст Антоненка 180 см, прокурор Сергій Зузак донедавна відповідав, що зріст Андрія Антоненка йому невідомий взагалі. Тому що відповідна експертиза не проводилася.
Зрештою, хоч зріст Андрія Антоненка так і залишився "невстановленим", адвокати підозрюваного вмовили суд витребувати у прокуратури експертизу стосовно росту людини з відео, а саме експертизу від 25.08.2016.

Однак на засідання 20 лютого Сергій Зузак її так і не приніс, натомість зненацька пред’явив суду дві абсолютно інших експертизи. Згідно з першою з них, експертизою від 01.09.2016, зріст чоловіка на відео - 172 +-5 см, тобто від 167 до максимальної межі у 177, що все одно нижче зросту Андрія Антоненка. Згідно з другою експертизою, проведеною 14.02.2020 - зріст підозрюваних з відео визначити зненацька взагалі стало неможливo навіть приблизно. Як і, судячи з пояснення до експертизи, зріст будь-якої людини, яка йде.


"КОГО ВИ ВЧОРА ВІДПУСТИЛИ?"
Серед свідків, допитаних цього місяця, були насамперед люди, що підтверджують алібі підозрюваних, - родина у випадку Юлії Кузьменко та поранені бійці, що перебували у мобільному госпіталі в Покровську, у випадку Яни Дугарь.
У справі Андрія Антоненка цікавим став допит музиканта Олександра Положинського, який вже згадувався вище у контексті "ультранаціоналістичних поглядів" підозрюваного - насправді, Положинського викликали у суд для розмови про вилучений корпус МОН-50.

Положинський розповів, що разом із Ріфом він у 2016 році дав близько 100 концертів для військових у зоні бойових дій, що військові завжди прагнули подарувати щось музикантам на знак вдячності - наприклад, підписані прапори. Після одного з таких концертів Андрію Антоненку подарували вихолощену МОН-50, продемонструвавши при цьому, що це "корпус від міни, муляж, (…) всередині цей предмет був порожнім, він не був небезпечним".
"Він хороший друг, добряк, дуже любить дітей, багато часу приділяє творчим питанням", - додав у суді Положинський, висловивши бажання взяти Андрія Антоненка на поруки.
Положинському підозрюваного не довірили - як, звичайно, і іншим поручителям, які ходять на кожне засідання по справі. Одній з них, командиру "Госпітальєрів" та народному депутату Яні Зінкевич, яка з 2015 року пересувається на інвалідному візку, суддя апеляційного суду - щоправда, на засіданні по Яні Дугарь - днями дозволив з візка не підводитися."Зінкевич Яна, вам слово. Можете не вставати".
Останнє ж на даний момент, ухвалене 20 лютого, рішення у справі Шеремета - залишити Андрія Антоненка під вартою, люди у залі зустріли не тільки звичним "Ганьба!", а і питанням до судді: "...Кого ви вчора відпустили?!"
Річ у тому, що напередодні, ввечері 19 лютого, суддя Печерського суду Олексій Соколов - той самий, який 20 лютого залишив за ґратами Ріфа - відпустив під домашній арешт бійця спецпідрозділу МВС "Омега", підозрюваного у вбивстві майданівця Олега Ушневича. Куля, яка вбила чоловіка, була випущена з табельної зброї Косенка, так само як і куля, яка поранила ще одного протестувальника.
Валерія Бурлакова, Цензор.НЕТ
 

d324co

Well-Known Member
Власти Украины предупредили граждан о будущем снижении пенсий. Соответствующее заявление сделала замминистра социальной политики Наталья Ненюченко, которую цитирует издание «Обозреватель».

«При наличии ограниченного финансового ресурса солидарной пенсионной системы, теневой занятости, теневой выплаты заработной платы и учитывая то, что лишь пять процентов работающих участвуют в системе негосударственного пенсионного обеспечения (при этом большинство платят взносы не регулярно и в недостаточном размере), уровень пенсионного обеспечения будущих пенсионеров будет снижаться», — сказала Ненюченко.

