Янукович инициирует досрочные президентские выборы

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
что за ответы вопросом на вопрос? из вашего поста выходит, что вы довольны так называемым результатом революции - заявлением януковича о досрочных выборах
но эти досрочные выборы назначены на дек. 2014г, те на 4 мес раньше положенного срока. Спрашивается, люди гибли ради этого? ответа нет, только фразы типа "влада вважає людей бидом" и тп. Сами не знаете ради чего стоите. 4 мес урезали у яныка и вы довольны. смешно...
Ось чим я доволен буду:

21 ЛЮТОГО 2014 15:50

Лідер "Правого сектору" Дмитро Ярош прокоментував останню заяву Віктора Януковича

Ознайомившись із заявою В. Януковича, ми мусимо констатувати той очевидний факт, що злочинний режим ще досі у достатній мірі не усвідомив ні величини власних злодіянь, ні сили народного гніву.

Ця заява не містить у собі чітких зобов'язань щодо відставки псевдо-президента, щодо розпуску Верховної Ради, котра своєю бездіяльністю призвела до ескалації конфлікту, щодо покарання керівників силових відомств та виконавців злочинних наказів, внаслідок яких було вбито близько сотні українських громадян (зокрема, термінового арешту В. Захарченка, командирів “Беркуту” та убивць-снайперів, а також відсторонення від обов'язків О. Якименка, В. Пшонки та П. Лєбєдєва з подальшим розслідуванням їхньої діяльності), щодо заборони діяльності Партії регіонів та КПУ, щодо гарантій безпеки усіх учасників революційних дій.

Відтак, ми схильні бачити у заяві Януковича чергове окозамилювання. Національна революція триває. І закінчиться вона повним усуненням режиму внутрішньої окупації і здобуттям української національної держави з системою всеохопного національного народовладдя", - сказано в заяві.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Какие правовые основания для таких выборов? Вы законы и конституцию хоть бы открыли почитали
Неспроможність злочинної влади керувати країною.
Неприпустимість керування державою злочинцями.
Янукович і Ко повинні сидіти за гратами, а не продовжувати розкрадати і розвалювати державу, яку вони вважають своєю власністю. Країна належить народу, а не бандюкам.
 

Beast

Member
Пропозиція дозволити злочинцям керувати і на надалі неприйнятна, ось в чому справа.
То есть весь это бред был устроен для того что бы поменять одного идиота на другого просто пораньше? Подождать до 2015 никак не могли я так понимаю...
А потом еще удивляетесь почему экономика в заднице...
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
То есть весь это бред был устроен для того что бы поменять одного идиота на другого просто пораньше? Подождать до 2015 никак не могли я так понимаю...
А потом еще удивляетесь почему экономика в заднице...
Не треба за мене доповнювати. Я сказав, "Щоб прибрати ідіота"
Чекати з таким ідіотом вже не можна навіть години.
 
  • Like
Реакції: VIB

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
You must be registered for see medias
 

setty

Граф
А шо правда шо Тимошенку теперь выпустят? Вот пишут...
Это как же так... Одного монстра победили, другое чудовище выпустим? Почему так? Моя не понимать....
 
Останнє редагування:
Зверху