Нова влада

STOP-KAZAP

Active Member
Вообще очень сильно надеюсь, что это фейк.. или что законопроект не примут... А то превращаемся в полиейское государство похуже РФ
а що ти так переполохався? на грабіжнику і шапка горить?
от я сподіваюсь що це не фейк і що феміда нарешті запрацює.

я розумію що мізки працюють у всих по рзному, тому я пояснюю.
коли ловлять шпигуна, то його карають навідь якщо він ще не встиг вкрасти і передати таємні дані ворогу.
то що ти маєш проти цього?
це загальноприйнятий факт в криміналістиці.

або наприклад
якщо правоохоронці знають що буде факт замаху однієї людини на іншу і запобігають вбивству, то той хто чинив замах отримає покарання в такій же самі мірі як би йому вдалося вбити.
отже все цілком правильно.
то чому тебе антиукраїнський ти елемент, який труєш українську землю своєю злою супостатною присутністю не покарати за твої мирзенні дії теперішні, і майбутні?

от ти подивися, ти нутром своїм відчуваєш що ти тут ворог? що ти зайвий тут?
скажи чому ти труєш Україну?
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор

24 БЕРЕЗНЯ 2014 17:53
Також Україна буде вживати усі доступні заходи, щоб наші військові були повернені до сімей і визволені

Про це заявив на брифінгу у Верховній Раді України секретар РНБО Андрій Парубій, передає .

Парубій повідомив про останні рішення РНБО України.

Перше: невідкладно розпочати разом із СБУ, Управлінням держохорони і Службою зовнішньої розвідки передислокацію військових з тимчасово окупованої АР Крим в інші регіони України, забезпечивши соціальний захист.

Друге: забезпечити евакуацію з АРК і Севастополя членів сімей і військовослужбовців.

Третє: здійснити в установленому порядку невідкладні заходи з обладнання військових містечок, які передислоковуються з АРК і Севастополя, а також членів сімей військовослужбовців.

Четверте: забезпечити першочергове фінансування мобілізаційних заходів на виконання указу в.о. президента від 18 березня про часткову мобілізацію.

За словами Парубія, понад 10 тисяч людей вже мобілізовано.

Україна буде вживати усі доступні заходи, щоб наші військові були повернені до сімей і визволені, наголосив секретар РНБО.

24 БЕРЕЗНЯ 2014 20:08
Виконувач обов’язків президента України Олександр Турчинов підписав Указ про передислокацію військових частин та формувань Збройних Сил України з Криму та Севастополя в інші регіони України

Відповідний опублікований на сайті в.о. президента, передає .

Як уже секретар РНБО Андрій Парубій, це рішення включає в себе такі заходи:

1) невідкладно розпочати разом зі Службою безпеки України, Управлінням державної охорони України, Службою зовнішньої розвідки України передислокацію військових частин (підрозділів), установ та організацій Збройних Сил України, інших військових формувань і правоохоронних органів України з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя в інші регіони України, забезпечивши при цьому соціальний захист військовослужбовців і працівників таких військових частин (підрозділів), установ та організацій;

2) забезпечити евакуацію з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя членів сімей військовослужбовців, працівників військових частин (підрозділів), установ та організацій Збройних Сил України, інших військових формувань і правоохоронних органів України, державних службовців та окремих категорій громадян України, які виявили бажання залишити тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим та міста Севастополя;

3) здійснити в установленому порядку невідкладні заходи з обладнання військових містечок (місць) для розміщення військових частин (підрозділів), установ та організацій Збройних Сил України, інших військових формувань, які передислоковуються з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя в інші регіони України, а також членів сімей військовослужбовців, працівників таких військових частин (підрозділів), установ та організацій;

4) забезпечити першочергове фінансування мобілізаційних заходів, здійснюваних на виконання Указу Президента України від 17 березня 2014 року № 303 «Про часткову мобілізацію».
 

Miksa

Active Member
выпустим убийц посадим инакомыслящих
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор

24 БЕРЕЗНЯ 2014 16:07
Близько 14.30 невідомі розстріляли трьох представників Самооборони Майдану біля станції метро «Харківська»

Один з них поранений в ногу, другий - у груди, третій - у ноги. Всі постраждалі вижили і на даний момент госпіталізовані, повідомляє

За попередньою інформацією, невідомі блокували в'їзд до Києва мікроавтобусу з Кіровограда, який віз допомогу Майдану. Оскільки автомобіль не пускали вже не перший день, перевізник звернувся за допомогою до Самооборони Майдану. Троє представників приїхали до місця конфлікту, дізнатися, в чому проблема.

