А как это вот понимать?

21h

Вернулся
Vic_51, ты дебила спецом или случайно включил? Тролль с боевика унылый я вижу получается.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: А как это вот понимать?

Звичайно, різниця є дуже велика. Треба розуміти "всю глубіну наших глубін". Коли приліпити графіті на стовп - то акт вандалізму та хуліганство, за це треба карати найсуворіше. А коли так само замальовують вказівники, малюють такими ж самими балончиками (коли не помиляюся) на будинках назви "вулиція Вермахтська"
Ви не вбачаєте різниці між актом акуратного перейменування вулиці та ось цим:

?
Як на мене - то це трішки різні речі. Хоча спосіб нанесення - однаковий.
І, безперечно, відповідальність має наставати за одними статтями. Але за перейменування, як за політичну акцію - по мінімуму, а за безглузді карлючки, як за вандалізм - по максимуму. Так само по мінімуму треба давати за мистецькі графіті, як то картини ( ) чи щось подібне. А за паплюження безглуздими "підписами" - однозначно максимум.
P.S. Я особисто не підтримую фарбове перейменування - це не так ефективно, гірше виглядає, краще було б заклеювати покажчики друкованим матеріалом, але з тим були свої певні технологічні труднощі.

розбивають стенди та бігборди, вішають на фасади будинків мертвих півнів або в прольотах мостів фігури діда Мороза, то все - форма протесту.
Щодо стендів та бігбордів - я пояснював вище. І про діда Мороза теж.

Цьому є назва: Вибіркове правосуддя. Якби там на суддю чи прокурора щось таке було написано, а не на сусіда Васю, не було б ніякої політики теж. Але от покарання було б чи не найсуворіше.
Ну так і за вбивство чи замах на суддю/прокурора - теж більше дають. Несправедливо?

Феерические знатоки, где там ЯВНО указано что то президент?
 

Фокс Малдер

Торговець чорним деревом
Відповідь: А как это вот понимать?

Ви не вбачаєте різниці між актом акуратного перейменування вулиці та ось цим:

?
Як на мене - то це трішки різні речі. Хоча спосіб нанесення - однаковий.
І, безперечно, відповідальність має наставати за одними статтями. Але за перейменування, як за політичну акцію - по мінімуму, а за безглузді карлючки, як за вандалізм - по максимуму. Так само по мінімуму треба давати за мистецькі графіті, як то картини ( ) чи щось подібне. А за паплюження безглуздими "підписами" - однозначно максимум....
Бла-бла-бла... В чергове констатую, що пан Штайн зовсім забрехалися і потрапили в купи, які самі ж до цього і понакладали. :lol::lol::lol: Вихід - можна "пообєз'яннічать", але він тут явно не "канає".
Вибачте, а для чого Ви приводите мені фотокартки примітивних графіті? Хіба йшлося про те, що хтось малював на стінах чортиків з ріжками, чоловічків з геніталіями чи просто мазюкав літери? Ні, розмова йшла про покарання конкретних осіб за конкретний вчинок. Гляньте на перший пост цієї теми.
Так ось, покарані особи зробили не просто графіті на стіну. Більше того, то було не просто зображення якоїсь віртуальної особи (як зазначав адвокат покараних). Ця особа досить таки конкретна і всім відома, за Вашими словами. Ви це підтвердили своїм постом, надавши посилання на інтернет сторінку. На цій же інтернет сторінці ми бачимо заклик до аналогічних дій, які в даному випадку носять форму протесту.
Отже, покарані особи нанесли графіті на знак протесту.
Йдемо далі. За словами вашого "Братства" перейменування вулиці Червоноармійської на "Вермахтівську" також було акцією протесту. Зауважте, і цей протест був вчинений в той самий спосіб - за допомогою аерозольного балончика так само була нанесена фарба на архітектурні споруди. Так скажіть мені в чому різниця: дії були однакові, дії виконувалися однаково (з однією метою, а саме на знак протесту). Ось лише на думку пана Штайна одна дія має бути покарана мінімально (і в той же час всіляко популяризуватися в інеті), а інша дія - є елементарним забрудненням міста і тягне (на думку того таки пана Шайна) 10 років позбавлення волі. В чому різниця? Хто-небудь її бачить? Я - анітрохи.
Але це ще один бік медалі. А є й зворот. "Братчики" "перейменували" вулицю Червоноармійську не на честь якогось українського підрозділу - синьожупанників, сірожупанників, загонів Холодноярської республіки, січових стрільців, героїв Крут, учасників Зимових походів, вояків УПА або хоча б на вояків 14 гренадерської дивізії "Галичина". Її назвали імені солдат Вермахту. Нагадаю, пане Штайне, що це солдати, які за всіма ознаками є загарбниками для нашої країни, які на цій землі вбивали, грабували, гвалтували. Саме через те, що дії цих солдат були жахливими, що збитки, завдані ними були колосальними, нашу країну в свій час (ще в складі СССР) було прийнято в ООН як рівноправного члена. Тож коли хлопці, що малювали чоловіка з діркою в лобі, на Вашу думку заслуговують 10 років, то особи, що нарікали вулицю іменем вбивць і загарбників заслуговують навіть не довічного ув'язнення, а суду Лінча. Саме так - бути розтерзаним натовпом, це те, що їм потрібно.
Щодо стендів та бігбордів - я пояснював вище. І про діда Мороза теж.
Ви то писали, але там така сама нелогічна маячня. Окрім того, спробуйте пояснити, як мама зможе розказати дитині (яка чекає Діда Мороза з подарунком, але бачить його повішеним в прольоті мосту), що то дяді без клепки в голові показово протестують. І як потім лікувати душевну травму дитини (бо реакція дитячої свідомості може бути на побачене не зовсім позитивною)?
 