Индия хочет догнать экономики Китая и США. Для этого ей нужен российский опыт

По ее словам, это главная проблема, стоящая сейчас перед правительством страны. Около 82 процентов украинцев получают пенсию ниже четырех тысяч гривен

Ранее украинские власти анонсировали масштабную проверку социальных выплат, таких как пенсии, пособия и субсидии, на оплату основных ресурсов. Это вызвано подозрениями в том, что многие граждане получают помощь от государства незаконно.
 

d324co

Well-Known Member
Як заробив на «Бентлі» екс-очільник Сумської митниці?
You must be registered for see images


23:47 / 21 февраля 2020

У листопаді минулого року на митниці створили новий структурний підрозділ – Чорноморський. Це об’єднана митниця Херсонської та Миколаївської областей. Обов’язки її керівника нині виконує Олександр Шуцький, який до цього очолював Сумську митницю.
За останні роки родина Олександра Шуцького володіла автопарком із BENTLEY CONTINENTAL вартістю близько 40 тисяч доларів, BMW X5 (20 тисяч доларів) , AUDI 8N TT (20 тисяч доларів), MERCEDES-BENZ GLE 320 (20 тисяч доларів), MERCEDES-BENZ GL 350 (40 тисяч доларів), MERCEDES-BENZ GL 550 (30 тисяч доларів), RANGE ROVER (35 тисяч доларів) та водний катер щонайменше за 20 тисяч доларів. Проте, відповідних доходів у родини журналісти не знайшли, розповідає
«Вы думаете, мне не стыдно ездить на бентли?! Вы думаете, мне сейчас не стыдно владеть дорогим автомобилем?!», — говорив Олександр Шуцький у інтерв’ю, коли очолив Сумську митницю. Тоді він зазначав, що автівки придбав до того, як почав працювати на митниці: «Если мы говорим про госслужбу, то, прошу прощения, я не в 2016-ом году её приобрел. Из все транспортные средства, которые у меня находятся, BMW, Бентли, о которой все говорят, — все куплены не на госслужбе».
«І, здавалося б нічого дивного – пішла багата людина працювати на митницю із зарплатою в 12 тисяч. Але офіційно жодного бізнесу у Шуцького немає і не було, – зауважає журналістка Bihus.info Валерія Іванова – До роботи на митниці Щуцький також працював на держслужбі – начальником управління забезпечення ДСНС та у Мінекономрозвитку. А офіційно між ДСНС і митницею, а це 5 років, Олександр Шуцький не заробив нічого. І саме у цей час у нього з’явилася більшість вищеперерахованого майна».
Ось так він прокоментував це в інтерв’ю:
-А чим Ви займалися між ДСНС і митницею?
-Бізнесом.
-5 років?
-Так.
-Ви працювали на якийсь бізнес? Бо офіційно у Вас ніякого бізнесу немає.
-Ну, скажімо, так.
-А де саме?
-У холдингу.
-За ці 5 років, що Ви не працювали ні на ДСНС, ні на митниці Ви не заплатили жодної копійки податків. Тобто, Ви ухилялися від сплати податків? Правильно я розумію?
-Чому? Ні. Там же ж не вказано, що я десь працював.
-Але ж Ви тільки що сказали, що працювали у приватній фірмі.
-Консультував.
-І не платили податку?
Не пам’ятаю, чесно. Як всі люди на той час якось виживали. У кожної людини, яка займається бізнесом, чи не займається, є якісь складнощі у житті, якось виживає.
Окрім консультувань холдингу, який Олександр Шуцький не називає, і який, судячи з усього, непогано за консультації платив, консультував він ще й двох приватних осіб, за що у 2015 році, судячи із декларації Шуцького, отримав по 140 тисяч гривень. Обидва пов’язані із корупційними схемами на митниці. Перший із них – радник Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Михайло Апостол. У 2018 році благодійні фонди Михайла Апостола отримали від митниці конфіскат – італійське взуття, брендовий одяг і сумки на півтора мільйони гривень. Отримали безоплатно. Так вирішила комісія при митниці, яка розпоряджається конфіскатом. Ці ж благодійні організації фігурують і в розслідуваннях СБУ. За даними слідства, вони завозили в Україну комерційні товари під виглядом гуманітарної допомоги.
Друга людина, від якої Олександр Шуцький отримав грошову транзакцію, – теперішній голова Вінницької ОДА Віталій Коваль, який на момент, коли Шуцький надавав йому свої консультації, був гендиректором приватної компанії «ІНВЕСТТРЕЙДСЕРВІС». Фірма займається продажом зерна, транспорту і техніки. Слідчі встановили, що компанія занижувала у митних деклараціях вартість продукції і так ухилялася від сплати податків.
На питання «Що радив митник директору компанії, яка за версією слідства занижувала вартість товарів на митниці та засновнику фонду, якому безоплатно віддають тонни контрабанди», Олександр Шуцький відповів наступне:
-Я бізнес консультував. Я вважаю, що достатньо успішно. А Михайла Апостола я уже, якщо чесно, і не пам’ятаю.
-А хоч приблизно, що Ви радили?
-Все по бізнесу. Своє бачення…

