"Майдан"

Ваша оцінка, чим має закінчитись майдан


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    336

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
Підсумую.
Відверте застосування владою Януковича вогнепальної зброї і бандформувань виводить подальше протистояння на рівень громадянської війни.
Це вже здійснений факт. На жаль. Як казав Ілліч, "то, о чём так долго говорили большевики, наконец свершилось". Далі буде або те, що було у 17-21 роках з подальшим 33-м. Або як це було у Москві в 91-му.

Чекаємо спробу введення надзвичайного і військового стану з відключенням мобільного зв'язку, інтернету і телебачення.
Про всяк випадок, всім до побачення на барикадах. Сподіваюсь по один їх бік.
 

Andy

Well-Known Member
производство у нас сворачивали с 91го за ненадобностью, так как оно выполнило свою задачу, люди согнаны в города, из людей сделали детей пролетариата. И кто у нас занимает руководящие должности? Где учатся и живут дети этих ребят, где они держат "свои" бабосы, куда едут жить когда тут делов наделали и передали эстафету коллегам, чьим интересам служат?
Такшо эту цель европы итак успешно выполняют(и уже практически выполнили).
PS жугашвили - мудак, выполнявший на тот момент поставленные задачи.
Не согласен :)
 

Andy

Well-Known Member
Підсумую.
Відверте застосування владою Януковича вогнепальної зброї і бандформувань виводить подальше протистояння на рівень громадянської війни.
Це вже здійснений факт.
"неизвестные снайперы" появляются в каждой "оранжевой" революции с 1968 года! Без них ещё ни одна "Оранжевая" революция не обошлась. Их появление я "предсказывал" ещё два месяца назад, можете перечитать тему! В одной из африканских стран были задержаны несколько человек с снайперскими винтовками и американскими паспортами. Сказали - приехали охотится на кабанов. В африканскую страну, охваченною революцией.

Агенты госдепа и "европейских спецслужб" толкают вас к гражданской войне! Не поддавайтесь на провокации!
 

Dragline

Железяка
Преображенский: Так что же вы читаете? Робинзона Крузо?
Шариков: Эту - как её?.. Переписку Энгельса с этим... Как его, дьявола?.. С Каутским.
Преображенский: Позвольте узнать, что вы можете сказать по поводу прочитанного?
Шариков: Да не согласен я.
Преображенский: Что, с Энгельсом или с Каутским?
Шариков: С обоими.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор


20 ЛЮТОГО 2014 13:33

Я, Володимир Макеєнко звертаюся особисто до Вас, пане Президенте та до керівників силових структур. Події, що відбуваються сьогодні у столиці України – це трагедія всього українського народу. Я відповідально повідомляю, що готовий зробити все можливе для припинення братовбивства та кровопролиття в серці України – на Майдані Незалежності. Людське життя має бути найвищою цінністю в нашій державі і ніщо не може суперечити цьому принципу.


У підтвердження своїх слів, я прийняв рішення вийти з лав Партії регіонів та взяти особисту відповідальність за життєдіяльність міста Києва. Так склалася моя доля, що в цей тяжкий час на мене покладена величезна відповідальність за кожного киянина. Ми маємо керуватися тільки інтересами народу, це єдиний шанс зберегти життя людей. Жодна влада не варта людських жертв. Жоден олігарх не загинув, жоден політик не загинув, я як керівник Київської адміністрації займаюсь похованням десятків простих людей.

Пропоную кожному народному депутату незалежно від партійного квитка стати живим ланцюгом між громадянами України в формі та громадянами України в цивільному одязі, заради припинення бойових дій та кровопролиття!

Моя найвища мета – зберегти людські життя українців. Я буду виконувати обов’язки голови Київської Міської Державної адміністрації до тих пір, поки мені довіряє народ України.

З повагою Володимир Макеєнко.

You must be registered for see medias
Макеєнко, крім того, що він був у ПР, ще й нещодавно на посаду "діректора Києва" був призначений Януковичем.
Якщо вже він від Януковича відвернувся, то може місцевим прихильникам цієї влади теж варто замислитись?
Влада ЯНУКОВИЧА вже нелегітимна. Вона перетворилась на антінародну диктатуру бангугрупування. Її захист, це набагато більший злочин, ніж якісь правопорушення проти неї. Її захисники - співучасники і також ставлять себе поза законом. Саме тому його вже і його найближче оточення, в кого ще є мозок, і почало від нього відмежуватись.
 

Andy

Well-Known Member
Преображенский: Так что же вы читаете? Робинзона Крузо?
Шариков: Эту - как её?.. Переписку Энгельса с этим... Как его, дьявола?.. С Каутским.
Преображенский: Позвольте узнать, что вы можете сказать по поводу прочитанного?
Шариков: Да не согласен я.
Преображенский: Что, с Энгельсом или с Каутским?
Шариков: С обоими.
Да, Михаил Афанасьевич в своё время высмеял интеллигенцию. Она до сих пор этого не поняла. Настолько тонко это было сделано :)
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
"неизвестные снайперы" появляются в каждой "оранжевой" революции с 1968 года! Без них ещё ни одна "Оранжевая" революция не обошлась. Их появление я "предсказывал" ещё два месяца назад, можете перечитать тему! В одной из африканских стран были задержаны несколько человек с снайперскими винтовками и американскими паспортами. Сказали - приехали охотится на кабанов. В африканскую страну, охваченною революцией.

Агенты госдепа и "европейских спецслужб" толкают вас к гражданской войне! Не поддавайтесь на провокации!
Andy, ну це ж вже не те, що можна за якісь жарти виставляти. Ну сам хоч почитай те, що ти пишеш. Госдеп Беркуту автомати роздав і примусив стріляти? Госдеповські снайпери там по медикам навіть стріляють? Тоді що вони роблять серед Беркутівців?
Не пиши вже повної маячні. Це ж повна дурість.
 

KOCTa

Dedywkо |Co100
Команда форуму
Супер Модератор
З сьогодні Янукович вже обрав по повному для себе долю . У кращому, для нього, разі - ГКЧП.

You must be registered for see medias
 
Зверху