UL22

Active Member
Re: Відповідь: А как это вот понимать?

Отже, покарані особи нанесли графіті на знак протесту.
Йдемо далі. За словами вашого "Братства" перейменування вулиці Червоноармійської на "Вермахтівську" також було акцією протесту. Зауважте, і цей протест був вчинений в той самий спосіб - за допомогою аерозольного балончика так само була нанесена фарба на архітектурні споруди. Так скажіть мені в чому різниця: дії були однакові, дії виконувалися однаково (з однією метою, а саме на знак протесту). Ось лише на думку пана Штайна одна дія має бути покарана мінімально (і в той же час всіляко популяризуватися в інеті), а інша дія - є елементарним забрудненням міста і тягне (на думку того таки пана Шайна) 10 років позбавлення волі. В чому різниця? Хто-небудь її бачить? Я - анітрохи.
Я не согласен с утверждениями выше. Переименование улицы Красноговардейсткой на фашистскую это уже грубое нарушение общественного порядка - это не просто нанесение графити а внесение неразберихи в функционирование города может кто то не знает где красногвардейская ему показали куда идти - а вывески не нашел.

Так же называние улицы где проживают тысячи граждан, многие из которых потоми как жертв так и солдат воевавших против фашистов это явное выражение неуважение к жителям улицы и обществу в целом сопряженное с исключительным цинизмом. (Вот если бы переименовали абрикосовую на виноградную ради забавы то о исключительной дерзости / цинизме речи не былобы).

Ввиду этого лиц переименовавших улицу смело можно приговаривать за груповое хулиганства сажать хот бы на три года и никакой Евросуд их сторону не займет - даже при всей ненавести Евросуда к Украине.

А вотнанесение портрета современного политика которого неанвидит пол-страны на здания / стобы пусть даже с ранением - здесь явно отсутствуют мотивы неуважения к обществу, исключительная дерзость и цинизм.

Если у кого то есть материалы (фотографии ублюдков в процессе, видео) ублюдков попытавшихся переименовать улицу выкладываете - лично напишу заявление в прокуратуру с требованием привдечь за хулиганство.
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: А как это вот понимать?

Отже, покарані особи нанесли графіті на знак протесту.
Почекайте! Де їхня заява про те, що це політичний акт? Де чітке свідчення підсудного: "я малював Януковича з таких-то політичних причин"? Немає? Ну тоді про яку політику може йти мова?
Про Януковича наразі говорять лише ЗМІ, але не виконавці діяння.
Якщо підсудному не вистачає сміливості відкрито визнати в тому політику - значить її там немає. Значить то все має йти по категорії "примітивних графіті, чортиків з ріжками та чоловічків з геніталіями".

