Історія держав

  • Автор теми Зверюга.ua
  • Дата створення

hed1n.ru

стебанутый
Re: Відповідь: Re: Історія держав

Знов ви все намагаєтесь переврати.Саме російськи солдати Петра І нищили наших людей не тільки у домашніх оселях чи на вулицях, а навіть і у храмах, куди тікали дітки, сподіваючись на захист Божий. Але сатана у подобі москаля не зупинявся навіть перед образами Божими…
Ці ваші "православні" руйнували храми,грабували їх,і навіть позолоту з бань здирали.Темер же ви хочете перевести все з хворої голови на здорову,свої гріхи видаючиза наші.
Я думал вы умнее..
You must be registered for see images

А вы мне тут Конгрес Українських Націоналістів цитируете :D
Или вы может автор? Борис Васильчено,
інженер. м. Київ ?
Очень интересно, какие такие "джерела" у Борьки =)
 

Вкладення

  • 112.1 КБ Перегляди: 288

Stein

Well-Known Member
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Крест Иуды

Это те несчастные 1500 человек которые его поддержали? ) Остальные - то послали куда подальше.
Ну, то питання інше. Вони, можливо, і не знали про задум Мазепи. Це ж вам не 21 сторіччя з радіозв'язком...
Чтобы создать потом государство под опекой Польши? Против которой народ восставал не раз?
Народ не раз повставав і проти Росії. Чому ви вважаєте що держава під опікою Росії краща за державу під опікою Польщі?
Одним из политических условий воссоединения Украины с Россией (Переяславская рада 1654 г.) состояло в том, что с Украины в московскую казну налоги не взимались. Ни копейки.
А багато з інших пунктів тої угоди Москва виконала? І чому ви вважаєте що порушивши всі інші вона виконала цей?



он разрешил переправиться через Буг только королю. Тогда Мазепа в отчаянии бросился один в лодку Карла и попал все-таки на правый берег Буга.
Мазепа тут же покинул короля, первым оказался на другом берегу Днепра вместе с несколькими старшинами и дамами.
А вам не здається що ваші дописи протирічать один одному?
То ви пишете що Мазепа залишив короля, а то він вже до нього в човна стрибає...

На левом же его берегу кавалерия Волконского почти тысячу шведов загнала в реку и утопила, а 500 взяла в плен
Однако Петр Великий был милостив к пленным офицерам.
Оце така милість Петра? Тисячу з півтори тисячі полонених втопив...
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: ВО "Свобода"

Дивізія "Галичина": безпорадність влади і "патріотів"

Розміщення у Львові двадцяти рекламних щитів із емблемою Української дивізії "Галичина" та написом "Вони захищали Україну" викликало чергову хвилю різноманітних політичних інсинуацій щодо місця і ролі цього збройного формування у вітчизняній історії.

Цікаво, що цього разу першими, хто заявив про свій "протест" були поляки. Зокрема речник Міністерства закордонних справ Польщі пан Пашковський у газеті "Дзєннік", зазначив, що цей факт не залишиться без реакції польської сторони. Водночас в польських ЗМІ миттєво з’явилися публікації із звинуваченнями українських добровольців у "численних вбивствах цивільного населення".

В самій Україні реакцію на розміщення сітілайтів також важко назвати адекватною: з одного боку, справжню істерику підняли "ліві" й русофіли усіх мастей, які традиційно не сприймають будь-яких форм українського національно-визвольного руху; з другого – частина українського політикуму завзято стала шукати "винних" тобто ініціаторів та замовників розміщення у Львові згаданих рекламних щитів. Так, депутат з БЮТ Андрій Шкіль зробив припущення, що до появи сітілайтів причетний російський політтехнолог Гліб Павловський. Такий "висновок" зроблений, не зважаючи на те, що реальний замовник розміщення рекламних щитів – міська організація ВО "Свобода" ніколи й не намагалася приховувати цієї ініціативи, яку приурочила до чергової річниці заснування Дивізії "Галичина".

