Окупація Криму.

Stein

Well-Known Member
Полковник сказав: "3,5 дні мене тримали в одиночній камері. Перший день зі мною постійно розмовляли невідомі російські військові - намагалися переконати зрадити військову присягу народу України, перейти на службу в російську армію. Потім був просто психологічний тиск - не давали спати, стукали прикладами по дверях
Ну це, мібуть, нормально, коли військових твоєї країни викрадають, тримають у в'язницях... а ти лише "висловлюєш занепокоєння". Оце справжня українська позиція! Нащадки козаків! Великий народ! Тьху...
 

Whisper

Well-Known Member
Ну це, мібуть, нормально, коли військових твоєї країни викрадають, тримають у в'язницях... а ти лише "висловлюєш занепокоєння". Оце справжня українська позиція! Нащадки козаків! Великий народ! Тьху...
Шановний , ви мені пробачте , але ваша підпис - Занадто Тьху ! Я вже мрію щоб вона не засмучувала даремно тих , в кого вона мерехтить перед очі ;)
 

Stein

Well-Known Member
Нехай дивляться. Може хоч колись прокинеться розуміння того, що приниження не гідно терпіти.
 
Может еще кому пригодится.
При обласній державній адміністрації м.Суми працює «гаряча телефонна лінія» для звернень переселенців з Автономної республіки Крим та м. Севастополь
Щодня з 8:00 до 18:00
спеціалісти готові надати всю інформацію щодо державної соціальної політики, зокрема, розселення, медичного обслуговування, навчання дітей, а також працевлаштування за місцем тимчасового перебування.
Телефони: (0542) 66-33-77; 0-800-301-501
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор

27 БЕРЕЗНЯ 2014 13:57
Всі жителі Криму, які не мають кримської реєстрації на 18 березня 2014 року, вважаються «іноземними громадянами» і повинні до 19 квітня виїхати за межі Росії

Про це в Севастополі заявила представник Федеральної міграційної служби Російської Федерації Вікторія Гичко, передає .

Гичко підкреслила, що громадянами Росії визнаються громадяни України, що мають постійну реєстрацію на 18 березня, решта отримають статус «іноземних громадян», а іноземні громадяни повинні перебувати на території Росії на законних підставах.

«А коли у них зараз немає таких документів, їм дається час, щоб вони залишили територію, потім в'їхали в Російську Федерацію і оформили всі необхідні документи», - повідомила чиновниця.

За її словами, залишити територію необхідно протягом місяця з дня підписання договору про приєднання Криму до Росії, в іншому випадку особи, які вчинили правопорушення, «будуть притягуватися до адміністративної відповідальності».

Яке саме покарання загрожує «іноземним громадянам» у разі порушення цієї процедури, Гичко не уточнила, пославшись на великий обсяг міграційного законодавства Росії, але зазначила, що в кожному конкретному випадку «будуть розбиратися», було правопорушення і чому скоєно.

«Може, людина за станом здоров'я не змогла виїхати. Я не можу зараз говорити про те, чого ще не відбулося», - пояснила вона.
 
С регистрацией не легче. Сегодня звонила на горячую линию (прописка у нас в Феодосии), прямо сказали, это теперь все от желания России зависит, оставит вам она украинский паспорт или нет, звоните и узнавайте в Феодосийский паспортный стол. А у нас там квартира, теперь не знаем вообще что делать, можно-ли будет продать ее без российского паспорта. Обидно, планировали жить там, ремонт сделали в прошлом году, а тут такое.
 
Запасов топлива в Крыму осталось на пять дней.
Об этом заявил журналистам первый заместитель министра топлива и энергетики Крыма Вадим Жданов, передает .
«Есть проблема с обеспечением светлыми нефтепродуктами. В ближайшее время будет налажена поставка бензина российскими компаниями. В регионе должен находиться 10-дневный запас топлива у всех операторов. У нас сегодня это пятидневный запас. То есть он меньше нормативного. Тем не менее, сейчас решается вопрос по поставке, в том числе уже идут поставки из Российской Федерации. Поставка будет вестись двумя каналами – либо через керченскую паромную переправу, либо морским путем», – сказал Жданов.
Стабильность во все поля. Еще стоить добавить что топливо, которое из РФ привезут, за счет транспортировки значительно увеличится в цене.
 

Life-ua

+ плюс - минус
С регистрацией не легче. Сегодня звонила на горячую линию (прописка у нас в Феодосии), прямо сказали, это теперь все от желания России зависит, оставит вам она украинский паспорт или нет, звоните и узнавайте в Феодосийский паспортный стол. А у нас там квартира, теперь не знаем вообще что делать, можно-ли будет продать ее без российского паспорта. Обидно, планировали жить там, ремонт сделали в прошлом году, а тут такое.
насколько я знаю там сейчас в Крыму не суды , не нотариусы не работают - продать сейчас будет довольно трудно , да и за рыночной ценой при такой непонятке тоже . Единственный путь наверное ждать и действовать по ситуации , советоватся с юристами
 

Life-ua

+ плюс - минус
Запасов топлива в Крыму осталось на пять дней.
Об этом заявил журналистам первый заместитель министра топлива и энергетики Крыма Вадим Жданов, передает .
«Есть проблема с обеспечением светлыми нефтепродуктами. В ближайшее время будет налажена поставка бензина российскими компаниями. В регионе должен находиться 10-дневный запас топлива у всех операторов. У нас сегодня это пятидневный запас. То есть он меньше нормативного. Тем не менее, сейчас решается вопрос по поставке, в том числе уже идут поставки из Российской Федерации. Поставка будет вестись двумя каналами – либо через керченскую паромную переправу, либо морским путем», – сказал Жданов.
Стабильность во все поля. Еще стоить добавить что топливо, которое из РФ привезут, за счет транспортировки значительно увеличится в цене.
совершенно верно , если ввозить топливо танкерами - с учётом загрузки и разгрузки , топливо очень сильно может вырасти в цене . Да и я не знаю сколько этих танкеров им нада что-бы насытить Крым нефтепродуктами (немало наверное и есть ли такое количество вобще у них)

Они столько всего планируют ввозить вывозить с Крыма , что и десять паромных переправ не помогут . И мост не поможет - который только в проэкте , и который построят только через два года - при условии что Путин найдёт 3 миллиарда долларов на его строительство
 
насколько я знаю там сейчас в Крыму не суды , не нотариусы не работают - продать сейчас будет довольно трудно , да и за рыночной ценой при такой непонятке тоже . Единственный путь наверное ждать и действовать по ситуации , советоватся с юристами
Пожалуй все именно так. Я вообще в легком офигении от всего этого.
 
Зверху