Її назвали імені солдат Вермахту.
А чим солдати Вермахту для України кращі/гірші за солдат Червоної армії?
"В чому різниця? Хто-небудь її бачить? Я - анітрохи." (с)

Окрім того, спробуйте пояснити, як мама зможе розказати дитині (яка чекає Діда Мороза з подарунком, але бачить його повішеним в прольоті мосту), що то дяді без клепки в голові показово протестують. І як потім лікувати душевну травму дитини (бо реакція дитячої свідомості може бути на побачене не зовсім позитивною)?
До Християн приходить Святий Миколай, а не Дід Мороз. А на душевні травми язичників нам якось начхати.
Правильна мати має пояснити дитині, що є Святий Миколай, а є язичницьке опудало "Дід Мороз". І от саме того язичника і треба зневажати, тож повісили його цілком правильно.

А вотнанесение портрета современного политика которого неанвидит пол-страны на здания / стобы пусть даже с ранением - здесь явно отсутствуют мотивы неуважения к обществу
...а інші пів країни обрали його Президентом. І тих, хто обрав - виявилося більше ніж тих, хто "ненавидлить". Тож мотиви цілком присутні.
 

mi][a

Человеку нужен человек
Справа № 1805/7558/2012Провадження № 1/591/64/13
 

Stein

Well-Known Member
Відповідь: А как это вот понимать?

Ну от, по всьому тексту справи значиться лише "обличчя людини з крапкою червоного кольору в районі лобу".
"ОСОБА_5 підготував трафарет з зображенням обличчя людини та придбав два балончики з фарбою чорного та червоного кольорів".
"ОСОБА_6 за допомогою підготовленого ОСОБА_5 трафарету фарбою чорного кольору наніс на стіни 13 зображень обличчя чоловіка, після чого ОСОБА_5 на нанесених ОСОБА_6 зображеннях обличчя людини за допомогою балончика фарбою червоного кольору проставляв крапки в районі чола."
Де тут Янукович, шановні? Ми то розуміємо, що то він, але ж підсудний не переносить справу в політичну площину. Він не наполягає на політиці, він не визнає Януковича в трафареті.

А ось іще:
— Трафарет нашел в интернете Игорь Ганненко. На тот момент это была очень известная картинка-мэм.
— Владимир, кто на ней изображен?
— В интернете ходят различные версии. В данном случае, как художник, я буду солидарен со зрителями.
 
Останнє редагування:

UL22

Active Member
Re: Відповідь: А как это вот понимать?

Де тут Янукович, шановні? Ми то розуміємо, що то він, але ж підсудний не переносить справу в політичну площину. Він не наполягає на політиці, він не визнає Януковича в трафареті.

Сугубо в юридической плоскости политические действия или нет значения не имеет.

Если бы по Украинским законам порча имущества (даже если убытки не астрономические) была уголовно наказуема то не вижу как политичость лозунгов должна была бы повлиять на решение суда относительно виновности.

Но на Украине порча имущества, даже поджег, если ущерб нр астрономический это не преступление. Хулиганства же в действиях хотя бы одного из незаконно осужеднных не было.

Нансения рисунков это менее социально опасно чем например нанесение побоев а по ряду драк в общественных местах полно отказника прокуратуры по хулиганству. Если бы эти действия происходили на глазах толпы корорая например призывала их остановится или явно осуждала то возможно даже такое малевание можно было бы признать грубым нарущнием порядка, усмотреть в действиях неуважение к обществу и особенную дерзость и вдобавок натянуть исключительный цинизм. Мо делалось вце ночью, негласно так что о особой дерзости или исключительном ценизме ну никак нельзя говорить. То есть нет здесь хулиганства.

А прокуроры просто придурки. Если хотели натынуть статью то есть более подходыщие статьи для натыжки на эти факты. Но только тогда пришлось бы озвучить чья то физиономия намалевана. Именно поэтому наверно незаконно осужденные не признавали чью физиономию малевали.
 
Зверху