Невідомі дістали зброю - імовірно, пістолет і гвинтівку - і відкрили стрілянину . Після цього вони сіли в Mercedes Vito сріблястого кольору і поїхали у бік Борисполя.

ДАІ оголосила по Києву план «Перехоплення» .

24 БЕРЕЗНЯ 2014 17:59
Правоохоронці затримали групу осіб, які сьогодні біля станції метро "Харківська" у Києві розстріляли трьох представників самооборони Майдану

Про це повідомило джерело в правоохоронних органах, передає з посиланням на .

"Група невідомих, друга сторона конфлікту, вже затримана", - зазначило джерело.

Нагадаємо, сьогодні близько 14.30 невідомі біля станції метро «Харківська».
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор

24 БЕРЕЗНЯ 2014 18:25
Протягом 23-24 березня в Одесі вже затримана диверсійна група у складі чотирьох осіб

Рада національної безпеки і оборони заявляє про найбільшу ймовірність диверсії з боку Придністров’я. Про це заявив секретар РНБО Андрій Парубій на брифінгу у Верховній Раді України, передає кореспондент .

«Особливо тривожні сигнали йдуть з Одеської області. Власне, один з найбільш можливих моментів диверсії сьогодні — Придністров’я», — заявив Парубій.

За його словами, у зв'язку з цим, українські прикордонники спільно із Службою безпеки України, Міністерством внутрішніх справ приділяють особливу увагу охороні українського кордону в цьому регіоні.

Парубій зазначив, що в Україні фактично щодня затримуються диверсійні групи, які прибувають переважно з Росії з метою дестабілізації ситуації.

Секретар РНБО зазначив, що протягом 23-24 березня в Одесі затримана диверсійна група у складі чотирьох осіб. У Чернігівській області затриманий один чоловік при спробі провезти через кордон боєприпаси. У Херсоні заарештовано підозрюваного в незаконному зборі даних про українські війська.

Як Еспресо.TV, 21 березня в ефірі «1+1» прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що головна мета Росії найближчим часом — захоплення Одеської області.
 

Miksa

Active Member
Народний депутат від "Удару" Сергій Куніцин заявив, що подає у відставку з посади постійного представника президента в Криму.

Про це він сказав в ефірі "Шустер Live" у понеділок ввечері.

"Я сьогодні ухвалив рішення: я подаю у відставку з посади представника президента. Мені соромно за все це", - сказав Куніцин.

Він розкритикував бездіяльність української влади у зв'язку з ситуацією в Криму, зазначивши, що у країни є всі можливості для того, щоб належним чином реагувати.

"Кожен день знущаються над нашими військовослужбовцями, а ми збираємо якісь наради", - сказав він.

При цьому Куніцин уточнив, що він як постійний представник президента в Криму в жодному засіданні РНБО участі не брав.

"Мені соромно, що я теж до цього причетний, а я не можу нічого зробити", - сказав він.
 

Faradey

Живой
а що ти так переполохався? на грабіжнику і шапка горить?
от я сподіваюсь що це не фейк і що феміда нарешті запрацює.

я розумію що мізки працюють у всих по рзному, тому я пояснюю.
коли ловлять шпигуна, то його карають навідь якщо він ще не встиг вкрасти і передати таємні дані ворогу.
то що ти маєш проти цього?
це загальноприйнятий факт в криміналістиці.

або наприклад
якщо правоохоронці знають що буде факт замаху однієї людини на іншу і запобігають вбивству, то той хто чинив замах отримає покарання в такій же самі мірі як би йому вдалося вбити.
отже все цілком правильно.
то чому тебе антиукраїнський ти елемент, який труєш українську землю своєю злою супостатною присутністю не покарати за твої мирзенні дії теперішні, і майбутні?

от ти подивися, ти нутром своїм відчуваєш що ти тут ворог? що ти зайвий тут?
скажи чому ти труєш Україну?
Это называется- полицейское государство. Когда на 30 суток могут посадить любого, только по доносу и подзрению. А зная нашу систему- то за 30 дней из людей делают овощи.
Когда ловят шпиона- то его судят.. А еще могут обменять потом на своего шпиона.
Второй пример вообще из фильма с Томом Крузом..) "Особое мнение"- называется..
А на счет антиукраинского елемента и все такое... Вы просто копируете слова советских НКВДистов... И действуете так же...
"А если ты антисоветский элемент, и против трудового народа, и травишь советсткую землю своим нутром капиталистическим... и т.д."
Очень похоже...Риторика не меняется.. Вы часом не из тех комуняк? Приспосабливаетесь под новые реалии?
 
Влада знову голосувала за зміну в.о. міністра оборони, Турчинов його захищав, натомість поміняли на Михайла Коваля
 
Зверху