"Майдан"

Ваша оцінка, чим має закінчитись майдан


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    336

igorlev

Active Member
, , , чого це ви так агресивно почали себе тут поводити? Спокійніше, будь ласка, вас, здається ніхто не провокував.
секундочку. здесь поподробней - конкретный мой пост с агрессией
 

rfvgy

Ukrainian
Очень мудрый ответ , ага. и содержательный. заметила общий вирус майданутых - нечего ответить - оскорбления или вопрос-на-вопрос
Яке питання , така й відповідь ! Від суті теми не відхиляйтесь , та не офтопте , дамочка антимайдонутая .
 

Miksa

Active Member
Мені особисто Кутузов нічим не заважав. Як і пам'ятники солдатам-визволителям. Тому, питання не до мене, а до тих, кому він заважав.
Визволителям тем с кем воевали бендеровцы- герои украины?
Ну хоть Кутузов Вам не мешает)))
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
О спокойствии Вы бы говорили майданутым в горячие дни.
А модератору позволено излагать и агрессивно защищать только одну строну ведущих здесь беседу?!
Модератору дозволено те ж саме, що й іншим користувачам. Але є ще обов'язок підтримувати тут спілкування у певних межах, які викладні у правилах форуму. А спілкування в цій темі щось вже почало виходити за ці межі. Тож, я натякую, що треба спокійніше себе поводити. В решті решт, поясніть, на чому базується ваша агресія? На майдані стояли не ви, на небезпеку для свого життя і здоров'я не наражались. І палаци-маєтки, теж, як я розумію, вам не належать. В усьому іншому ви в тих самих умовах, що й решта. Від чого батхерт?
 

rfvgy

Ukrainian
Канал РБК повідомив що гавно спливло під москвою в Барвіхє ,

You must be registered for see images


брешуть чи кажуть правду , невідомо . Кацапським смі вірити - себе не поважати .
 

Miksa

Active Member
Так вот чего вам не достаёт в жизни и в результате чего вы истерите))
А Вам уже глупости и оскорбления в голову не лезут?))) и Горячие события с места перестрелок закончились для обсуждения?)) те кто кричит тут дайте адреса тех кто против майдана - это не истерика. А я значит истерю!?)) ну ну....
 
Зверху