Іншим словами, заміть того, щоб на основі реальних історичних фактів, а не ідеологічних штампів радянської доби, спробувати розібратися із однією з маловідомих сторінок національно-визвольної боротьби, маємо чергову порцію політичного невігластва і спекуляцій.

Тим часом історія легімітизації дивізії "Галичина" в сучасній Україні має вже чимало років. Вперше про Дивізію серйозно заговорили на початку 2001 року. Тоді одна британська телекомпанія показала документальну стрічку "СС у Британії". У фільмі йшлося про те, що після завершення Другої світової війни британський уряд дозволив в’їжджати до країни військовослужбовцям 14-ї дивізії військ СС. Правда, автори фільму застерегли, що не вважають усіх есесівців, які належали до цього формування, винними у злочинах. Проте, на їхню думку, досі не було проведено компетентного розслідування участі Дивізії у низці каральних акцій проти мирного населення в Україні, Словаччині та Польщі.

Фільм викликав бурхливу реакцію у Європі. Офіційна Варшава виступила з вимогою провести розслідування щодо висловлених звинувачень та передати Польщі підозрюваних. Різко відреагував офіційний Лондон. Голова парламентської групи з розслідування воєнних злочинів лорд Джаннер звернувся до міністра внутрішніх справ Джека Стро, наполягаючи на негайній перевірці фактів, притягненні винних до відповідальності та відкритті таємних архівів щодо цієї справи.

В самій Україні ця подія була фактично проігнорована. На захист своїх земляків виступили лише окремі націоналістичні та комбатантські організації. Натомість в Міністерстві закордонних справ обмежилися коментарем про необхідність "вивчити питання".

Вдруге тема дивізії "Галичина" була піднята у березні 2002 року під час виборчої кампанії і також отримала міжнародний резонанс. Приводом для цього стало намагання Івано-Франківської міської ради визначити правовий статус дивізійників, які проживають на території міста та регламентувати процедуру його отримання.

Несподівано галас здійняв… губернатор Кузбасу Аман Тулєєв. Наче "Пилип з конопель" він вискочив із заявою в якій назвав івано-франківські події "спробою переглянути рішення Нюрнберзького трибуналу, котрий, за його словами, засудив фашизм і визнав "СС" злочинною організацією". Згодом вже Державна Дума РФ ухвалила заяву під промовистою назвою "У зв'язку з діями в Україні щодо колишніх військовослужбовців дивізії "Галичина". У заяві відзначалося, що Держдума вважає за необхідне звернути увагу на спроби "націоналістичних елементів, що використовують кампанію у справі виборів до Верховної Ради України, реабілітувати тих, хто стояв на стороні кривавого фашизму і завдати удар по багатовіковій дружбі російського і українського народів".

Як і попереднього разу в Україні ветеранів захищали лише націоналісти. Міністерство закордонних справ повідомило, що вважає реабілітацію бійців дивізії "Галичина" суто внутрішньою справою. І в даному випадку йдеться не лише про бійців "Галичини", але й про "роль і місце Української повстанської армії в історії нашої держави та про ставлення до всіх, хто служив у цих військових підрозділах".

Через два роки російські ЗМІ здійняли нову хвилю обурення. Цього разу "не догодили" тернополяни. У 2004 році рішенням місцевої влади одну з центральних вулиць Тернополя було перейменовано на вулицю Вояків Дивізії "Галичина". У такий спосіб відновлено історичну справедливість щодо людей, які мешкають у цьому місті й користуються заслуженою повагою. Офіційний Київ так і не відреагував на інформаційну атаку Москви, яка незабаром переросла у справжню інформаційну війну проти нашої держави.