А ось так на своїй сторінці у Фейсбуці Олександр Щуцький прокоментував розслідування Bihus.info:
«Журналісти bihus.info попросили прокоментувати ситуацію з корупцією на митниці. Мені приховувати нічого, тому я завжди відкритий до спілкування з журналістами. Але дивують спроби пов’язати моє минуле і минуле моєї сім’ї з корупцією на митниці за всі роки і бажання приписати мені усі смертні гріхи, які тільки є або були там. Я щиро поважаю прагнення журналістів розслідувати реальну ситуацію в цій сфері, але, щоб припинити спекуляції на цю тему, пов’язані з моїм ім’ям, готовий публічно відповісти на всі питання.
Бізнес до роботи на митниці. Я прийшов на митну службу в кінці 2016 року. До цього часу займався бізнесом. У 2010 році через розбіжності з партнерами я вирішив вийти з бізнесу. Це було важке рішення, але я про нього не шкодую. Робота в бізнесі дозволила мені почувати себе фінансово незалежним, а одним з результатів стало придбання Bentley в 2008 році. Але, повторюся, купівля машини була зроблена ЗАДОВГО до роботи на митниці і навіть ДО мого виходу з бізнесу. Тому акцентувати на цьому увагу і говорити, що я «сколотив» на якихось там схемах на митниці розбагатів, в результаті чого «скупив собі автопарк елітних авто» — маніпуляція у чистому вигляді.
Після виходу з бізнесу кілька років я не працював, чого теж не приховую, хоч це останнє, про що публічно хотілося б говорити. Тому в декларації 2016 року, перед конкурсом на держслужбу, крім невеликих консультацій, декларувати не було чого. Але так як Bentley на той момент був серед мого майна, він був внесений до декларації, поряд з автомобілем дружини. Куплені вони були не в 2015 році, а задовго до цього. Але я вже стільки разів про це говорив, що не розумію, чому ця тема до сих пір викликає питання.
Робота помічником нардепа. Я дійсно консультував депутата сьомого скликання Михайла Апостола, дохід від яких вніс у декларацію за підсумком 2015 року. Але моє консультування Апостола жодним чином не могло бути пов’язано з роботою митниці від слова зовсім, так як я до того моменту не те, що не працював там, навіть подумати про це не міг. Так як Апостол був ще радником міністра МВС Арсена Авакова, за теорією змови я нібито консультував і його на цей предмет. Але ці вигадки не те, що коментувати, про них говорити навіть смішно. Ніякого зв’язку між Апостолом і митницею, і, тим більше, Аваковим і митницею — не було. У цій історії немає ні найменшого факту, крім перерахування прізвищ. У цьому ж зв’язку дивними є й спроби зв’язати мене і Віталія Коваля, якого я консультував в тому ж 2015 році. Не шукайте сенсацію там, де її немає. Ніяк інакше, крім, як втратою часу, це не закінчиться.
