Російська інтервенція в україну. березень 2014.

Тоді по троху треба запасатись покришками та коктейлями для можливої боротьби у місті, танк навіть можна зпалити...
Збирати військові карти найближчих до м. Суми районів, зробити схрони провізії, знати розташування військових складів зброї, чи місць де можливе зберігання зброї, вивчати/читати/дивитись курси виживання в лісі, з урахуванням нашої місцевості. Готуватись до можливої майбутньої партизанської війни!
 

rfvgy

Ukrainian
народ я пошёл на первомайку 21 просить оружие.
влада не желает нас защищать пусть оружие отдадут. сами будем защищаться.
Вас сфотографують та візьмуть відбитки пальців - бо потенційні бандеравци-екстримісти . Міліція ( більшість ) вже приміряють пов"язки поліцаїв на службі окупантів .
You must be registered for see images


... чи погано можновладці жили при старому фюреру ?
 

=$DEMON$=

Member
Тоді по троху треба запасатись покришками та коктейлями для можливої боротьби у місті, танк навіть можна зпалити...
Збирати військові карти найближчих до м. Суми районів, зробити схрони провізії, знати розташування військових складів зброї, чи місць де можливе зберігання зброї, вивчати/читати/дивитись курси виживання в лісі, з урахуванням нашої місцевості. Готуватись до можливої майбутньої партизанської війни!
да, и место где организовываться в случае начала боевых действий, а то инет и телефоны внезапно могут потухнуть.
 

TaboriT

Member
если вы что-то и думаете, говорите в скайпе или по другим каналам, форум точно просматривается.
это все кажется настолько невероятным. Пусть хранит нас Бог
 
Росія без попередження вводить війська в Крим:
- Нічого я не піддамся на провокації!
Росія схвалює інтервенцію для вводу військ уже не в Крим а в Україну
- Нічого я не піддамся на провокації!
Російські війська без перешкод починають окуповувати Юг та Схід України
- Нічого я не піддамся на провокації!
Росія відновлює владу режима Януковича, а самого недопрезидента ставлять знову легітимним Президентом
- Нічого я не піддамся на провокації!
Починаються репресії проти всіх хто навіть чув про свободу і волю
- Нічого я не піддамся на провокації!
Вони кидають людей у тюрми, забирають Ваше майно, гвалтують ваших жінок
- Нічого я не піддамся на провокації!
Україна остаточно втрачає свою суверенність і проголошується частиною Росії і втрачає державну назву Україна!
- Нічого я не піддамся на провокації!...сказав Яценюк, але його вже ніхто не чув, бо казати було нікому...
 
Як варіант Всі не байдужі і готові стати до боротьби з російською окупацію, можуть звернутися до військомату на вул. Кірова для прийняття до лав Військовослужбовців запасу! Можна все це скоординувати і колективно зробити!
 

terran

Well-Known Member
у меня есть ваенный билет, а в школе нас научили стрелять, прашу сообщить когда будут выдавать автоматы и где я прийду.
 
Зверху