Гострим і невирішеним питання державного визнання Дивізії "Галичина" залишається сьогодні. І таким воно буде до тих пір, поки влада і передусім суспільство не усвідомлять, що висновки щодо діяльності Дивізії "Галичина" слід робити не під тиском зарубіжних країн, або під впливом стереотипів, що склалися під час перебування України у складі радянської імперії, а виключно із усвідомлення реалій у яких формувався національно-визвольний рух під час Другої світової війни.

Дивізія "Галичина", або ж 14 Дивізія Зброї СС - Українська №1 почала формуватися у квітні 1943 року, як українська військова частина у складі німецької армії. У червні 1944 року Дивізія була переправлена на східний фронт. Під Бродами її кинули проти наступаючих військ Червоної армії.

У ході боїв Дивізія "Галичина" була відрізана радянськими військами від німецьких частин. В жорстокому дев'ятнадцятиденному протистоянні вона зазнала великих втрат. З 14 тис. солдат тільки трьом тис. вдалося вирватися з котла, ще дві тис. приєдналися в Карпатах до частин УПА. Після битви під Бродами Дивізію було реформовано.

Із створенням в березні 1945 року Українського Національного Комітету, якому підпорядковувалися всі українські військові частини, що воювали на боці німців, Дивізія отримала назву 1 Дивізії Української Національної Армії й склала присягу на вірність українському народу.

З капітуляцією східного фронту Дивізія відступила в зону окупації західних союзників й була інтернована англійцями та американцями.

Таким чином Дивізію слід сприймати як одну із ланок національно-визвольного руху до складу якого також входили ОУН, УПА, інші збройні формування, які ставили за мету здобуття української незалежності. Дивізію "Галичина" слід однозначно трактувати як військове формування, що вело бойові дії проти окупантів. І те, що Дивізія воювала під чужими прапорами лише підкреслює трагедію недержавного народу, який змушений саме в такий спосіб боротися за визволення Батьківщини. Це підтверджується й тим, що на Нюрнберзькому суді, який розглядав злочини фашизму, Дивізія не звинувачувалася в скоєнні злочинів, а тому робити це сьогодні аморально. Аморально й тому, що більшість ветеранів-дивізійників були репресовані радянською владою саме за те, що "хотіли самостійної України".

Деяким сучасним "патріотам", які й сьогодні сором’язливо закривають очі на проблему Дивізії, оскільки прагнуть набути реноме стерильних демократів в очах світової спільноти нагадаю, що у 1985 році в Канаді працювала так звана Комісія судді Жюль Дешена, завданням якої було проаналізувати усі закиди в адресу Дивізії і дивізійників. Ретельно перевіривши численні звинувачення, Комісія прийшла до кількох висновків: а) Дивізію "Галичина" не слід засуджувати як групу; б) обвинувачення у воєнних злочинах членів Дивізії "Галичина" ніколи не були доказані; в) не має підстав позбавляти членів Дивізії "Галичина" громадянства, або депортувати їх, оскільки уряд Канади був свідомий відносно усіх фактів, коли давав дозвіл на їх в’їзд до країни.

Звіт Комісії Дешена розставив усі крапки на "і" у справі Дивізії "Галичина", зокрема що стосується звинувачень у начебто скоєних військових злочинах. І якщо нині, ще виникають якісь рецидиви, то їх інспіраторів треба ставити на місце, а не ухилятися від звинувачень чи робити вигляд, що це не стосується України і українців.

Діяльність Дивізії "Галичина" - невід’ємна сторінка нашого минулого, відповідальність за яке несе сучасне покоління українців. Наша ж відповідальність полягає у необхідності не лише гідно вшановувати пам'ять людей, які зі зброєю в руках боролися на незалежність України, а й захищати цю пам'ять від наруги.
Богдан Червак

Провідник Київської міської організації ОУН

Член Політради ВО "Свобода"
 

Modd

Очень Важная персона
Re: ВО "Свобода"

И что это доказывает? Как можно предателей называть героями при чем Украины которой тогда не было а был СССР.