Автомобіль дружини. По-правді, я б не робив публічних заяв, якби це не почало стосуватися сім’ї. Моя дружина вже 17 років займається сімейним бізнесом з батьком і братом по виробництву блоків живлення. Їх обладнанням користуються безліч великих українських компаній. Я ніколи не мав відношення до цього бізнесу і до сих пір захоплююся дружиною, яка розібралася в тонкій інженерній роботі і стільки років успішно розвиває бізнес зі своїм батьком. Автомобіль вона придбала сама, завдяки своєму бізнесу і взявши на суму, якої не вистачало, кредит в банку. Цьому є всі докази, виписки і т.д., було б бажання перевірити. Тому подавати цю історію в прив’язці до мого імені — спроба поставити мене поруч з «шаблонними» корупціонерами.
Звичайно ж, це не всі, але одні з найчисельніших питань, якими мене атакують останнім часом. Але в світлі того, що відбувається дивує навіть не це, а те, чому не говорять про результати нашої роботи? Наприклад, про контрабанду чорногорського токсичного піску, поставки якого наша митниця зупинила? Європа бореться з брудом, а контрабандисти ввозять її сюди, перетворюючи Україну на звалище європейських відходів. Вартість операції, яку ми запобігли — близько 50 млн євро. Якби ми всі «по вуха в корупції», про яку так багато зараз пишуть, зупиняли б ми такі великі поставки?
Або недавня ситуація з спільними діями Служби безпеки України та Чорноморської митниці щодо припинення вимагання з боку співробітника митниці. Чомусь деякі спробували подати це з прив’язкою до мене, мовляв, якщо на Чорноморській митниці, значить під моїм патронажем. Але нічого, що я на службі лише з листопада, а даний факт мав місце бути, щонайменше, рік? І, що виявити їх СБУ вдалося у співпраці з митницею, в тому числі, за мого сприяння?
Але це нікому не цікаво, адже для красивої картинки, звичайно, вигідніше проводити зовсім інші паралелі. Але давайте відштовхуватися від фактів і говорити про речі, яким є підтвердження, а не тільки здогадки і маніпуляція. Адже успішне проведення реформи митниці буде залежати і від того, наскільки ми готові не піддаватися на уявні сенсації і надавати підтримку державі в її імплементації».
 

arnisumy

Well-Known Member
You must be registered for see images

більше ссиклиння в очі, ще більше!

22.02.20 11:37
Робота уряду суперуспішна та суперефективна, - Милованов

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов вважає діяльність уряду Олексія Гончарука суперуспішною та суперефективною.
Як інформує із посиланням на , про це він заявив в ефірі одного з телеканалів.
"Я вважаю, що її потрібно назвати суперуспішною, суперефективною. Наприклад, щодо мого конкретного міністерства я вам скажу певні речі, які ми робимо. Можна говорити про ринок землі, можна говорити про ринок праці, про приватизацію, про концесії. Це все досить контраверсійні в медійному полі питання, але насправді нічого там немає неправильного, навпаки, все робиться так, як потрібно", - сказав Милованов.
Милованов прокоментував і результати опитувань, за якими 70% українців не довіряють уряду: "Я думаю, час покаже, і ми маємо комунікувати не словами, а діями. Результат наших дій займає певний час. Але головне, ми хочемо, щоб у людей було краще життя, і для цього багато робимо".
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що рівень довіри до уряду істотно знизився останніми місяцями.
Читайте також:
 
Зверху