вот в чём суть:
У заяві відзначалося, що Держдума вважає за необхідне звернути увагу на спроби "націоналістичних елементів, що використовують кампанію у справі виборів до Верховної Ради України, реабілітувати тих, хто стояв на стороні кривавого фашизму і завдати удар по багатовіковій дружбі російського і українського народів".
 

Zuzuka

прагну...
Відповідь: ВО "Свобода"

а вони боролись за незалежність, хоча для вас це порожні слова.
 

Modd

Очень Важная персона
Re: Відповідь: ВО "Свобода"

а вони боролись за незалежність, хоча для вас це порожні слова.
Независимость чего? Они боролись за спасение своих задниц. И их теперь должны называть героями? Чего же их немцы на гибель бросили? Потому что они тоже не любили предателей . Им нравилось смотреть как свои свих убивают. Просто использовали их.
Это называется крысы бегут с корабля!
 

Vlad_S

Скептик
Re: ВО "Свобода"

И что это доказывает? Как можно предателей называть героями...
Предателями, возможно, их тоже назвать нельзя. Но есть два неоспоримых факта:

1. Никакого самостоятельного украинского государства ни в какой форме и ни в каком виде руководством Третьего Рейха не предполагалось, поэтому те украинцы, которые служили в частях немецкой армии - служили Германии, а не Украине. И ни за какую независимость они не боролись, т.к. изначально знали, что никакой независимой Украины им никто не позволит;

2. Согласно решению Нюрнбергского трибунала "СС" признана преступной организацией, поэтому любое сотрудничество с этой организацией есть как минимум акт недостойный, даже если там занимались исключительно плетением веночков.

Проще говоря, дивизия "Галичина" была, есть и будет частью преступной организации "СС", а те кто в ней служил - пособниками преступлений, даже если они сами ничего такого не делали. И любые попытки ревизии этого факта по сути есть попытки оправдания фашизма...
 
Останнє редагування:

Zuzuka

прагну...
Відповідь: ВО "Свобода"

боролись із нападниками з обох сторін /червоних і зі свастикою/, а якби були ще з якогось боку, то і з тими, я думаю, боролись.
якщо на вашу хату претендуватимуть 2 різних сусіда ви з обома боротиметесь чи лише з 1?
 

Vlad_S

Скептик
Re: Відповідь: ВО "Свобода"

боролись із нападниками з обох сторін /червоних і зі свастикою/...
Не смешите, те кто шли служить СС - служили Германии, и фактически боролись не за независимость Украины, а за .
Немецкие историки полагают, что план предусматривал:
Уничтожение или изгнание 80-85 % поляков. На территории Польши должны были оставаться только приблизительно 3-4 миллиона человек.
Уничтожение или изгнание 50-75 % чехов (около 3,5 млн человек). Остальные подлежали онемечиванию.
Уничтожение 50-60 % русских в европейской части Советского Союза, ещё 15-25 % подлежали депортации за Урал.
Уничтожение 25 % украинцев и белорусов, ещё 30-50 % украинцев и белорусов подлежали использованию в качестве рабочей силы.
 

Modd

Очень Важная персона
Re: Відповідь: ВО "Свобода"

боролись із нападниками з обох сторін /червоних і зі свастикою/, а якби були ще з якогось боку, то і з тими, я думаю, боролись.
якщо на вашу хату претендуватимуть 2 різних сусіда ви з обома боротиметесь чи лише з 1?
Извините но западная была отдельным государством или что? От каких красных нападающих они оборонялись что за бред? Хотели переметнутся к немцам а они их просто на смерть пустили. Так как предателей не кто не уважает, вот они и остались против тех и тех. Герои блин.
Вы представьте у вас есть дружная компания тут несколько человек перестают общаться с вами и переходят к вашим врагам, а эти враги используют ваших бывших друзей против вас и перестают с ними общаться тоже. Они остаются одни против вас и ваших врагов. Вы их будете называть героями?
 
Зверху